FIXTURES

26 Apr 10:00
Bodens BK
Kiruna FF
27 Apr 04:00
IFK Luleaa
Bergnaesets AIK
27 Apr 04:00
Umeaa FC Akademi
Skellefteaa
27 Apr 05:00
Gottne IF
IFK Oestersund
27 Apr 05:00
Taftea IK
Aelgarna-Haernoesand IF
28 Apr 07:00
Team TG FF
Froesoe IF
28 Apr 08:30
Lucksta
Ytterhogdals IK
04 May 04:00
Froesoe IF
IFK Luleaa
04 May 04:00
Kiruna FF
Team TG FF
04 May 05:00
Aelgarna-Haernoesand IF
Umeaa FC Akademi
04 May 05:00
Bergnaesets AIK
Gottne IF
04 May 05:00
Skellefteaa
Bodens BK
04 May 05:00
Ytterhogdals IK
Taftea IK
04 May 07:00
IFK Oestersund
Lucksta
11 May 03:00
Taftea IK
Kiruna FF
11 May 04:00
IFK Luleaa
Gottne IF
11 May 04:00
Skellefteaa
Froesoe IF
11 May 05:00
Bodens BK
Ytterhogdals IK
11 May 07:00
Aelgarna-Haernoesand IF
Bergnaesets AIK
11 May 07:00
Team TG FF
Lucksta
11 May 07:00
Umeaa FC Akademi
IFK Oestersund
18 May 03:00
Kiruna FF
Skellefteaa
18 May 04:00
IFK Oestersund
Bodens BK
18 May 04:00
Lucksta
IFK Luleaa
18 May 05:00
Froesoe IF
Aelgarna-Haernoesand IF
18 May 06:00
Gottne IF
Taftea IK
18 May 06:00
Ytterhogdals IK
Team TG FF
19 May 04:00
Bergnaesets AIK
Umeaa FC Akademi
24 May 10:00
Taftea IK
Umeaa FC Akademi
25 May 04:00
IFK Luleaa
Kiruna FF
25 May 05:00
Bodens BK
Aelgarna-Haernoesand IF
25 May 07:00
Gottne IF
Froesoe IF
25 May 07:00
Ytterhogdals IK
IFK Oestersund
26 May 04:00
Lucksta
Bergnaesets AIK
26 May 07:00
Team TG FF
Skellefteaa
01 Jun 03:00
Kiruna FF
Gottne IF
01 Jun 04:00
Bergnaesets AIK
Ytterhogdals IK
01 Jun 05:00
Skellefteaa
IFK Luleaa
01 Jun 07:00
Aelgarna-Haernoesand IF
Team TG FF
01 Jun 07:00
IFK Oestersund
Taftea IK
02 Jun 04:00
Umeaa FC Akademi
Bodens BK
02 Jun 05:00
Froesoe IF
Lucksta
05 Jun 10:30
Ytterhogdals IK
Froesoe IF
06 Jun 07:00
IFK Oestersund
Bergnaesets AIK
08 Jun 02:00
Lucksta
Kiruna FF
08 Jun 05:00
Gottne IF
Skellefteaa
08 Jun 06:00
IFK Luleaa
Aelgarna-Haernoesand IF
09 Jun 05:00
Taftea IK
Bodens BK
09 Jun 07:00
Team TG FF
Umeaa FC Akademi
12 Jun 10:30
Froesoe IF
IFK Oestersund
15 Jun 02:00
Kiruna FF
Ytterhogdals IK
15 Jun 04:00
Umeaa FC Akademi
IFK Luleaa
15 Jun 05:00
Aelgarna-Haernoesand IF
Gottne IF
15 Jun 05:00
Bergnaesets AIK
Taftea IK
15 Jun 05:00
Bodens BK
Team TG FF
15 Jun 06:00
Skellefteaa
Lucksta
19 Jun 10:00
Bodens BK
IFK Luleaa
19 Jun 10:00
Lucksta
Aelgarna-Haernoesand IF
20 Jun 10:00
Gottne IF
Umeaa FC Akademi
20 Jun 10:00
IFK Oestersund
Kiruna FF
20 Jun 10:00
Skellefteaa
Ytterhogdals IK
21 Jun 03:00
Froesoe IF
Bergnaesets AIK
23 Jun 07:30
Team TG FF
Taftea IK
26 Jun 10:00
Aelgarna-Haernoesand IF
Lucksta
26 Jun 10:00
IFK Luleaa
Bodens BK
26 Jun 10:00
Taftea IK
