FIXTURES

26 Apr 10:00
Orebro Syrianska
AFC Eskilstuna
27 Apr 07:00
FBK Karlstad
Karlbergs BK
27 Apr 07:00
Hammarby TFF
Friska Viljor
27 Apr 07:00
Vasalunds
Karlstad
27 Apr 08:00
United IK Nordic
IFK Stocksund
28 Apr 06:00
FC Stockholm Internazionale
Umeaa
28 Apr 07:00
Assyriska FF
Taby FK
28 Apr 07:00
Sollentuna FK
Piteaa
03 May 10:00
AFC Eskilstuna
Hammarby TFF
03 May 10:00
IFK Stocksund
Taby FK
04 May 02:30
Piteaa
United IK Nordic
04 May 04:00
Karlstad
Friska Viljor
04 May 04:00
Umeaa
FBK Karlstad
04 May 07:00
Karlbergs BK
Sollentuna FK
04 May 09:00
Vasalunds
Orebro Syrianska
05 May 07:00
Assyriska FF
FC Stockholm Internazionale
08 May 10:00
AFC Eskilstuna
FC Stockholm Internazionale
08 May 10:00
FBK Karlstad
United IK Nordic
08 May 10:00
Karlstad
Karlbergs BK
08 May 10:30
Taby FK
Hammarby TFF
08 May 11:00
Orebro Syrianska
Sollentuna FK
09 May 03:00
Umeaa
IFK Stocksund
09 May 05:00
Friska Viljor
Assyriska FF
09 May 05:30
Piteaa
Vasalunds
11 May 07:00
FC Stockholm Internazionale
FBK Karlstad
11 May 08:00
United IK Nordic
Taby FK
12 May 06:00
Hammarby TFF
Umeaa
12 May 07:00
Assyriska FF
Orebro Syrianska
12 May 07:00
IFK Stocksund
Piteaa
12 May 07:00
Karlbergs BK
Friska Viljor
12 May 07:00
Sollentuna FK
Karlstad
14 May 10:15
Vasalunds
AFC Eskilstuna
17 May 10:00
FBK Karlstad
Hammarby TFF
18 May 07:00
Karlstad
IFK Stocksund
18 May 07:00
Taby FK
Orebro Syrianska
19 May 03:00
Friska Viljor
Vasalunds
19 May 04:00
AFC Eskilstuna
Sollentuna FK
19 May 05:00
Piteaa
FC Stockholm Internazionale
19 May 06:00
Umeaa
Karlbergs BK
19 May 08:00
Assyriska FF
United IK Nordic
24 May 10:00
Orebro Syrianska
FBK Karlstad
25 May 03:00
Sollentuna FK
Friska Viljor
25 May 04:00
FC Stockholm Internazionale
Taby FK
25 May 04:00
Umeaa
Vasalunds
25 May 07:00
United IK Nordic
Karlstad
26 May 07:00
Hammarby TFF
Piteaa
26 May 07:00
IFK Stocksund
AFC Eskilstuna
26 May 07:00
Karlbergs BK
Assyriska FF
31 May 10:00
Karlstad
FBK Karlstad
31 May 10:00
Piteaa
Umeaa
01 Jun 04:00
Orebro Syrianska
Karlbergs BK
01 Jun 07:00
Friska Viljor
FC Stockholm Internazionale
01 Jun 07:00
Taby FK
AFC Eskilstuna
02 Jun 07:00
Vasalunds
United IK Nordic
03 Jun 10:00
Assyriska FF
IFK Stocksund
04 Jun 10:00
Hammarby TFF
Sollentuna FK
08 Jun 07:00
FBK Karlstad
Assyriska FF
08 Jun 07:00
Friska Viljor
Piteaa
09 Jun 04:00
FC Stockholm Internazionale
Hammarby TFF
09 Jun 06:00
Taby FK
Karlstad
09 Jun 06:00
United IK Nordic
Umeaa
09 Jun 07:00
AFC Eskilstuna
Karlbergs BK
09 Jun 07:00
IFK Stocksund
Orebro Syrianska
09 Jun 11:00
Sollentuna FK
Vasalunds
14 Jun 09:00
