FIXTURES

RESULTS

29 Nov FT
Ruzomberok
2
FK Pohronie
0
18 Nov FT
FK Slovan Galanta
0
Slovan Bratislava
3
17 Nov FT
Zlate Moravce
1
Zeleziarne Podbrezova
3
08 Nov FT
Skalica
2
Komarno
0
08 Nov FT
Lokomotiva Devinska Nova Ves
0
Zemplin Michalovce
3
07 Nov FT
FK Spisska Nova Ves
0
DAC 1904 Dunajska Streda
3
01 Nov FT
Povazska Bystrica
1
Spartak Trnava
2
25 Oct FT
FK Poprad
1
Spartak Myjava
2
25 Oct FT
FC STK 1914 Samorin
0
FC Kosice
2
25 Oct FT
FK Nove Zamky
1
Zemplin Michalovce
4
25 Oct FT
Malzenice
1
Zlate Moravce
2
25 Oct FT
MFK Snina
1
DAC 1904 Dunajska Streda
6
25 Oct FT
MSK Fomat Martin
0
Komarno
2
25 Oct FT
SK Javornik Makov
0
Lipany
3
25 Oct FT
TJ Kovo Belusa
1
Skalica
2
25 Oct FT
TJ Medzibrod
0
Zilina
8
24 Oct FT
FK Pohronie
1
Dukla Banska Bystrica
0
24 Oct FT
Slavoj Trebisov
0
Zeleziarne Podbrezova
9
18 Oct FT
SKF Sered
1
Slovan Bratislava
3
11 Oct FT
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
1
Spartak Trnava
2
11 Oct FT
TJ Spissky Stiavnik
0
FC Kosice
6
10 Oct FT
PFK Piestany
0
Spartak Myjava
4
04 Oct FT
FC Banik Prievidza
1
Povazska Bystrica
6
03 Oct FT
Tatran Oravske Vesele
0
Zilina
3
03 Oct FT
Lipany
3
Dolny Kubin
2
27 Sep FT
FK Poprad
5
MSK Tesla Stropkov
2
27 Sep FT
OFK Tovarniky
0
Zlate Moravce
3
27 Sep FT
Ok Castkovce
1
Trencin
2
27 Sep FT
Besenov
1
Malzenice
6
27 Sep FT
FK Nove Zamky
4
Tj Banik Kalinovo
2
27 Sep FT
FK Sitno Banska Stiavnica
1
Komarno
5
27 Sep FT
Lok. Kosice
1
Slavoj Trebisov
2
27 Sep FT
Lokomotiva Devinska Nova Ves
2
FC Rohoznik
0
27 Sep FT
MFK Snina
1
Tatran Presov
0
27 Sep FT
MFK Vranov Nad Toplou
1
Zemplin Michalovce
2
27 Sep FT
MSK Spisske Podhradie
2
Liptovsky Mikulas
4
27 Sep FT
Partizan Bardejov
1
Spisska Nova Ves
4
27 Sep FT
Raca Bratislava
0
FC STK 1914 Samorin
3
27 Sep FT
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
1
Zeleziarne Podbrezova
4
27 Sep FT
SK Javornik Makov
2
MFK Goral Stara Lubovna
0
27 Sep FT
SK Novohrad Lucenec
0
FK Pohronie
1
27 Sep FT
TJ Horne Saliby
0
DAC 1904 Dunajska Streda
4
27 Sep FT
TJ Slavoj Boleraz
0
TJ Kovo Belusa
1
27 Sep FT
Tj Visnove
0
MSK Fomat Martin
5
26 Sep FT
FK Podkonice
0
Dukla Banska Bystrica
3
26 Sep FT
TJ Druzstevnik Siladice
0
Skalica
4
13 Sep FT
SK Surany
0
Spartak Trnava
8
13 Sep FT
Svaty Jur
0
Slovan Bratislava
7
06 Sep FT
OFK Ludanice
0
Zlate Moravce
11
06 Sep FT
SK Vinica
1
