FIXTURES

21 May 15:00
Charlotte Eagles
North Carolina FC U23
21 May 15:00
Tampa Bay United SC
St. Petersburg FC
21 May 16:00
Virginia Marauders
Lionsbridge FC
21 May 16:30
West Chester United
Philadelphia Lone Star
22 May 08:00
Flint City Bucks
Union FC Macomb
22 May 13:00
Black Rock FC
Vermont Green FC
22 May 13:30
Athens United
Birmingham Legion FC 2
22 May 13:30
Charlotte Independence 2
Wake FC
22 May 16:00
AFC Ann Arbor
Kalamazoo FC
22 May 16:00
Blackwatch Rush
Western Mass. Pioneers
22 May 16:00
Boston Bolts
AC Connecticut
22 May 16:00
East Atlanta FC
Dothan United
22 May 16:00
Hudson Valley Hammers
Staten Island ASC
22 May 16:00
Inter Gainesville KF
Brooke House FC
22 May 16:00
Kings Hammer
Fort Wayne FC
22 May 16:00
Lansing City Football
Michiana Lions
22 May 16:00
Nona FC
Florida Elite Sa
22 May 16:00
Real Central New Jersey
FC Lehigh Valley United
22 May 16:00
Seacoast United Phantoms
Boston City FC
22 May 16:00
Tobacco Road FC
SC United Bantams
22 May 16:00
Virginia Beach United
Patuxent Football Athletics
22 May 16:30
Manhattan SC
Ironbound
22 May 16:30
Midwest United FC
Oakland County FC
22 May 17:00
Chicago Dutch Lions FC
Peoria City
22 May 17:00
Miami AC
Swan City
22 May 17:00
Minneapolis City
St. Croix SC
22 May 17:00
Mississippi Brilla
Hattiesburg FC
22 May 17:00
Rochester
Bavarian SC
22 May 17:00
Westchester Flames
New Jersey Copa FC
23 May 17:30
Twin City Toucans
Hill Country Lobos
23 May 18:00
Flatirons Rush
Salt City SC
23 May 18:30
CISA
Utah United
23 May 19:00
Academica SC
San Francisco Glens SC
24 May 16:00
Tobacco Road FC
North Carolina FC U23
24 May 16:30
Asheville City SC
Southern Soccer Academy Women
24 May 16:30
Virginia Marauders
Nova FC
24 May 19:00
Ballard FC
Midlakes United
24 May 19:00
Ventura County Fusion
FC Tucson
24 May 19:00
West Seattle Junction
Lane United FC
24 May 19:30
Almaden FC
San Francisco City
24 May 19:30
Tacoma Stars
Oly Town FC
25 May 11:00
Vermont Green FC
Pathfinder FC
25 May 12:00
Morris Elite SC
Cedar Stars Rush
25 May 13:00
Blackwatch Rush
Black Rock FC
25 May 14:00
AFC Ann Arbor
Oakland County FC
25 May 14:00
New Jersey Copa FC
Staten Island ASC
25 May 15:00
West Virginia United
Wake FC
25 May 15:30
Swan City
Sarasota Paradise
25 May 15:30
Weston FC
St. Petersburg FC
25 May 16:00
Academica SC
Marin FC Legends
25 May 16:00
Charlotte Eagles
Salem City FC
25 May 16:00
Dayton Dutch Lions
Cleveland Force SC
25 May 16:00
Flint City Bucks
Lansing City Football
25 May 16:00
Fort Wayne FC
Toledo Villa FC
25 May 16:00
Miami AC
Tampa Bay United SC
25 May 16:00
Michiana Lions
Kalamazoo FC
25 May 16:00
Ocean City Nor'easters
Philadelphia Lone Star
25 May 16:00
RKC Soccer Club
Rochester
25 May 16:00
SC United Bantams
Charlotte Independence 2
25 May 16:30
FC Motown II
Long Island Rough Riders
25 May 16:30
West Chester United
Reading United A.C.
25 May 17:00
Amsg FC
Arizona Arsenal
25 May 17:00
Davis Legacy
Project 51O
25 May 17:00
Des Moines Menace
Chicago City SC
25 May 17:00
Dothan United
Tennessee SC
25 May 17:00
Louisiana Krewe
Hattiesburg FC
25 May 17:00
Mississippi Brilla
Little Rock Rangers
25 May 17:00
Sueno FC
Chicago Dutch Lions FC
25 May 18:00
Flatirons Rush
Utah United
25 May 18:30
Albion SC Colorado
Salt City SC
25 May 19:00
Coachella FC
Redlands
26 May 14:00
Oly Town FC
Lane United FC
26 May 14:00
West Seattle Junction
United PDX
26 May 16:00
Capital FC
Tacoma Stars
26 May 16:00
Florida Elite Sa
Brevard
26 May 16:00
Lionsbridge FC
Charlottesville Blues
26 May 16:00
Patuxent Football Athletics
Christos FC
26 May 16:00
River Light FC
St. Charles
26 May 17:00
AC Houston Sur
Twin City Toucans
26 May 17:00
AHFC Royals
Houston FC
27 May 17:00
Ventura County Fusion
Coachella FC
28 May 16:00
Athens United
Asheville City SC
28 May 16:00
Lansing City Football
Union FC Macomb
28 May 16:00
Vermont Green FC
Black Rock FC
28 May 16:00
Wake FC
Charlotte Eagles
28 May 17:00
Birmingham Legion FC 2
Dothan United
28 May 17:30
Tennessee SC
East Atlanta FC
29 May 15:00
Christos FC
Virginia Beach United
29 May 15:00
Tampa Bay United SC
Sarasota Paradise
29 May 15:30
Swan City
St. Petersburg FC
29 May 15:30
Weston FC
Miami AC
29 May 16:00
Blackwatch Rush
AC Connecticut
29 May 16:00
Boston Bolts
Seacoast United Phantoms
29 May 16:00
Brooke House FC
The Villages SC
29 May 16:00
Cedar Stars Rush
Hudson Valley Hammers
29 May 16:00
Dayton Dutch Lions
Kings Hammer
29 May 16:00
FC Lehigh Valley United
West Chester United
29 May 16:00
Nona FC
Brevard
29 May 16:00
Reading United A.C.
Philadelphia Lone Star
29 May 16:00
Real Central New Jersey
Ocean City Nor'easters
29 May 16:00
Salem City FC
North Carolina FC U23
29 May 16:00
Staten Island ASC
Ironbound
29 May 16:00
Toledo Villa FC
Buffalo
29 May 16:30
Charlotte Independence 2
SC United Bantams
29 May 16:30
FC Motown II
Morris Elite SC
29 May 16:30
Midwest United FC
Kalamazoo FC
29 May 16:30
Nova FC
Lionsbridge FC
29 May 17:00
Chicago City SC
Chicago Dutch Lions FC
29 May 17:00
Manhattan SC
Westchester Flames
29 May 17:00
Marin FC Legends
Almaden FC
29 May 17:00
Minneapolis City
RKC Soccer Club
29 May 17:30
Peoria City
Sueno FC
29 May 17:30
Twin City Toucans
Corpus Christi
29 May 19:00
Academica SC
Davis Legacy
29 May 19:00
Oly Town FC
Ballard FC
29 May 19:00
Southern California Seahorses
Amsg FC
29 May 19:00
United PDX
Lane United FC
30 May 17:00
River Light FC
Des Moines Menace
30 May 17:15
Hill Country Lobos
AHFC Royals
30 May 18:00
Arizona Arsenal
FC Tucson
30 May 18:30
Albion SC Colorado
New Mexico United U23
31 May 16:00
Thunder Bay Chill SC
Bavarian SC
31 May 16:00
Tobacco Road FC
West Virginia United
31 May 16:00
Western Mass. Pioneers
Black Rock FC
31 May 17:00
Houston FC
AC Houston Sur
31 May 18:00
Birmingham Legion FC 2
Southern Soccer Academy Women
31 May 18:00
Utah United
Salt City SC
31 May 19:00
Midlakes United
United PDX
01 Jun 11:30
San Francisco City
Davis Legacy
01 Jun 12:00
Nova FC
Christos FC
01 Jun 12:00
Pathfinder FC
Boston Bolts
01 Jun 15:00
Cleveland Force SC
Buffalo
01 Jun 15:00
Vermont Green FC
AC Connecticut
01 Jun 15:00
Weston FC
Tampa Bay United SC
01 Jun 16:00
AFC Ann Arbor
Michiana Lions
01 Jun 16:00
Boston City FC
Blackwatch Rush
01 Jun 16:00
Charlottesville Blues
Virginia Marauders
01 Jun 16:00
FC Lehigh Valley United
Ocean City Nor'easters
01 Jun 16:00
Florida Elite Sa
Brooke House FC
01 Jun 16:00
Hudson Valley Hammers
New Jersey Copa FC
01 Jun 16:00
Inter Gainesville KF
Nona FC
01 Jun 16:00
Oakland County FC
Lansing City Football
01 Jun 16:00
Reading United A.C.