FC Stockholm Internazionale
Sollentuna FK
14 Jun 10:00
Umeaa
Friska Viljor
15 Jun 04:00
AFC Eskilstuna
FBK Karlstad
15 Jun 07:00
Hammarby TFF
Vasalunds
15 Jun 07:00
Karlbergs BK
IFK Stocksund
16 Jun 04:00
Piteaa
Taby FK
16 Jun 07:00
Karlstad
Assyriska FF
16 Jun 07:00
United IK Nordic
Orebro Syrianska
20 Jun 09:00
Vasalunds
FC Stockholm Internazionale
20 Jun 10:00
IFK Stocksund
Hammarby TFF
20 Jun 10:30
Karlbergs BK
United IK Nordic
23 Jun 03:00
FBK Karlstad
Piteaa
23 Jun 04:00
Friska Viljor
Taby FK
23 Jun 04:00
Umeaa
AFC Eskilstuna
23 Jun 08:00
Assyriska FF
Sollentuna FK
24 Jun 10:00
Orebro Syrianska
Karlstad
27 Jun 10:00
Taby FK
Karlbergs BK
29 Jun 04:00
AFC Eskilstuna
Friska Viljor
29 Jun 07:00
Orebro Syrianska
Hammarby TFF
29 Jun 07:00
United IK Nordic
FC Stockholm Internazionale
30 Jun 04:00
Sollentuna FK
IFK Stocksund
30 Jun 07:00
Assyriska FF
Umeaa
30 Jun 07:00
Vasalunds
FBK Karlstad
01 Jul 10:00
Karlstad
Piteaa
03 Aug 07:00
Friska Viljor
Sollentuna FK
03 Aug 07:00
IFK Stocksund
FBK Karlstad
03 Aug 07:00
Karlbergs BK
Orebro Syrianska
03 Aug 07:00
Taby FK
United IK Nordic
04 Aug 04:00
FC Stockholm Internazionale
Vasalunds
04 Aug 04:00
Piteaa
Karlstad
04 Aug 05:00
Umeaa
Assyriska FF
04 Aug 07:00
Hammarby TFF
AFC Eskilstuna
09 Aug 10:00
Friska Viljor
Umeaa
09 Aug 10:00
Sollentuna FK
Taby FK
10 Aug 04:00
Orebro Syrianska
IFK Stocksund
10 Aug 06:00
FC Stockholm Internazionale
Piteaa
10 Aug 07:00
FBK Karlstad
AFC Eskilstuna
10 Aug 09:00
United IK Nordic
Assyriska FF
11 Aug 07:00
Hammarby TFF
Karlbergs BK
11 Aug 07:00
Karlstad
Vasalunds
16 Aug 10:00
Karlstad
Orebro Syrianska
17 Aug 04:00
AFC Eskilstuna
Taby FK
17 Aug 06:00
Piteaa
Friska Viljor
17 Aug 07:00
FBK Karlstad
Sollentuna FK
17 Aug 07:00
Karlbergs BK
FC Stockholm Internazionale
18 Aug 05:30
Vasalunds
Umeaa
18 Aug 07:00
IFK Stocksund
United IK Nordic
18 Aug 08:00
Assyriska FF
Hammarby TFF
23 Aug 10:00
Umeaa
Piteaa
24 Aug 07:00
FC Stockholm Internazionale
Karlstad
24 Aug 07:00
Sollentuna FK
AFC Eskilstuna
24 Aug 07:00
United IK Nordic
FBK Karlstad
25 Aug 04:00
Friska Viljor
Karlbergs BK
25 Aug 07:00
Hammarby TFF
Orebro Syrianska
26 Aug 10:30
Taby FK
IFK Stocksund
26 Aug 10:30
Vasalunds
Assyriska FF
31 Aug 04:00
Orebro Syrianska
Vasalunds
31 Aug 04:00
Sollentuna FK
United IK Nordic
31 Aug 07:00
Taby FK
Friska Viljor
01 Sep 06:00
IFK Stocksund
Umeaa
01 Sep 07:00
Assyriska FF
FBK Karlstad
01 Sep 07:00
Karlstad
AFC Eskilstuna
01 Sep 07:00
Piteaa
Karlbergs BK
02 Sep 10:00
Hammarby TFF
FC Stockholm Internazionale
07 Sep 04:00
AFC Eskilstuna
United IK Nordic
