FIXTURES

RESULTS

21 Apr FT
Patacona CF
1
CF Villarreal C
1
21 Apr FT
UD Rayo Ibense
0
Elche B
3
21 Apr FT
CD Acero
0
Atletico Levante UD
1
21 Apr FT
CD Soneja
1
Atzeneta UE
1
21 Apr FT
Silla CF
3
Ontinyent
2
20 Apr FT
CF Gandia
4
Athletic Torrellano
0
20 Apr FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
UD Castellonense
0
20 Apr FT
CD Castellon B
4
CD Burriana
1
20 Apr FT
CD Roda
2
CD Utiel
3
14 Apr FT
UD Castellonense
3
CF Gandia
3
14 Apr FT
CD Utiel
2
UD Rayo Ibense
0
14 Apr FT
CD Burriana
1
CD Acero
0
14 Apr FT
Atletico Levante UD
1
CD Roda
1
14 Apr FT
CF Villarreal C
2
Ontinyent
1
14 Apr FT
Patacona CF
1
FC J. Espanol de San Vicente
1
13 Apr FT
Athletic Torrellano
3
CD Soneja
2
13 Apr FT
Atzeneta UE
2
CD Castellon B
1
13 Apr FT
Elche B
8
Silla CF
0
07 Apr FT
Ontinyent
1
Elche B
1
07 Apr FT
UD Rayo Ibense
0
Atletico Levante UD
3
07 Apr FT
CD Acero
0
Atzeneta UE
1
07 Apr FT
Silla CF
0
CD Utiel
1
07 Apr FT
CD Castellon B
0
Athletic Torrellano
0
07 Apr FT
CD Roda
1
CD Burriana
0
06 Apr FT
CD Soneja
1
UD Castellonense
1
06 Apr FT
CF Gandia
1
Patacona CF
0
06 Apr FT
FC J. Espanol de San Vicente
1
CF Villarreal C
0
31 Mar FT
Silla CF
2
Atletico Levante UD
1
31 Mar FT
Patacona CF
1
CD Soneja
1
30 Mar FT
Athletic Torrellano
1
CD Acero
0
30 Mar FT
FC J. Espanol de San Vicente
4
CF Gandia
3
30 Mar FT
Atzeneta UE
2
CD Roda
1
29 Mar FT
CD Utiel
1
Ontinyent
0
29 Mar FT
UD Castellonense
3
CD Castellon B
0
28 Mar FT
CD Burriana
0
UD Rayo Ibense
0
28 Mar FT
Elche B
3
CF Villarreal C
0
27 Mar FT
Silla CF
3
Patacona CF
4
24 Mar FT
CD Acero
1
UD Castellonense
0
24 Mar FT
CD Soneja
0
FC J. Espanol de San Vicente
1
24 Mar FT
Ontinyent
1
Atletico Levante UD
0
24 Mar FT
CD Castellon B
1
Patacona CF
4
23 Mar FT
CF Gandia
1
CF Villarreal C
0
23 Mar FT
UD Rayo Ibense
0
Atzeneta UE
1
23 Mar FT
Elche B
2
CD Utiel
0
23 Mar FT
Silla CF
1
CD Burriana
0
23 Mar FT
CD Roda
0
Athletic Torrellano
0
20 Mar FT
Ontinyent
2
UD Castellonense
0
20 Mar FT
Elche B
0
Athletic Torrellano
0
17 Mar FT
Atletico Levante UD
0
Elche B
1
17 Mar FT
CF Villarreal C
3
CD Utiel
1
16 Mar FT
FC J. Espanol de San Vicente
2
CD Castellon B
0
16 Mar FT
CD Burriana
3
Ontinyent
1
16 Mar FT
Patacona CF
3
CD Acero
2
16 Mar FT
Athletic Torrellano
3
UD Rayo Ibense
1
16 Mar FT
Atzeneta UE
0
Silla CF
0
15 Mar FT
CF Gandia
0
CD Soneja
0
15 Mar FT
UD Castellonense
0
CD Roda
0
10 Mar FT
CD Acero
1
FC J. Espanol de San Vicente
3
10 Mar FT
CD Soneja
1
CF Villarreal C
1
10 Mar FT
Ontinyent
1
Atzeneta UE
0
10 Mar FT
UD Rayo Ibense
1
UD Castellonense
1
10 Mar FT
CD Utiel
0
Atletico Levante UD
2
10 Mar FT
Silla CF
0
Athletic Torrellano
1
09 Mar FT
CD Roda
2
Patacona CF
0
09 Mar FT
Elche B
3
CD Burriana
0
08 Mar FT
CD Castellon B
3
CF Gandia
1
06 Mar FT
UD Rayo Ibense
0
FC J. Espanol de San Vicente
1
06 Mar FT
CD Utiel
0
Atzeneta UE
0
06 Mar FT
Atletico Levante UD
0
CD Burriana
1
