FIXTURES

20 Jul 11:00
Cukaricki
Radnicki Nis
20 Jul 11:00
FK Crvena Zvezda
Jedinstvo Ub
20 Jul 11:00
Mladost Lucani
OFK Beograd
21 Jul 08:30
Novi Pazar
FK Spartak Subotica
21 Jul 10:30
Tekstilac Odzaci
Vojvodina
21 Jul 10:30
TSC Backa Topola
FK IMT Beograd
27 Jul 08:00
FK Crvena Zvezda
Mladost Lucani
27 Jul 08:00
FK IMT Beograd
FK Radnicki 1923
27 Jul 08:00
FK Spartak Subotica
Cukaricki
27 Jul 08:00
Jedinstvo Ub
Partizan Beograd
27 Jul 08:00
OFK Beograd
Tekstilac Odzaci
27 Jul 08:00
Radnicki Nis
TSC Backa Topola
27 Jul 08:00
Vojvodina
Novi Pazar
27 Jul 08:00
Zeleznicar Pancevo
Napredak
03 Aug 08:00
Cukaricki
Vojvodina
03 Aug 08:00
FK Radnicki 1923
Radnicki Nis
03 Aug 08:00
Mladost Lucani
Jedinstvo Ub
03 Aug 08:00
Napredak
FK IMT Beograd
03 Aug 08:00
Novi Pazar
OFK Beograd
03 Aug 08:00
Partizan Beograd
Zeleznicar Pancevo
03 Aug 08:00
Tekstilac Odzaci
FK Crvena Zvezda
03 Aug 08:00
TSC Backa Topola
FK Spartak Subotica
10 Aug 08:00
FK Crvena Zvezda
Novi Pazar
10 Aug 08:00
FK IMT Beograd
Partizan Beograd
10 Aug 08:00
FK Spartak Subotica
FK Radnicki 1923
10 Aug 08:00
Jedinstvo Ub
Zeleznicar Pancevo
10 Aug 08:00
Mladost Lucani
Tekstilac Odzaci
10 Aug 08:00
OFK Beograd
Cukaricki
10 Aug 08:00
Radnicki Nis
Napredak
10 Aug 08:00
Vojvodina
TSC Backa Topola
17 Aug 08:00
Cukaricki
FK Crvena Zvezda
17 Aug 08:00
FK Radnicki 1923
Vojvodina
17 Aug 08:00
Napredak
FK Spartak Subotica
17 Aug 08:00
Novi Pazar
Mladost Lucani
17 Aug 08:00
Partizan Beograd
Radnicki Nis
17 Aug 08:00
Tekstilac Odzaci
Jedinstvo Ub
17 Aug 08:00
TSC Backa Topola
OFK Beograd
17 Aug 08:00
Zeleznicar Pancevo
FK IMT Beograd
24 Aug 08:00
FK Crvena Zvezda
TSC Backa Topola
24 Aug 08:00
FK Spartak Subotica
Partizan Beograd
24 Aug 08:00
Jedinstvo Ub
FK IMT Beograd
24 Aug 08:00
Mladost Lucani
Cukaricki
24 Aug 08:00
OFK Beograd
FK Radnicki 1923
24 Aug 08:00
Radnicki Nis
Zeleznicar Pancevo
24 Aug 08:00
Tekstilac Odzaci
Novi Pazar
24 Aug 08:00
Vojvodina
Napredak
31 Aug 08:00
Cukaricki
Tekstilac Odzaci
31 Aug 08:00
FK IMT Beograd
Radnicki Nis
31 Aug 08:00
FK Radnicki 1923
FK Crvena Zvezda
31 Aug 08:00
Napredak
OFK Beograd
31 Aug 08:00
Novi Pazar
Jedinstvo Ub
31 Aug 08:00
Partizan Beograd
Vojvodina
31 Aug 08:00
TSC Backa Topola
Mladost Lucani
31 Aug 08:00
Zeleznicar Pancevo
FK Spartak Subotica
14 Sep 08:00
FK Crvena Zvezda
Napredak
14 Sep 08:00
FK Spartak Subotica
FK IMT Beograd
14 Sep 08:00
Jedinstvo Ub
Radnicki Nis
14 Sep 08:00
Mladost Lucani
FK Radnicki 1923
14 Sep 08:00
Novi Pazar
Cukaricki
14 Sep 08:00
OFK Beograd
Partizan Beograd
14 Sep 08:00
Tekstilac Odzaci
TSC Backa Topola
14 Sep 08:00
Vojvodina
Zeleznicar Pancevo
21 Sep 08:00
Cukaricki
Jedinstvo Ub
21 Sep 08:00
FK IMT Beograd
Vojvodina
21 Sep 08:00
FK Radnicki 1923
Tekstilac Odzaci
21 Sep 08:00
Napredak
Mladost Lucani