Real Central New Jersey
01 Jun 16:00
SC United Bantams
Charlotte Eagles
01 Jun 16:00
The Villages SC
Brevard
01 Jun 16:00
Toledo Villa FC
Dayton Dutch Lions
01 Jun 16:00
West Chester United
Philadelphia Lone Star
01 Jun 16:30
Asheville City SC
East Atlanta FC
01 Jun 16:30
Ironbound
Long Island Rough Riders
01 Jun 16:30
Kalamazoo FC
Flint City Bucks
01 Jun 16:30
Sarasota Paradise
Swan City
01 Jun 17:00
Corpus Christi
Twin City Toucans
01 Jun 17:00
Hattiesburg FC
Louisiana Krewe
01 Jun 17:00
Little Rock Rangers
Mississippi Brilla
01 Jun 17:00
RKC Soccer Club
St. Croix SC
01 Jun 17:00
Rochester
Minneapolis City
01 Jun 17:00
Sueno FC
Des Moines Menace
01 Jun 17:00
Westchester Flames
Morris Elite SC
01 Jun 17:30
Tennessee SC
Dothan United
01 Jun 18:30
CISA
New Mexico United U23
01 Jun 19:00
Ballard FC
West Seattle Junction
01 Jun 19:00
Coachella FC
Arizona Arsenal
01 Jun 19:00
Redlands
Amsg FC
01 Jun 19:30
Almaden FC
Academica SC
02 Jun 12:00
Lane United FC
Tacoma Stars
02 Jun 12:00
Marin FC Legends
Monterey Bay FC 2
02 Jun 12:00
Union FC Macomb
Midwest United FC
02 Jun 13:00
San Francisco Glens SC
Project 51O
02 Jun 14:00
Midlakes United
Oly Town FC
02 Jun 15:00
St. Petersburg FC
Miami AC
02 Jun 16:00
Cedar Stars Rush
FC Motown II
02 Jun 16:00
Chicago City SC
St. Charles
02 Jun 16:00
Kings Hammer
Fort Wayne FC
02 Jun 16:30
Manhattan SC
Staten Island ASC
02 Jun 17:00
Chicago Dutch Lions FC
River Light FC
02 Jun 18:30
Albion SC Colorado
Flatirons Rush
02 Jun 19:00
Ventura County Fusion
Arizona Arsenal
03 Jun 18:30
Salt City SC
Utah Avalanche
04 Jun 13:00
Black Rock FC
Seacoast United Phantoms
04 Jun 15:00
New Mexico United U23
CISA
04 Jun 16:00
Cleveland Force SC
Toledo Villa FC
04 Jun 16:00
Pathfinder FC
AC Connecticut
04 Jun 16:00
SC United Bantams
Salem City FC
04 Jun 16:00
West Virginia United
Charlotte Independence 2
04 Jun 16:30
West Chester United
Real Central New Jersey
04 Jun 17:00
Hattiesburg FC
Mississippi Brilla
04 Jun 17:00
RKC Soccer Club
Bavarian SC
04 Jun 17:30
Twin City Toucans
AHFC Royals
05 Jun 09:00
Athens United
Dothan United
05 Jun 09:00
Christos FC
Nova FC
05 Jun 09:00
Virginia Marauders
Patuxent Football Athletics
05 Jun 12:00
Marin FC Legends
San Francisco City
05 Jun 14:00
New Jersey Copa FC
Cedar Stars Rush
05 Jun 15:30
Weston FC
Swan City
05 Jun 16:00
Brooke House FC
Brevard
05 Jun 16:00
Charlottesville Blues
Lionsbridge FC
05 Jun 16:00
Flint City Bucks
AFC Ann Arbor
05 Jun 16:00
Florida Elite Sa
Inter Gainesville KF
05 Jun 16:00
Kalamazoo FC
Midwest United FC
05 Jun 16:00
Wake FC
Tobacco Road FC
05 Jun 16:30
Boston Bolts
Blackwatch Rush
05 Jun 16:30
FC Motown II
Westchester Flames
05 Jun 16:30
Morris Elite SC
Manhattan SC
05 Jun 17:00
Little Rock Rangers
Blue Goose SC
05 Jun 17:00
Minneapolis City
Thunder Bay Chill SC
05 Jun 17:30
Hill Country Lobos
Corpus Christi
05 Jun 19:00
Ventura County Fusion
Southern California Seahorses
05 Jun 19:30
Davis Legacy
Monterey Bay FC 2
05 Jun 19:30
Tacoma Stars
West Seattle Junction
05 Jun 20:00
Capo II
Amsg FC
06 Jun 16:00
Birmingham Legion FC 2
Asheville City SC
06 Jun 16:00
New Mexico United U23
Utah United
06 Jun 16:00
St. Charles
Chicago Dutch Lions FC
06 Jun 17:00
River Light FC
Peoria City
06 Jun 18:30
Salt City SC
Flatirons Rush
06 Jun 19:00
Capital FC
Midlakes United
07 Jun 16:00
Kalamazoo FC
Oakland County FC
07 Jun 16:00
Western Mass. Pioneers
Seacoast United Phantoms
07 Jun 17:00
Bavarian SC
St. Croix SC
07 Jun 17:00
Rochester
Thunder Bay Chill SC
07 Jun 17:30
Twin City Toucans
AC Houston Sur
07 Jun 18:30
CISA
Albion SC Colorado
07 Jun 19:00
Southern California Seahorses
Coachella FC
07 Jun 19:30
Davis Legacy
Almaden FC
08 Jun 09:00
Christos FC
Lionsbridge FC
08 Jun 09:00
Michiana Lions
Lansing City Football
08 Jun 09:00
Patuxent Football Athletics
Virginia Beach United
08 Jun 10:00
Blackwatch Rush
Vermont Green FC
08 Jun 12:00
Cleveland Force SC
Kings Hammer
08 Jun 12:00
Project 51O
Academica SC
08 Jun 13:00
San Francisco Glens SC
Marin FC Legends
08 Jun 13:00
Southern Soccer Academy Women
Birmingham Legion FC 2
08 Jun 14:00
Charlottesville Blues
Nova FC
08 Jun 14:00
New Jersey Copa FC
FC Motown II
08 Jun 15:00
St. Petersburg FC
Swan City
08 Jun 15:30
Fort Wayne FC
Buffalo
08 Jun 16:00
Boston City FC
Pathfinder FC
08 Jun 16:00
Charlotte Independence 2
North Carolina FC U23
08 Jun 16:00
Dayton Dutch Lions
Toledo Villa FC
08 Jun 16:00
Flint City Bucks
Midwest United FC
08 Jun 16:00
Florida Elite Sa
Nona FC
08 Jun 16:00
Reading United A.C.