06 Mar FT
CD Acero
1
CD Soneja
0
03 Mar FT
CD Burriana
1
CD Utiel
2
03 Mar FT
CF Gandia
0
CD Acero
0
03 Mar FT
FC J. Espanol de San Vicente
2
CD Roda
1
03 Mar FT
UD Castellonense
1
Silla CF
0
02 Mar FT
Atzeneta UE
0
Elche B
0
02 Mar FT
Athletic Torrellano
2
Ontinyent
3
02 Mar FT
Patacona CF
0
UD Rayo Ibense
1
02 Mar FT
CD Soneja
1
CD Castellon B
5
02 Mar FT
CF Villarreal C
1
Atletico Levante UD
1
28 Feb FT
CD Roda
1
CF Gandia
3
26 Feb FT
CD Castellon B
2
CF Villarreal C
2
18 Feb FT
CD Castellon B
5
CD Acero
2
18 Feb FT
UD Castellonense
3
Elche B
0
18 Feb FT
Athletic Torrellano
1
CD Utiel
4
18 Feb FT
CF Villarreal C
2
CD Burriana
0
17 Feb FT
FC J. Espanol de San Vicente
2
Silla CF
0
17 Feb FT
Atzeneta UE
2
Atletico Levante UD
1
17 Feb FT
CD Soneja
1
CD Roda
0
17 Feb FT
CF Gandia
1
UD Rayo Ibense
2
17 Feb FT
Patacona CF
1
Ontinyent
2
11 Feb FT
CD Acero
3
CF Villarreal C
2
11 Feb FT
CD Burriana
1
Atzeneta UE
2
11 Feb FT
Ontinyent
0
FC J. Espanol de San Vicente
1
11 Feb FT
Silla CF
1
CF Gandia
2
11 Feb FT
Atletico Levante UD
3
Athletic Torrellano
0
11 Feb FT
Elche B
1
Patacona CF
0
11 Feb FT
CD Roda
0
CD Castellon B
2
11 Feb FT
CD Utiel
1
UD Castellonense
1
10 Feb FT
UD Rayo Ibense
1
CD Soneja
2
04 Feb FT
CD Acero
1
CD Roda
2
04 Feb FT
CF Gandia
0
Ontinyent
2
04 Feb FT
CD Castellon B
2
UD Rayo Ibense
0
04 Feb FT
UD Castellonense
3
Atletico Levante UD
1
04 Feb FT
Athletic Torrellano
0
CD Burriana
1
04 Feb FT
CF Villarreal C
4
Atzeneta UE
3
04 Feb FT
Patacona CF
1
CD Utiel
0
03 Feb FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
Elche B
1
03 Feb FT
CD Soneja
2
Silla CF
1
28 Jan FT
CD Burriana
1
UD Castellonense
3
28 Jan FT
Ontinyent
2
CD Soneja
0
28 Jan FT
Atletico Levante UD
1
Patacona CF
1
28 Jan FT
CD Utiel
1
FC J. Espanol de San Vicente
3
27 Jan FT
CD Roda
2
CF Villarreal C
0
27 Jan FT
Silla CF
2
CD Castellon B
0
27 Jan FT
Atzeneta UE
1
Athletic Torrellano
3
27 Jan FT
Elche B
3
CF Gandia
0
27 Jan FT
UD Rayo Ibense
0
CD Acero
0
21 Jan FT
CD Burriana
1
Patacona CF
2
21 Jan FT
Ontinyent
1
CD Castellon B
0
21 Jan FT
Silla CF
0
CD Acero
2
21 Jan FT
Atletico Levante UD
2
FC J. Espanol de San Vicente
0
21 Jan FT
CD Utiel
1
CF Gandia
2
21 Jan FT
Athletic Torrellano
1
CF Villarreal C
0
20 Jan FT
Atzeneta UE
1
UD Castellonense
0
20 Jan FT
Elche B
3
CD Soneja
2
20 Jan FT
UD Rayo Ibense
2
CD Roda
0
14 Jan FT
CD Acero
1
Ontinyent
2
14 Jan FT
CF Gandia
1
Atletico Levante UD
1
14 Jan FT
Patacona CF
0
Atzeneta UE
3
14 Jan FT
CD Castellon B
2
Elche B
5
14 Jan FT
CF Villarreal C
2
UD Rayo Ibense
0
13 Jan FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
CD Burriana
0
13 Jan FT
CD Roda
3
Silla CF
0
13 Jan FT
CD Soneja
1
CD Utiel
1
13 Jan FT
UD Castellonense
2
Athletic Torrellano
0
07 Jan FT
CD Burriana
1
CF Gandia
1
07 Jan FT
Ontinyent
1
CD Roda
0
07 Jan FT
Atletico Levante UD
1
CD Soneja
1
07 Jan FT
CD Utiel
2
CD Castellon B
1