21 Sep 08:00
Partizan Beograd
FK Crvena Zvezda
21 Sep 08:00
Radnicki Nis
FK Spartak Subotica
21 Sep 08:00
TSC Backa Topola
Novi Pazar
21 Sep 08:00
Zeleznicar Pancevo
OFK Beograd
28 Sep 08:00
Cukaricki
TSC Backa Topola
28 Sep 08:00
FK Crvena Zvezda
Zeleznicar Pancevo
28 Sep 08:00
Jedinstvo Ub
FK Spartak Subotica
28 Sep 08:00
Mladost Lucani
Partizan Beograd
28 Sep 08:00
Novi Pazar
FK Radnicki 1923
28 Sep 08:00
OFK Beograd
FK IMT Beograd
28 Sep 08:00
Tekstilac Odzaci
Napredak
28 Sep 08:00
Vojvodina
Radnicki Nis
05 Oct 08:00
FK IMT Beograd
FK Crvena Zvezda
05 Oct 08:00
FK Radnicki 1923
Cukaricki
05 Oct 08:00
FK Spartak Subotica
Vojvodina
05 Oct 08:00
Napredak
Novi Pazar
05 Oct 08:00
Partizan Beograd
Tekstilac Odzaci
05 Oct 08:00
Radnicki Nis
OFK Beograd
05 Oct 08:00
TSC Backa Topola
Jedinstvo Ub
05 Oct 08:00
Zeleznicar Pancevo
Mladost Lucani
19 Oct 08:00
Cukaricki
Napredak
19 Oct 08:00
FK Crvena Zvezda
Radnicki Nis
19 Oct 08:00
Jedinstvo Ub
Vojvodina
19 Oct 08:00
Mladost Lucani
FK IMT Beograd
19 Oct 08:00
Novi Pazar
Partizan Beograd
19 Oct 08:00
OFK Beograd
FK Spartak Subotica
19 Oct 08:00
Tekstilac Odzaci
Zeleznicar Pancevo
19 Oct 08:00
TSC Backa Topola
FK Radnicki 1923
26 Oct 08:00
FK IMT Beograd
Tekstilac Odzaci
26 Oct 08:00
FK Radnicki 1923
Jedinstvo Ub
26 Oct 08:00
FK Spartak Subotica
FK Crvena Zvezda
26 Oct 08:00
Napredak
TSC Backa Topola
26 Oct 08:00
Partizan Beograd
Cukaricki
26 Oct 08:00
Radnicki Nis
Mladost Lucani
26 Oct 08:00
Vojvodina
OFK Beograd
26 Oct 08:00
Zeleznicar Pancevo
Novi Pazar
02 Nov 09:00
Cukaricki
Zeleznicar Pancevo
02 Nov 09:00
FK Crvena Zvezda
Vojvodina
02 Nov 09:00
FK Radnicki 1923
Napredak
02 Nov 09:00
Jedinstvo Ub
OFK Beograd
02 Nov 09:00
Mladost Lucani
FK Spartak Subotica
02 Nov 09:00
Novi Pazar
FK IMT Beograd
02 Nov 09:00
Tekstilac Odzaci
Radnicki Nis
02 Nov 09:00
TSC Backa Topola
Partizan Beograd
09 Nov 09:00
FK IMT Beograd
Cukaricki
09 Nov 09:00
FK Spartak Subotica
Tekstilac Odzaci
09 Nov 09:00
Napredak
Jedinstvo Ub
09 Nov 09:00
OFK Beograd
FK Crvena Zvezda
09 Nov 09:00
Partizan Beograd
FK Radnicki 1923
09 Nov 09:00
Radnicki Nis
Novi Pazar
09 Nov 09:00
Vojvodina
Mladost Lucani
09 Nov 09:00
Zeleznicar Pancevo
TSC Backa Topola
23 Nov 09:00
FK IMT Beograd
TSC Backa Topola
23 Nov 09:00
FK Spartak Subotica
Novi Pazar
23 Nov 09:00
Jedinstvo Ub
FK Crvena Zvezda
23 Nov 09:00
OFK Beograd
Mladost Lucani
23 Nov 09:00
Partizan Beograd
Napredak
23 Nov 09:00
Radnicki Nis
Cukaricki
23 Nov 09:00
Vojvodina
Tekstilac Odzaci
23 Nov 09:00
Zeleznicar Pancevo
FK Radnicki 1923
30 Nov 09:00
Cukaricki
FK Spartak Subotica
30 Nov 09:00
FK Radnicki 1923
FK IMT Beograd
30 Nov 09:00
Mladost Lucani
FK Crvena Zvezda
30 Nov 09:00
Napredak
Zeleznicar Pancevo
30 Nov 09:00
Novi Pazar
Vojvodina
30 Nov 09:00
Partizan Beograd