Ocean City Nor'easters
08 Jun 16:00
Salem City FC
West Virginia United
08 Jun 16:00
SC United Bantams
Wake FC
08 Jun 16:00
Staten Island ASC
Westchester Flames
08 Jun 16:00
The Villages SC
Brooke House FC
08 Jun 16:30
Boston Bolts
Black Rock FC
08 Jun 17:00
Chicago City SC
Sueno FC
08 Jun 17:00
Corpus Christi
AHFC Royals
08 Jun 17:00
Dothan United
Asheville City SC
08 Jun 17:00
Houston FC
Hill Country Lobos
08 Jun 17:00
Little Rock Rangers
Hattiesburg FC
08 Jun 17:00
Mississippi Brilla
Louisiana Krewe
08 Jun 17:30
Manhattan SC
Cedar Stars Rush
08 Jun 18:00
Utah Avalanche
Flatirons Rush
08 Jun 19:00
Amsg FC
FC Tucson
08 Jun 19:00
Ballard FC
Tacoma Stars
08 Jun 19:00
United PDX
Midlakes United
09 Jun 09:00
Oakland County FC
AFC Ann Arbor
09 Jun 14:00
Kalamazoo FC
Union FC Macomb
09 Jun 15:00
Long Island Rough Riders
Hudson Valley Hammers
09 Jun 15:00
San Francisco City
Almaden FC
09 Jun 15:30
Weston FC
Sarasota Paradise
09 Jun 16:00
Capital FC
West Seattle Junction
09 Jun 16:00
Chicago Dutch Lions FC
St. Charles
09 Jun 16:00
FC Lehigh Valley United
Philadelphia Lone Star
09 Jun 16:00
Inter Gainesville KF
Brevard
09 Jun 16:30
Birmingham Legion FC 2
Athens United
09 Jun 17:00
Redlands
FC Tucson
09 Jun 17:00
St. Croix SC
RKC Soccer Club
09 Jun 18:00
Albion SC Colorado
Utah United
11 Jun 12:00
Coachella FC
Ventura County Fusion
11 Jun 15:00
New Mexico United U23
Utah Avalanche
11 Jun 15:00
Pathfinder FC
Black Rock FC
11 Jun 15:00
Seacoast United Phantoms
Vermont Green FC
11 Jun 16:00
Buffalo
Cleveland Force SC
11 Jun 16:00
Western Mass. Pioneers
AC Connecticut
11 Jun 16:30
West Chester United
Ocean City Nor'easters
11 Jun 17:00
AHFC Royals
AC Houston Sur
11 Jun 17:00
Houston FC
Twin City Toucans
11 Jun 17:00
Lane United FC
West Seattle Junction
11 Jun 18:00
FC Tucson
Capo II
12 Jun 09:00
Christos FC
Patuxent Football Athletics
12 Jun 09:00
Swan City
Weston FC
12 Jun 09:00
Virginia Marauders
Charlottesville Blues
12 Jun 15:00
West Virginia United
Charlotte Eagles
12 Jun 16:00
Athens United
Tennessee SC
12 Jun 16:00
Blackwatch Rush
Boston City FC
12 Jun 16:00
Brevard
The Villages SC
12 Jun 16:00
Cedar Stars Rush
Ironbound
12 Jun 16:00
Florida Elite Sa
Brooke House FC
12 Jun 16:00
Hudson Valley Hammers
Westchester Flames
12 Jun 16:00
Kalamazoo FC
Michiana Lions
12 Jun 16:00
Miami AC
St. Petersburg FC
12 Jun 16:00
Nona FC
Inter Gainesville KF
12 Jun 16:00
Real Central New Jersey
FC Lehigh Valley United
12 Jun 16:00
Salem City FC
SC United Bantams
12 Jun 16:00
Toledo Villa FC
Fort Wayne FC
12 Jun 16:00
Wake FC
North Carolina FC U23
12 Jun 16:30
East Atlanta FC
Birmingham Legion FC 2
12 Jun 16:30
Long Island Rough Riders
Manhattan SC
12 Jun 16:30
Sarasota Paradise
Tampa Bay United SC
12 Jun 17:00
Chicago City SC
Des Moines Menace
12 Jun 17:00
Louisiana Krewe
Blue Goose SC
12 Jun 17:00
Mississippi Brilla
Hattiesburg FC
12 Jun 17:00
St. Charles
River Light FC
12 Jun 18:00
Project 51O
Davis Legacy
12 Jun 18:00
San Francisco Glens SC
Monterey Bay FC 2
12 Jun 18:00
St. Croix SC
Bavarian SC
12 Jun 19:00
Oly Town FC
United PDX
13 Jun 09:00
Oakland County FC
Midwest United FC
13 Jun 17:00
RKC Soccer Club
Minneapolis City
13 Jun 18:30
Flatirons Rush
Albion SC Colorado
13 Jun 19:00
Redlands
Southern California Seahorses
14 Jun 16:00
Kings Hammer
Buffalo
14 Jun 16:00
Reading United A.C.
West Chester United
14 Jun 16:00
Thunder Bay Chill SC
St. Croix SC
14 Jun 17:00
Chicago Dutch Lions FC
Sueno FC
14 Jun 17:00
Lane United FC
Ballard FC
14 Jun 19:00
Midlakes United
West Seattle Junction
14 Jun 19:00
Ventura County Fusion
Amsg FC
14 Jun 19:30
Almaden FC
Marin FC Legends
15 Jun 09:00
Athens United
East Atlanta FC
15 Jun 09:00
Lansing City Football
Flint City Bucks
15 Jun 09:00
Michiana Lions
Union FC Macomb
15 Jun 12:00
Boston Bolts
Pathfinder FC
15 Jun 12:00
Morris Elite SC
Long Island Rough Riders
15 Jun 13:00
Black Rock FC
Blackwatch Rush
15 Jun 14:00
Charlottesville Blues
Christos FC
15 Jun 14:00
New Jersey Copa FC
Ironbound
15 Jun 15:00
Cleveland Force SC
Dayton Dutch Lions
15 Jun 15:00
West Virginia United
North Carolina FC U23
15 Jun 16:00
AC Connecticut
Boston City FC
15 Jun 16:00
AFC Ann Arbor
Midwest United FC
15 Jun 16:00
Brevard
Brooke House FC
15 Jun 16:00
FC Lehigh Valley United
Real Central New Jersey
15 Jun 16:00
Inter Gainesville KF
Florida Elite Sa
15 Jun 16:00
Lionsbridge FC
Nova FC
15 Jun 16:00
Minneapolis City
Bavarian SC
15 Jun 16:00
Philadelphia Lone Star
Ocean City Nor'easters
15 Jun 16:00
Rochester
RKC Soccer Club
15 Jun 16:00
The Villages SC
Nona FC
15 Jun 16:00
Vermont Green FC
Western Mass. Pioneers
15 Jun 16:00
Wake FC
Charlotte Independence 2
15 Jun 16:30
Asheville City SC
Birmingham Legion FC 2
15 Jun 16:30
FC Motown II
Hudson Valley Hammers
15 Jun 17:00
AC Houston Sur
Houston FC
15 Jun 17:00
Des Moines Menace
St. Charles
15 Jun 17:00
Hattiesburg FC
Blue Goose SC
15 Jun 17:00
Louisiana Krewe
Little Rock Rangers
15 Jun 17:30
Hill Country Lobos
AHFC Royals
15 Jun 17:30
Peoria City
River Light FC
15 Jun 18:00
FC Tucson
Redlands
15 Jun 18:00
Flatirons Rush
New Mexico United U23
15 Jun 18:30
Salt City SC
Utah United
15 Jun 19:00
Coachella FC
Southern California Seahorses
15 Jun 20:00
Academica SC
Monterey Bay FC 2
16 Jun 10:00
Thunder Bay Chill SC
St. Croix SC
16 Jun 12:00
Tampa Bay United SC
Swan City
16 Jun 13:00
San Francisco Glens SC
San Francisco City
16 Jun 14:00
West Seattle Junction
Tacoma Stars
16 Jun 16:00
Capital FC
Ballard FC
16 Jun 16:00
Tobacco Road FC
Charlotte Eagles
16 Jun 16:30
Sarasota Paradise
Miami AC
17 Jun 18:00
Arizona Arsenal
Redlands
18 Jun 15:00
AC Connecticut
Vermont Green FC
18 Jun 15:00
Seacoast United Phantoms
Boston Bolts
18 Jun 16:00
Brevard
Florida Elite Sa
18 Jun 16:00
Pathfinder FC
Western Mass. Pioneers
18 Jun 16:00
Toledo Villa FC
Kings Hammer
18 Jun 16:30
Ironbound
Staten Island ASC
18 Jun 17:00
Chicago City SC
River Light FC
18 Jun 18:00
Tennessee SC
Southern Soccer Academy Women
19 Jun 09:00
Nova FC
Virginia Beach United
19 Jun 09:00
Swan City
Miami AC
19 Jun 12:00
Marin FC Legends
Davis Legacy
19 Jun 12:00
Patuxent Football Athletics
Charlottesville Blues
19 Jun 12:00
Union FC Macomb
AFC Ann Arbor
