FIXTURES

26 Apr 10:00
Aengelholms FF
Lunds BK
26 Apr 10:00
Torslanda IK
FC Trollhaettan
27 Apr 04:00
Onsala BK
Falkenbergs FF
27 Apr 04:00
Torns IF
Tvaaaakers IF
27 Apr 07:00
Ariana FC
Oskarshamns AIK
27 Apr 07:00
BK Olympic
Norrby
27 Apr 07:00
Joenkoepings Soedra
FC Rosengaard
28 Apr 07:00
Ljungskile
Eskilsminne IF
04 May 04:00
FC Rosengaard
Tvaaaakers IF
04 May 04:00
Joenkoepings Soedra
Torslanda IK
04 May 07:00
Aengelholms FF
Ljungskile
04 May 07:00
Falkenbergs FF
Eskilsminne IF
04 May 07:00
FC Trollhaettan
BK Olympic
04 May 07:00
Norrby
Torns IF
04 May 07:00
Onsala BK
Oskarshamns AIK
05 May 07:00
Ariana FC
Lunds BK
08 May 09:30
Ljungskile
FC Trollhaettan
08 May 10:00
Ariana FC
FC Rosengaard
09 May 04:00
BK Olympic
Aengelholms FF
09 May 04:00
Eskilsminne IF
Onsala BK
09 May 04:00
Torslanda IK
Falkenbergs FF
09 May 04:00
Tvaaaakers IF
Norrby
09 May 05:00
Torns IF
Joenkoepings Soedra
09 May 07:00
Oskarshamns AIK
Lunds BK
11 May 07:00
FC Rosengaard
Ljungskile
12 May 04:00
Torns IF
Onsala BK
12 May 07:00
FC Trollhaettan
Oskarshamns AIK
12 May 07:00
Norrby
Lunds BK
12 May 07:00
Torslanda IK
Ariana FC
13 May 09:30
BK Olympic
Eskilsminne IF
13 May 10:00
Aengelholms FF
Falkenbergs FF
13 May 10:15
Joenkoepings Soedra
Tvaaaakers IF
17 May 10:00
FC Rosengaard
BK Olympic
18 May 07:00
Eskilsminne IF
Torslanda IK
18 May 07:00
Falkenbergs FF
Torns IF
18 May 07:00
Oskarshamns AIK
Aengelholms FF
19 May 07:00
Ariana FC
FC Trollhaettan
19 May 07:00
Ljungskile
Joenkoepings Soedra
19 May 07:00
Lunds BK
Tvaaaakers IF
19 May 07:00
Onsala BK
Norrby
23 May 10:00
Norrby
FC Trollhaettan
24 May 10:00
Torns IF
Ariana FC
24 May 10:15
Tvaaaakers IF
Ljungskile
25 May 04:00
Eskilsminne IF
FC Rosengaard
25 May 04:00
Onsala BK
Torslanda IK
25 May 07:00
Falkenbergs FF
Oskarshamns AIK
27 May 10:00
BK Olympic
Lunds BK
27 May 10:00
Joenkoepings Soedra
Aengelholms FF
31 May 10:00
Ljungskile
Falkenbergs FF
01 Jun 04:00
Torslanda IK
Tvaaaakers IF
01 Jun 07:00
Aengelholms FF
Onsala BK
01 Jun 07:00
Ariana FC
BK Olympic
01 Jun 07:00
FC Rosengaard
Norrby
01 Jun 07:00
Lunds BK
Joenkoepings Soedra
01 Jun 07:00
Oskarshamns AIK
Eskilsminne IF
02 Jun 07:00
FC Trollhaettan
Torns IF
05 Jun 10:00
Oskarshamns AIK
Joenkoepings Soedra
06 Jun 04:00
Torslanda IK
Ljungskile
07 Jun 10:00
BK Olympic
Torns IF
08 Jun 04:00
Tvaaaakers IF
Ariana FC
08 Jun 07:00
Eskilsminne IF
Norrby
08 Jun 07:00
Falkenbergs FF
FC Rosengaard
08 Jun 07:00
Onsala BK
Lunds BK
09 Jun 08:00
FC Trollhaettan
Aengelholms FF
14 Jun 10:00
