FIXTURES

02 Mar 09:00
Arandina CF
UP Langreo
02 Mar 10:00
Ourense CF
RC Villalbes
03 Mar 04:00
CD Covadonga
Real Valladolid Promesas
03 Mar 04:00
Real Oviedo B
Pontevedra
03 Mar 08:00
Rayo Cantabria
Guijuelo
03 Mar 08:45
Compostela
RS Gimnastica
03 Mar 09:00
Marino Luanco
CD Cayon
03 Mar 09:00
Real Aviles Industrial
Coruxo FC
03 Mar 09:30
Zamora
RC Deportivo Fabril
09 Mar 08:45
RC Villalbes
RC Deportivo Fabril
09 Mar 10:00
UP Langreo
CD Covadonga
10 Mar 04:00
CD Cayon
Arandina CF
10 Mar 04:00
Real Valladolid Promesas
Compostela
10 Mar 08:15
Real Oviedo B
Zamora
10 Mar 09:00
Coruxo FC
Rayo Cantabria
10 Mar 09:00
Guijuelo
Marino Luanco
10 Mar 09:00
Pontevedra
Real Aviles Industrial
10 Mar 09:00
RS Gimnastica
Ourense CF
17 Mar 09:00
Compostela
UP Langreo
17 Mar 10:00
Arandina CF
Guijuelo
17 Mar 10:00
CD Covadonga
CD Cayon
17 Mar 10:00
Marino Luanco
Coruxo FC
17 Mar 10:00
Ourense CF
Real Valladolid Promesas
17 Mar 10:00
Rayo Cantabria
Pontevedra
17 Mar 10:00
RC Deportivo Fabril
RS Gimnastica
17 Mar 10:00
Real Aviles Industrial
Real Oviedo B
17 Mar 10:00
Zamora
RC Villalbes
24 Mar 10:00
CD Cayon
Compostela
24 Mar 10:00
Coruxo FC
Arandina CF
24 Mar 10:00
Guijuelo
CD Covadonga
24 Mar 10:00
Pontevedra
Marino Luanco
24 Mar 10:00
Real Aviles Industrial
Zamora
24 Mar 10:00
Real Oviedo B
Rayo Cantabria
24 Mar 10:00
Real Valladolid Promesas
RC Deportivo Fabril
24 Mar 10:00
RS Gimnastica
RC Villalbes
24 Mar 10:00
UP Langreo
Ourense CF
31 Mar 09:00
Arandina CF
Pontevedra
31 Mar 09:00
CD Covadonga
Coruxo FC
31 Mar 09:00
Compostela
Guijuelo
31 Mar 09:00
Marino Luanco
Real Oviedo B
31 Mar 09:00
Ourense CF
CD Cayon
31 Mar 09:00
Rayo Cantabria
Real Aviles Industrial
31 Mar 09:00
RC Deportivo Fabril
UP Langreo
31 Mar 09:00
RC Villalbes
Real Valladolid Promesas
31 Mar 09:00
Zamora
RS Gimnastica
07 Apr 09:00
CD Cayon
RC Deportivo Fabril
07 Apr 09:00
Coruxo FC
Compostela
07 Apr 09:00
Guijuelo
Ourense CF
07 Apr 09:00
Pontevedra
CD Covadonga
07 Apr 09:00
Rayo Cantabria
Zamora
07 Apr 09:00
Real Aviles Industrial
Marino Luanco
07 Apr 09:00
Real Oviedo B
Arandina CF
07 Apr 09:00
Real Valladolid Promesas
RS Gimnastica
07 Apr 09:00
UP Langreo
RC Villalbes
14 Apr 09:00
Arandina CF
Real Aviles Industrial
14 Apr 09:00
CD Covadonga
Real Oviedo B
14 Apr 09:00
Compostela
Pontevedra
14 Apr 09:00
Marino Luanco
Rayo Cantabria
14 Apr 09:00
Ourense CF
Coruxo FC
14 Apr 09:00
RC Deportivo Fabril
Guijuelo
14 Apr 09:00
RC Villalbes
CD Cayon
14 Apr 09:00
RS Gimnastica
UP Langreo
14 Apr 09:00
Zamora
Real Valladolid Promesas
21 Apr 09:00
CD Cayon
RS Gimnastica
21 Apr 09:00
Coruxo FC
RC Deportivo Fabril
21 Apr 09:00
Guijuelo
RC Villalbes
21 Apr 09:00
Marino Luanco
Zamora
21 Apr 09:00
Pontevedra
Ourense CF
21 Apr 09:00
Rayo Cantabria
Arandina CF
21 Apr 09:00