FK Pohronie
4
06 Sep FT
TJ Sokol Zubrohlava
0
Ruzomberok
3
30 Aug FT
Osk Besenova
2
MFK Goral Stara Lubovna
3
29 Aug FT
FK Geca 73
0
Liptovsky Mikulas
6
29 Aug FT
FK Jesenske
0
SK Novohrad Lucenec
3
29 Aug FT
MFK Kezmarok
0
FC Kosice
3
29 Aug FT
OFK Tovarniky
5
FK Junior Kanianka
0
29 Aug FT
Slovan Brvniste
3
Partizan Domaniza
0
29 Aug FT
SP MFK Roznava
0
Zemplin Michalovce
1
23 Aug FT
FK Salkova
0
MSK Fomat Martin
2
23 Aug FT
Dynamo Diviaky
0
Ruzomberok
4
23 Aug FT
FC Slovan Casta
0
FC Petrzalka 1898
9
23 Aug FT
FK 09 Bacuch
1
TJ Medzibrod
3
23 Aug FT
FK II Rakoczi Ferenc Borsa
0
Slavoj Trebisov
6
23 Aug FT
FK Iskra Hnusta
1
Lipany
2
23 Aug FT
FK Povazska Sokol
1
MFK Snina
8
23 Aug FT
Futbalovy Klub Bestrent Horna Krupa
0
TJ Kovo Belusa
1
23 Aug FT
MFK Gelnica
0
FK Spisska Nova Ves
1
23 Aug FT
MFK Rusovce
1
FC STK 1914 Samorin
4
23 Aug FT
MFK Slovan Sabinov
0
MSK Spisske Podhradie
2
23 Aug FT
MFK Spartak Medzev
1
Tatran Presov
3
23 Aug FT
MFk Stara Tura
0
Trencianske Stankovce
3
23 Aug FT
MFK Vrbove
0
Trencin
3
23 Aug FT
MSK Kysucke Nove Mesto
0
SK Javornik Makov
1
23 Aug FT
Oravan Oravska Jasenica
0
Tatran Oravske Vesele
5
23 Aug FT
Osk Renop Liptovska Tepla
1
Zilina
2
23 Aug FT
SK 1923 Gabcikovo
1
DAC 1904 Dunajska Streda
5
23 Aug FT
SK Badin Obcianske Zdruzenie
0
FK Podkonice
2
23 Aug FT
SK Bernolakovo
1
Raca Bratislava
7
23 Aug FT
SK Kmetovo
1
FK Nove Zamky
4
23 Aug FT
SK Tomasov
1
SKF Sered
3
23 Aug FT
Sokol Stary Tekov
2
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
3
23 Aug FT
Spartak Sastin-Straze
0
Ok Castkovce
6
23 Aug FT
Tatran Cierny Balog
0
Zeleziarne Podbrezova
12
23 Aug FT
Tatran Jablonica
0
Spartak Myjava
10
23 Aug FT
TJ Druzstevnik Bitarova
0
Povazska Bystrica
4
23 Aug FT
Tj Druzstevnik Mala Ida
1
MFK Vranov Nad Toplou
2
23 Aug FT
TJ Jednota Malinec
1
MSK Rimavska Sobota
6
23 Aug FT
TJ Partizan Osrblie
2
Dukla Banska Bystrica
4
23 Aug FT
TJ Salka
1
Tj Banik Kalinovo
3
23 Aug FT
TJ Slovan Vistuk
1
FC Rohoznik
2
23 Aug FT
Tj Spartak Radostka
0
Dolny Kubin
1
23 Aug FT
TJ Tatran Uhrovec
1
FC Banik Prievidza
5
23 Aug FT
Tj Visnove
1
OSK Rosina
0
22 Aug FT
TJ Slavoj Boleraz
3
Puchov
1
22 Aug FT
TJ Slovan Tomasovce
1
Komarno
5
22 Aug FT
TJD Pribelce
1
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
5
16 Aug FT
FK 09 Bacuch
1
MFK Revuca
0
16 Aug FT
OSK Fintice
0