Torns IF
Eskilsminne IF
15 Jun 07:00
Aengelholms FF
Tvaaaakers IF
15 Jun 07:00
FC Rosengaard
FC Trollhaettan
15 Jun 07:00
Lunds BK
Torslanda IK
15 Jun 07:00
Norrby
Oskarshamns AIK
16 Jun 07:00
Ariana FC
Ljungskile
16 Jun 07:00
BK Olympic
Falkenbergs FF
16 Jun 07:00
Joenkoepings Soedra
Onsala BK
19 Jun 10:00
Torns IF
Aengelholms FF
19 Jun 10:00
Torslanda IK
Norrby
20 Jun 10:00
Eskilsminne IF
Ariana FC
20 Jun 10:00
Falkenbergs FF
Lunds BK
20 Jun 10:00
Tvaaaakers IF
Onsala BK
23 Jun 07:00
Ljungskile
BK Olympic
23 Jun 07:00
Oskarshamns AIK
FC Rosengaard
24 Jun 10:00
FC Trollhaettan
Joenkoepings Soedra
25 Jun 10:00
Lunds BK
Torns IF
27 Jun 10:00
Norrby
Ljungskile
29 Jun 04:00
Aengelholms FF
Eskilsminne IF
29 Jun 04:00
Onsala BK
FC Trollhaettan
29 Jun 07:00
BK Olympic
Oskarshamns AIK
29 Jun 07:00
Joenkoepings Soedra
Ariana FC
29 Jun 07:00
Tvaaaakers IF
Falkenbergs FF
30 Jun 04:00
FC Rosengaard
Torslanda IK
03 Jul 10:00
Eskilsminne IF
BK Olympic
03 Aug 04:00
Torns IF
Falkenbergs FF
03 Aug 04:00
Torslanda IK
Joenkoepings Soedra
03 Aug 07:00
Oskarshamns AIK
Tvaaaakers IF
04 Aug 07:00
Ariana FC
Onsala BK
04 Aug 07:00
FC Trollhaettan
FC Rosengaard
05 Aug 10:00
Ljungskile
Norrby
05 Aug 10:00
Lunds BK
Aengelholms FF
10 Aug 04:00
Aengelholms FF
BK Olympic
10 Aug 04:00
Onsala BK
Torns IF
10 Aug 07:00
Falkenbergs FF
Tvaaaakers IF
10 Aug 07:00
Ljungskile
Oskarshamns AIK
10 Aug 07:00
Lunds BK
Ariana FC
11 Aug 04:00
FC Rosengaard
Eskilsminne IF
12 Aug 10:00
Joenkoepings Soedra
FC Trollhaettan
12 Aug 10:00
Norrby
Torslanda IK
16 Aug 09:30
Tvaaaakers IF
Aengelholms FF
16 Aug 10:00
Lunds BK
Falkenbergs FF
17 Aug 04:00
Torslanda IK
Onsala BK
17 Aug 07:00
Eskilsminne IF
Ljungskile
17 Aug 07:00
Joenkoepings Soedra
Torns IF
17 Aug 07:00
Oskarshamns AIK
Norrby
18 Aug 08:00
FC Trollhaettan
Ariana FC
19 Aug 09:00
BK Olympic
FC Rosengaard
24 Aug 04:00
Onsala BK
Joenkoepings Soedra
24 Aug 07:00
Aengelholms FF
Oskarshamns AIK
24 Aug 07:00
BK Olympic
FC Trollhaettan
24 Aug 07:00
Ljungskile
FC Rosengaard
24 Aug 07:00
Norrby
Eskilsminne IF
25 Aug 07:00
Ariana FC
Tvaaaakers IF
25 Aug 07:00
Falkenbergs FF
Torslanda IK
27 Aug 09:30
Torns IF
Lunds BK
31 Aug 04:00
FC Rosengaard
Aengelholms FF
31 Aug 04:00
Lunds BK
BK Olympic
31 Aug 04:00
Torslanda IK
Torns IF
31 Aug 07:00
Falkenbergs FF
Onsala BK
31 Aug 07:00
Oskarshamns AIK
Ariana FC
01 Sep 04:00
Tvaaaakers IF
Eskilsminne IF
02 Sep 10:00
FC Trollhaettan
Ljungskile
02 Sep 10:00
Joenkoepings Soedra
Norrby
07 Sep 04:00
Tvaaaakers IF
FC Rosengaard