Real Aviles Industrial
CD Covadonga
21 Apr 09:00
Real Oviedo B
Compostela
21 Apr 09:00
UP Langreo
Real Valladolid Promesas
28 Apr 09:00
Arandina CF
Marino Luanco
28 Apr 09:00
CD Covadonga
Rayo Cantabria
28 Apr 09:00
Compostela
Real Aviles Industrial
28 Apr 09:00
Ourense CF
Real Oviedo B
28 Apr 09:00
RC Deportivo Fabril
Pontevedra
28 Apr 09:00
RC Villalbes
Coruxo FC
28 Apr 09:00
Real Valladolid Promesas
CD Cayon
28 Apr 09:00
RS Gimnastica
Guijuelo
28 Apr 09:00
UP Langreo
Zamora
05 May 09:00
CD Cayon
UP Langreo
05 May 09:00
Coruxo FC
RS Gimnastica
05 May 09:00
Guijuelo
Real Valladolid Promesas
05 May 09:00
Marino Luanco
CD Covadonga
05 May 09:00
Pontevedra
RC Villalbes
05 May 09:00
Rayo Cantabria
Compostela
05 May 09:00
Real Aviles Industrial
Ourense CF
05 May 09:00
Real Oviedo B
RC Deportivo Fabril
05 May 09:00
Zamora
Arandina CF

RESULTS

25 Feb FT
Pontevedra
1
Zamora
3
25 Feb FT
RS Gimnastica
1
CD Covadonga
0
25 Feb FT
RC Villalbes
0
Compostela
0
25 Feb FT
CD Cayon
1
Rayo Cantabria
1
25 Feb FT
RC Deportivo Fabril
1
Ourense CF
3
24 Feb FT
Coruxo FC
1
Real Oviedo B
2
24 Feb FT
UP Langreo
0
Marino Luanco
0
24 Feb FT
Guijuelo
1
Real Aviles Industrial
1
24 Feb FT
Real Valladolid Promesas
1
Arandina CF
4
18 Feb FT
Zamora
0
Ourense CF
0
18 Feb FT
Pontevedra
3
Coruxo FC
1
18 Feb FT
Real Aviles Industrial
1
CD Cayon
1
18 Feb FT
Rayo Cantabria
2
UP Langreo
3
18 Feb FT
CD Covadonga
2
RC Villalbes
0
18 Feb FT
Real Oviedo B
1
Guijuelo
0
17 Feb FT
Arandina CF
2
RS Gimnastica
3
17 Feb FT
Compostela
1
RC Deportivo Fabril
0
17 Feb FT
Marino Luanco
0
Real Valladolid Promesas
0
11 Feb FT
RC Deportivo Fabril
4
CD Covadonga
1
11 Feb FT
RS Gimnastica
0
Marino Luanco
0
11 Feb FT
UP Langreo
0
Real Aviles Industrial
2
11 Feb FT
Coruxo FC
1
Zamora
2
11 Feb FT
CD Cayon
0
Real Oviedo B
1
11 Feb FT
RC Villalbes
0
Arandina CF
0
10 Feb FT
Guijuelo
1
Pontevedra
2
10 Feb FT
Ourense CF
2
Compostela
0
10 Feb FT
Real Valladolid Promesas
1
Rayo Cantabria
1
04 Feb FT
Zamora
2
Compostela
1
04 Feb FT
Marino Luanco
2
RC Villalbes
0
04 Feb FT
Pontevedra
4
CD Cayon
1
04 Feb FT
CD Covadonga
2
Ourense CF
2
03 Feb FT
Real Aviles Industrial
1
Real Valladolid Promesas
1
03 Feb FT
Arandina CF
2
RC Deportivo Fabril
2
03 Feb FT
Coruxo FC
0
Guijuelo
0
03 Feb FT
Rayo Cantabria
2
RS Gimnastica
1
03 Feb FT
Real Oviedo B
1
UP Langreo
1
28 Jan FT
RS Gimnastica
1
Real Aviles Industrial
1
28 Jan FT
UP Langreo
0
Pontevedra
0
28 Jan FT
Ourense CF
2
Arandina CF
0
28 Jan FT
RC Villalbes
0
Rayo Cantabria
1
28 Jan FT
RC Deportivo Fabril
2
Marino Luanco
2
28 Jan FT
CD Cayon
2
Coruxo FC
1
27 Jan FT
Compostela
2
CD Covadonga
0
27 Jan FT
Guijuelo
0
Zamora
0
27 Jan FT
Real Valladolid Promesas
1
Real Oviedo B
0
21 Jan FT
Zamora
2
CD Covadonga
0
21 Jan FT
Marino Luanco
0
Ourense CF
0
21 Jan FT