07 Sep 04:00
Umeaa
Sollentuna FK
07 Sep 07:00
Karlbergs BK
Taby FK
08 Sep 04:00
FC Stockholm Internazionale
Orebro Syrianska
08 Sep 05:00
Friska Viljor
IFK Stocksund
08 Sep 07:00
Assyriska FF
Piteaa
08 Sep 07:00
FBK Karlstad
Karlstad
09 Sep 10:30
Vasalunds
Hammarby TFF
13 Sep 10:00
IFK Stocksund
Karlbergs BK
13 Sep 10:00
Taby FK
FC Stockholm Internazionale
14 Sep 04:00
Sollentuna FK
Assyriska FF
14 Sep 04:00
United IK Nordic
Friska Viljor
14 Sep 07:00
FBK Karlstad
Vasalunds
14 Sep 07:00
Hammarby TFF
Karlstad
15 Sep 07:00
AFC Eskilstuna
Umeaa
15 Sep 07:30
Orebro Syrianska
Piteaa
21 Sep 04:00
FC Stockholm Internazionale
AFC Eskilstuna
21 Sep 04:00
Vasalunds
IFK Stocksund
21 Sep 05:00
Umeaa
Hammarby TFF
21 Sep 07:00
Karlbergs BK
FBK Karlstad
22 Sep 04:00
Assyriska FF
Friska Viljor
22 Sep 04:30
Piteaa
Sollentuna FK
22 Sep 07:00
Karlstad
Taby FK
22 Sep 07:00
Orebro Syrianska
United IK Nordic
27 Sep 10:00
Taby FK
Assyriska FF
28 Sep 07:00
FBK Karlstad
FC Stockholm Internazionale
28 Sep 07:00
IFK Stocksund
Karlstad
28 Sep 07:00
Sollentuna FK
Orebro Syrianska
29 Sep 05:00
Friska Viljor
Hammarby TFF
29 Sep 06:00
Karlbergs BK
Umeaa
29 Sep 07:00
AFC Eskilstuna
Vasalunds
29 Sep 07:00
United IK Nordic
Piteaa
04 Oct 10:00
Sollentuna FK
Karlbergs BK
05 Oct 03:00
Vasalunds
Friska Viljor
05 Oct 04:00
Orebro Syrianska
Taby FK
05 Oct 05:00
Umeaa
FC Stockholm Internazionale
05 Oct 07:00
Karlstad
United IK Nordic
06 Oct 05:00
Piteaa
FBK Karlstad
06 Oct 07:00
Assyriska FF
AFC Eskilstuna
06 Oct 07:00
Hammarby TFF
IFK Stocksund
12 Oct 04:00
FBK Karlstad
Umeaa
12 Oct 07:00
IFK Stocksund
Sollentuna FK
12 Oct 07:00
United IK Nordic
Hammarby TFF
13 Oct 04:00
FC Stockholm Internazionale
Assyriska FF
13 Oct 04:00
Friska Viljor
Karlstad
13 Oct 07:00
AFC Eskilstuna
Orebro Syrianska
13 Oct 07:00
Taby FK
Piteaa
14 Oct 10:00
Karlbergs BK
Vasalunds
19 Oct 04:00
FC Stockholm Internazionale
United IK Nordic
19 Oct 04:00
Vasalunds
Sollentuna FK
19 Oct 07:00
Assyriska FF
Karlstad
20 Oct 04:00
Friska Viljor
Orebro Syrianska
20 Oct 04:00
Umeaa
Taby FK
20 Oct 05:00
Piteaa
IFK Stocksund
20 Oct 07:00
Hammarby TFF
FBK Karlstad
20 Oct 07:00
Karlbergs BK
AFC Eskilstuna
26 Oct 04:00
Karlstad
Umeaa
26 Oct 04:00
Orebro Syrianska
Assyriska FF
26 Oct 04:00
Sollentuna FK
Hammarby TFF
26 Oct 07:00
United IK Nordic
Karlbergs BK
27 Oct 05:00
FBK Karlstad
Friska Viljor
27 Oct 05:00
Taby FK
Vasalunds
27 Oct 08:00
AFC Eskilstuna
Piteaa
27 Oct 08:00
IFK Stocksund
FC Stockholm Internazionale
01 Nov 11:00
FBK Karlstad
Orebro Syrianska
02 Nov 05:00
Karlstad