Team TG FF
28 Jun 10:00
Umeaa FC Akademi
Gottne IF
29 Jun 04:00
Ytterhogdals IK
Skellefteaa
29 Jun 04:30
Bergnaesets AIK
Froesoe IF
30 Jun 06:00
Kiruna FF
IFK Oestersund
03 Aug 04:00
Bergnaesets AIK
Kiruna FF
03 Aug 04:00
IFK Oestersund
Skellefteaa
03 Aug 05:00
Gottne IF
Bodens BK
03 Aug 05:00
IFK Luleaa
Team TG FF
03 Aug 07:00
Froesoe IF
Taftea IK
03 Aug 07:00
Ytterhogdals IK
Aelgarna-Haernoesand IF
04 Aug 05:00
Lucksta
Umeaa FC Akademi
09 Aug 10:00
Skellefteaa
Bergnaesets AIK
10 Aug 04:00
Taftea IK
IFK Luleaa
10 Aug 04:00
Team TG FF
Gottne IF
10 Aug 05:00
Aelgarna-Haernoesand IF
IFK Oestersund
10 Aug 05:00
Bodens BK
Lucksta
11 Aug 04:00
Kiruna FF
Froesoe IF
11 Aug 07:00
Umeaa FC Akademi
Ytterhogdals IK
17 Aug 03:00
Froesoe IF
Skellefteaa
17 Aug 03:00
Kiruna FF
Taftea IK
17 Aug 04:00
IFK Oestersund
Umeaa FC Akademi
17 Aug 05:00
Gottne IF
IFK Luleaa
17 Aug 05:00
Ytterhogdals IK
Bodens BK
17 Aug 06:00
Lucksta
Team TG FF
17 Aug 07:00
Bergnaesets AIK
Aelgarna-Haernoesand IF
24 Aug 03:00
Skellefteaa
Kiruna FF
24 Aug 04:00
IFK Luleaa
Lucksta
24 Aug 04:00
Umeaa FC Akademi
Bergnaesets AIK
24 Aug 05:00
Aelgarna-Haernoesand IF
Froesoe IF
24 Aug 05:00
Bodens BK
IFK Oestersund
24 Aug 07:00
Taftea IK
Gottne IF
24 Aug 07:00
Team TG FF
Ytterhogdals IK
30 Aug 10:00
Kiruna FF
Bodens BK
31 Aug 04:00
IFK Oestersund
Gottne IF
31 Aug 05:00
Aelgarna-Haernoesand IF
Taftea IK
31 Aug 05:00
Bergnaesets AIK
IFK Luleaa
31 Aug 05:00
Skellefteaa
Umeaa FC Akademi
31 Aug 05:00
Ytterhogdals IK
Lucksta
31 Aug 07:00
Froesoe IF
Team TG FF
06 Sep 10:00
Bodens BK
Skellefteaa
07 Sep 04:00
IFK Luleaa
Froesoe IF
07 Sep 04:00
Team TG FF
Kiruna FF
07 Sep 05:00
Gottne IF
Bergnaesets AIK
07 Sep 05:00
Lucksta
IFK Oestersund
07 Sep 05:00
Taftea IK
Ytterhogdals IK
08 Sep 04:00
Umeaa FC Akademi
Aelgarna-Haernoesand IF
14 Sep 03:00
Kiruna FF
Aelgarna-Haernoesand IF
14 Sep 04:00
Bergnaesets AIK
Bodens BK
14 Sep 05:00
Froesoe IF
Umeaa FC Akademi
14 Sep 05:00
Lucksta
Gottne IF
14 Sep 05:00
Skellefteaa
Taftea IK
14 Sep 05:00
Ytterhogdals IK
IFK Luleaa
15 Sep 06:00
IFK Oestersund
Team TG FF
21 Sep 03:00
Umeaa FC Akademi
Kiruna FF
21 Sep 04:00
IFK Luleaa
IFK Oestersund
21 Sep 05:00
Aelgarna-Haernoesand IF
Skellefteaa
21 Sep 05:00
Taftea IK
Lucksta
22 Sep 04:00
Bodens BK
Froesoe IF
22 Sep 04:00
Team TG FF
Bergnaesets AIK
22 Sep 05:00
Gottne IF
Ytterhogdals IK
27 Sep 10:00
Umeaa FC Akademi
Team TG FF
28 Sep 03:00
Kiruna FF
Lucksta
28 Sep 04:00
Bodens BK
Taftea IK
28 Sep 05:00
Skellefteaa
Gottne IF
28 Sep 06:00
Aelgarna-Haernoesand IF
IFK Luleaa
28 Sep 07:00
Froesoe IF