Pontevedra
3
Real Valladolid Promesas
1
21 Jan FT
Real Aviles Industrial
1
RC Villalbes
0
21 Jan FT
Rayo Cantabria
1
RC Deportivo Fabril
1
21 Jan FT
Real Oviedo B
0
RS Gimnastica
2
20 Jan FT
Arandina CF
0
Compostela
0
20 Jan FT
Coruxo FC
1
UP Langreo
1
20 Jan FT
Guijuelo
3
CD Cayon
1
14 Jan FT
Compostela
0
Marino Luanco
2
14 Jan FT
RS Gimnastica
1
Pontevedra
2
14 Jan FT
CD Covadonga
2
Arandina CF
1
14 Jan FT
Real Valladolid Promesas
1
Coruxo FC
1
14 Jan FT
CD Cayon
0
Zamora
1
14 Jan FT
RC Deportivo Fabril
1
Real Aviles Industrial
0
14 Jan FT
RC Villalbes
0
Real Oviedo B
0
14 Jan FT
UP Langreo
1
Guijuelo
1
13 Jan FT
Ourense CF
3
Rayo Cantabria
0
10 Jan FT
Arandina CF
0
Zamora
0
07 Jan FT
RC Deportivo Fabril
1
Real Oviedo B
1
07 Jan FT
RS Gimnastica
1
Coruxo FC
3
07 Jan FT
UP Langreo
0
CD Cayon
0
07 Jan FT
RC Villalbes
1
Pontevedra
1
07 Jan FT
CD Covadonga
1
Marino Luanco
1
07 Jan FT
Compostela
3
Rayo Cantabria
1
07 Jan FT
Real Valladolid Promesas
0
Guijuelo
2
06 Jan FT
Ourense CF
2
Real Aviles Industrial
0
17 Dec FT
Marino Luanco
3
Arandina CF
1
17 Dec FT
Pontevedra
4
RC Deportivo Fabril
1
17 Dec FT
Real Aviles Industrial
2
Compostela
1
17 Dec FT
Rayo Cantabria
0
CD Covadonga
0
17 Dec FT
CD Cayon
3
Real Valladolid Promesas
2
16 Dec FT
Zamora
1
UP Langreo
1
16 Dec FT
Coruxo FC
3
RC Villalbes
2
16 Dec FT
Guijuelo
2
RS Gimnastica
1
16 Dec FT
Real Oviedo B
0
Ourense CF
0
10 Dec FT
RC Deportivo Fabril
0
Coruxo FC
1
10 Dec FT
Zamora
0
Marino Luanco
0
10 Dec FT
Arandina CF
1
Rayo Cantabria
1
10 Dec FT
RS Gimnastica
2
CD Cayon
2
10 Dec FT
CD Covadonga
0
Real Aviles Industrial
3
10 Dec FT
Compostela
1
Real Oviedo B
0
10 Dec FT
RC Villalbes
2
Guijuelo
1
10 Dec FT
Real Valladolid Promesas
2
UP Langreo
1
09 Dec FT
Ourense CF
0
Pontevedra
0
03 Dec FT
Pontevedra
3
Compostela
0
03 Dec FT
UP Langreo
1
RS Gimnastica
0
03 Dec FT
Rayo Cantabria
2
Marino Luanco
0
03 Dec FT
CD Cayon
3
RC Villalbes
0
03 Dec FT
Real Aviles Industrial
2
Arandina CF
1
02 Dec FT
Guijuelo
1
RC Deportivo Fabril
0
02 Dec FT
Coruxo FC
2
Ourense CF
1
02 Dec FT
Real Valladolid Promesas
2
Zamora
1
02 Dec FT
Real Oviedo B
5
CD Covadonga
0
26 Nov FT
Compostela
1
Coruxo FC
0
26 Nov FT
Zamora
1
Rayo Cantabria
0
26 Nov FT
Marino Luanco
0
Real Aviles Industrial
0
26 Nov FT
RS Gimnastica
0
Real Valladolid Promesas
1
26 Nov FT
CD Covadonga
3
Pontevedra
1
26 Nov FT
Ourense CF
1
Guijuelo
0
26 Nov FT
RC Deportivo Fabril
2
CD Cayon
0
26 Nov FT
RC Villalbes
0
UP Langreo
1
25 Nov FT
Arandina CF
1
Real Oviedo B
1
19 Nov FT
Pontevedra
2
Arandina CF
0
19 Nov FT
RS Gimnastica
2
Zamora
1
19 Nov FT
CD Cayon
1
Ourense CF
3
19 Nov FT
Real Aviles Industrial
1
Rayo Cantabria
2
18 Nov FT
UP Langreo
1
RC Deportivo Fabril
0
18 Nov FT
Guijuelo
0
Compostela
1
18 Nov FT
Coruxo FC
3
CD Covadonga