07 Jan FT
CF Villarreal C
1
UD Castellonense
1
07 Jan FT
Silla CF
1
UD Rayo Ibense
2
07 Jan FT
Athletic Torrellano
2
Patacona CF
1
06 Jan FT
Atzeneta UE
1
FC J. Espanol de San Vicente
0
05 Jan FT
Elche B
3
CD Acero
0
17 Dec FT
CF Gandia
2
Atzeneta UE
1
17 Dec FT
Silla CF
0
CF Villarreal C
3
17 Dec FT
CD Castellon B
1
Atletico Levante UD
3
17 Dec FT
Patacona CF
1
UD Castellonense
3
17 Dec FT
UD Rayo Ibense
0
Ontinyent
0
16 Dec FT
CD Acero
0
CD Utiel
1
16 Dec FT
FC J. Espanol de San Vicente
1
Athletic Torrellano
1
16 Dec FT
CD Roda
0
Elche B
2
16 Dec FT
CD Soneja
0
CD Burriana
0
06 Dec FT
Ontinyent
2
Silla CF
1
03 Dec FT
CD Burriana
0
CD Castellon B
1
03 Dec FT
Atletico Levante UD
0
CD Acero
0
03 Dec FT
CD Utiel
0
CD Roda
1
03 Dec FT
UD Castellonense
0
FC J. Espanol de San Vicente
0
03 Dec FT
Athletic Torrellano
1
CF Gandia
2
02 Dec FT
CF Villarreal C
2
Patacona CF
2
02 Dec FT
Elche B
3
UD Rayo Ibense
0
02 Dec FT
Atzeneta UE
0
CD Soneja
0
29 Nov FT
Atletico Levante UD
2
Silla CF
1
26 Nov FT
CD Acero
2
CD Burriana
2
26 Nov FT
CF Gandia
3
UD Castellonense
1
26 Nov FT
Ontinyent
1
CF Villarreal C
2
26 Nov FT
CD Soneja
1
Athletic Torrellano
1
26 Nov FT
Silla CF
0
Elche B
2
26 Nov FT
CD Castellon B
0
Atzeneta UE
0
25 Nov FT
FC J. Espanol de San Vicente
1
Patacona CF
0
25 Nov FT
CD Roda
2
Atletico Levante UD
2
25 Nov FT
UD Rayo Ibense
0
CD Utiel
2
19 Nov FT
CD Burriana
0
CD Roda
0
19 Nov FT
CD Utiel
2
Silla CF
3
19 Nov FT
Atletico Levante UD
0
UD Rayo Ibense
0
19 Nov FT
UD Castellonense
2
CD Soneja
1
19 Nov FT
Athletic Torrellano
1
CD Castellon B
2
19 Nov FT
Elche B
2
Ontinyent
1
19 Nov FT
Patacona CF
2
CF Gandia
0
18 Nov FT
Atzeneta UE
4
CD Acero
1
18 Nov FT
CF Villarreal C
1
FC J. Espanol de San Vicente
1
15 Nov FT
Patacona CF
1
CD Castellon B
0
12 Nov FT
CF Gandia
1
FC J. Espanol de San Vicente
3
12 Nov FT
Ontinyent
1
CD Utiel
1
12 Nov FT
CD Soneja
3
Patacona CF
1
12 Nov FT
CD Acero
0
Athletic Torrellano
2
12 Nov FT
UD Rayo Ibense
3
CD Burriana
0
11 Nov FT
CD Castellon B
3
UD Castellonense
0
11 Nov FT
CD Roda
0
Atzeneta UE
1
11 Nov FT
CF Villarreal C
1
Elche B
3
05 Nov FT
CD Burriana
2
Silla CF
0
05 Nov FT
Atzeneta UE
1
UD Rayo Ibense
1
05 Nov FT
CD Utiel
2
Elche B
3
05 Nov FT
Atletico Levante UD
1
Ontinyent
0
05 Nov FT
CF Villarreal C
1
CF Gandia
1
05 Nov FT
UD Castellonense
1
CD Acero
1
05 Nov FT
Athletic Torrellano
1
CD Roda
0
04 Nov FT
FC J. Espanol de San Vicente
4
CD Soneja
0
29 Oct FT
Ontinyent
2
CD Burriana
0
29 Oct FT
UD Rayo Ibense
2
Athletic Torrellano
0
29 Oct FT
CD Soneja
0
CF Gandia
1
29 Oct FT
CD Utiel
1
CF Villarreal C
0
29 Oct FT
Silla CF
0
Atzeneta UE
0
29 Oct FT
CD Castellon B
0
FC J. Espanol de San Vicente
2
29 Oct FT
Elche B
4
Atletico Levante UD
0
28 Oct FT
CD Acero
5
Patacona CF
4
28 Oct FT
CD Roda
0
UD Castellonense
0
25 Oct FT
CD Castellon B
0
CD Soneja
2
22 Oct FT
CF Gandia
2
CD Castellon B
0
22 Oct FT