07 Sep 07:00
Ariana FC
Torslanda IK
07 Sep 07:00
Eskilsminne IF
Oskarshamns AIK
07 Sep 07:00
Torns IF
Ljungskile
08 Sep 07:00
Aengelholms FF
Joenkoepings Soedra
08 Sep 07:00
FC Trollhaettan
Lunds BK
08 Sep 07:00
Onsala BK
BK Olympic
09 Sep 10:00
Norrby
Falkenbergs FF
13 Sep 10:00
FC Rosengaard
Ariana FC
14 Sep 04:00
Aengelholms FF
Torns IF
14 Sep 04:00
BK Olympic
Tvaaaakers IF
14 Sep 07:00
Eskilsminne IF
FC Trollhaettan
14 Sep 07:00
Lunds BK
Oskarshamns AIK
15 Sep 07:00
Falkenbergs FF
Joenkoepings Soedra
15 Sep 07:00
Ljungskile
Torslanda IK
15 Sep 07:00
Norrby
Onsala BK
20 Sep 10:00
Ariana FC
Eskilsminne IF
21 Sep 04:00
Falkenbergs FF
Ljungskile
21 Sep 04:00
Torslanda IK
FC Rosengaard
21 Sep 07:00
Joenkoepings Soedra
Lunds BK
21 Sep 07:00
Oskarshamns AIK
BK Olympic
22 Sep 04:00
Onsala BK
Aengelholms FF
22 Sep 04:00
Tvaaaakers IF
FC Trollhaettan
22 Sep 07:00
Torns IF
Norrby
27 Sep 10:00
FC Trollhaettan
Falkenbergs FF
28 Sep 04:00
Eskilsminne IF
Torns IF
28 Sep 07:00
Aengelholms FF
Torslanda IK
28 Sep 07:00
FC Rosengaard
Oskarshamns AIK
28 Sep 07:00
Lunds BK
Onsala BK
29 Sep 06:00
Ljungskile
Ariana FC
29 Sep 07:00
BK Olympic
Joenkoepings Soedra
30 Sep 10:00
Norrby
Tvaaaakers IF
04 Oct 10:00
Torns IF
BK Olympic
05 Oct 04:00
Falkenbergs FF
Aengelholms FF
05 Oct 04:00
Tvaaaakers IF
Lunds BK
05 Oct 07:00
Joenkoepings Soedra
Ljungskile
05 Oct 07:00
Oskarshamns AIK
FC Trollhaettan
06 Oct 06:00
Onsala BK
FC Rosengaard
06 Oct 07:00
Ariana FC
Norrby
06 Oct 07:00
Torslanda IK
Eskilsminne IF
12 Oct 04:00
BK Olympic
Ariana FC
12 Oct 04:00
Eskilsminne IF
Lunds BK
12 Oct 04:00
Ljungskile
Onsala BK
12 Oct 04:00
Tvaaaakers IF
Torns IF
12 Oct 07:00
Oskarshamns AIK
Falkenbergs FF
13 Oct 04:00
Norrby
Aengelholms FF
13 Oct 07:00
FC Rosengaard
Joenkoepings Soedra
14 Oct 10:00
FC Trollhaettan
Torslanda IK
19 Oct 04:00
Torns IF
FC Rosengaard
19 Oct 07:00
Aengelholms FF
FC Trollhaettan
19 Oct 07:00
Joenkoepings Soedra
Eskilsminne IF
19 Oct 07:00
Norrby
BK Olympic
19 Oct 07:00
Torslanda IK
Oskarshamns AIK
20 Oct 04:00
Onsala BK
Tvaaaakers IF
20 Oct 07:00
Falkenbergs FF
Ariana FC
20 Oct 07:00
Lunds BK
Ljungskile
25 Oct 10:00
Ariana FC
Torns IF
26 Oct 04:00
FC Trollhaettan
Norrby
26 Oct 04:00
Tvaaaakers IF
Joenkoepings Soedra
26 Oct 06:00
Ljungskile
Aengelholms FF
26 Oct 07:00
Oskarshamns AIK
Onsala BK
27 Oct 05:00
Eskilsminne IF
Falkenbergs FF
27 Oct 05:00
FC Rosengaard
Lunds BK
27 Oct 08:00
BK Olympic
Torslanda IK
02 Nov 05:00
Ljungskile
Tvaaaakers IF
02 Nov 05:00
Onsala BK