1
18 Nov FT
Real Valladolid Promesas
0
RC Villalbes
1
18 Nov FT
Real Oviedo B
1
Marino Luanco
1
12 Nov FT
Compostela
2
CD Cayon
0
12 Nov FT
Zamora
1
Real Aviles Industrial
0
12 Nov FT
Marino Luanco
1
Pontevedra
2
12 Nov FT
CD Covadonga
0
Guijuelo
0
12 Nov FT
Rayo Cantabria
5
Real Oviedo B
1
12 Nov FT
RC Deportivo Fabril
2
Real Valladolid Promesas
3
11 Nov FT
Arandina CF
0
Coruxo FC
1
11 Nov FT
Ourense CF
3
UP Langreo
0
11 Nov FT
RC Villalbes
1
RS Gimnastica
0
05 Nov FT
Guijuelo
1
Arandina CF
0
05 Nov FT
Pontevedra
0
Rayo Cantabria
0
05 Nov FT
RS Gimnastica
2
RC Deportivo Fabril
2
05 Nov FT
UP Langreo
1
Compostela
0
05 Nov FT
Coruxo FC
2
Marino Luanco
1
05 Nov FT
CD Cayon
3
CD Covadonga
1
05 Nov FT
Real Valladolid Promesas
0
Ourense CF
1
04 Nov FT
RC Villalbes
0
Zamora
0
04 Nov FT
Real Oviedo B
1
Real Aviles Industrial
1
29 Oct FT
Marino Luanco
1
Guijuelo
0
29 Oct FT
Compostela
4
Real Valladolid Promesas
1
29 Oct FT
CD Covadonga
1
UP Langreo
1
29 Oct FT
Rayo Cantabria
2
Coruxo FC
1
29 Oct FT
RC Deportivo Fabril
2
RC Villalbes
0
29 Oct FT
Real Aviles Industrial
1
Pontevedra
1
28 Oct FT
Zamora
3
Real Oviedo B
0
28 Oct FT
Ourense CF
2
RS Gimnastica
1
28 Oct FT
Arandina CF
1
CD Cayon
1
22 Oct FT
Coruxo FC
1
Real Aviles Industrial
1
22 Oct FT
Pontevedra
3
Real Oviedo B
0
22 Oct FT
RC Deportivo Fabril
0
Zamora
0
22 Oct FT
RS Gimnastica
3
Compostela
4
22 Oct FT
UP Langreo
2
Arandina CF
0
22 Oct FT
CD Cayon
1
Marino Luanco
1
22 Oct FT
Real Valladolid Promesas
3
CD Covadonga
1
21 Oct FT
Guijuelo
2
Rayo Cantabria
1
21 Oct FT
RC Villalbes
1
Ourense CF
1
15 Oct FT
Zamora
0
Pontevedra
4
15 Oct FT
CD Covadonga
2
RS Gimnastica
2
15 Oct FT
Marino Luanco
1
UP Langreo
1
15 Oct FT
Real Aviles Industrial
2
Guijuelo
2
15 Oct FT
Compostela
0
RC Villalbes
2
15 Oct FT
Rayo Cantabria
1
CD Cayon
1
15 Oct FT
Real Oviedo B
2
Coruxo FC
0
14 Oct FT
Ourense CF
1
RC Deportivo Fabril
0
14 Oct FT
Arandina CF
1
Real Valladolid Promesas
2
08 Oct FT
CD Cayon
0
Real Aviles Industrial
0
08 Oct FT
Coruxo FC
0
Pontevedra
2
08 Oct FT
RS Gimnastica
1
Arandina CF
2
08 Oct FT
UP Langreo
4
Rayo Cantabria
1
08 Oct FT
RC Villalbes
1
CD Covadonga
2
08 Oct FT
Real Valladolid Promesas
0
Marino Luanco
2
07 Oct FT
Guijuelo
1
Real Oviedo B
1
07 Oct FT
Ourense CF
0
Zamora
3
07 Oct FT
RC Deportivo Fabril
0
Compostela
0
01 Oct FT
Compostela
0
Ourense CF
1
01 Oct FT
Zamora
2
Coruxo FC
0
01 Oct FT
CD Covadonga
0
RC Deportivo Fabril
3
01 Oct FT
Marino Luanco
0
RS Gimnastica
1
01 Oct FT
Pontevedra
5
Guijuelo
0
01 Oct FT
Real Aviles Industrial
2
UP Langreo
2
01 Oct FT
Rayo Cantabria
4
Real Valladolid Promesas
0
30 Sep FT
Arandina CF
0
RC Villalbes
1
30 Sep FT
Real Oviedo B
1
CD Cayon
0
24 Sep FT
RS Gimnastica
0
Rayo Cantabria
3
24 Sep FT
CD Cayon
1
Pontevedra
1
24 Sep FT
