FIXTURES

RESULTS

16 Mar FT
ACS Champions FC Arges
1
CSM Resita
0
16 Mar FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
4
Progresul Spartac
0
16 Mar FT
Comunal Selimbar
2
Chindia Targoviste
1
16 Mar FT
CSC Dumbravita
1
Miercurea Ciuc
1
16 Mar FT
CSM Alexandria
1
FC Metaloglobus Bucuresti
1
16 Mar FT
CSM Slatina
0
CS Mioveni
0
16 Mar FT
FC Buzau
5
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
16 Mar FT
FC Unirea 2004 Slobozia
3
Corvinul Hunedoara
1
16 Mar FT
FC Unirea Dej
0
Concordia Chiajna
2
16 Mar FT
Steaua Bucuresti
2
CS Tunari
1
11 Mar FT
CS Mioveni
2
Steaua Bucuresti
0
10 Mar FT
Miercurea Ciuc
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
0
10 Mar FT
Progresul Spartac
0
FC Unirea 2004 Slobozia
2
09 Mar FT
Corvinul Hunedoara
2
ACS Champions FC Arges
0
09 Mar FT
Chindia Targoviste
3
CSM Alexandria
0
09 Mar FT
CS Tunari
0
Comunal Selimbar
0
09 Mar FT
CSM Resita
2
FC Buzau
0
09 Mar FT
FC Metaloglobus Bucuresti
2
FC Unirea Dej
1
09 Mar FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
CSM Slatina
2
07 Mar FT
Concordia Chiajna
0
CSC Dumbravita
2
05 Mar FT
Steaua Bucuresti
5
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
03 Mar FT
Comunal Selimbar
1
CS Mioveni
0
02 Mar FT
FC Unirea 2004 Slobozia
0
Miercurea Ciuc
1
02 Mar FT
ACS Champions FC Arges
1
Progresul Spartac
0
02 Mar FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
CSC Dumbravita
0
02 Mar FT
CSM Alexandria
0
CS Tunari
1
02 Mar FT
CSM Slatina
0
CSM Resita
0
02 Mar FT
FC Metaloglobus Bucuresti
2
Concordia Chiajna
0
02 Mar FT
FC Unirea Dej
1
Chindia Targoviste
3
01 Mar FT
FC Buzau
2
Corvinul Hunedoara
1
26 Feb FT
Miercurea Ciuc
2
ACS Champions FC Arges
1
25 Feb FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
Comunal Selimbar
3
25 Feb FT
Progresul Spartac
1
FC Buzau
5
24 Feb FT
Chindia Targoviste
0
FC Metaloglobus Bucuresti
0
24 Feb FT
Corvinul Hunedoara
3
CSM Slatina
0
24 Feb FT
CS Mioveni
1
CSM Alexandria
0
24 Feb FT
CS Tunari
0
FC Unirea Dej
1
24 Feb FT
CSC Dumbravita
0
FC Unirea 2004 Slobozia
2
24 Feb FT
CSM Resita
3
Steaua Bucuresti
1
22 Feb FT
Concordia Chiajna
1
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
03 Dec FT
Chindia Targoviste
1
Concordia Chiajna
1
02 Dec FT
FC Unirea 2004 Slobozia
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
02 Dec FT
CSM Alexandria
0
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
02 Dec FT
CSM Slatina
1
Progresul Spartac
0
02 Dec FT
FC Metaloglobus Bucuresti
3
CS Tunari
3
02 Dec FT
FC Unirea Dej
0
CS Mioveni
1
01 Dec FT
FC Buzau
0
Miercurea Ciuc
2
30 Nov FT
ACS Champions FC Arges
2
CSC Dumbravita
0
30 Nov FT
Steaua Bucuresti
0
Corvinul Hunedoara
1
30 Nov FT
Comunal Selimbar
2
CSM Resita
2
28 Nov FT
Concordia Chiajna
0
FC Unirea 2004 Slobozia
0
26 Nov FT
Corvinul Hunedoara
0
Comunal Selimbar
0
26 Nov FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2
FC Unirea Dej
1
25 Nov FT
CS Tunari
0
Chindia Targoviste
2
25 Nov FT
CS Mioveni
0
FC Metaloglobus Bucuresti
