FIXTURES

RESULTS

11 Feb FT
Airdrieonians
1
Hearts
4
11 Feb FT
St. Mirren
0
Celtic
2
10 Feb FT
Rangers
2
Ayr United
0
10 Feb FT
Aberdeen
2
Bonnyrigg Rose Athletic
0
10 Feb FT
Inverness CT
1
Hibernian
3
10 Feb FT
Kilmarnock
2
Cove Rangers
0
09 Feb FT
Greenock Morton
2
Motherwell
1
21 Jan FT
Celtic
5
Buckie Thistle
0
20 Jan FT
Dumbarton
1
Rangers
4
20 Jan FT
Airdrieonians
1
St. Johnstone
0
20 Jan FT
Ayr United
3
Kelty Hearts
0
20 Jan FT
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Falkirk
1
20 Jan FT
Forfar Athletic
0
Hibernian
1
20 Jan FT
Greenock Morton
2
Montrose
0
20 Jan FT
Inverness CT
4
Broomhill
0
20 Jan FT
Kilmarnock
2
Dundee FC
0
20 Jan FT
Livingston
2
Raith Rovers
1
20 Jan FT
Motherwell
3
Alloa Athletic
1
20 Jan FT
Ross County
0
Partick Thistle
3
20 Jan FT
St. Mirren
1
Queen of South
0
20 Jan FT
Spartans
1
Hearts
2
19 Jan FT
Clyde
0
Aberdeen
2
25 Nov FT
Albion Rovers
0
Bonnyrigg Rose Athletic
1
25 Nov FT
Brora Rangers
1
Pollok
0
25 Nov FT
Cumnock Juniors
0
Broomhill
3
25 Nov FT
Dunbar United
1
Alloa Athletic
2
25 Nov FT
Falkirk
3
Formartine United
0
25 Nov FT
Greenock Morton
4
Bo'ness United
0
25 Nov FT
Hamilton Academical
0
Kelty Hearts
2
25 Nov FT
Inverness CT
2
Cowdenbeath
0
25 Nov FT
Montrose
3
Edinburgh City
0
25 Nov FT
Partick Thistle
3
Queen's Park
0
25 Nov FT
Spartans
2
Arbroath
1
25 Nov FT
Stirling Albion
0
Cove Rangers
2
25 Nov FT
Stranraer
0
Airdrieonians
1
25 Nov FT
Tranent Juniors
0
Forfar Athletic
1
24 Nov FT
Clyde
2
Jeanfield Swifts
0
24 Nov FT
Dunfermline Athletic
0
Raith Rovers
3
04 Nov FT
Luncarty
0
Bo'ness United
1
28 Oct FT
Albion Rovers
2
St. Andrews United
1
28 Oct FT
Brechin City
1
Spartans
2
28 Oct FT
Civil Service Strollers
0
Stranraer
3
28 Oct FT
Cumnock Juniors
2
Turriff United
1
28 Oct FT
Deveronvale
0
Broxburn Athletic
1
28 Oct FT
Dumbarton
3
Banks O'Dee
2
28 Oct FT
Dunbar United
1
East Fife
0
28 Oct FT
Formartine United
3
Clydebank
2
28 Oct FT
Forres Mechanics
0
Buckie Thistle
1
28 Oct FT
Jeanfield Swifts
6
Elgin City
0
28 Oct FT
Kilwinning Rangers
0
Cowdenbeath
1
28 Oct FT
Peterhead
3
Clachnacuddin
1
28 Oct FT
Pollok
5
Gala Fairydean Rovers
2
28 Oct FT
Stenhousemuir
0
Brora Rangers
2
28 Oct FT
Tranent Juniors
7
East Kilbride
0
28 Oct FT
Beith Juniors
1
Broomhill
3
25 Sep FT
Stirling University FC
1
Albion Rovers
3
24 Sep FT
Broomhill
3
Cumbernauld Colts
1
23 Sep FT
Banks O'Dee
6
Dalbeattie Star
0
23 Sep FT
Bo'ness United
3
Darvel FC
0
23 Sep FT
Brechin City
4
Rothes
0
23 Sep FT
Brora Rangers
5
Berwick Rangers
1
23 Sep FT
Broxburn Athletic
2
Nairn County
1
23 Sep FT
Caledonian Braves
1
Fraserburgh
2
23 Sep FT
Camelon Juniors
1
Civil Service Strollers
2
23 Sep FT
Clachnacuddin
1
Inverurie Loco Works
0
23 Sep FT
Dalkeith Thistle FC
0
Clydebank
7
23 Sep FT
Dundonald Bluebell
2
Kilwinning Rangers
3
23 Sep FT
Dunipace
1
Cumnock Juniors
3
23 Sep FT
East Kilbride
8
Whitehill
0
23 Sep FT
East Stirlingshire
0
Huntly
1
23 Sep FT
Edinburgh University
2
Dunbar United
3
23 Sep FT
Formartine United
3
Threave Rovers
2
23 Sep FT
Gala Fairydean Rovers
8
Strathspey Thistle
2
23 Sep FT
Keith
2
Luncarty
5
23 Sep FT
Lossiemouth
0
Beith Juniors
4
23 Sep FT
St. Andrews United
1
Auchinleck Talbot
0
23 Sep FT
Tayport
0
Buckie Thistle
4
23 Sep FT
Tranent Juniors
4
Lothian Thistle Hutchison Vale
1
23 Sep FT
Turriff United
2
Sauchie Juniors
1
23 Sep FT
Wick Academy
1
Jeanfield Swifts
3
23 Sep FT
Penicuik Athletic
0
Pollok
6