MSK Spisske Podhradie
4
16 Aug FT
SK Bela
0
MSK Fomat Martin
6
16 Aug FT
SK Vinica
3
OFK Olovary
0
11 Aug FT
TJ Tatran Chlebnice
2
Tj Spartak Radostka
4
09 Aug FT
Dunajska Luzna
0
SKF Sered
9
08 Aug FT
Tj Slovan Bystricka
0
OSK Rosina
4
06 Aug FT
TJ Pramen Dolna Strehova
1
TJD Pribelce
2
06 Aug FT
TJ Jednota Malinec
5
Osk Radzovce
1
06 Aug FT
Tj Slovan Magura Vavrecka
0
Dynamo Diviaky
2
06 Aug FT
Tj Horny Hricov
0
MSK Kysucke Nove Mesto
3
05 Aug FT
Attack Vrutky
2
FK Salkova
4
05 Aug FT
FK Strecno
2
Osk Renop Liptovska Tepla
4
05 Aug FT
Oravan Oravska Jasenica
4
FK Tatran Turzovka
1
05 Aug FT
SK Selce
1
SK Badin Obcianske Zdruzenie
5
02 Aug FT
FK Brezno
0
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
4
02 Aug FT
MSK Kralova Pri Senci
0
Raca Bratislava
6
02 Aug FT
FC Semerovo
2
Tj Banik Kalinovo
7
02 Aug FT
FK CSM Tisovec
0
FK Iskra Hnusta
3
02 Aug FT
FK FC Banik Velky Krtis
1
SK Novohrad Lucenec
2
02 Aug FT
FK FILJO Ladomerska Vieska
0
FTC Filakovo
5
02 Aug FT
FK Nizna
0
TJ Sokol Zubrohlava
4
02 Aug FT
FK Podkonice
6
Tj Pramen Kovacova
0
02 Aug FT
FK Predmier
0
SK Javornik Makov
1
02 Aug FT
FK Sitno Banska Stiavnica
3
FK Slovenske Darmoty
0
02 Aug FT
FO SK Lozorno
0
FC Zolik Malacky
2
02 Aug FT
MFk Stara Tura
2
TJ Druzstevnik Opatova Nad Vahom
0
02 Aug FT
Osk Svosov
0
Tatran Oravske Vesele
3
02 Aug FT
Ošk Likavka
0
Osk Besenova
1
02 Aug FT
SK Nitra-Dolne Krskany
1
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
4
02 Aug FT
SK Tvrdosin
1
MFK Goral Stara Lubovna
5
02 Aug FT
SK Zavod
0
FC Rohoznik
3
02 Aug FT
Svaty Jur
3
TJ Jarovce Bratislava
0
02 Aug FT
Tatran Krasno Nad Kysucou
1
Namestovo
2
02 Aug FT
Tj Druzstevnik Latky
1
MSK Rimavska Sobota
4
02 Aug FT
Tj Kopcany
1
TJ Kovo Belusa
3
02 Aug FT
TJ Partizan Osrblie
5
MFK Detva
0
02 Aug FT
TJ Slovan Dudince
0
TJ Slovan Tomasovce
2
02 Aug FT
TJ Slovan Sastin-Straze
0
Ok Castkovce
5
02 Aug FT
TJ Spartak Lysa Pod Makytou
1
Partizan Domaniza
4
02 Aug FT
TJ Tatran Uhrovec
4
Jednota Sokol Chocholna-Velcice
3
02 Aug FT
Trencianske Stankovce
3
TJ Jednota Banova
0
30 Jul FT
FC Druzstevnik Rybky
0
TJ Slavoj Boleraz
7
30 Jul FT
FC Komjatice
0
TJ Druzstevnik Trstice
8
30 Jul FT
FK Koseca
1
PFK Piestany
3
30 Jul FT
OFK Solcany
0
OFK Tovarniky
2
30 Jul FT
Osk Lab
0
MFK Rusovce
6
30 Jul FT
SK Bab
5
SK Soporna
1
30 Jul FT
SK Kmetovo
Nitra
30 Jul FT