2
25 Nov FT
CSM Resita
3
CSM Alexandria
1
25 Nov FT
Miercurea Ciuc
1
CSM Slatina
0
25 Nov FT
Progresul Spartac
1
Steaua Bucuresti
6
24 Nov FT
CSC Dumbravita
0
FC Buzau
1
23 Nov FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
ACS Champions FC Arges
0
13 Nov FT
Steaua Bucuresti
1
Miercurea Ciuc
0
11 Nov FT
Comunal Selimbar
2
Progresul Spartac
1
11 Nov FT
CS Tunari
1
Concordia Chiajna
1
11 Nov FT
CSM Alexandria
0
Corvinul Hunedoara
2
11 Nov FT
CSM Slatina
3
CSC Dumbravita
0
11 Nov FT
FC Metaloglobus Bucuresti
2
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
11 Nov FT
FC Unirea Dej
1
CSM Resita
3
10 Nov FT
ACS Champions FC Arges
0
FC Unirea 2004 Slobozia
1
10 Nov FT
FC Buzau
1
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
09 Nov FT
Chindia Targoviste
0
CS Mioveni
2
06 Nov FT
FC Unirea 2004 Slobozia
0
FC Buzau
1
05 Nov FT
Miercurea Ciuc
1
Comunal Selimbar
2
05 Nov FT
Progresul Spartac
1
CSM Alexandria
3
04 Nov FT
Concordia Chiajna
1
ACS Champions FC Arges
0
04 Nov FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
4
CSM Slatina
0
04 Nov FT
Corvinul Hunedoara
4
FC Unirea Dej
0
04 Nov FT
CS Mioveni
4
CS Tunari
0
04 Nov FT
CSC Dumbravita
0
Steaua Bucuresti
0
04 Nov FT
CSM Resita
5
FC Metaloglobus Bucuresti
0
04 Nov FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
Chindia Targoviste
0
30 Oct FT
CSM Slatina
1
FC Unirea 2004 Slobozia
0
29 Oct FT
FC Buzau
0
ACS Champions FC Arges
2
28 Oct FT
Chindia Targoviste
4
CSM Resita
1
28 Oct FT
Comunal Selimbar
1
CSC Dumbravita
0
28 Oct FT
CS Mioveni
1
Concordia Chiajna
1
28 Oct FT
CS Tunari
0
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
28 Oct FT
CSM Alexandria
1
Miercurea Ciuc
2
28 Oct FT
FC Metaloglobus Bucuresti
1
Corvinul Hunedoara
2
28 Oct FT
FC Unirea Dej
1
Progresul Spartac
0
26 Oct FT
Steaua Bucuresti
3
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
24 Oct FT
ACS Champions FC Arges
1
CSM Slatina
1
23 Oct FT
Concordia Chiajna
1
FC Buzau
0
22 Oct FT
Corvinul Hunedoara
2
Chindia Targoviste
1
22 Oct FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
CS Mioveni
0
21 Oct FT
FC Unirea 2004 Slobozia
1
Steaua Bucuresti
0
21 Oct FT
CSC Dumbravita
2
CSM Alexandria
0
21 Oct FT
CSM Resita
1
CS Tunari
1
21 Oct FT
Miercurea Ciuc
1
FC Unirea Dej
0
21 Oct FT
Progresul Spartac
0
FC Metaloglobus Bucuresti
1
20 Oct FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
0
Comunal Selimbar
0
09 Oct FT
CS Tunari
1
Corvinul Hunedoara
1
08 Oct FT
Comunal Selimbar
0
FC Unirea 2004 Slobozia
1
07 Oct FT
CSM Slatina
1
FC Buzau
2
07 Oct FT
Chindia Targoviste
3
Progresul Spartac
0
07 Oct FT
CS Mioveni
2
CSM Resita
1
07 Oct FT
CSM Alexandria
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
07 Oct FT
FC Metaloglobus Bucuresti
0
Miercurea Ciuc
0
07 Oct FT
FC Unirea Dej
0
CSC Dumbravita
1
07 Oct FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2
Concordia Chiajna
2
05 Oct FT
Steaua Bucuresti
3
ACS Champions FC Arges
1
02 Oct FT
Corvinul Hunedoara