Eskilsminne IF
02 Nov 08:00
Falkenbergs FF
BK Olympic
02 Nov 08:00
Norrby
FC Rosengaard
02 Nov 08:00
Torns IF
FC Trollhaettan
02 Nov 08:00
Torslanda IK
Lunds BK
03 Nov 05:00
Aengelholms FF
Ariana FC
03 Nov 08:00
Joenkoepings Soedra
Oskarshamns AIK
10 Nov 07:00
Ariana FC
Joenkoepings Soedra
10 Nov 07:00
BK Olympic
Ljungskile
10 Nov 07:00
Eskilsminne IF
Aengelholms FF
10 Nov 07:00
FC Rosengaard
Falkenbergs FF
10 Nov 07:00
FC Trollhaettan
Onsala BK
10 Nov 07:00
Lunds BK
Norrby
10 Nov 07:00
Oskarshamns AIK
Torns IF
10 Nov 07:00
Tvaaaakers IF
Torslanda IK

RESULTS

results

29 Mar FT
Lunds BK
1
FC Rosengaard
0
29 Mar FT
Torns IF
1
Torslanda IK
0
29 Mar FT
Falkenbergs FF
1
FC Trollhaettan
1
30 Mar FT
Eskilsminne IF
0
Tvaaaakers IF
0
30 Mar FT
Joenkoepings Soedra
1
BK Olympic
0
30 Mar FT
Oskarshamns AIK
2
Ljungskile
1
31 Mar FT
Aengelholms FF
0
Norrby
3
31 Mar FT
Onsala BK
0
Ariana FC
5
06 Apr FT
FC Rosengaard
5
Torns IF
1
06 Apr FT
Norrby
1
Joenkoepings Soedra
1
06 Apr FT
BK Olympic
1
Onsala BK
1
06 Apr FT
FC Trollhaettan
0
Eskilsminne IF
1
06 Apr FT
Tvaaaakers IF
0
Oskarshamns AIK
1
06 Apr FT
Ariana FC
0
Falkenbergs FF
2
07 Apr FT
Ljungskile
0
Lunds BK
4
07 Apr FT
Torslanda IK
0
Aengelholms FF
1
12 Apr FT
Lunds BK
1
Eskilsminne IF
2
13 Apr FT
Aengelholms FF
2
FC Rosengaard
1
13 Apr FT
Onsala BK
2
Ljungskile
3
13 Apr FT
Joenkoepings Soedra
1
Falkenbergs FF
2
13 Apr FT
Torslanda IK
0
BK Olympic
1
14 Apr FT
Norrby
1
Ariana FC
2
14 Apr FT
Torns IF
1
Oskarshamns AIK
0
14 Apr FT
FC Trollhaettan
1
Tvaaaakers IF
3
19 Apr FT
Ariana FC
3
Aengelholms FF
1
20 Apr FT
FC Rosengaard
2
Onsala BK
1
20 Apr FT
Eskilsminne IF
1
Joenkoepings Soedra
3
20 Apr FT
Lunds BK
3
FC Trollhaettan
2
20 Apr FT
Oskarshamns AIK
1
Torslanda IK
1
21 Apr FT
Tvaaaakers IF
1
BK Olympic
2
21 Apr FT
Falkenbergs FF
0
Norrby
1
21 Apr FT
Ljungskile
0
Torns IF
0
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Ariana FC
4
3
0
1
10
4
6
9
2
Lunds BK
4
3
0
1
9
4
5
9
3
Norrby
4
2
1
1
6
3
3
7
4
Joenkoepings Soedra
4
2
1
1
6
4
2
7
5
Falkenbergs FF
4
2
1
1
5
3
2
7
6
BK Olympic
4
2
1
1
4
3
1
7
7
Oskarshamns AIK
4
2
1
1
4
3
1
7
8
Eskilsminne IF
4
2
1
1
4
4
0
7
9
Torns IF
4
2
1
1
3
5
-2
7
10
FC Rosengaard
4
2
0
2
8
5
3
6
11
Aengelholms FF
4
2
0
2
4
7
-3
6
12
Tvaaaakers IF
4
1
1
2
4
4
0
4
13
Ljungskile
4
1
1
2
4
8
-4
4
14
Torslanda IK
4
0
1
3
1
4
-3
1
15
FC Trollhaettan
4
0
1
3
4
8
-4
1
16
Onsala BK
4
0
1
3
4
11
-7
1
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Sweden - 1st Division South - Oddsbook