SK Nova Dedinka
3
Vrakuna Bratislava
1
30 Jul FT
SK Surany
2
OFK Branc
0
30 Jul FT
SK Svodin
0
Mso Sturovo
2
30 Jul FT
SK Tvrdosovce
0
FK Nove Zamky
1
30 Jul FT
Tatran Jablonica
2
SK Blava 1928 Jaslovske Bohunice
1
30 Jul FT
TJ Banik Brodske
1
Spartak Sastin-Straze
8
30 Jul FT
TJ Salka
2
MSK Zeliezovce
1
30 Jul FT
TJ Slovan Vistuk
2
PSC Pezinok
1
30 Jul FT
TJ Slovan Zbehy
3
FC Pata
2
30 Jul FT
Tj Spartak Kvasov
2
Slovan Brvniste
4
30 Jul FT
SM Dulova Ves
0
FK Geca 73
1
29 Jul FT
OFK Ludanice
1
FC Topolcany
0
29 Jul FT
Lokomotiva Devinska Nova Ves
2
Domino Bratislava
1
29 Jul FT
OSK Podolie
1
Futbalovy Klub Bestrent Horna Krupa
3
29 Jul FT
Tj Druzstevnik Jacovce
1
FC Banik Prievidza
4
29 Jul FT
Tj Pokrok Stara Bystrica
0
Tj Visnove
4
26 Jul FT
FK Krasnohorske Podhradie
0
MFK Spartak Medzev
5
26 Jul FT
FK II Rakoczi Ferenc Borsa
7
Tj Mladost Kalsa
0
26 Jul FT
FK Olcnava
0
Osk Rudnany
1
26 Jul FT
Lok. Kosice
7
FK Cana
3
26 Jul FT
MFK Gelnica
3
FK Kechnec
1
26 Jul FT
Osk Sokol Chminianska Nova Ves
3
MFK Slovan Sabinov
4
26 Jul FT
SK Harichovce
0
FK Poprad
1
26 Jul FT
Tj Druzstevnik Mala Ida
6
OSK Pavlovce Nad Uhom
1

results

26 Jul FT
FK II Rakoczi Ferenc Borsa
7
Tj Mladost Kalsa
0
26 Jul FT
FK Olcnava
0
Osk Rudnany
1
26 Jul FT
Lok. Kosice
7
FK Cana
3
26 Jul FT
MFK Gelnica
3
FK Kechnec
1
26 Jul FT
Osk Sokol Chminianska Nova Ves
3
MFK Slovan Sabinov
4
26 Jul FT
SK Harichovce
0
FK Poprad
1
26 Jul FT
Tj Druzstevnik Mala Ida
6
OSK Pavlovce Nad Uhom
1
26 Jul FT
FK Krasnohorske Podhradie
0
MFK Spartak Medzev
5
29 Jul FT
Tj Pokrok Stara Bystrica
0
Tj Visnove
4
29 Jul FT
Lokomotiva Devinska Nova Ves
2
Domino Bratislava
1
29 Jul FT
OSK Podolie
1
Futbalovy Klub Bestrent Horna Krupa
3
29 Jul FT
Tj Druzstevnik Jacovce
1
FC Banik Prievidza
4
29 Jul FT
OFK Ludanice
1
FC Topolcany
0
30 Jul FT
SM Dulova Ves
0
FK Geca 73
1
30 Jul FT
FC Druzstevnik Rybky
0
TJ Slavoj Boleraz
7
30 Jul FT
FC Komjatice
0
TJ Druzstevnik Trstice
8
30 Jul FT
FK Koseca
1
PFK Piestany
3
30 Jul FT
OFK Solcany
0
OFK Tovarniky
2
30 Jul FT
Osk Lab
0
MFK Rusovce
6
30 Jul FT
SK Bab
5
SK Soporna
1
30 Jul FT
SK Kmetovo
Nitra
30 Jul FT
SK Nova Dedinka
3
Vrakuna Bratislava
1
30 Jul FT
SK Surany
2
OFK Branc
0
30 Jul FT
SK Svodin
0
Mso Sturovo
2
30 Jul FT
SK Tvrdosovce
0
FK Nove Zamky
1
30 Jul FT
Tatran Jablonica
2
SK Blava 1928 Jaslovske Bohunice