19 Jun 13:30
Long Island Rough Riders
Westchester Flames
19 Jun 15:00
Charlotte Independence 2
West Virginia United
19 Jun 15:00
North Carolina FC U23
Salem City FC
19 Jun 16:00
Boston City FC
Black Rock FC
19 Jun 16:00
Buffalo
Fort Wayne FC
19 Jun 16:00
Cedar Stars Rush
Morris Elite SC
19 Jun 16:00
Inter Gainesville KF
The Villages SC
19 Jun 16:00
Nona FC
Brooke House FC
19 Jun 16:00
Real Central New Jersey
West Chester United
19 Jun 16:00
St. Petersburg FC
Sarasota Paradise
19 Jun 16:00
Tobacco Road FC
Wake FC
19 Jun 16:30
Midwest United FC
Flint City Bucks
19 Jun 17:00
AHFC Royals
Corpus Christi
19 Jun 17:00
Blue Goose SC
Little Rock Rangers
19 Jun 17:00
Dothan United
East Atlanta FC
19 Jun 18:30
CISA
Utah Avalanche
19 Jun 19:00
Capo II
Southern California Seahorses
19 Jun 19:00
Oly Town FC
Capital FC
19 Jun 19:00
Tacoma Stars
United PDX
20 Jun 18:30
Salt City SC
Albion SC Colorado
20 Jun 19:00
Redlands
Ventura County Fusion
21 Jun 09:00
Lansing City Football
Kalamazoo FC
21 Jun 15:00
Pathfinder FC
Seacoast United Phantoms
21 Jun 16:00
Ocean City Nor'easters
FC Lehigh Valley United
21 Jun 16:00
Western Mass. Pioneers
Boston City FC
21 Jun 17:00
Bavarian SC
Minneapolis City
21 Jun 17:30
Twin City Toucans
AC Houston Sur
21 Jun 18:00
FC Tucson
Southern California Seahorses
21 Jun 18:00
Utah United
Flatirons Rush
21 Jun 19:00
Midlakes United
Lane United FC
21 Jun 19:00
United PDX
Ballard FC
21 Jun 19:30
Almaden FC
Davis Legacy
22 Jun 09:00
Virginia Marauders
Christos FC
22 Jun 12:00
Union FC Macomb
Michiana Lions
22 Jun 13:00
Black Rock FC
AC Connecticut
22 Jun 13:00
Blackwatch Rush
Boston Bolts
22 Jun 14:00
Brevard
Inter Gainesville KF
22 Jun 15:00
Charlotte Independence 2
Tobacco Road FC
22 Jun 15:00
Cleveland Force SC
Fort Wayne FC
22 Jun 15:00
Dayton Dutch Lions
Kings Hammer
22 Jun 15:00
St. Petersburg FC
Tampa Bay United SC
22 Jun 15:00
West Virginia United
SC United Bantams
22 Jun 16:00
Flint City Bucks
Oakland County FC
22 Jun 16:00
Hudson Valley Hammers
Manhattan SC
22 Jun 16:00
Lionsbridge FC
Patuxent Football Athletics
22 Jun 16:00
Philadelphia Lone Star
Reading United A.C.
22 Jun 16:00
Salem City FC
Wake FC
22 Jun 16:00
Staten Island ASC
New Jersey Copa FC
22 Jun 16:00
Thunder Bay Chill SC
RKC Soccer Club
22 Jun 16:30
Asheville City SC
Dothan United
22 Jun 16:30
East Atlanta FC
Tennessee SC
22 Jun 16:30
Southern Soccer Academy Women
Athens United
22 Jun 17:00
Blue Goose SC
Hattiesburg FC
22 Jun 17:00
Corpus Christi
Hill Country Lobos
22 Jun 17:00
Des Moines Menace
Sueno FC
22 Jun 17:00
Louisiana Krewe
Mississippi Brilla
22 Jun 17:00
Westchester Flames
Ironbound
22 Jun 17:30
Peoria City
St. Charles
22 Jun 18:00
Utah Avalanche
Albion SC Colorado
22 Jun 18:30
CISA
Salt City SC
22 Jun 19:00
Amsg FC
Coachella FC
22 Jun 20:00
Academica SC
San Francisco City
23 Jun 09:00
Swan City
Miami AC
23 Jun 14:00
Bavarian SC
Rochester
23 Jun 14:00
Kalamazoo FC
AFC Ann Arbor
23 Jun 14:00
Tacoma Stars
Lane United FC
23 Jun 16:00
Ocean City Nor'easters
Real Central New Jersey
23 Jun 16:00
San Francisco Glens SC
Almaden FC
23 Jun 16:30
Sarasota Paradise
Weston FC
23 Jun 17:00
Arizona Arsenal
Southern California Seahorses
23 Jun 17:00
Ballard FC
Oly Town FC
23 Jun 18:00
Monterey Bay FC 2
Project 51O
24 Jun 17:00
AHFC Royals
Twin City Toucans
24 Jun 18:00
Utah United
Albion SC Colorado
25 Jun 15:00
North Carolina FC U23
Charlotte Eagles
25 Jun 16:00
Blackwatch Rush
Pathfinder FC
25 Jun 16:00
Dayton Dutch Lions
Buffalo
25 Jun 16:00
Nona FC
Inter Gainesville KF
25 Jun 16:00
SC United Bantams
Tobacco Road FC
25 Jun 16:00
Toledo Villa FC
Cleveland Force SC
25 Jun 16:30
FC Motown II
Ironbound
25 Jun 19:00
Coachella FC
FC Tucson
25 Jun 19:00
Midlakes United
Tacoma Stars
26 Jun 09:00
Swan City
Tampa Bay United SC
26 Jun 11:00
Utah Avalanche
CISA
26 Jun 12:00
Marin FC Legends
San Francisco Glens SC
26 Jun 12:00
Union FC Macomb
Kalamazoo FC
26 Jun 13:00
Black Rock FC
Boston Bolts
26 Jun 15:00
AC Connecticut
Seacoast United Phantoms
26 Jun 15:00
Charlotte Independence 2
Salem City FC
26 Jun 16:00
Brooke House FC
The Villages SC
26 Jun 16:00
Charlottesville Blues
Patuxent Football Athletics
26 Jun 16:00
Chicago City SC
Peoria City
26 Jun 16:00
FC Lehigh Valley United
Reading United A.C.
26 Jun 16:00
Long Island Rough Riders
Staten Island ASC
26 Jun 16:00
Vermont Green FC
Boston City FC
26 Jun 16:00
Virginia Beach United
Virginia Marauders
26 Jun 16:30
Midwest United FC
Lansing City Football
26 Jun 16:30
Morris Elite SC
New Jersey Copa FC
26 Jun 17:00
Hattiesburg FC
Louisiana Krewe
26 Jun 17:00
Hill Country Lobos
Houston FC
26 Jun 17:00
Miami AC
Weston FC
26 Jun 17:00
St. Croix SC
Rochester
26 Jun 17:30
Tennessee SC
Athens United
26 Jun 19:00
Oly Town FC
West Seattle Junction
26 Jun 19:00
Redlands
Arizona Arsenal
26 Jun 19:00
United PDX
Capital FC
26 Jun 19:30
Almaden FC
Project 51O
26 Jun 20:00
Davis Legacy
San Francisco City
27 Jun 16:00
RKC Soccer Club
Thunder Bay Chill SC
27 Jun 17:00
AC Houston Sur
AHFC Royals
27 Jun 18:00
Utah United
New Mexico United U23
27 Jun 19:00
Southern California Seahorses
Arizona Arsenal
28 Jun 16:00
Charlotte Eagles
Wake FC
28 Jun 16:00
Fort Wayne FC
Dayton Dutch Lions
28 Jun 16:00
Western Mass. Pioneers
Blackwatch Rush
28 Jun 16:30
Ocean City Nor'easters
West Chester United
28 Jun 18:00
FC Tucson
Ventura County Fusion
28 Jun 19:00
Capital FC
Oly Town FC
28 Jun 19:00
Midlakes United
Ballard FC
28 Jun 19:30
Almaden FC
Monterey Bay FC 2
29 Jun 09:00
Lansing City Football
AFC Ann Arbor
29 Jun 09:00
Oakland County FC
Michiana Lions
29 Jun 10:00
Dothan United
Birmingham Legion FC 2
29 Jun 11:00
Tampa Bay United SC
Miami AC
29 Jun 12:00
Brooke House FC
Inter Gainesville KF
29 Jun 12:00
Patuxent Football Athletics
Virginia Marauders
29 Jun 13:00
AC Connecticut
Boston Bolts
29 Jun 15:00
Buffalo
Kings Hammer
29 Jun 16:00
Athens United
Southern Soccer Academy Women
29 Jun 16:00
Bavarian SC
Thunder Bay Chill SC
29 Jun 16:00
Boston City FC
Seacoast United Phantoms
29 Jun 16:00
Brevard
Nona FC
29 Jun 16:00
Flint City Bucks
Kalamazoo FC
29 Jun 16:00
Minneapolis City
Rochester
29 Jun 16:00
Nova FC
Charlottesville Blues
29 Jun 16:00
Reading United A.C.