CD Burriana
0
Elche B
1
22 Oct FT
UD Castellonense
2
UD Rayo Ibense
1
22 Oct FT
Atletico Levante UD
1
CD Utiel
1
22 Oct FT
Athletic Torrellano
5
Silla CF
0
21 Oct FT
Atzeneta UE
0
Ontinyent
1
21 Oct FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
CD Acero
1
21 Oct FT
CF Villarreal C
0
CD Soneja
1
21 Oct FT
Patacona CF
0
CD Roda
1
15 Oct FT
CD Acero
0
CF Gandia
2
15 Oct FT
Ontinyent
2
Athletic Torrellano
0
15 Oct FT
CD Utiel
1
CD Burriana
0
15 Oct FT
Silla CF
2
UD Castellonense
1
15 Oct FT
CD Roda
3
FC J. Espanol de San Vicente
3
14 Oct FT
Elche B
1
Atzeneta UE
3
14 Oct FT
Atletico Levante UD
1
CF Villarreal C
2
14 Oct FT
UD Rayo Ibense
0
Patacona CF
1
08 Oct FT
CF Gandia
0
CD Roda
2
08 Oct FT
CD Soneja
0
CD Acero
1
08 Oct FT
FC J. Espanol de San Vicente
2
UD Rayo Ibense
1
08 Oct FT
UD Castellonense
0
Ontinyent
1
08 Oct FT
Patacona CF
1
Silla CF
0
07 Oct FT
CD Burriana
3
Atletico Levante UD
0
07 Oct FT
CF Villarreal C
1
CD Castellon B
2
07 Oct FT
Atzeneta UE
2
CD Utiel
1
07 Oct FT
Athletic Torrellano
1
Elche B
1
01 Oct FT
CD Acero
4
CD Castellon B
2
01 Oct FT
Ontinyent
0
Patacona CF
0
01 Oct FT
CD Burriana
1
CF Villarreal C
1
01 Oct FT
Silla CF
0
FC J. Espanol de San Vicente
2
01 Oct FT
Atletico Levante UD
1
Atzeneta UE
1
01 Oct FT
UD Rayo Ibense
1
CF Gandia
0
30 Sep FT
CD Roda
0
CD Soneja
2
30 Sep FT
CD Utiel
1
Athletic Torrellano
0
30 Sep FT
Elche B
6
UD Castellonense
0
24 Sep FT
CF Gandia
1
Silla CF
1
24 Sep FT
UD Castellonense
0
CD Utiel
0
24 Sep FT
Atzeneta UE
2
CD Burriana
0
24 Sep FT
CD Soneja
2
UD Rayo Ibense
1
24 Sep FT
CD Castellon B
0
CD Roda
1
24 Sep FT
Athletic Torrellano
1
Atletico Levante UD
2
24 Sep FT
CF Villarreal C
5
CD Acero
1
23 Sep FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
Ontinyent
0
23 Sep FT
Patacona CF
0
Elche B
3
17 Sep FT
Atletico Levante UD
3
UD Castellonense
1
17 Sep FT
Ontinyent
1
CF Gandia
0
17 Sep FT
Silla CF
1
CD Soneja
1
17 Sep FT
Atzeneta UE
1
CF Villarreal C
1
17 Sep FT
CD Utiel
3
Patacona CF
1
16 Sep FT
CD Roda
1
CD Acero
1
16 Sep FT
Elche B
1
FC J. Espanol de San Vicente
0
14 Sep FT
UD Rayo Ibense
2
CD Castellon B
1
10 Sep FT
CF Gandia
0
Elche B
2
10 Sep FT
UD Castellonense
1
CD Burriana
2
10 Sep FT
CD Acero
0
UD Rayo Ibense
1
09 Sep FT
CD Castellon B
2
Silla CF
0
09 Sep FT
FC J. Espanol de San Vicente
3
CD Utiel
0
09 Sep FT
Patacona CF
0
Atletico Levante UD
3
09 Sep FT
Athletic Torrellano
1
Atzeneta UE
2
09 Sep FT
CD Soneja
1
Ontinyent
2
08 Sep FT
CF Villarreal C
0
CD Roda
3

results

08 Sep FT
CF Villarreal C
0
CD Roda
3
09 Sep FT
CD Soneja
1
Ontinyent
2
09 Sep FT
Athletic Torrellano
1
Atzeneta UE
2
09 Sep FT
Patacona CF
0
Atletico Levante UD
3
09 Sep FT
FC J. Espanol de San Vicente
3
CD Utiel
0
09 Sep FT
CD Castellon B
2
Silla CF
0
10 Sep FT
CD Acero
0
UD Rayo Ibense
1
10 Sep FT
CF Gandia
0
Elche B
2
10 Sep FT
UD Castellonense
1
CD Burriana
2
14 Sep FT