Compostela
0
Zamora
1
24 Sep FT
Real Valladolid Promesas
1
Real Aviles Industrial
2
24 Sep FT
RC Deportivo Fabril
3
Arandina CF
2
23 Sep FT
Guijuelo
2
Coruxo FC
0
23 Sep FT
Ourense CF
3
CD Covadonga
1
23 Sep FT
UP Langreo
0
Real Oviedo B
0
23 Sep FT
RC Villalbes
0
Marino Luanco
0
17 Sep FT
Coruxo FC
0
CD Cayon
0
17 Sep FT
Zamora
1
Guijuelo
0
17 Sep FT
Marino Luanco
1
RC Deportivo Fabril
1
17 Sep FT
Pontevedra
6
UP Langreo
0
17 Sep FT
Rayo Cantabria
0
RC Villalbes
0
17 Sep FT
Real Oviedo B
0
Real Valladolid Promesas
1
16 Sep FT
Arandina CF
0
Ourense CF
0
16 Sep FT
CD Covadonga
1
Compostela
1
16 Sep FT
Real Aviles Industrial
0
RS Gimnastica
1
10 Sep FT
Compostela
4
Arandina CF
2
10 Sep FT
RS Gimnastica
1
Real Oviedo B
1
10 Sep FT
CD Covadonga
0
Zamora
2
10 Sep FT
UP Langreo
3
Coruxo FC
2
10 Sep FT
Ourense CF
1
Marino Luanco
0
10 Sep FT
RC Deportivo Fabril
1
Rayo Cantabria
3
09 Sep FT
CD Cayon
1
Guijuelo
2
09 Sep FT
Real Valladolid Promesas
1
Pontevedra
1
09 Sep FT
RC Villalbes
1
Real Aviles Industrial
1
03 Sep FT
Zamora
1
CD Cayon
0
03 Sep FT
Pontevedra
1
RS Gimnastica
2
03 Sep FT
Arandina CF
2
CD Covadonga
1
03 Sep FT
Marino Luanco
0
Compostela
0
03 Sep FT
Real Aviles Industrial
2
RC Deportivo Fabril
2
03 Sep FT
Real Oviedo B
1
RC Villalbes
3
03 Sep FT
Rayo Cantabria
1
Ourense CF
1
02 Sep FT
Coruxo FC
3
Real Valladolid Promesas
2
02 Sep FT
Guijuelo
2
UP Langreo
0

results

02 Sep FT
Coruxo FC
3
Real Valladolid Promesas
2
02 Sep FT
Guijuelo
2
UP Langreo
0
03 Sep FT
Rayo Cantabria
1
Ourense CF
1
03 Sep FT
Real Oviedo B
1
RC Villalbes
3
03 Sep FT
Real Aviles Industrial
2
RC Deportivo Fabril
2
03 Sep FT
Arandina CF
2
CD Covadonga
1
03 Sep FT
Marino Luanco
0
Compostela
0
03 Sep FT
Pontevedra
1
RS Gimnastica
2
03 Sep FT
Zamora
1
CD Cayon
0
09 Sep FT
RC Villalbes
1
Real Aviles Industrial
1
09 Sep FT
CD Cayon
1
Guijuelo
2
09 Sep FT
Real Valladolid Promesas
1
Pontevedra
1
10 Sep FT
RC Deportivo Fabril
1
Rayo Cantabria
3
10 Sep FT
Ourense CF
1
Marino Luanco
0
10 Sep FT
UP Langreo
3
Coruxo FC
2
10 Sep FT
CD Covadonga
0
Zamora
2
10 Sep FT
RS Gimnastica
1
Real Oviedo B
1
10 Sep FT
Compostela
4
Arandina CF
2
16 Sep FT
Arandina CF
0
Ourense CF
0
16 Sep FT
CD Covadonga
1
Compostela
1
16 Sep FT
Real Aviles Industrial
0
RS Gimnastica
1
17 Sep FT
Real Oviedo B
0
Real Valladolid Promesas
1
17 Sep FT
Marino Luanco
1
RC Deportivo Fabril
1
17 Sep FT
Pontevedra
6
UP Langreo
0
17 Sep FT
Rayo Cantabria
0
RC Villalbes
0
17 Sep FT
Coruxo FC
0
CD Cayon
0
17 Sep FT
Zamora
1
Guijuelo
0
23 Sep FT
RC Villalbes
0
Marino Luanco
0
23 Sep FT
Guijuelo
2
Coruxo FC
0
23 Sep FT
Ourense CF
3
CD Covadonga
1
23 Sep FT
UP Langreo
0
Real Oviedo B
0
24 Sep FT
RC Deportivo Fabril
3
Arandina CF
2
24 Sep FT
Real Valladolid Promesas
1
Real Aviles Industrial
2
24 Sep FT