Real Central New Jersey
29 Jun 16:00
SC United Bantams
West Virginia United
29 Jun 16:00
St. Charles
Peoria City
29 Jun 16:00
The Villages SC
Florida Elite Sa
29 Jun 16:00
Tobacco Road FC
Salem City FC
29 Jun 16:00
Virginia Beach United
Christos FC
29 Jun 16:30
East Atlanta FC
Asheville City SC
29 Jun 16:30
Ironbound
Morris Elite SC
29 Jun 16:30
Sarasota Paradise
St. Petersburg FC
29 Jun 17:00
Blue Goose SC
Little Rock Rangers
29 Jun 17:00
Chicago Dutch Lions FC
Chicago City SC
29 Jun 17:00
Des Moines Menace
River Light FC
29 Jun 17:00
Houston FC
Corpus Christi
29 Jun 17:00
Mississippi Brilla
Louisiana Krewe
29 Jun 17:00
Westchester Flames
Hudson Valley Hammers
29 Jun 18:00
Utah Avalanche
New Mexico United U23
29 Jun 19:00
Amsg FC
Redlands
29 Jun 19:00
United PDX
West Seattle Junction
30 Jun 11:00
Pathfinder FC
Vermont Green FC
30 Jun 12:00
Marin FC Legends
Academica SC
30 Jun 12:00
Project 51O
San Francisco Glens SC
30 Jun 15:00
FC Motown II
Manhattan SC
30 Jun 15:00
Long Island Rough Riders
Cedar Stars Rush
30 Jun 17:00
AC Houston Sur
Hill Country Lobos
30 Jun 18:00
Arizona Arsenal
Ventura County Fusion
30 Jun 18:00
Ballard FC
Capital FC
30 Jun 18:00
Tacoma Stars
Midlakes United
30 Jun 18:30
Albion SC Colorado
CISA
30 Jun 19:00
Monterey Bay FC 2
Davis Legacy
01 Jul 09:00
Michiana Lions
Midwest United FC
01 Jul 13:00
Seacoast United Phantoms
Black Rock FC
01 Jul 17:00
Birmingham Legion FC 2
Tennessee SC
01 Jul 18:30
Salt City SC
New Mexico United U23
02 Jul 16:00
AC Connecticut
Blackwatch Rush
02 Jul 16:00
Boston Bolts
Boston City FC
02 Jul 16:00
Buffalo
Cleveland Force SC
02 Jul 16:00
Charlotte Eagles
SC United Bantams
02 Jul 16:00
Kings Hammer
Toledo Villa FC
02 Jul 16:30
Asheville City SC
Athens United
02 Jul 16:30
West Chester United
FC Lehigh Valley United
02 Jul 17:00
Hattiesburg FC
Blue Goose SC
02 Jul 17:00
Southern Soccer Academy Women
East Atlanta FC
02 Jul 17:00
St. Charles
Des Moines Menace
02 Jul 17:30
Peoria City
Chicago City SC
02 Jul 17:30
Twin City Toucans
Houston FC
02 Jul 18:00
Utah Avalanche
Utah United
02 Jul 19:00
United PDX
Oly Town FC
03 Jul 09:00
Lansing City Football
Oakland County FC
03 Jul 09:00
Nova FC
Virginia Marauders
03 Jul 12:00
Marin FC Legends
Project 51O
03 Jul 13:00
Black Rock FC
Western Mass. Pioneers
03 Jul 15:00
North Carolina FC U23
Tobacco Road FC
03 Jul 15:00
Philadelphia Lone Star
Ocean City Nor'easters
03 Jul 16:00
AFC Ann Arbor
Flint City Bucks
03 Jul 16:00
Cedar Stars Rush
New Jersey Copa FC
03 Jul 16:00
Lionsbridge FC
Christos FC
03 Jul 16:00
Miami AC
Weston FC
03 Jul 16:00
Nona FC
The Villages SC
03 Jul 16:00
Staten Island ASC
Long Island Rough Riders
03 Jul 16:30
Morris Elite SC
FC Motown II
03 Jul 16:30
Sarasota Paradise
Tampa Bay United SC
03 Jul 17:00
AC Houston Sur
Corpus Christi
03 Jul 17:00
Lane United FC
Capital FC
03 Jul 17:00
River Light FC
Sueno FC
03 Jul 17:00
RKC Soccer Club
Rochester
03 Jul 17:00
San Francisco City
Monterey Bay FC 2
03 Jul 18:00
FC Tucson
Arizona Arsenal
03 Jul 18:30
CISA
Flatirons Rush
03 Jul 19:00
Amsg FC
Southern California Seahorses
03 Jul 19:00
Capo II
Redlands
05 Jul 16:00
Thunder Bay Chill SC
Minneapolis City
05 Jul 19:00
Capital FC
United PDX
06 Jul 09:00
North Carolina FC U23
Wake FC
06 Jul 09:00
Oakland County FC
Flint City Bucks
06 Jul 09:00
Tobacco Road FC
Charlotte Independence 2
06 Jul 12:00
Union FC Macomb
Lansing City Football
06 Jul 13:00
Boston City FC
Western Mass. Pioneers
06 Jul 14:00
Charlotte Eagles
West Virginia United
06 Jul 14:00
New Jersey Copa FC
Morris Elite SC
06 Jul 14:00
Project 51O
Monterey Bay FC 2
06 Jul 14:00
San Francisco Glens SC
Davis Legacy
06 Jul 15:00
Ballard FC
Lane United FC
06 Jul 15:00
Manhattan SC
Hudson Valley Hammers
06 Jul 15:00
St. Petersburg FC
Weston FC
06 Jul 16:00
Kings Hammer
Dayton Dutch Lions
06 Jul 16:00
Lionsbridge FC
Virginia Beach United
06 Jul 16:00
Real Central New Jersey
Philadelphia Lone Star
06 Jul 16:00
Staten Island ASC
Cedar Stars Rush
06 Jul 16:00
The Villages SC
Brevard
06 Jul 16:30
East Atlanta FC
Southern Soccer Academy Women
06 Jul 16:30
Ironbound
FC Motown II
06 Jul 16:30
Westchester Flames
Long Island Rough Riders
06 Jul 17:00
Dothan United
Athens United
06 Jul 17:00
Little Rock Rangers
Louisiana Krewe
06 Jul 17:00
Mississippi Brilla
Blue Goose SC
06 Jul 17:00
St. Croix SC
RKC Soccer Club
06 Jul 17:00
Sueno FC
Chicago City SC
06 Jul 17:30
Hill Country Lobos
AC Houston Sur
06 Jul 17:30
Peoria City
Des Moines Menace
06 Jul 17:30
Tennessee SC
Asheville City SC
06 Jul 18:00
Utah Avalanche
Salt City SC
06 Jul 18:30
Flatirons Rush
CISA
06 Jul 19:00
Redlands
Coachella FC
06 Jul 20:00
Academica SC
Almaden FC
07 Jul 09:00
Michiana Lions
AFC Ann Arbor
07 Jul 10:00
Thunder Bay Chill SC
Rochester
07 Jul 11:00
Vermont Green FC
Seacoast United Phantoms
07 Jul 13:00
Pathfinder FC
Blackwatch Rush
07 Jul 14:00
Southern California Seahorses
FC Tucson
07 Jul 14:00
West Seattle Junction
Oly Town FC
07 Jul 15:00
Fort Wayne FC
Cleveland Force SC
07 Jul 16:00
Ocean City Nor'easters
Reading United A.C.