Jedinstvo Ub
30 Nov 09:00
Tekstilac Odzaci
OFK Beograd
30 Nov 09:00
TSC Backa Topola
Radnicki Nis
07 Dec 09:00
FK Crvena Zvezda
Tekstilac Odzaci
07 Dec 09:00
FK IMT Beograd
Napredak
07 Dec 09:00
FK Spartak Subotica
TSC Backa Topola
07 Dec 09:00
Jedinstvo Ub
Mladost Lucani
07 Dec 09:00
OFK Beograd
Novi Pazar
07 Dec 09:00
Radnicki Nis
FK Radnicki 1923
07 Dec 09:00
Vojvodina
Cukaricki
07 Dec 09:00
Zeleznicar Pancevo
Partizan Beograd
14 Dec 09:00
Cukaricki
OFK Beograd
14 Dec 09:00
FK Radnicki 1923
FK Spartak Subotica
14 Dec 09:00
Napredak
Radnicki Nis
14 Dec 09:00
Novi Pazar
FK Crvena Zvezda
14 Dec 09:00
Partizan Beograd
FK IMT Beograd
14 Dec 09:00
Tekstilac Odzaci
Mladost Lucani
14 Dec 09:00
TSC Backa Topola
Vojvodina
14 Dec 09:00
Zeleznicar Pancevo
Jedinstvo Ub
21 Dec 09:00
FK Crvena Zvezda
Cukaricki
21 Dec 09:00
FK IMT Beograd
Zeleznicar Pancevo
21 Dec 09:00
FK Spartak Subotica
Napredak
21 Dec 09:00
Jedinstvo Ub
Tekstilac Odzaci
21 Dec 09:00
Mladost Lucani
Novi Pazar
21 Dec 09:00
OFK Beograd
TSC Backa Topola
21 Dec 09:00
Radnicki Nis
Partizan Beograd
21 Dec 09:00
Vojvodina
FK Radnicki 1923
01 Feb 09:00
Cukaricki
Mladost Lucani
01 Feb 09:00
FK IMT Beograd
Jedinstvo Ub
01 Feb 09:00
FK Radnicki 1923
OFK Beograd
01 Feb 09:00
Napredak
Vojvodina
01 Feb 09:00
Novi Pazar
Tekstilac Odzaci
01 Feb 09:00
Partizan Beograd
FK Spartak Subotica
01 Feb 09:00
TSC Backa Topola
FK Crvena Zvezda
01 Feb 09:00
Zeleznicar Pancevo
Radnicki Nis
08 Feb 09:00
FK Crvena Zvezda
FK Radnicki 1923
08 Feb 09:00
FK Spartak Subotica
Zeleznicar Pancevo
08 Feb 09:00
Jedinstvo Ub
Novi Pazar
08 Feb 09:00
Mladost Lucani
TSC Backa Topola
08 Feb 09:00
OFK Beograd
Napredak
08 Feb 09:00
Radnicki Nis
FK IMT Beograd
08 Feb 09:00
Tekstilac Odzaci
Cukaricki
08 Feb 09:00
Vojvodina
Partizan Beograd
15 Feb 09:00
Cukaricki
Novi Pazar
15 Feb 09:00
FK IMT Beograd
FK Spartak Subotica
15 Feb 09:00
FK Radnicki 1923
Mladost Lucani
15 Feb 09:00
Napredak
FK Crvena Zvezda
15 Feb 09:00
Partizan Beograd
OFK Beograd
15 Feb 09:00
Radnicki Nis
Jedinstvo Ub
15 Feb 09:00
TSC Backa Topola
Tekstilac Odzaci
15 Feb 09:00
Zeleznicar Pancevo
Vojvodina
22 Feb 09:00
FK Crvena Zvezda
Partizan Beograd
22 Feb 09:00
FK Spartak Subotica
Radnicki Nis
22 Feb 09:00
Jedinstvo Ub
Cukaricki
22 Feb 09:00
Mladost Lucani
Napredak
22 Feb 09:00
Novi Pazar
TSC Backa Topola
22 Feb 09:00
OFK Beograd
Zeleznicar Pancevo
22 Feb 09:00
Tekstilac Odzaci
FK Radnicki 1923
22 Feb 09:00
Vojvodina
FK IMT Beograd
26 Feb 09:00
FK IMT Beograd
OFK Beograd
26 Feb 09:00
FK Radnicki 1923
Novi Pazar
26 Feb 09:00
FK Spartak Subotica
Jedinstvo Ub
26 Feb 09:00
Napredak
Tekstilac Odzaci
26 Feb 09:00
Partizan Beograd
Mladost Lucani
26 Feb 09:00
Radnicki Nis
Vojvodina
26 Feb 09:00
TSC Backa Topola
Cukaricki
26 Feb 09:00
Zeleznicar Pancevo