UD Rayo Ibense
2
CD Castellon B
1
16 Sep FT
Elche B
1
FC J. Espanol de San Vicente
0
16 Sep FT
CD Roda
1
CD Acero
1
17 Sep FT
CD Utiel
3
Patacona CF
1
17 Sep FT
Atzeneta UE
1
CF Villarreal C
1
17 Sep FT
Ontinyent
1
CF Gandia
0
17 Sep FT
Silla CF
1
CD Soneja
1
17 Sep FT
Atletico Levante UD
3
UD Castellonense
1
23 Sep FT
Patacona CF
0
Elche B
3
23 Sep FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
Ontinyent
0
24 Sep FT
CF Villarreal C
5
CD Acero
1
24 Sep FT
Athletic Torrellano
1
Atletico Levante UD
2
24 Sep FT
CD Castellon B
0
CD Roda
1
24 Sep FT
Atzeneta UE
2
CD Burriana
0
24 Sep FT
CD Soneja
2
UD Rayo Ibense
1
24 Sep FT
CF Gandia
1
Silla CF
1
24 Sep FT
UD Castellonense
0
CD Utiel
0
30 Sep FT
Elche B
6
UD Castellonense
0
30 Sep FT
CD Utiel
1
Athletic Torrellano
0
30 Sep FT
CD Roda
0
CD Soneja
2
01 Oct FT
UD Rayo Ibense
1
CF Gandia
0
01 Oct FT
Atletico Levante UD
1
Atzeneta UE
1
01 Oct FT
CD Burriana
1
CF Villarreal C
1
01 Oct FT
Silla CF
0
FC J. Espanol de San Vicente
2
01 Oct FT
CD Acero
4
CD Castellon B
2
01 Oct FT
Ontinyent
0
Patacona CF
0
07 Oct FT
Athletic Torrellano
1
Elche B
1
07 Oct FT
Atzeneta UE
2
CD Utiel
1
07 Oct FT
CF Villarreal C
1
CD Castellon B
2
07 Oct FT
CD Burriana
3
Atletico Levante UD
0
08 Oct FT
Patacona CF
1
Silla CF
0
08 Oct FT
CD Soneja
0
CD Acero
1
08 Oct FT
FC J. Espanol de San Vicente
2
UD Rayo Ibense
1
08 Oct FT
UD Castellonense
0
Ontinyent
1
08 Oct FT
CF Gandia
0
CD Roda
2
14 Oct FT
Atletico Levante UD
1
CF Villarreal C
2
14 Oct FT
UD Rayo Ibense
0
Patacona CF
1
14 Oct FT
Elche B
1
Atzeneta UE
3
15 Oct FT
CD Roda
3
FC J. Espanol de San Vicente
3
15 Oct FT
CD Utiel
1
CD Burriana
0
15 Oct FT
Silla CF
2
UD Castellonense
1
15 Oct FT
CD Acero
0
CF Gandia
2
15 Oct FT
Ontinyent
2
Athletic Torrellano
0
21 Oct FT
Patacona CF
0
CD Roda
1
21 Oct FT
CF Villarreal C
0
CD Soneja
1
21 Oct FT
Atzeneta UE
0
Ontinyent
1
21 Oct FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
CD Acero
1
22 Oct FT
Athletic Torrellano
5
Silla CF
0
22 Oct FT
Atletico Levante UD
1
CD Utiel
1
22 Oct FT
CD Burriana
0
Elche B
1
22 Oct FT
UD Castellonense
2
UD Rayo Ibense
1
22 Oct FT
CF Gandia
2
CD Castellon B
0
25 Oct FT
CD Castellon B
0
CD Soneja
2
28 Oct FT
CD Roda
0
UD Castellonense
0
28 Oct FT
CD Acero
5
Patacona CF
4
29 Oct FT
Elche B
4
Atletico Levante UD
0
29 Oct FT
CD Castellon B
0
FC J. Espanol de San Vicente
2
29 Oct FT
CD Soneja
0
CF Gandia
1
29 Oct FT
CD Utiel
1
CF Villarreal C
0
29 Oct FT
Silla CF
0
Atzeneta UE
0
29 Oct FT
Ontinyent
2
CD Burriana
0
29 Oct FT
UD Rayo Ibense
2
Athletic Torrellano
0
04 Nov FT
FC J. Espanol de San Vicente
4
CD Soneja
0
05 Nov FT
Athletic Torrellano
1
CD Roda
0
05 Nov FT
UD Castellonense
1
CD Acero
1
05 Nov FT
Atletico Levante UD
1
Ontinyent
0
05 Nov FT
CF Villarreal C
1
CF Gandia
1
05 Nov FT
Atzeneta UE
1
UD Rayo Ibense
1
05 Nov FT
CD Utiel
2
Elche B
3
05 Nov FT
CD Burriana
2