Compostela
0
Zamora
1
24 Sep FT
CD Cayon
1
Pontevedra
1
24 Sep FT
RS Gimnastica
0
Rayo Cantabria
3
30 Sep FT
Real Oviedo B
1
CD Cayon
0
30 Sep FT
Arandina CF
0
RC Villalbes
1
01 Oct FT
Rayo Cantabria
4
Real Valladolid Promesas
0
01 Oct FT
CD Covadonga
0
RC Deportivo Fabril
3
01 Oct FT
Marino Luanco
0
RS Gimnastica
1
01 Oct FT
Pontevedra
5
Guijuelo
0
01 Oct FT
Real Aviles Industrial
2
UP Langreo
2
01 Oct FT
Zamora
2
Coruxo FC
0
01 Oct FT
Compostela
0
Ourense CF
1
07 Oct FT
Ourense CF
0
Zamora
3
07 Oct FT
RC Deportivo Fabril
0
Compostela
0
07 Oct FT
Guijuelo
1
Real Oviedo B
1
08 Oct FT
Real Valladolid Promesas
0
Marino Luanco
2
08 Oct FT
RC Villalbes
1
CD Covadonga
2
08 Oct FT
CD Cayon
0
Real Aviles Industrial
0
08 Oct FT
Coruxo FC
0
Pontevedra
2
08 Oct FT
RS Gimnastica
1
Arandina CF
2
08 Oct FT
UP Langreo
4
Rayo Cantabria
1
14 Oct FT
Arandina CF
1
Real Valladolid Promesas
2
14 Oct FT
Ourense CF
1
RC Deportivo Fabril
0
15 Oct FT
Real Oviedo B
2
Coruxo FC
0
15 Oct FT
Rayo Cantabria
1
CD Cayon
1
15 Oct FT
Compostela
0
RC Villalbes
2
15 Oct FT
CD Covadonga
2
RS Gimnastica
2
15 Oct FT
Marino Luanco
1
UP Langreo
1
15 Oct FT
Real Aviles Industrial
2
Guijuelo
2
15 Oct FT
Zamora
0
Pontevedra
4
21 Oct FT
RC Villalbes
1
Ourense CF
1
21 Oct FT
Guijuelo
2
Rayo Cantabria
1
22 Oct FT
Real Valladolid Promesas
3
CD Covadonga
1
22 Oct FT
CD Cayon
1
Marino Luanco
1
22 Oct FT
Coruxo FC
1
Real Aviles Industrial
1
22 Oct FT
Pontevedra
3
Real Oviedo B
0
22 Oct FT
RC Deportivo Fabril
0
Zamora
0
22 Oct FT
RS Gimnastica
3
Compostela
4
22 Oct FT
UP Langreo
2
Arandina CF
0
28 Oct FT
Arandina CF
1
CD Cayon
1
28 Oct FT
Ourense CF
2
RS Gimnastica
1
28 Oct FT
Zamora
3
Real Oviedo B
0
29 Oct FT
CD Covadonga
1
UP Langreo
1
29 Oct FT
Rayo Cantabria
2
Coruxo FC
1
29 Oct FT
RC Deportivo Fabril
2
RC Villalbes
0
29 Oct FT
Real Aviles Industrial
1
Pontevedra
1
29 Oct FT
Compostela
4
Real Valladolid Promesas
1
29 Oct FT
Marino Luanco
1
Guijuelo
0
04 Nov FT
RC Villalbes
0
Zamora
0
04 Nov FT
Real Oviedo B
1
Real Aviles Industrial
1
05 Nov FT
CD Cayon
3
CD Covadonga
1
05 Nov FT
Real Valladolid Promesas
0
Ourense CF
1
05 Nov FT
Coruxo FC
2
Marino Luanco
1
05 Nov FT
Guijuelo
1
Arandina CF
0
05 Nov FT
Pontevedra
0
Rayo Cantabria
0
05 Nov FT
RS Gimnastica
2
RC Deportivo Fabril
2
05 Nov FT
UP Langreo
1
Compostela
0
11 Nov FT
RC Villalbes
1
RS Gimnastica
0
11 Nov FT
Ourense CF
3
UP Langreo
0
11 Nov FT
Arandina CF
0
Coruxo FC
1
12 Nov FT
Rayo Cantabria
5
Real Oviedo B
1
12 Nov FT
RC Deportivo Fabril
2
Real Valladolid Promesas
3
12 Nov FT
CD Covadonga
0
Guijuelo
0
12 Nov FT
Marino Luanco
1
Pontevedra
2
12 Nov FT
Zamora
1
Real Aviles Industrial
0
12 Nov FT
Compostela
2
CD Cayon
0
18 Nov FT
Real Oviedo B
1
Marino Luanco
1
18 Nov FT
Real Valladolid Promesas
0