results

23 Sep FT
Penicuik Athletic
0
Pollok
6
23 Sep FT
Banks O'Dee
6
Dalbeattie Star
0
23 Sep FT
Bo'ness United
3
Darvel FC
0
23 Sep FT
Brechin City
4
Rothes
0
23 Sep FT
Brora Rangers
5
Berwick Rangers
1
23 Sep FT
Broxburn Athletic
2
Nairn County
1
23 Sep FT
Caledonian Braves
1
Fraserburgh
2
23 Sep FT
Camelon Juniors
1
Civil Service Strollers
2
23 Sep FT
Clachnacuddin
1
Inverurie Loco Works
0
23 Sep FT
Dalkeith Thistle FC
0
Clydebank
7
23 Sep FT
Dundonald Bluebell
2
Kilwinning Rangers
3
23 Sep FT
Dunipace
1
Cumnock Juniors
3
23 Sep FT
East Kilbride
8
Whitehill
0
23 Sep FT
East Stirlingshire
0
Huntly
1
23 Sep FT
Edinburgh University
2
Dunbar United
3
23 Sep FT
Formartine United
3
Threave Rovers
2
23 Sep FT
Gala Fairydean Rovers
8
Strathspey Thistle
2
23 Sep FT
Keith
2
Luncarty
5
23 Sep FT
Lossiemouth
0
Beith Juniors
4
23 Sep FT
St. Andrews United
1
Auchinleck Talbot
0
23 Sep FT
Tayport
0
Buckie Thistle
4
23 Sep FT
Tranent Juniors
4
Lothian Thistle Hutchison Vale
1
23 Sep FT
Turriff United
2
Sauchie Juniors
1
23 Sep FT
Wick Academy
1
Jeanfield Swifts
3
24 Sep FT
Broomhill
3
Cumbernauld Colts
1
25 Sep FT
Stirling University FC
1
Albion Rovers
3
28 Oct FT
Beith Juniors
1
Broomhill
3
28 Oct FT
Albion Rovers
2
St. Andrews United
1
28 Oct FT
Brechin City
1
Spartans
2
28 Oct FT
Civil Service Strollers
0
Stranraer
3
28 Oct FT
Cumnock Juniors
2
Turriff United
1
28 Oct FT
Deveronvale
0
Broxburn Athletic
1
28 Oct FT
Dumbarton
3
Banks O'Dee
2
28 Oct FT
Dunbar United
1
East Fife
0
28 Oct FT
Formartine United
3
Clydebank
2
28 Oct FT
Forres Mechanics
0
Buckie Thistle
1
28 Oct FT
Jeanfield Swifts
6
Elgin City
0
28 Oct FT
Kilwinning Rangers
0
Cowdenbeath
1
28 Oct FT
Peterhead
3
Clachnacuddin
1
28 Oct FT
Pollok
5
Gala Fairydean Rovers
2
28 Oct FT
Stenhousemuir
0
Brora Rangers
2
28 Oct FT
Tranent Juniors
7
East Kilbride
0
04 Nov FT
Luncarty
0
Bo'ness United
1
24 Nov FT
Clyde
2
Jeanfield Swifts
0
24 Nov FT
Dunfermline Athletic
0
Raith Rovers
3
25 Nov FT
Albion Rovers
0
Bonnyrigg Rose Athletic
1
25 Nov FT
Brora Rangers
1
Pollok
0
25 Nov FT
Cumnock Juniors
0
Broomhill
3
25 Nov FT
Dunbar United
1
Alloa Athletic
2
25 Nov FT
Falkirk
3
Formartine United
0
25 Nov FT
Greenock Morton
4
Bo'ness United
0
25 Nov FT
Hamilton Academical
0
Kelty Hearts
2
25 Nov FT
Inverness CT
2
Cowdenbeath
0
25 Nov FT
Montrose
3
Edinburgh City
0
25 Nov FT
Partick Thistle
3
Queen's Park
0
25 Nov FT
Spartans
2
Arbroath
1
25 Nov FT
Stirling Albion
0
Cove Rangers
2
25 Nov FT
Stranraer
0
Airdrieonians
1
25 Nov FT
Tranent Juniors
0
Forfar Athletic
1
19 Jan FT
Clyde
0
Aberdeen
2
20 Jan FT
Spartans
1
Hearts
2
20 Jan FT
Airdrieonians
1
St. Johnstone
0
20 Jan FT
Ayr United
3
Kelty Hearts
0
20 Jan FT
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Falkirk
1
20 Jan FT
Forfar Athletic
0
Hibernian
1
20 Jan FT
Greenock Morton
2
Montrose
0
20 Jan FT
Inverness CT
4
Broomhill
0
20 Jan FT
Kilmarnock
2
Dundee FC
0
20 Jan FT
Livingston
2
Raith Rovers
1
20 Jan FT
Motherwell
3
Alloa Athletic
1
20 Jan FT
Ross County
0
Partick Thistle
3
20 Jan FT
St. Mirren
1
Queen of South
0
20 Jan FT
Dumbarton
1
Rangers
4
21 Jan FT
Celtic
5
Buckie Thistle
0
09 Feb FT
Greenock Morton
2
Motherwell
1
10 Feb FT
Aberdeen
2
Bonnyrigg Rose Athletic
0
10 Feb FT
Inverness CT
1
Hibernian
3
10 Feb FT
Kilmarnock
2
Cove Rangers
0
10 Feb FT
Rangers
2
Ayr United
0
11 Feb FT
St. Mirren
0
Celtic
2
11 Feb FT
Airdrieonians
1
Hearts
4
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Scotland - Scottish Cup - Oddsbook