Silla CF
0
11 Nov FT
CF Villarreal C
1
Elche B
3
11 Nov FT
CD Roda
0
Atzeneta UE
1
11 Nov FT
CD Castellon B
3
UD Castellonense
0
12 Nov FT
CD Acero
0
Athletic Torrellano
2
12 Nov FT
UD Rayo Ibense
3
CD Burriana
0
12 Nov FT
CD Soneja
3
Patacona CF
1
12 Nov FT
CF Gandia
1
FC J. Espanol de San Vicente
3
12 Nov FT
Ontinyent
1
CD Utiel
1
15 Nov FT
Patacona CF
1
CD Castellon B
0
18 Nov FT
Atzeneta UE
4
CD Acero
1
18 Nov FT
CF Villarreal C
1
FC J. Espanol de San Vicente
1
19 Nov FT
Patacona CF
2
CF Gandia
0
19 Nov FT
Athletic Torrellano
1
CD Castellon B
2
19 Nov FT
Elche B
2
Ontinyent
1
19 Nov FT
UD Castellonense
2
CD Soneja
1
19 Nov FT
Atletico Levante UD
0
UD Rayo Ibense
0
19 Nov FT
CD Utiel
2
Silla CF
3
19 Nov FT
CD Burriana
0
CD Roda
0
25 Nov FT
UD Rayo Ibense
0
CD Utiel
2
25 Nov FT
CD Roda
2
Atletico Levante UD
2
25 Nov FT
FC J. Espanol de San Vicente
1
Patacona CF
0
26 Nov FT
CD Castellon B
0
Atzeneta UE
0
26 Nov FT
Silla CF
0
Elche B
2
26 Nov FT
CD Soneja
1
Athletic Torrellano
1
26 Nov FT
CD Acero
2
CD Burriana
2
26 Nov FT
CF Gandia
3
UD Castellonense
1
26 Nov FT
Ontinyent
1
CF Villarreal C
2
29 Nov FT
Atletico Levante UD
2
Silla CF
1
02 Dec FT
Atzeneta UE
0
CD Soneja
0
02 Dec FT
CF Villarreal C
2
Patacona CF
2
02 Dec FT
Elche B
3
UD Rayo Ibense
0
03 Dec FT
Athletic Torrellano
1
CF Gandia
2
03 Dec FT
CD Utiel
0
CD Roda
1
03 Dec FT
UD Castellonense
0
FC J. Espanol de San Vicente
0
03 Dec FT
Atletico Levante UD
0
CD Acero
0
03 Dec FT
CD Burriana
0
CD Castellon B
1
06 Dec FT
Ontinyent
2
Silla CF
1
16 Dec FT
CD Roda
0
Elche B
2
16 Dec FT
CD Soneja
0
CD Burriana
0
16 Dec FT
FC J. Espanol de San Vicente
1
Athletic Torrellano
1
16 Dec FT
CD Acero
0
CD Utiel
1
17 Dec FT
CD Castellon B
1
Atletico Levante UD
3
17 Dec FT
Patacona CF
1
UD Castellonense
3
17 Dec FT
UD Rayo Ibense
0
Ontinyent
0
17 Dec FT
Silla CF
0
CF Villarreal C
3
17 Dec FT
CF Gandia
2
Atzeneta UE
1
05 Jan FT
Elche B
3
CD Acero
0
06 Jan FT
Atzeneta UE
1
FC J. Espanol de San Vicente
0
07 Jan FT
Athletic Torrellano
2
Patacona CF
1
07 Jan FT
Atletico Levante UD
1
CD Soneja
1
07 Jan FT
CD Utiel
2
CD Castellon B
1
07 Jan FT
CF Villarreal C
1
UD Castellonense
1
07 Jan FT
Silla CF
1
UD Rayo Ibense
2
07 Jan FT
CD Burriana
1
CF Gandia
1
07 Jan FT
Ontinyent
1
CD Roda
0
13 Jan FT
CD Roda
3
Silla CF
0
13 Jan FT
CD Soneja
1
CD Utiel
1
13 Jan FT
UD Castellonense
2
Athletic Torrellano
0
13 Jan FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
CD Burriana
0
14 Jan FT
CD Castellon B
2
Elche B
5
14 Jan FT
CF Villarreal C
2
UD Rayo Ibense
0
14 Jan FT
Patacona CF
0
Atzeneta UE
3
14 Jan FT
CD Acero
1
Ontinyent
2
14 Jan FT
CF Gandia
1
Atletico Levante UD
1
20 Jan FT
Elche B
3
CD Soneja
2
20 Jan FT
UD Rayo Ibense
2
CD Roda
0
20 Jan FT
Atzeneta UE
1
UD Castellonense
0
21 Jan FT
Athletic Torrellano
1
CF Villarreal C
0
21 Jan FT
Atletico Levante UD
2
FC J. Espanol de San Vicente
0