RC Villalbes
1
18 Nov FT
Coruxo FC
3
CD Covadonga
1
18 Nov FT
Guijuelo
0
Compostela
1
18 Nov FT
UP Langreo
1
RC Deportivo Fabril
0
19 Nov FT
CD Cayon
1
Ourense CF
3
19 Nov FT
Real Aviles Industrial
1
Rayo Cantabria
2
19 Nov FT
RS Gimnastica
2
Zamora
1
19 Nov FT
Pontevedra
2
Arandina CF
0
25 Nov FT
Arandina CF
1
Real Oviedo B
1
26 Nov FT
Ourense CF
1
Guijuelo
0
26 Nov FT
RC Deportivo Fabril
2
CD Cayon
0
26 Nov FT
RC Villalbes
0
UP Langreo
1
26 Nov FT
CD Covadonga
3
Pontevedra
1
26 Nov FT
Marino Luanco
0
Real Aviles Industrial
0
26 Nov FT
RS Gimnastica
0
Real Valladolid Promesas
1
26 Nov FT
Compostela
1
Coruxo FC
0
26 Nov FT
Zamora
1
Rayo Cantabria
0
02 Dec FT
Real Oviedo B
5
CD Covadonga
0
02 Dec FT
Real Valladolid Promesas
2
Zamora
1
02 Dec FT
Coruxo FC
2
Ourense CF
1
02 Dec FT
Guijuelo
1
RC Deportivo Fabril
0
03 Dec FT
CD Cayon
3
RC Villalbes
0
03 Dec FT
Real Aviles Industrial
2
Arandina CF
1
03 Dec FT
Rayo Cantabria
2
Marino Luanco
0
03 Dec FT
Pontevedra
3
Compostela
0
03 Dec FT
UP Langreo
1
RS Gimnastica
0
09 Dec FT
Ourense CF
0
Pontevedra
0
10 Dec FT
CD Covadonga
0
Real Aviles Industrial
3
10 Dec FT
Compostela
1
Real Oviedo B
0
10 Dec FT
RC Villalbes
2
Guijuelo
1
10 Dec FT
Real Valladolid Promesas
2
UP Langreo
1
10 Dec FT
Arandina CF
1
Rayo Cantabria
1
10 Dec FT
RS Gimnastica
2
CD Cayon
2
10 Dec FT
Zamora
0
Marino Luanco
0
10 Dec FT
RC Deportivo Fabril
0
Coruxo FC
1
16 Dec FT
Real Oviedo B
0
Ourense CF
0
16 Dec FT
Coruxo FC
3
RC Villalbes
2
16 Dec FT
Guijuelo
2
RS Gimnastica
1
16 Dec FT
Zamora
1
UP Langreo
1
17 Dec FT
CD Cayon
3
Real Valladolid Promesas
2
17 Dec FT
Rayo Cantabria
0
CD Covadonga
0
17 Dec FT
Marino Luanco
3
Arandina CF
1
17 Dec FT
Pontevedra
4
RC Deportivo Fabril
1
17 Dec FT
Real Aviles Industrial
2
Compostela
1
06 Jan FT
Ourense CF
2
Real Aviles Industrial
0
07 Jan FT
Compostela
3
Rayo Cantabria
1
07 Jan FT
Real Valladolid Promesas
0
Guijuelo
2
07 Jan FT
CD Covadonga
1
Marino Luanco
1
07 Jan FT
RC Villalbes
1
Pontevedra
1
07 Jan FT
RS Gimnastica
1
Coruxo FC
3
07 Jan FT
UP Langreo
0
CD Cayon
0
07 Jan FT
RC Deportivo Fabril
1
Real Oviedo B
1
10 Jan FT
Arandina CF
0
Zamora
0
13 Jan FT
Ourense CF
3
Rayo Cantabria
0
14 Jan FT
CD Cayon
0
Zamora
1
14 Jan FT
RC Deportivo Fabril
1
Real Aviles Industrial
0
14 Jan FT
RC Villalbes
0
Real Oviedo B
0
14 Jan FT
UP Langreo
1
Guijuelo
1
14 Jan FT
CD Covadonga
2
Arandina CF
1
14 Jan FT
Real Valladolid Promesas
1
Coruxo FC
1
14 Jan FT
RS Gimnastica
1
Pontevedra
2
14 Jan FT
Compostela
0
Marino Luanco
2
20 Jan FT
Arandina CF
0
Compostela
0
20 Jan FT
Coruxo FC
1
UP Langreo
1
20 Jan FT
Guijuelo
3
CD Cayon
1
21 Jan FT
Real Oviedo B
0
RS Gimnastica
2
21 Jan FT
Rayo Cantabria
1
RC Deportivo Fabril
1
21 Jan FT
Marino Luanco
0
Ourense CF
0
21 Jan FT
Pontevedra
3
Real Valladolid Promesas