Ytterhogdals IK
29 Sep 06:00
Bergnaesets AIK
IFK Oestersund
05 Oct 02:00
Ytterhogdals IK
Kiruna FF
05 Oct 04:00
Lucksta
Skellefteaa
06 Oct 04:00
Taftea IK
Bergnaesets AIK
06 Oct 05:00
Gottne IF
Aelgarna-Haernoesand IF
06 Oct 05:00
IFK Luleaa
Umeaa FC Akademi
06 Oct 06:00
IFK Oestersund
Froesoe IF
06 Oct 07:00
Team TG FF
Bodens BK
12 Oct 04:00
Bergnaesets AIK
Lucksta
12 Oct 04:00
IFK Oestersund
Ytterhogdals IK
12 Oct 04:00
Kiruna FF
IFK Luleaa
12 Oct 05:00
Aelgarna-Haernoesand IF
Bodens BK
12 Oct 05:00
Froesoe IF
Gottne IF
12 Oct 05:00
Skellefteaa
Team TG FF
13 Oct 04:00
Umeaa FC Akademi
Taftea IK
19 Oct 05:00
Bodens BK
Umeaa FC Akademi
19 Oct 05:00
Gottne IF
Kiruna FF
19 Oct 05:00
IFK Luleaa
Skellefteaa
19 Oct 05:00
Lucksta
Froesoe IF
19 Oct 05:00
Taftea IK
IFK Oestersund
19 Oct 05:00
Team TG FF
Aelgarna-Haernoesand IF
19 Oct 05:00
Ytterhogdals IK
Bergnaesets AIK

RESULTS

results

28 Mar FT
Skellefteaa
6
IFK Oestersund
1
28 Mar FT
Kiruna FF
0
Bergnaesets AIK
1
29 Mar FT
Team TG FF
1
IFK Luleaa
3
30 Mar FT
Aelgarna-Haernoesand IF
0
Ytterhogdals IK
4
01 Apr FT
Umeaa FC Akademi
4
Lucksta
0
01 Apr FT
Taftea IK
2
Froesoe IF
1
06 Apr FT
Bergnaesets AIK
3
Skellefteaa
2
06 Apr FT
Gottne IF
2
Team TG FF
3
06 Apr FT
IFK Luleaa
1
Taftea IK
1
06 Apr FT
Ytterhogdals IK
2
Umeaa FC Akademi
1
07 Apr FT
Lucksta
2
Bodens BK
2
07 Apr FT
Froesoe IF
1
Kiruna FF
2
07 Apr FT
IFK Oestersund
4
Aelgarna-Haernoesand IF
1
12 Apr FT
Bodens BK
2
Bergnaesets AIK
0
13 Apr FT
Aelgarna-Haernoesand IF
1
Kiruna FF
3
13 Apr FT
IFK Luleaa
2
Ytterhogdals IK
1
13 Apr FT
Taftea IK
1
Skellefteaa
3
13 Apr FT
Team TG FF
2
IFK Oestersund
1
13 Apr FT
Umeaa FC Akademi
1
Froesoe IF
0
13 Apr FT
Gottne IF
3
Lucksta
2
20 Apr FT
Kiruna FF
2
Umeaa FC Akademi
0
20 Apr FT
Froesoe IF
0
Bodens BK
3
20 Apr FT
Bergnaesets AIK
0
Team TG FF
2
20 Apr FT
Lucksta
3
Taftea IK
1
20 Apr FT
Skellefteaa
3
Aelgarna-Haernoesand IF
1
20 Apr FT
Ytterhogdals IK
4
Gottne IF
1
21 Apr FT
IFK Oestersund
2
IFK Luleaa
2
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Skellefteaa
4
3
0
1
14
6
8
9
2
Ytterhogdals IK
4
3
0
1
11
4
7
9
3
Kiruna FF
4
3
0
1
7
3
4
9
4
Team TG FF
4
3
0
1
8
6
2
9
5
IFK Luleaa
4
2
2
0
8
5
3
8
6
Bodens BK
3
2
1
0
7
2
5
7
7
Umeaa FC Akademi
4
2
0
2
6
4
2
6
8
Bergnaesets AIK
4
2
0
2
4
6
-2
6
9
IFK Oestersund
4
1
1
2
8
11
-3
4
10
Lucksta
4
1
1
2
7
10
-3
4
11
Taftea IK
4
1
1
2
5
8
-3
4
12
Gottne IF
3
1
0
2
6
9
-3
3
13
Froesoe IF
4
0
0
4
2
8
-6
0
14
Aelgarna-Haernoesand IF
4
0
0
4
3
14
-11
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Sweden - 2 Division Norrland - Oddsbook