1
30 Jul FT
TJ Banik Brodske
1
Spartak Sastin-Straze
8
30 Jul FT
TJ Salka
2
MSK Zeliezovce
1
30 Jul FT
TJ Slovan Vistuk
2
PSC Pezinok
1
30 Jul FT
TJ Slovan Zbehy
3
FC Pata
2
30 Jul FT
Tj Spartak Kvasov
2
Slovan Brvniste
4
02 Aug FT
FC Semerovo
2
Tj Banik Kalinovo
7
02 Aug FT
FK CSM Tisovec
0
FK Iskra Hnusta
3
02 Aug FT
FK FC Banik Velky Krtis
1
SK Novohrad Lucenec
2
02 Aug FT
FK FILJO Ladomerska Vieska
0
FTC Filakovo
5
02 Aug FT
FK Nizna
0
TJ Sokol Zubrohlava
4
02 Aug FT
FK Podkonice
6
Tj Pramen Kovacova
0
02 Aug FT
FK Predmier
0
SK Javornik Makov
1
02 Aug FT
FK Sitno Banska Stiavnica
3
FK Slovenske Darmoty
0
02 Aug FT
FO SK Lozorno
0
FC Zolik Malacky
2
02 Aug FT
MFk Stara Tura
2
TJ Druzstevnik Opatova Nad Vahom
0
02 Aug FT
Osk Svosov
0
Tatran Oravske Vesele
3
02 Aug FT
Ošk Likavka
0
Osk Besenova
1
02 Aug FT
SK Nitra-Dolne Krskany
1
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
4
02 Aug FT
SK Tvrdosin
1
MFK Goral Stara Lubovna
5
02 Aug FT
SK Zavod
0
FC Rohoznik
3
02 Aug FT
Svaty Jur
3
TJ Jarovce Bratislava
0
02 Aug FT
Tatran Krasno Nad Kysucou
1
Namestovo
2
02 Aug FT
Tj Druzstevnik Latky
1
MSK Rimavska Sobota
4
02 Aug FT
Tj Kopcany
1
TJ Kovo Belusa
3
02 Aug FT
TJ Partizan Osrblie
5
MFK Detva
0
02 Aug FT
TJ Slovan Dudince
0
TJ Slovan Tomasovce
2
02 Aug FT
TJ Slovan Sastin-Straze
0
Ok Castkovce
5
02 Aug FT
TJ Spartak Lysa Pod Makytou
1
Partizan Domaniza
4
02 Aug FT
TJ Tatran Uhrovec
4
Jednota Sokol Chocholna-Velcice
3
02 Aug FT
Trencianske Stankovce
3
TJ Jednota Banova
0
02 Aug FT
FK Brezno
0
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
4
02 Aug FT
MSK Kralova Pri Senci
0
Raca Bratislava
6
05 Aug FT
Attack Vrutky
2
FK Salkova
4
05 Aug FT
FK Strecno
2
Osk Renop Liptovska Tepla
4
05 Aug FT
Oravan Oravska Jasenica
4
FK Tatran Turzovka
1
05 Aug FT
SK Selce
1
SK Badin Obcianske Zdruzenie
5
06 Aug FT
Tj Horny Hricov
0
MSK Kysucke Nove Mesto
3
06 Aug FT
TJ Jednota Malinec
5
Osk Radzovce
1
06 Aug FT
Tj Slovan Magura Vavrecka
0
Dynamo Diviaky
2
06 Aug FT
TJ Pramen Dolna Strehova
1
TJD Pribelce
2
08 Aug FT
Tj Slovan Bystricka
0
OSK Rosina
4
09 Aug FT
Dunajska Luzna
0
SKF Sered
9
11 Aug FT
TJ Tatran Chlebnice
2
Tj Spartak Radostka
4
16 Aug FT
FK 09 Bacuch
1
MFK Revuca
0
16 Aug FT
OSK Fintice
0
MSK Spisske Podhradie
4
16 Aug FT
SK Bela
0
MSK Fomat Martin
6
16 Aug FT
SK Vinica
3