21 Jan FT
CD Utiel
1
CF Gandia
2
21 Jan FT
Silla CF
0
CD Acero
2
21 Jan FT
CD Burriana
1
Patacona CF
2
21 Jan FT
Ontinyent
1
CD Castellon B
0
27 Jan FT
Elche B
3
CF Gandia
0
27 Jan FT
UD Rayo Ibense
0
CD Acero
0
27 Jan FT
Atzeneta UE
1
Athletic Torrellano
3
27 Jan FT
CD Roda
2
CF Villarreal C
0
27 Jan FT
Silla CF
2
CD Castellon B
0
28 Jan FT
CD Utiel
1
FC J. Espanol de San Vicente
3
28 Jan FT
Atletico Levante UD
1
Patacona CF
1
28 Jan FT
CD Burriana
1
UD Castellonense
3
28 Jan FT
Ontinyent
2
CD Soneja
0
03 Feb FT
CD Soneja
2
Silla CF
1
03 Feb FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
Elche B
1
04 Feb FT
Patacona CF
1
CD Utiel
0
04 Feb FT
CF Villarreal C
4
Atzeneta UE
3
04 Feb FT
Athletic Torrellano
0
CD Burriana
1
04 Feb FT
CD Castellon B
2
UD Rayo Ibense
0
04 Feb FT
UD Castellonense
3
Atletico Levante UD
1
04 Feb FT
CF Gandia
0
Ontinyent
2
04 Feb FT
CD Acero
1
CD Roda
2
10 Feb FT
UD Rayo Ibense
1
CD Soneja
2
11 Feb FT
CD Roda
0
CD Castellon B
2
11 Feb FT
CD Utiel
1
UD Castellonense
1
11 Feb FT
Atletico Levante UD
3
Athletic Torrellano
0
11 Feb FT
Elche B
1
Patacona CF
0
11 Feb FT
Silla CF
1
CF Gandia
2
11 Feb FT
CD Acero
3
CF Villarreal C
2
11 Feb FT
CD Burriana
1
Atzeneta UE
2
11 Feb FT
Ontinyent
0
FC J. Espanol de San Vicente
1
17 Feb FT
Patacona CF
1
Ontinyent
2
17 Feb FT
Atzeneta UE
2
Atletico Levante UD
1
17 Feb FT
CD Soneja
1
CD Roda
0
17 Feb FT
CF Gandia
1
UD Rayo Ibense
2
17 Feb FT
FC J. Espanol de San Vicente
2
Silla CF
0
18 Feb FT
Athletic Torrellano
1
CD Utiel
4
18 Feb FT
CF Villarreal C
2
CD Burriana
0
18 Feb FT
UD Castellonense
3
Elche B
0
18 Feb FT
CD Castellon B
5
CD Acero
2
26 Feb FT
CD Castellon B
2
CF Villarreal C
2
28 Feb FT
CD Roda
1
CF Gandia
3
02 Mar FT
CD Soneja
1
CD Castellon B
5
02 Mar FT
CF Villarreal C
1
Atletico Levante UD
1
02 Mar FT
Athletic Torrellano
2
Ontinyent
3
02 Mar FT
Patacona CF
0
UD Rayo Ibense
1
02 Mar FT
Atzeneta UE
0
Elche B
0
03 Mar FT
UD Castellonense
1
Silla CF
0
03 Mar FT
FC J. Espanol de San Vicente
2
CD Roda
1
03 Mar FT
CF Gandia
0
CD Acero
0
03 Mar FT
CD Burriana
1
CD Utiel
2
06 Mar FT
CD Acero
1
CD Soneja
0
06 Mar FT
Atletico Levante UD
0
CD Burriana
1
06 Mar FT
CD Utiel
0
Atzeneta UE
0
06 Mar FT
UD Rayo Ibense
0
FC J. Espanol de San Vicente
1
08 Mar FT
CD Castellon B
3
CF Gandia
1
09 Mar FT
CD Roda
2
Patacona CF
0
09 Mar FT
Elche B
3
CD Burriana
0
10 Mar FT
Silla CF
0
Athletic Torrellano
1
10 Mar FT
CD Utiel
0
Atletico Levante UD
2
10 Mar FT
CD Acero
1
FC J. Espanol de San Vicente
3
10 Mar FT
CD Soneja
1
CF Villarreal C
1
10 Mar FT
Ontinyent
1
Atzeneta UE
0
10 Mar FT
UD Rayo Ibense
1
UD Castellonense
1
15 Mar FT
UD Castellonense
0
CD Roda
0
15 Mar FT
CF Gandia
0
CD Soneja
0
16 Mar FT
Athletic Torrellano
3
UD Rayo Ibense
1
16 Mar FT
Atzeneta UE
0
Silla CF
0
16 Mar FT
CD Burriana
3
Ontinyent
1
16 Mar FT
Patacona CF
3
CD Acero
2
16 Mar FT
FC J. Espanol de San Vicente
