FIXTURES

01 Mar 06:30
Navbahor Namangan
Dinamo Samarkand
01 Mar 07:15
Nasaf Qarshi
Olympic
02 Mar 05:00
Bunyodkor Tashkent
Qizilqum Zarafshon
02 Mar 07:15
Sogdiyona Jizzax
Neftchi Fargona
03 Mar 03:00
AGMK
Andijon
03 Mar 05:15
Lokomotiv Tashkent
Metallurg Bekobod
04 Mar 06:30
Surkhon-2011
Pakhtakor Tashkent
08 Mar 07:00
Metallurg Bekobod
Sogdiyona Jizzax
08 Mar 07:00
Pakhtakor Tashkent
Nasaf Qarshi
09 Mar 07:00
Navbahor Namangan
AGMK
09 Mar 07:00
Olympic
Lokomotiv Tashkent
10 Mar 07:00
Andijon
Bunyodkor Tashkent
10 Mar 07:00
Dinamo Samarkand
Neftchi Fargona
11 Mar 07:00
Qizilqum Zarafshon
Surkhon-2011
14 Mar 07:00
Lokomotiv Tashkent
Pakhtakor Tashkent
15 Mar 07:00
Neftchi Fargona
Metallurg Bekobod
15 Mar 07:00
Sogdiyona Jizzax
Olympic
16 Mar 07:00
Nasaf Qarshi
Qizilqum Zarafshon
16 Mar 07:00
Surkhon-2011
Andijon
17 Mar 07:00
AGMK
Dinamo Samarkand
17 Mar 07:00
Bunyodkor Tashkent
Navbahor Namangan
28 Mar 07:00
Dinamo Samarkand
Metallurg Bekobod
29 Mar 07:00
AGMK
Bunyodkor Tashkent
29 Mar 07:00
Qizilqum Zarafshon
Lokomotiv Tashkent
30 Mar 07:00
Andijon
Nasaf Qarshi
30 Mar 07:00
Pakhtakor Tashkent
Sogdiyona Jizzax
31 Mar 06:00
Navbahor Namangan
Surkhon-2011
31 Mar 06:00
Olympic
Neftchi Fargona
04 Apr 06:00
Lokomotiv Tashkent
Andijon
05 Apr 06:00
Bunyodkor Tashkent
Dinamo Samarkand
05 Apr 06:00
Sogdiyona Jizzax
Qizilqum Zarafshon
06 Apr 06:00
Nasaf Qarshi
Navbahor Namangan
06 Apr 06:00
Surkhon-2011
AGMK
07 Apr 06:00
Metallurg Bekobod
Olympic
07 Apr 06:00
Neftchi Fargona
Pakhtakor Tashkent
04 May 06:00
Andijon
Sogdiyona Jizzax
05 May 06:00
Bunyodkor Tashkent
Surkhon-2011
05 May 06:00
Navbahor Namangan
Lokomotiv Tashkent
06 May 06:00
Pakhtakor Tashkent
Metallurg Bekobod
06 May 06:00
Qizilqum Zarafshon
Neftchi Fargona
07 May 06:00
AGMK
Nasaf Qarshi
07 May 06:00
Dinamo Samarkand
Olympic
11 May 06:00
Metallurg Bekobod
Qizilqum Zarafshon
11 May 06:00
Olympic
Pakhtakor Tashkent
12 May 06:00
Neftchi Fargona
Andijon
12 May 06:00
Sogdiyona Jizzax
Navbahor Namangan
13 May 06:00
Nasaf Qarshi
Bunyodkor Tashkent
13 May 06:00
Surkhon-2011
Dinamo Samarkand
14 May 06:00
Lokomotiv Tashkent
AGMK
18 May 06:00
Andijon
Metallurg Bekobod
18 May 06:00
Qizilqum Zarafshon
Olympic
19 May 06:00
AGMK
Sogdiyona Jizzax
19 May 06:00
Navbahor Namangan
Neftchi Fargona
20 May 06:00
Dinamo Samarkand
Pakhtakor Tashkent
20 May 06:00
Surkhon-2011
Nasaf Qarshi
21 May 06:00
Bunyodkor Tashkent
Lokomotiv Tashkent
24 May 06:00
Metallurg Bekobod
Navbahor Namangan
24 May 06:00
Olympic
Andijon
25 May 06:00
Nasaf Qarshi
Dinamo Samarkand
25 May 06:00
Pakhtakor Tashkent
Qizilqum Zarafshon
26 May 06:00
Neftchi Fargona
AGMK
26 May 06:00
Sogdiyona Jizzax
Bunyodkor Tashkent
27 May 06:00
Lokomotiv Tashkent
Surkhon-2011
30 May 06:00
Dinamo Samarkand
Qizilqum Zarafshon
30 May 06:00
Navbahor Namangan
Olympic
31 May 06:00
AGMK
Metallurg Bekobod
31 May 06:00
Surkhon-2011
Sogdiyona Jizzax
01 Jun 06:00
Bunyodkor Tashkent
Neftchi Fargona
02 Jun 06:00
Andijon
Pakhtakor Tashkent
02 Jun 06:00
Nasaf Qarshi
Lokomotiv Tashkent
14 Jun 06:00
Qizilqum Zarafshon
Andijon
15 Jun 06:00
Lokomotiv Tashkent
Dinamo Samarkand
15 Jun 06:00
Sogdiyona Jizzax
Nasaf Qarshi
16 Jun 06:00
Neftchi Fargona
Surkhon-2011
16 Jun 06:00
Pakhtakor Tashkent
Navbahor Namangan
17 Jun 06:00
Metallurg Bekobod
Bunyodkor Tashkent
17 Jun 06:00
Olympic
AGMK
20 Jun 06:00
Lokomotiv Tashkent
Sogdiyona Jizzax
21 Jun 06:00
Dinamo Samarkand
Andijon
21 Jun 06:00
Navbahor Namangan
Qizilqum Zarafshon
22 Jun 06:00
Nasaf Qarshi
Neftchi Fargona
22 Jun 06:00
Surkhon-2011
Metallurg Bekobod
23 Jun 06:00
AGMK
Pakhtakor Tashkent
23 Jun 06:00
Bunyodkor Tashkent
Olympic
27 Jun 06:00
Sogdiyona Jizzax
Dinamo Samarkand
28 Jun 06:00
Metallurg Bekobod
Nasaf Qarshi
28 Jun 06:00
Neftchi Fargona
Lokomotiv Tashkent
29 Jun 06:00
Andijon
Navbahor Namangan
29 Jun 06:00
Qizilqum Zarafshon
AGMK
30 Jun 06:00
Olympic
Surkhon-2011
30 Jun 06:00
Pakhtakor Tashkent
Bunyodkor Tashkent

RESULTS

results

#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
AGMK
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Andijon
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Bunyodkor Tashkent
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Dinamo Samarkand
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Lokomotiv Tashkent
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Metallurg Bekobod
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Nasaf Qarshi
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Navbahor Namangan
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Neftchi Fargona
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Olympic
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Pakhtakor Tashkent
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Qizilqum Zarafshon
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Sogdiyona Jizzax
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Surkhon-2011
0
0
0
0
0
0
0
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Uzbekistan - Superliga - Oddsbook