1
21 Jan FT
Real Aviles Industrial
1
RC Villalbes
0
21 Jan FT
Zamora
2
CD Covadonga
0
27 Jan FT
Real Valladolid Promesas
1
Real Oviedo B
0
27 Jan FT
Compostela
2
CD Covadonga
0
27 Jan FT
Guijuelo
0
Zamora
0
28 Jan FT
CD Cayon
2
Coruxo FC
1
28 Jan FT
RC Deportivo Fabril
2
Marino Luanco
2
28 Jan FT
RC Villalbes
0
Rayo Cantabria
1
28 Jan FT
Ourense CF
2
Arandina CF
0
28 Jan FT
RS Gimnastica
1
Real Aviles Industrial
1
28 Jan FT
UP Langreo
0
Pontevedra
0
03 Feb FT
Rayo Cantabria
2
RS Gimnastica
1
03 Feb FT
Real Oviedo B
1
UP Langreo
1
03 Feb FT
Arandina CF
2
RC Deportivo Fabril
2
03 Feb FT
Coruxo FC
0
Guijuelo
0
03 Feb FT
Real Aviles Industrial
1
Real Valladolid Promesas
1
04 Feb FT
CD Covadonga
2
Ourense CF
2
04 Feb FT
Marino Luanco
2
RC Villalbes
0
04 Feb FT
Pontevedra
4
CD Cayon
1
04 Feb FT
Zamora
2
Compostela
1
10 Feb FT
Real Valladolid Promesas
1
Rayo Cantabria
1
10 Feb FT
Guijuelo
1
Pontevedra
2
10 Feb FT
Ourense CF
2
Compostela
0
11 Feb FT
CD Cayon
0
Real Oviedo B
1
11 Feb FT
RC Villalbes
0
Arandina CF
0
11 Feb FT
Coruxo FC
1
Zamora
2
11 Feb FT
RC Deportivo Fabril
4
CD Covadonga
1
11 Feb FT
RS Gimnastica
0
Marino Luanco
0
11 Feb FT
UP Langreo
0
Real Aviles Industrial
2
17 Feb FT
Arandina CF
2
RS Gimnastica
3
17 Feb FT
Compostela
1
RC Deportivo Fabril
0
17 Feb FT
Marino Luanco
0
Real Valladolid Promesas
0
18 Feb FT
CD Covadonga
2
RC Villalbes
0
18 Feb FT
Real Oviedo B
1
Guijuelo
0
18 Feb FT
Rayo Cantabria
2
UP Langreo
3
18 Feb FT
Pontevedra
3
Coruxo FC
1
18 Feb FT
Real Aviles Industrial
1
CD Cayon
1
18 Feb FT
Zamora
0
Ourense CF
0
24 Feb FT
Real Valladolid Promesas
1
Arandina CF
4
24 Feb FT
Guijuelo
1
Real Aviles Industrial
1
24 Feb FT
Coruxo FC
1
Real Oviedo B
2
24 Feb FT
UP Langreo
0
Marino Luanco
0
25 Feb FT
CD Cayon
1
Rayo Cantabria
1
25 Feb FT
RC Deportivo Fabril
1
Ourense CF
3
25 Feb FT
RC Villalbes
0
Compostela
0
25 Feb FT
Pontevedra
1
Zamora
3
25 Feb FT
RS Gimnastica
1
CD Covadonga
0
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Ourense CF
24
14
8
2
33
13
20
50
2
Pontevedra
24
14
7
3
52
19
33
49
3
Zamora
24
14
7
3
28
12
16
49
4
Rayo Cantabria
24
9
9
6
35
27
8
36
5
Compostela
24
10
5
9
26
24
2
35
6
UP Langreo
24
8
11
5
25
28
-3
35
7
Guijuelo
24
9
7
8
24
23
1
34
8
Real Aviles Industrial
24
6
13
5
27
24
3
31
9
Marino Luanco
24
5
14
5
19
16
3
29
10
Coruxo FC
24
8
5
11
28
34
-6
29
11
Real Valladolid Promesas
24
8
5
11
27
39
-12
29
12
Real Oviedo B
24
6
10
8
21
27
-6
28
13
RC Deportivo Fabril
24
6
9
9
31
32
-1
27
14
RS Gimnastica
24
7
6
11
29
35
-6
27
15
RC Villalbes
24
6
9
9
16
22
-6
27
16
CD Cayon
24
4
10
10
23
32
-9
22
17
CD Covadonga
24
4
7
13
22
46
-24
19
18
Arandina CF
24
3
8
13
23
36
-13
17
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Spain - Segunda Division Rfef Group 1 - Oddsbook