07 Jul 16:00
Tacoma Stars
Capital FC
07 Jul 17:00
Houston FC
Corpus Christi
07 Jul 19:00
San Francisco City
Marin FC Legends
09 Jul 09:00
Michiana Lions
Oakland County FC
09 Jul 15:00
North Carolina FC U23
SC United Bantams
09 Jul 16:00
AC Connecticut
Western Mass. Pioneers
09 Jul 16:00
Brevard
Nona FC
09 Jul 16:00
Wake FC
Salem City FC
09 Jul 16:00
West Virginia United
Tobacco Road FC
09 Jul 17:00
Bavarian SC
RKC Soccer Club
09 Jul 17:00
Southern Soccer Academy Women
Tennessee SC
09 Jul 17:30
Hill Country Lobos
Twin City Toucans
09 Jul 18:00
FC Tucson
Amsg FC
09 Jul 19:00
Capital FC
Lane United FC
09 Jul 19:00
United PDX
Tacoma Stars
10 Jul 09:00
Patuxent Football Athletics
Lionsbridge FC
10 Jul 09:00
Virginia Marauders
Virginia Beach United
10 Jul 12:00
Union FC Macomb
Flint City Bucks
10 Jul 13:00
Black Rock FC
Boston City FC
10 Jul 15:00
Christos FC
Charlottesville Blues
10 Jul 15:00
Seacoast United Phantoms
Pathfinder FC
10 Jul 15:00
Tampa Bay United SC
St. Petersburg FC
10 Jul 16:00
Charlotte Eagles
Charlotte Independence 2
10 Jul 16:00
Dayton Dutch Lions
Fort Wayne FC
10 Jul 16:00
Hudson Valley Hammers
FC Motown II
10 Jul 16:00
Philadelphia Lone Star
FC Lehigh Valley United
10 Jul 16:00
Real Central New Jersey
Reading United A.C.
10 Jul 16:00
Toledo Villa FC
Buffalo
10 Jul 16:00
Vermont Green FC
Boston Bolts
10 Jul 16:30
Ironbound
Westchester Flames
10 Jul 16:30
Manhattan SC
Long Island Rough Riders
10 Jul 17:00
Blue Goose SC
Louisiana Krewe
10 Jul 17:00
Houston FC
AHFC Royals
10 Jul 17:00
Little Rock Rangers
Mississippi Brilla
10 Jul 17:00
River Light FC
Chicago Dutch Lions FC
10 Jul 17:00
St. Charles
Sueno FC
10 Jul 17:00
St. Croix SC
Thunder Bay Chill SC
10 Jul 18:00
New Mexico United U23
Albion SC Colorado
10 Jul 18:00
Project 51O
San Francisco City
10 Jul 18:00
San Francisco Glens SC
Academica SC
10 Jul 19:00
Monterey Bay FC 2
Marin FC Legends
10 Jul 19:00
Oly Town FC
Midlakes United
11 Jul 18:00
Arizona Arsenal
Amsg FC
11 Jul 18:00
Flatirons Rush
Utah Avalanche
11 Jul 18:30
Salt City SC
CISA
11 Jul 19:00
Ventura County Fusion
Redlands
12 Jul 12:00
Union FC Macomb
Oakland County FC
12 Jul 16:00
AFC Ann Arbor
Lansing City Football
12 Jul 16:00
The Villages SC
Inter Gainesville KF
12 Jul 16:00
Wake FC
West Virginia United
12 Jul 17:00
Minneapolis City
Thunder Bay Chill SC
12 Jul 18:00
Arizona Arsenal
Coachella FC
12 Jul 18:00
Utah United
CISA
12 Jul 19:00
Ballard FC
United PDX
12 Jul 19:00
Lane United FC
Oly Town FC
12 Jul 19:00
West Seattle Junction
Midlakes United
13 Jul 09:00
Patuxent Football Athletics
Nova FC
13 Jul 12:00
Tampa Bay United SC
Weston FC
13 Jul 13:00
AC Connecticut
Pathfinder FC
13 Jul 13:00
Boston City FC
Boston Bolts
13 Jul 14:00
New Jersey Copa FC
Manhattan SC
13 Jul 14:00
Project 51O
Marin FC Legends
13 Jul 14:00
Seacoast United Phantoms
Blackwatch Rush
13 Jul 15:00
Buffalo
Dayton Dutch Lions
13 Jul 15:00
Monterey Bay FC 2
Almaden FC
13 Jul 16:00
Charlottesville Blues
Virginia Beach United
13 Jul 16:00
Cleveland Force SC
Toledo Villa FC
13 Jul 16:00
Flint City Bucks
Michiana Lions
13 Jul 16:00
Fort Wayne FC
Kings Hammer
13 Jul 16:00
Hudson Valley Hammers
Morris Elite SC
13 Jul 16:00
Lionsbridge FC
Virginia Marauders
13 Jul 16:00
Ocean City Nor'easters
West Chester United
13 Jul 16:00
Reading United A.C.
FC Lehigh Valley United
13 Jul 16:00
Salem City FC
Charlotte Eagles
13 Jul 16:00
SC United Bantams
North Carolina FC U23
13 Jul 16:00
St. Petersburg FC
Sarasota Paradise
13 Jul 16:00
Staten Island ASC
FC Motown II
13 Jul 16:00
Western Mass. Pioneers
Vermont Green FC
13 Jul 16:30
Asheville City SC
Tennessee SC
13 Jul 16:30
East Atlanta FC
Athens United
13 Jul 16:30
Westchester Flames
Cedar Stars Rush
13 Jul 17:00
AHFC Royals
Twin City Toucans
13 Jul 17:00
Blue Goose SC
Mississippi Brilla
13 Jul 17:00
Corpus Christi
Hill Country Lobos
13 Jul 17:00
Des Moines Menace
Chicago Dutch Lions FC
13 Jul 17:00
Dothan United
Southern Soccer Academy Women
13 Jul 17:00
Hattiesburg FC
Little Rock Rangers
13 Jul 17:00
River Light FC
Chicago City SC
13 Jul 17:00
Rochester
Bavarian SC
13 Jul 17:00
Sueno FC
Peoria City
13 Jul 18:00
Albion SC Colorado
Utah Avalanche
13 Jul 18:00
New Mexico United U23
Salt City SC
13 Jul 19:00
Davis Legacy
Academica SC
13 Jul 19:00
Southern California Seahorses
Capo II
14 Jul 09:00
Oakland County FC
Kalamazoo FC
14 Jul 12:00
Lane United FC
United PDX
14 Jul 13:00
West Seattle Junction
Ballard FC
14 Jul 14:00
Midlakes United
Capital FC
14 Jul 17:00
AC Houston Sur
Houston FC
14 Jul 17:00
San Francisco City
San Francisco Glens SC
14 Jul 17:00
St. Croix SC
Minneapolis City
14 Jul 18:00
FC Tucson
Coachella FC
14 Jul 18:00
Oly Town FC
Tacoma Stars
14 Jul 19:00
Amsg FC
Ventura County Fusion

RESULTS

20 May FT
Tennessee SC
2
Birmingham Legion FC 2
0
20 May FT
Florida Elite Sa
1
The Villages SC
1
19 May FT
Davis Legacy
3
Marin FC Legends
1
19 May FT
Monterey Bay FC 2
1
San Francisco Glens SC
2
19 May FT
St. Charles
5
Chicago City SC
1
19 May FT
Boston City FC
0
Vermont Green FC
3
19 May FT
Buffalo
4
Toledo Villa FC
1
19 May FT
Cedar Stars Rush
3
Manhattan SC
0
19 May FT
Weston FC
0
Swan City
0
19 May FT
Long Island Rough Riders
2
New Jersey Copa FC
1
19 May FT
Miami AC
2
Sarasota Paradise
1
19 May FT
Lane United FC
3
Midlakes United
1
19 May FT
Tacoma Stars
2
Ballard FC
2
19 May FT
West Seattle Junction
2
Capital FC
2
18 May FT
Redlands
1
Capo II
4
18 May FT
Utah United
1
Utah Avalanche
2
18 May FT
Peoria City
4
Chicago Dutch Lions FC
0
18 May FT
Bavarian SC
1
Minneapolis City
0
18 May FT
Blue Goose SC
0
Mississippi Brilla
0
18 May FT
Corpus Christi
1
AC Houston Sur
0
18 May FT
Ironbound
0
Hudson Valley Hammers
4
18 May FT
Louisiana Krewe
0
Little Rock Rangers
0
18 May FT
Rochester
2
St. Croix SC
1
18 May FT
Sueno FC
1
River Light FC
2
18 May FT
FC Lehigh Valley United
0
Reading United A.C.