Sollentuna FK
02 Nov 08:00
FC Stockholm Internazionale
Friska Viljor
03 Nov 05:00
AFC Eskilstuna
IFK Stocksund
03 Nov 05:00
Assyriska FF
Karlbergs BK
03 Nov 08:00
Hammarby TFF
Taby FK
03 Nov 08:00
Umeaa
United IK Nordic
03 Nov 08:00
Vasalunds
Piteaa
09 Nov 05:00
Friska Viljor
AFC Eskilstuna
09 Nov 05:00
IFK Stocksund
Assyriska FF
09 Nov 05:00
Karlbergs BK
Karlstad
09 Nov 05:00
Orebro Syrianska
Umeaa
09 Nov 05:00
Piteaa
Hammarby TFF
09 Nov 05:00
Sollentuna FK
FC Stockholm Internazionale
09 Nov 05:00
Taby FK
FBK Karlstad
09 Nov 05:00
United IK Nordic
Vasalunds

RESULTS

results

29 Mar FT
Vasalunds
3
Karlbergs BK
1
29 Mar FT
FBK Karlstad
0
Taby FK
2
30 Mar FT
IFK Stocksund
6
Friska Viljor
0
30 Mar FT
Orebro Syrianska
1
FC Stockholm Internazionale
1
30 Mar FT
United IK Nordic
3
AFC Eskilstuna
1
31 Mar FT
Piteaa
1
Assyriska FF
1
31 Mar FT
Sollentuna FK
1
Umeaa
4
01 Apr FT
Karlstad
2
Hammarby TFF
0
05 Apr FT
Taby FK
2
Sollentuna FK
2
06 Apr FT
FC Stockholm Internazionale
3
IFK Stocksund
0
06 Apr FT
AFC Eskilstuna
0
Karlstad
0
07 Apr FT
Friska Viljor
2
FBK Karlstad
3
07 Apr FT
Umeaa
1
Orebro Syrianska
0
07 Apr FT
Assyriska FF
2
Vasalunds
1
07 Apr FT
Karlbergs BK
1
Piteaa
0
08 Apr FT
Hammarby TFF
1
United IK Nordic
1
13 Apr FT
FC Stockholm Internazionale
2
Karlbergs BK
1
13 Apr FT
Piteaa
2
AFC Eskilstuna
1
13 Apr FT
Vasalunds
3
Taby FK
0
13 Apr FT
United IK Nordic
4
Sollentuna FK
0
14 Apr FT
Orebro Syrianska
3
Friska Viljor
2
14 Apr FT
Umeaa
5
Karlstad
2
14 Apr FT
FBK Karlstad
4
IFK Stocksund
2
14 Apr FT
Hammarby TFF
5
Assyriska FF
0
19 Apr FT
IFK Stocksund
0
Vasalunds
0
20 Apr FT
Friska Viljor
2
United IK Nordic
4
20 Apr FT
AFC Eskilstuna
3
Assyriska FF
3
20 Apr FT
Karlstad
1
FC Stockholm Internazionale
4
20 Apr FT
Sollentuna FK
2
FBK Karlstad
2
21 Apr FT
Piteaa
1
Orebro Syrianska
1
21 Apr FT
Taby FK
2
Umeaa
2
21 Apr FT
Karlbergs BK
2
Hammarby TFF
2
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
United IK Nordic
4
3
1
0
12
4
8
10
2
Umeaa
4
3
1
0
12
5
7
10
3
FC Stockholm Internazionale
4
3
1
0
10
3
7
10
4
Vasalunds
4
2
1
1
7
3
4
7
5
FBK Karlstad
4
2
1
1
9
8
1
7
6
Hammarby TFF
4
1
2
1
8
5
3
5
7
Orebro Syrianska
4
1
2
1
5
5
0
5
8
Piteaa
4
1
2
1
4
4
0
5
9
Taby FK
4
1
2
1
6
7
-1
5
10
Assyriska FF
4
1
2
1
6
10
-4
5
11
IFK Stocksund
4
1
1
2
8
7
1
4
12
Karlbergs BK
4
1
1
2
5
7
-2
4
13
Karlstad
4
1
1
2
5
9
-4
4
14
AFC Eskilstuna
4
0
2
2
5
8
-3
2
15
Sollentuna FK
4
0
2
2
5
12
-7
2
16
Friska Viljor
4
0
0
4
6
16
-10
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Sweden - 1st Division North - Oddsbook