FIXTURES

RESULTS

24 Mar FT
TNS
1
Airdrieonians
2
03 Feb FT
Falkirk
0
TNS
1
02 Feb FT
Raith Rovers
0
Airdrieonians
1
18 Nov FT
TNS
4
Arbroath
1
17 Nov FT
Hamilton Academical
1
Raith Rovers
4
17 Nov FT
Falkirk
4
Dundee United
2
07 Nov FT
Rangers B
2
Airdrieonians
4
14 Oct FT
Peterhead
0
Dundee United
2
14 Oct FT
East Kilbride
2
Hamilton Academical
5
14 Oct FT
Falkirk
1
Queen's Park
0
14 Oct FT
Greenock Morton
4
Kelty Hearts
1
14 Oct FT
Queen of South
1
Arbroath
2
14 Oct FT
Raith Rovers
3
Montrose
1
26 Sep FT
Rangers B
4
Alloa Athletic
1
09 Sep FT
Bala Town
0
Queen's Park
3
09 Sep FT
Coleraine
1
Hamilton Academical
3
09 Sep FT
Annan Athletic
0
Peterhead
2
09 Sep FT
Arbroath
4
Inverness CT
2
09 Sep FT
Cove Rangers
0
Montrose
2
09 Sep FT
Dumbarton
1
Kelty Hearts
3
09 Sep FT
Dundee United
3
Dunfermline Athletic
0
09 Sep FT
Edinburgh City
1
East Kilbride
4
09 Sep FT
Greenock Morton
2
Elgin City
1
09 Sep FT
Partick Thistle
2
Queen of South
3
09 Sep FT
Stirling University FC
2
Airdrieonians
3
09 Sep FT
Raith Rovers
3
Cliftonville
0
09 Sep FT
East Fife
2
Albion Rovers
1
08 Sep FT
Hibernian B
0
TNS
3
05 Sep FT
Ayr United
0
Falkirk
1
16 Aug FT
Clyde
1
Stirling University FC
3
15 Aug FT
Albion Rovers
2
Tranent Juniors
0
15 Aug FT
Annan Athletic
3
Stranraer
1
15 Aug FT
Stenhousemuir
1
Rangers B
2
15 Aug FT
Stirling Albion
0
East Kilbride
3
15 Aug FT
Aberdeen B
3
Peterhead
5
15 Aug FT
Brechin City
0
Hibernian B
4
02 Aug FT
Dundee FC B
4
Buckie Thistle
0
02 Aug FT
Celtic B
1
East Kilbride
3
02 Aug FT
Stirling University FC
4
Livingston B
0
01 Aug FT
Kilmarnock B
3
Bonnyrigg Rose Athletic
1
01 Aug FT
Spartans
0
Rangers B
3
01 Aug FT
Elgin City
2
St. Johnstone B
0

results

01 Aug FT
Elgin City
2
St. Johnstone B
0
01 Aug FT
Kilmarnock B
3
Bonnyrigg Rose Athletic
1
01 Aug FT
Spartans
0
Rangers B
3
02 Aug FT
Celtic B
1
East Kilbride
3
02 Aug FT
Stirling University FC
4
Livingston B
0
02 Aug FT
Dundee FC B
4
Buckie Thistle
0
15 Aug FT
Aberdeen B
3
Peterhead
5
15 Aug FT
Brechin City
0
Hibernian B
4
15 Aug FT
Albion Rovers
2
Tranent Juniors
0
15 Aug FT
Annan Athletic
3
Stranraer
1
15 Aug FT
Stenhousemuir
1
Rangers B
2
15 Aug FT
Stirling Albion
0
East Kilbride
3
16 Aug FT
Clyde
1
Stirling University FC
3
05 Sep FT
Ayr United
0
Falkirk
1
08 Sep FT
Hibernian B
0
TNS
3
09 Sep FT
East Fife
2
Albion Rovers
1
09 Sep FT
Raith Rovers
3
Cliftonville
0
09 Sep FT
Annan Athletic
0
Peterhead
2
09 Sep FT
Arbroath
4
Inverness CT
2
09 Sep FT
Cove Rangers
0
Montrose
2
09 Sep FT
Dumbarton
1
Kelty Hearts
3
09 Sep FT
Dundee United
3
Dunfermline Athletic
0
09 Sep FT
Edinburgh City
1
East Kilbride
4
09 Sep FT
Greenock Morton
2
Elgin City
1
09 Sep FT
Partick Thistle
2
Queen of South
3
09 Sep FT
Stirling University FC
2
Airdrieonians
3
09 Sep FT
Coleraine
1
Hamilton Academical
3
09 Sep FT
Bala Town
0
Queen's Park
3
26 Sep FT
Rangers B
4
Alloa Athletic
1
14 Oct FT
East Kilbride
2
Hamilton Academical
5
14 Oct FT
Falkirk
1
Queen's Park
0
14 Oct FT
Greenock Morton
4
Kelty Hearts
1
14 Oct FT
Queen of South
1
Arbroath
2
14 Oct FT
Raith Rovers
3
Montrose
1
14 Oct FT
Peterhead
0
Dundee United
2
07 Nov FT
Rangers B
2
Airdrieonians
4
17 Nov FT
Falkirk
4
Dundee United
2
17 Nov FT
Hamilton Academical
1
Raith Rovers
4
18 Nov FT
TNS
4
Arbroath
1
02 Feb FT
Raith Rovers
0
Airdrieonians
1
03 Feb FT
Falkirk
0
TNS
1
24 Mar FT
TNS
1
Airdrieonians
2
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Scotland - Challenge Cup - Oddsbook