2
18 May FT
Fort Wayne FC
3
Dayton Dutch Lions
1
18 May FT
Michiana Lions
1
Flint City Bucks
2
18 May FT
Oakland County FC
1
Union FC Macomb
0
18 May FT
Virginia Beach United
3
Charlottesville Blues
0
18 May FT
Wake FC
2
SC United Bantams
6
18 May FT
Western Mass. Pioneers
4
Pathfinder FC
0
18 May FT
Morris Elite SC
0
Staten Island ASC
1
18 May FT
New Mexico United U23
2
Flatirons Rush
1
18 May FT
North Carolina FC U23
4
Charlotte Independence 2
0
18 May FT
San Francisco City
0
Academica SC
2
18 May FT
Seacoast United Phantoms
6
AC Connecticut
1
18 May FT
West Virginia United
1
Salem City FC
1
18 May FT
Project 51O
2
Almaden FC
1
18 May FT
Christos FC
3
Virginia Marauders
0
18 May FT
Brooke House FC
0
Nona FC
0
18 May FT
Midwest United FC
3
AFC Ann Arbor
0
18 May FT
Nova FC
2
Patuxent Football Athletics
1
18 May FT
Kings Hammer
1
Cleveland Force SC
1
18 May FT
Philadelphia Lone Star
4
Real Central New Jersey
0
17 May FT
Charlotte Eagles
4
Tobacco Road FC
0
17 May FT
Kalamazoo FC
1
Lansing City Football
0
17 May FT
Southern Soccer Academy Women
0
Asheville City SC
5
16 May FT
Southern California Seahorses
0
Ventura County Fusion
1
16 May FT
Brooke House FC
1
Florida Elite Sa
2
15 May FT
Davis Legacy
2
San Francisco Glens SC
2
15 May FT
Chicago Dutch Lions FC
0
Des Moines Menace
5
15 May FT
Sueno FC
1
St. Charles
2
15 May FT
Midwest United FC
1
Michiana Lions
0
15 May FT
Salem City FC
1
Tobacco Road FC
0
15 May FT
Southern Soccer Academy Women
0
Dothan United
0
15 May FT
Virginia Beach United
1
Nova FC
0
15 May FT
North Carolina FC U23
2
West Virginia United
0
15 May FT
Birmingham Legion FC 2
1
East Atlanta FC
1
14 May FT
Boston Bolts
0
Western Mass. Pioneers
1
14 May FT
Charlotte Independence 2
3
Charlotte Eagles
4
11 May FT
Almaden FC
2
San Francisco Glens SC
1
11 May FT
Coachella FC
1
Amsg FC
4
11 May FT
Southern California Seahorses
1
Redlands
9
11 May FT
Corpus Christi
3
Houston FC
0
11 May FT
Des Moines Menace
1
Peoria City
1
11 May FT
Little Rock Rangers
1
Hattiesburg FC
0
11 May FT
AFC Ann Arbor
4
Union FC Macomb
1
11 May FT
Inter Gainesville KF
0
Florida Elite Sa
0
11 May FT
Lansing City Football
0
Midwest United FC
0
11 May FT
Salem City FC
3
Charlotte Independence 2
0
11 May FT
Virginia Beach United
0
Lionsbridge FC
1
11 May FT
Monterey Bay FC 2
6
Academica SC
2
11 May FT
San Francisco City
2
Project 51O
0
11 May FT
Philadelphia Lone Star
0
West Chester United
5
10 May FT
Louisiana Krewe
3
Blue Goose SC
1
08 May FT
Monterey Bay FC 2
1
San Francisco City
0
08 May FT
Midwest United FC
3
Union FC Macomb
2
04 May FT
Academica SC
1
Project 51O
2
04 May FT
Coachella FC
0
Capo II
3

results

04 May FT
Academica SC
1
Project 51O
2
04 May FT
Coachella FC
0
Capo II
3
08 May FT
Midwest United FC
3
Union FC Macomb
2
08 May FT
Monterey Bay FC 2
1
San Francisco City
0
10 May FT
Louisiana Krewe
3
Blue Goose SC
1
11 May FT
Philadelphia Lone Star
0
West Chester United
5
11 May FT
Monterey Bay FC 2
6
Academica SC
2
11 May FT
San Francisco City
2
Project 51O
0
11 May FT
AFC Ann Arbor
4
Union FC Macomb
1
11 May FT
Inter Gainesville KF
0
Florida Elite Sa
0
11 May FT
Lansing City Football
0
Midwest United FC
0
11 May FT
Salem City FC
3
Charlotte Independence 2
0
11 May FT
Virginia Beach United
0
Lionsbridge FC
1
11 May FT
Corpus Christi
3
Houston FC
0
11 May FT
Des Moines Menace
1
Peoria City
1
11 May FT
Little Rock Rangers
1
Hattiesburg FC
0
11 May FT
Coachella FC
1
Amsg FC
4
11 May FT
Southern California Seahorses
1
Redlands
9
11 May FT
Almaden FC
2
San Francisco Glens SC
1
14 May FT
Charlotte Independence 2
3
Charlotte Eagles
4
14 May FT
Boston Bolts
0
Western Mass. Pioneers
1
15 May FT
Birmingham Legion FC 2
1
East Atlanta FC
1
15 May FT
North Carolina FC U23
2
West Virginia United
0
15 May FT
Southern Soccer Academy Women
0
Dothan United
0
15 May FT
Virginia Beach United
1
Nova FC
0
15 May FT
Midwest United FC
1
Michiana Lions
0
15 May FT
Salem City FC
1
Tobacco Road FC
0
15 May FT
Chicago Dutch Lions FC
0
Des Moines Menace
5
15 May FT
Sueno FC
1
St. Charles
2
15 May FT
Davis Legacy
2
San Francisco Glens SC
2
16 May FT
Brooke House FC
1
Florida Elite Sa
2
16 May FT
Southern California Seahorses
0
Ventura County Fusion
1
17 May FT
Southern Soccer Academy Women
0
Asheville City SC
5
17 May FT
Charlotte Eagles
4
Tobacco Road FC
0
17 May FT
Kalamazoo FC
1
Lansing City Football
0
18 May FT
Kings Hammer
1
Cleveland Force SC
1
18 May FT
Philadelphia Lone Star
4
Real Central New Jersey
0
18 May FT
Brooke House FC
0
Nona FC
0
18 May FT
Midwest United FC
3
AFC Ann Arbor
0
18 May FT
Nova FC
2
Patuxent Football Athletics
1
18 May FT
Christos FC
3
Virginia Marauders
0
18 May FT
Project 51O
2
Almaden FC
1
18 May FT
New Mexico United U23
2
Flatirons Rush
1
18 May FT
North Carolina FC U23
4
Charlotte Independence 2
0
18 May FT
San Francisco City
0
Academica SC
2
18 May FT
Seacoast United Phantoms
6
AC Connecticut
1
18 May FT
West Virginia United
1
Salem City FC
1
18 May FT
Morris Elite SC
0
Staten Island ASC
1
18 May FT
FC Lehigh Valley United
0
Reading United A.C.