2
CD Castellon B
0
17 Mar FT
CF Villarreal C
3
CD Utiel
1
17 Mar FT
Atletico Levante UD
0
Elche B
1
20 Mar FT
Elche B
0
Athletic Torrellano
0
20 Mar FT
Ontinyent
2
UD Castellonense
0
23 Mar FT
CD Roda
0
Athletic Torrellano
0
23 Mar FT
Elche B
2
CD Utiel
0
23 Mar FT
Silla CF
1
CD Burriana
0
23 Mar FT
CF Gandia
1
CF Villarreal C
0
23 Mar FT
UD Rayo Ibense
0
Atzeneta UE
1
24 Mar FT
CD Castellon B
1
Patacona CF
4
24 Mar FT
CD Acero
1
UD Castellonense
0
24 Mar FT
CD Soneja
0
FC J. Espanol de San Vicente
1
24 Mar FT
Ontinyent
1
Atletico Levante UD
0
27 Mar FT
Silla CF
3
Patacona CF
4
28 Mar FT
Elche B
3
CF Villarreal C
0
28 Mar FT
CD Burriana
0
UD Rayo Ibense
0
29 Mar FT
UD Castellonense
3
CD Castellon B
0
29 Mar FT
CD Utiel
1
Ontinyent
0
30 Mar FT
Atzeneta UE
2
CD Roda
1
30 Mar FT
Athletic Torrellano
1
CD Acero
0
30 Mar FT
FC J. Espanol de San Vicente
4
CF Gandia
3
31 Mar FT
Patacona CF
1
CD Soneja
1
31 Mar FT
Silla CF
2
Atletico Levante UD
1
06 Apr FT
FC J. Espanol de San Vicente
1
CF Villarreal C
0
06 Apr FT
CD Soneja
1
UD Castellonense
1
06 Apr FT
CF Gandia
1
Patacona CF
0
07 Apr FT
CD Castellon B
0
Athletic Torrellano
0
07 Apr FT
CD Roda
1
CD Burriana
0
07 Apr FT
CD Acero
0
Atzeneta UE
1
07 Apr FT
Silla CF
0
CD Utiel
1
07 Apr FT
Ontinyent
1
Elche B
1
07 Apr FT
UD Rayo Ibense
0
Atletico Levante UD
3
13 Apr FT
Elche B
8
Silla CF
0
13 Apr FT
Athletic Torrellano
3
CD Soneja
2
13 Apr FT
Atzeneta UE
2
CD Castellon B
1
14 Apr FT
Patacona CF
1
FC J. Espanol de San Vicente
1
14 Apr FT
CF Villarreal C
2
Ontinyent
1
14 Apr FT
Atletico Levante UD
1
CD Roda
1
14 Apr FT
CD Burriana
1
CD Acero
0
14 Apr FT
CD Utiel
2
UD Rayo Ibense
0
14 Apr FT
UD Castellonense
3
CF Gandia
3
20 Apr FT
CD Castellon B
4
CD Burriana
1
20 Apr FT
CD Roda
2
CD Utiel
3
20 Apr FT
CF Gandia
4
Athletic Torrellano
0
20 Apr FT
FC J. Espanol de San Vicente
0
UD Castellonense
0
21 Apr FT
Silla CF
3
Ontinyent
2
21 Apr FT
CD Acero
0
Atletico Levante UD
1
21 Apr FT
CD Soneja
1
Atzeneta UE
1
21 Apr FT
Patacona CF
1
CF Villarreal C
1
21 Apr FT
UD Rayo Ibense
0
Elche B
3
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Elche B
15
11
3
1
28
10
18
36
2
FC J. Espanol de San Vicente
15
8
4
3
21
12
9
28
3
Atzeneta UE
15
7
5
3
19
12
7
26
4
Ontinyent
15
7
2
6
18
17
1
23
5
CD Utiel
15
6
4
5
18
18
0
22
6
CD Roda
15
6
3
6
13
11
2
21
7
Atletico Levante UD
15
6
3
6
21
21
0
21
8
CF Gandia
15
6
3
6
21
23
-2
21
9
CD Soneja
15
4
5
6
15
19
-4
17
10
Patacona CF
15
4
3
8
21
26
-5
15
11
CD Castellon B
15
5
0
10
17
24
-7
15
12
Athletic Torrellano
15
3
6
6
8
17
-9
15
13
UD Rayo Ibense
15
4
3
8
11
21
-10
15
14
CF Villarreal C
15
3
5
7
15
20
-5
14
15
CD Acero
15
3
5
7
12
24
-12
14
16
UD Castellonense
16
2
6
8
13
27
-14
12
17
CD Burriana
15
3
3
9
7
22
-15
12
18
Silla CF
14
1
2
11
7
33
-26
5
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Spain - Tercera Rfef Group 6 - Oddsbook