OFK Olovary
0
22 Aug FT
TJ Slavoj Boleraz
3
Puchov
1
22 Aug FT
TJ Slovan Tomasovce
1
Komarno
5
22 Aug FT
TJD Pribelce
1
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
5
23 Aug FT
Dynamo Diviaky
0
Ruzomberok
4
23 Aug FT
FC Slovan Casta
0
FC Petrzalka 1898
9
23 Aug FT
FK 09 Bacuch
1
TJ Medzibrod
3
23 Aug FT
FK II Rakoczi Ferenc Borsa
0
Slavoj Trebisov
6
23 Aug FT
FK Iskra Hnusta
1
Lipany
2
23 Aug FT
FK Povazska Sokol
1
MFK Snina
8
23 Aug FT
Futbalovy Klub Bestrent Horna Krupa
0
TJ Kovo Belusa
1
23 Aug FT
MFK Gelnica
0
FK Spisska Nova Ves
1
23 Aug FT
MFK Rusovce
1
FC STK 1914 Samorin
4
23 Aug FT
MFK Slovan Sabinov
0
MSK Spisske Podhradie
2
23 Aug FT
MFK Spartak Medzev
1
Tatran Presov
3
23 Aug FT
MFk Stara Tura
0
Trencianske Stankovce
3
23 Aug FT
MFK Vrbove
0
Trencin
3
23 Aug FT
MSK Kysucke Nove Mesto
0
SK Javornik Makov
1
23 Aug FT
Oravan Oravska Jasenica
0
Tatran Oravske Vesele
5
23 Aug FT
Osk Renop Liptovska Tepla
1
Zilina
2
23 Aug FT
SK 1923 Gabcikovo
1
DAC 1904 Dunajska Streda
5
23 Aug FT
SK Badin Obcianske Zdruzenie
0
FK Podkonice
2
23 Aug FT
SK Bernolakovo
1
Raca Bratislava
7
23 Aug FT
SK Kmetovo
1
FK Nove Zamky
4
23 Aug FT
SK Tomasov
1
SKF Sered
3
23 Aug FT
Sokol Stary Tekov
2
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
3
23 Aug FT
Spartak Sastin-Straze
0
Ok Castkovce
6
23 Aug FT
Tatran Cierny Balog
0
Zeleziarne Podbrezova
12
23 Aug FT
Tatran Jablonica
0
Spartak Myjava
10
23 Aug FT
TJ Druzstevnik Bitarova
0
Povazska Bystrica
4
23 Aug FT
Tj Druzstevnik Mala Ida
1
MFK Vranov Nad Toplou
2
23 Aug FT
TJ Jednota Malinec
1
MSK Rimavska Sobota
6
23 Aug FT
TJ Partizan Osrblie
2
Dukla Banska Bystrica
4
23 Aug FT
TJ Salka
1
Tj Banik Kalinovo
3
23 Aug FT
TJ Slovan Vistuk
1
FC Rohoznik
2
23 Aug FT
Tj Spartak Radostka
0
Dolny Kubin
1
23 Aug FT
TJ Tatran Uhrovec
1
FC Banik Prievidza
5
23 Aug FT
Tj Visnove
1
OSK Rosina
0
23 Aug FT
FK Salkova
0
MSK Fomat Martin
2
29 Aug FT
FK Geca 73
0
Liptovsky Mikulas
6
29 Aug FT
FK Jesenske
0
SK Novohrad Lucenec
3
29 Aug FT
MFK Kezmarok
0
FC Kosice
3
29 Aug FT
OFK Tovarniky
5
FK Junior Kanianka
0
29 Aug FT
Slovan Brvniste
3
Partizan Domaniza
0
29 Aug FT
SP MFK Roznava
0
Zemplin Michalovce
1
30 Aug FT
Osk Besenova
2
MFK Goral Stara Lubovna
3
06 Sep FT
OFK Ludanice
0
Zlate Moravce
11
06 Sep FT
SK Vinica
1
FK Pohronie
4
06 Sep FT
TJ Sokol Zubrohlava
0