0
CS Mioveni
2
01 Oct FT
FC Buzau
4
Steaua Bucuresti
4
01 Oct FT
FC Unirea 2004 Slobozia
1
CSM Alexandria
0
30 Sep FT
ACS Champions FC Arges
0
Comunal Selimbar
0
30 Sep FT
Concordia Chiajna
1
CSM Slatina
0
30 Sep FT
CSC Dumbravita
1
FC Metaloglobus Bucuresti
1
30 Sep FT
CSM Resita
1
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
30 Sep FT
Miercurea Ciuc
1
Chindia Targoviste
0
30 Sep FT
Progresul Spartac
1
CS Tunari
2
29 Sep FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
FC Unirea Dej
0
25 Sep FT
Steaua Bucuresti
1
CSM Slatina
1
24 Sep FT
FC Unirea Dej
0
FC Unirea 2004 Slobozia
0
23 Sep FT
Chindia Targoviste
4
CSC Dumbravita
0
23 Sep FT
CS Mioveni
3
Progresul Spartac
1
23 Sep FT
CS Tunari
1
Miercurea Ciuc
0
23 Sep FT
CSM Alexandria
0
ACS Champions FC Arges
4
23 Sep FT
CSM Resita
3
Concordia Chiajna
2
23 Sep FT
FC Metaloglobus Bucuresti
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
23 Sep FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2
Corvinul Hunedoara
1
22 Sep FT
Comunal Selimbar
2
FC Buzau
1
19 Sep FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
Chindia Targoviste
1
18 Sep FT
ACS Champions FC Arges
2
FC Unirea Dej
0
16 Sep FT
Corvinul Hunedoara
2
CSM Resita
0
16 Sep FT
CSC Dumbravita
6
CS Tunari
1
16 Sep FT
CSM Slatina
0
Comunal Selimbar
0
16 Sep FT
FC Buzau
1
CSM Alexandria
0
16 Sep FT
FC Unirea 2004 Slobozia
2
FC Metaloglobus Bucuresti
0
16 Sep FT
Miercurea Ciuc
0
CS Mioveni
0
16 Sep FT
Progresul Spartac
1
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2
14 Sep FT
Concordia Chiajna
0
Steaua Bucuresti
0
12 Sep FT
Progresul Spartac
1
CSC Dumbravita
3
05 Sep FT
Comunal Selimbar
3
Steaua Bucuresti
2
03 Sep FT
Chindia Targoviste
0
FC Unirea 2004 Slobozia
1
03 Sep FT
CS Mioveni
0
CSC Dumbravita
1
03 Sep FT
CS Tunari
0
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
03 Sep FT
FC Metaloglobus Bucuresti
1
ACS Champions FC Arges
1
02 Sep FT
FC Unirea Dej
2
FC Buzau
4
02 Sep FT
Corvinul Hunedoara
2
Concordia Chiajna
2
02 Sep FT
CSM Alexandria
0
CSM Slatina
1
02 Sep FT
CSM Resita
0
Progresul Spartac
0
02 Sep FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
Miercurea Ciuc
1
27 Aug FT
Progresul Spartac
1
Corvinul Hunedoara
2
27 Aug FT
Steaua Bucuresti
1
CSM Alexandria
1
26 Aug FT
ACS Champions FC Arges
0
Chindia Targoviste
2
26 Aug FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
0
CS Mioveni
1
26 Aug FT
Concordia Chiajna
0
Comunal Selimbar
1
26 Aug FT
CSC Dumbravita
1
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
26 Aug FT
CSM Slatina
1
FC Unirea Dej
2
26 Aug FT
FC Buzau
1
FC Metaloglobus Bucuresti
0
26 Aug FT
FC Unirea 2004 Slobozia
3
CS Tunari
1
26 Aug FT
Miercurea Ciuc
1
CSM Resita
1
22 Aug FT
Chindia Targoviste
1
FC Buzau
1
20 Aug FT
FC Unirea Dej
2
Steaua Bucuresti
6
20 Aug FT
CS Mioveni
1
FC Unirea 2004 Slobozia
1
20 Aug FT
CS Tunari
1
ACS Champions FC Arges
1
19 Aug FT
Corvinul Hunedoara
2
Miercurea Ciuc
0
19 Aug FT
CSM Alexandria
0