FK Crvena Zvezda
02 Mar 09:00
Cukaricki
FK Radnicki 1923
02 Mar 09:00
FK Crvena Zvezda
FK IMT Beograd
02 Mar 09:00
Jedinstvo Ub
TSC Backa Topola
02 Mar 09:00
Mladost Lucani
Zeleznicar Pancevo
02 Mar 09:00
Novi Pazar
Napredak
02 Mar 09:00
OFK Beograd
Radnicki Nis
02 Mar 09:00
Tekstilac Odzaci
Partizan Beograd
02 Mar 09:00
Vojvodina
FK Spartak Subotica
08 Mar 09:00
FK IMT Beograd
Mladost Lucani
08 Mar 09:00
FK Radnicki 1923
TSC Backa Topola
08 Mar 09:00
FK Spartak Subotica
OFK Beograd
08 Mar 09:00
Napredak
Cukaricki
08 Mar 09:00
Partizan Beograd
Novi Pazar
08 Mar 09:00
Radnicki Nis
FK Crvena Zvezda
08 Mar 09:00
Vojvodina
Jedinstvo Ub
08 Mar 09:00
Zeleznicar Pancevo
Tekstilac Odzaci
15 Mar 09:00
Cukaricki
Partizan Beograd
15 Mar 09:00
FK Crvena Zvezda
FK Spartak Subotica
15 Mar 09:00
Jedinstvo Ub
FK Radnicki 1923
15 Mar 09:00
Mladost Lucani
Radnicki Nis
15 Mar 09:00
Novi Pazar
Zeleznicar Pancevo
15 Mar 09:00
OFK Beograd
Vojvodina
15 Mar 09:00
Tekstilac Odzaci
FK IMT Beograd
15 Mar 09:00
TSC Backa Topola
Napredak
29 Mar 09:00
FK IMT Beograd
Novi Pazar
29 Mar 09:00
FK Spartak Subotica
Mladost Lucani
29 Mar 09:00
Napredak
FK Radnicki 1923
29 Mar 09:00
OFK Beograd
Jedinstvo Ub
29 Mar 09:00
Partizan Beograd
TSC Backa Topola
29 Mar 09:00
Radnicki Nis
Tekstilac Odzaci
29 Mar 09:00
Vojvodina
FK Crvena Zvezda
29 Mar 09:00
Zeleznicar Pancevo
Cukaricki
05 Apr 08:00
Cukaricki
FK IMT Beograd
05 Apr 08:00
FK Crvena Zvezda
OFK Beograd
05 Apr 08:00
FK Radnicki 1923
Partizan Beograd
05 Apr 08:00
Jedinstvo Ub
Napredak
05 Apr 08:00
Mladost Lucani
Vojvodina
05 Apr 08:00
Novi Pazar
Radnicki Nis
05 Apr 08:00
Tekstilac Odzaci
FK Spartak Subotica
05 Apr 08:00
TSC Backa Topola
Zeleznicar Pancevo

RESULTS

results

19 Jul FT
FK Radnicki 1923
2
Zeleznicar Pancevo
3
19 Jul FT
Napredak
0
Partizan Beograd
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Zeleznicar Pancevo
1
1
0
0
3
2
1
3
2
Partizan Beograd
1
1
0
0
1
0
1
3
3
Cukaricki
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FK Crvena Zvezda
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FK IMT Beograd
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FK Spartak Subotica
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Jedinstvo Ub
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Mladost Lucani
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Novi Pazar
0
0
0
0
0
0
0
0
10
OFK Beograd
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Radnicki Nis
0
0
0
0
0
0
0
0
12
TSC Backa Topola
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Tekstilac Odzaci
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Vojvodina
0
0
0
0
0
0
0
0
15
FK Radnicki 1923
1
0
0
1
2
3
-1
0
16
Napredak
1
0
0
1
0
1
-1
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Serbia - Super Liga - Oddsbook