Ruzomberok
3
13 Sep FT
SK Surany
0
Spartak Trnava
8
13 Sep FT
Svaty Jur
0
Slovan Bratislava
7
26 Sep FT
FK Podkonice
0
Dukla Banska Bystrica
3
26 Sep FT
TJ Druzstevnik Siladice
0
Skalica
4
27 Sep FT
Besenov
1
Malzenice
6
27 Sep FT
FK Nove Zamky
4
Tj Banik Kalinovo
2
27 Sep FT
FK Sitno Banska Stiavnica
1
Komarno
5
27 Sep FT
Lok. Kosice
1
Slavoj Trebisov
2
27 Sep FT
Lokomotiva Devinska Nova Ves
2
FC Rohoznik
0
27 Sep FT
MFK Snina
1
Tatran Presov
0
27 Sep FT
MFK Vranov Nad Toplou
1
Zemplin Michalovce
2
27 Sep FT
MSK Spisske Podhradie
2
Liptovsky Mikulas
4
27 Sep FT
Partizan Bardejov
1
Spisska Nova Ves
4
27 Sep FT
Raca Bratislava
0
FC STK 1914 Samorin
3
27 Sep FT
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
1
Zeleziarne Podbrezova
4
27 Sep FT
SK Javornik Makov
2
MFK Goral Stara Lubovna
0
27 Sep FT
SK Novohrad Lucenec
0
FK Pohronie
1
27 Sep FT
TJ Horne Saliby
0
DAC 1904 Dunajska Streda
4
27 Sep FT
TJ Slavoj Boleraz
0
TJ Kovo Belusa
1
27 Sep FT
Tj Visnove
0
MSK Fomat Martin
5
27 Sep FT
OFK Tovarniky
0
Zlate Moravce
3
27 Sep FT
Ok Castkovce
1
Trencin
2
27 Sep FT
FK Poprad
5
MSK Tesla Stropkov
2
03 Oct FT
Lipany
3
Dolny Kubin
2
03 Oct FT
Tatran Oravske Vesele
0
Zilina
3
04 Oct FT
FC Banik Prievidza
1
Povazska Bystrica
6
10 Oct FT
PFK Piestany
0
Spartak Myjava
4
11 Oct FT
TJ Spissky Stiavnik
0
FC Kosice
6
11 Oct FT
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
1
Spartak Trnava
2
18 Oct FT
SKF Sered
1
Slovan Bratislava
3
24 Oct FT
FK Pohronie
1
Dukla Banska Bystrica
0
24 Oct FT
Slavoj Trebisov
0
Zeleziarne Podbrezova
9
25 Oct FT
FC STK 1914 Samorin
0
FC Kosice
2
25 Oct FT
FK Nove Zamky
1
Zemplin Michalovce
4
25 Oct FT
Malzenice
1
Zlate Moravce
2
25 Oct FT
MFK Snina
1
DAC 1904 Dunajska Streda
6
25 Oct FT
MSK Fomat Martin
0
Komarno
2
25 Oct FT
SK Javornik Makov
0
Lipany
3
25 Oct FT
TJ Kovo Belusa
1
Skalica
2
25 Oct FT
TJ Medzibrod
0
Zilina
8
25 Oct FT
FK Poprad
1
Spartak Myjava
2
01 Nov FT
Povazska Bystrica
1
Spartak Trnava
2
07 Nov FT
FK Spisska Nova Ves
0
DAC 1904 Dunajska Streda
3
08 Nov FT
Lokomotiva Devinska Nova Ves
0
Zemplin Michalovce
3
08 Nov FT
Skalica
2
Komarno
0
17 Nov FT
Zlate Moravce
1
Zeleziarne Podbrezova
3
18 Nov FT
FK Slovan Galanta
0
Slovan Bratislava
3
29 Nov FT
Ruzomberok
2
FK Pohronie
0
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Slovakia - Cup - Oddsbook