2
18 May FT
Fort Wayne FC
3
Dayton Dutch Lions
1
18 May FT
Michiana Lions
1
Flint City Bucks
2
18 May FT
Oakland County FC
1
Union FC Macomb
0
18 May FT
Virginia Beach United
3
Charlottesville Blues
0
18 May FT
Wake FC
2
SC United Bantams
6
18 May FT
Western Mass. Pioneers
4
Pathfinder FC
0
18 May FT
Bavarian SC
1
Minneapolis City
0
18 May FT
Blue Goose SC
0
Mississippi Brilla
0
18 May FT
Corpus Christi
1
AC Houston Sur
0
18 May FT
Ironbound
0
Hudson Valley Hammers
4
18 May FT
Louisiana Krewe
0
Little Rock Rangers
0
18 May FT
Rochester
2
St. Croix SC
1
18 May FT
Sueno FC
1
River Light FC
2
18 May FT
Peoria City
4
Chicago Dutch Lions FC
0
18 May FT
Utah United
1
Utah Avalanche
2
18 May FT
Redlands
1
Capo II
4
19 May FT
Lane United FC
3
Midlakes United
1
19 May FT
Tacoma Stars
2
Ballard FC
2
19 May FT
West Seattle Junction
2
Capital FC
2
19 May FT
Long Island Rough Riders
2
New Jersey Copa FC
1
19 May FT
Miami AC
2
Sarasota Paradise
1
19 May FT
Weston FC
0
Swan City
0
19 May FT
Boston City FC
0
Vermont Green FC
3
19 May FT
Buffalo
4
Toledo Villa FC
1
19 May FT
Cedar Stars Rush
3
Manhattan SC
0
19 May FT
St. Charles
5
Chicago City SC
1
19 May FT
Davis Legacy
3
Marin FC Legends
1
19 May FT
Monterey Bay FC 2
1
San Francisco Glens SC
2
20 May FT
Florida Elite Sa
1
The Villages SC
1
20 May FT
Tennessee SC
2
Birmingham Legion FC 2
0
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Midwest United FC
4
3
1
0
7
2
5
10
2
Salem City FC
3
2
1
0
5
1
4
7
3
Capo II
2
2
0
0
7
1
6
6
4
Charlotte Eagles
2
2
0
0
8
3
5
6
5
Corpus Christi
2
2
0
0
4
0
4
6
6
Monterey Bay FC 2
3
2
0
1
8
4
4
6
7
North Carolina FC U23
2
2
0
0
6
0
6
6
8
Project 51O
3
2
0
1
4
4
0
6
9
St. Charles
2
2
0
0
7
2
5
6
10
Virginia Beach United
3
2
0
1
4
1
3
6
11
Western Mass. Pioneers
2
2
0
0
5
0
5
6
12
Florida Elite Sa
3
1
2
0
3
2
1
5
13
Davis Legacy
2
1
1
0
5
3
2
4
14
Des Moines Menace
2
1
1
0
6
1
5
4
15
Little Rock Rangers
2
1
1
0
1
0
1
4
16
Louisiana Krewe
2
1
1
0
3
1
2
4
17
Peoria City
2
1
1
0
5
1
4
4
18
San Francisco Glens SC
3
1
1
1
5
5
0
4
19
AFC Ann Arbor
2
1
0
1
4
4
0
3
20
Amsg FC
1
1
0
0
4
1
3
3
21
Academica SC
3
1
0
2
5
8
-3
3
22
Almaden FC
2
1
0
1
3
3
0
3
23
Asheville City SC
1
1
0
0
5
0
5
3
24
Bavarian SC
1
1
0
0
1
0
1
3
25
Buffalo
1
1
0
0
4
1
3
3
26
Cedar Stars Rush
1
1
0
0
3
0
3
3
27
Christos FC
1
1
0
0
3
0
3
3
28
Flint City Bucks
1
1
0
0
2
1
1
3
29
Fort Wayne FC
1
1
0
0
3
1
2
3
30
Hudson Valley Hammers
1
1
0
0
4
0
4
3
31
Kalamazoo FC
1
1
0
0
1
0
1
3
32
Lane United FC
1
1
0
0
3
1
2
3
33
Lionsbridge FC
1
1
0
0
1
0
1
3
34
Long Island Rough Riders
1
1
0
0
2
1
1
3
35
Miami AC
1
1
0
0
2
1
1
3
36
New Mexico United U23
1
1
0
0
2
1
1
3
37
Nova FC
2
1
0
1
2
2
0
3
38
Oakland County FC
1
1
0
0
1
0
1
3
39
Philadelphia Lone Star
2
1
0
1
4
5
-1
3
40
Reading United A.C.
1
1
0
0
2
0
2
3
41
Redlands
2
1
0
1
10
5
5
3
42
River Light FC
1
1
0
0
2
1
1
3
43
Rochester
1
1
0
0
2
1
1
3
44
San Francisco City
3
1
0
2
2
3
-1
3
45
Seacoast United Phantoms
1
1
0
0
6
1
5
3
46
SC United Bantams
1
1
0
0
6
2
4
3
47
Staten Island ASC
1
1
0
0
1
0
1
3
48
Tennessee SC
1
1
0
0
2
0
2
3
49
Utah Avalanche
1
1
0
0
2
1
1
3
50
Ventura County Fusion
1
1
0
0
1
0
1
3
51
Vermont Green FC
1
1
0
0
3
0
3
3
52
West Chester United
1
1
0
0
5
0
5
3
53
Ballard FC
1
0
1
0
2
2
0
1
54
Birmingham Legion FC 2
2
0
1
1
1
3
-2
1
55
Blue Goose SC
2
0
1
1
1
3
-2
1
56
The Villages SC
1
0
1
0
1
1
0
1
57
Brooke House FC
2
0
1
1
1
2
-1
1
58
Capital FC
1
0
1
0
2
2
0
1
59
Cleveland Force SC
1
0
1
0
1
1
0
1
60
Dothan United
1
0
1
0
0
0
0
1
61
East Atlanta FC
1
0
1
0
1
1
0
1
62
Inter Gainesville KF
1
0
1
0
0
0
0
1
63
Kings Hammer
1
0
1
0
1
1
0
1
64
Lansing City Football
2
0
1
1
0
1
-1
1
65
Mississippi Brilla
1
0
1
0
0
0
0
1
66
Nona FC
1
0
1
0
0
0
0
1
67
Southern Soccer Academy Women
2
0
1
1
0
5
-5
1
68
Swan City
1
0
1
0
0
0
0
1
69
Tacoma Stars
1
0
1
0
2
2
0
1
70
West Seattle Junction
1
0
1
0
2
2
0
1
71
West Virginia United
2
0
1
1
1
3
-2
1
72
Weston FC
1
0
1
0
0
0
0
1
73
AC Connecticut
1
0
0
1
1
6
-5
0
74
AC Houston Sur
1
0
0
1
0
1
-1
0
75
AHFC Royals
0
0
0
0
0
0
0
0
77
Albion SC Colorado
0
0
0
0
0
0
0
0
78
Arizona Arsenal
0
0
0
0
0
0
0
0
79
Athens United
0
0
0
0
0
0
0
0
80
Black Rock FC
0
0
0
0
0
0
0
0
81
Blackwatch Rush
0
0
0
0
0
0
0
0
82
Boston Bolts
1
0
0
1
0
1
-1
0
83
Boston City FC
1
0
0
1
0
3
-3
0
84
Brevard
0
0
0
0
0
0
0
0
85
CISA
0
0
0
0
0
0
0
0
86
Charlotte Independence 2
3
0
0
3
3
11
-8
0
87
Charlottesville Blues
1
0
0
1
0
3
-3
0
88
Chicago City SC
1
0
0
1
1
5
-4
0
89
Chicago Dutch Lions FC
2
0
0
2
0
9
-9
0
90
Coachella FC
2
0
0
2
1
7
-6
0
91
Dayton Dutch Lions
1
0
0
1
1
3
-2
0
92
FC Lehigh Valley United
1
0
0
1
0
2
-2
0
93
FC Motown II
0
0
0
0
0
0
0
0
95
FC Tucson
0
0
0
0
0
0
0
0
97
Flatirons Rush
1
0
0
1
1
2
-1
0
98
Hattiesburg FC
1
0
0
1
0
1
-1
0
99
Hill Country Lobos
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Houston FC
1
0
0
1
0
3
-3
0
101
Ironbound
1
0
0
1
0
4
-4
0
102
Manhattan SC
1
0
0
1
0
3
-3
0
103
Marin FC Legends
1
0
0
1
1
3
-2
0
104
Michiana Lions
2
0
0
2
1
3
-2
0
105
Midlakes United
1
0
0
1
1
3
-2
0
106
Minneapolis City
1
0
0
1
0
1
-1
0
107
Morris Elite SC
1
0
0
1
0
1
-1
0
108
New Jersey Copa FC
1
0
0
1
1
2
-1
0
109
Ocean City Nor'easters
0
0
0
0
0
0
0
0
110
Oly Town FC
0
0
0
0
0
0
0
0
111
Pathfinder FC
1
0
0
1
0
4
-4
0
112
Patuxent Football Athletics
1
0
0
1
1
2
-1
0
113
RKC Soccer Club
0
0
0
0
0
0
0
0
115
Real Central New Jersey
1
0
0
1
0
4
-4
0
116
Salt City SC
0
0
0
0
0
0
0
0
117
Sarasota Paradise
1
0
0
1
1
2
-1
0
118
Southern California Seahorses
2
0
0
2
1
10
-9
0
119
St. Croix SC
1
0
0
1
1
2
-1
0
120
St. Petersburg FC
0
0
0
0
0
0
0
0
121
Sueno FC
2
0
0
2
2
4
-2
0
122
Tampa Bay United SC
0
0
0
0
0
0
0
0
123
Thunder Bay Chill SC
0
0
0
0
0
0
0
0
124
Tobacco Road FC
2
0
0
2
0
5
-5
0
125
Toledo Villa FC
1
0
0
1
1
4
-3
0
126
Twin City Toucans
0
0
0
0
0
0
0
0
127
Union FC Macomb
3
0
0
3
3
8
-5
0
128
United PDX
0
0
0
0
0
0
0
0
129
Utah United
1
0
0
1
1
2
-1
0
130
Virginia Marauders
1
0
0
1
0
3
-3
0
131
Wake FC
1
0
0
1
2
6
-4
0
132
Westchester Flames
0
0
0
0
0
0
0
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Usa - Usl League Two - Oddsbook