Comunal Selimbar
1
19 Aug FT
CSM Resita
2
CSC Dumbravita
1
19 Aug FT
FC Metaloglobus Bucuresti
1
CSM Slatina
1
19 Aug FT
Progresul Spartac
0
Concordia Chiajna
6
19 Aug FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
14 Aug FT
ACS Champions FC Arges
0
CS Mioveni
0
13 Aug FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
4
CSM Resita
0
12 Aug FT
CSM Slatina
0
Chindia Targoviste
0
12 Aug FT
Steaua Bucuresti
1
FC Metaloglobus Bucuresti
1
12 Aug FT
Comunal Selimbar
2
FC Unirea Dej
0
12 Aug FT
Concordia Chiajna
0
CSM Alexandria
1
12 Aug FT
CSC Dumbravita
0
Corvinul Hunedoara
0
12 Aug FT
FC Buzau
2
CS Tunari
1
12 Aug FT
FC Unirea 2004 Slobozia
1
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
12 Aug FT
Miercurea Ciuc
3
Progresul Spartac
0
08 Aug FT
Chindia Targoviste
1
Steaua Bucuresti
1
08 Aug FT
CS Mioveni
0
FC Buzau
0
06 Aug FT
Corvinul Hunedoara
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
05 Aug FT
CS Tunari
1
CSM Slatina
3
05 Aug FT
CSM Resita
0
FC Unirea 2004 Slobozia
1
05 Aug FT
FC Metaloglobus Bucuresti
0
Comunal Selimbar
1
05 Aug FT
FC Unirea Dej
1
CSM Alexandria
0
05 Aug FT
Miercurea Ciuc
0
Concordia Chiajna
3
05 Aug FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
ACS Champions FC Arges
0

results

05 Aug FT
CS Tunari
1
CSM Slatina
3
05 Aug FT
CSM Resita
0
FC Unirea 2004 Slobozia
1
05 Aug FT
FC Metaloglobus Bucuresti
0
Comunal Selimbar
1
05 Aug FT
FC Unirea Dej
1
CSM Alexandria
0
05 Aug FT
Miercurea Ciuc
0
Concordia Chiajna
3
05 Aug FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
ACS Champions FC Arges
0
06 Aug FT
Corvinul Hunedoara
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
08 Aug FT
CS Mioveni
0
FC Buzau
0
08 Aug FT
Chindia Targoviste
1
Steaua Bucuresti
1
12 Aug FT
Comunal Selimbar
2
FC Unirea Dej
0
12 Aug FT
Concordia Chiajna
0
CSM Alexandria
1
12 Aug FT
CSC Dumbravita
0
Corvinul Hunedoara
0
12 Aug FT
FC Buzau
2
CS Tunari
1
12 Aug FT
FC Unirea 2004 Slobozia
1
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
12 Aug FT
Miercurea Ciuc
3
Progresul Spartac
0
12 Aug FT
CSM Slatina
0
Chindia Targoviste
0
12 Aug FT
Steaua Bucuresti
1
FC Metaloglobus Bucuresti
1
13 Aug FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
4
CSM Resita
0
14 Aug FT
ACS Champions FC Arges
0
CS Mioveni
0
19 Aug FT
CSM Alexandria
0
Comunal Selimbar
1
19 Aug FT
CSM Resita
2
CSC Dumbravita
1
19 Aug FT
FC Metaloglobus Bucuresti
1
CSM Slatina
1
19 Aug FT
Progresul Spartac
0
Concordia Chiajna
6
19 Aug FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
19 Aug FT
Corvinul Hunedoara
2
Miercurea Ciuc
0
20 Aug FT
CS Mioveni
1
FC Unirea 2004 Slobozia
1
20 Aug FT
CS Tunari
1
ACS Champions FC Arges
1
20 Aug FT
FC Unirea Dej
2
Steaua Bucuresti
6
22 Aug FT
Chindia Targoviste
1
FC Buzau
1
26 Aug FT
ACS Champions FC Arges
0
Chindia Targoviste
2
26 Aug FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
0
CS Mioveni
1
26 Aug FT
Concordia Chiajna
0
Comunal Selimbar
1
26 Aug FT
CSC Dumbravita
1
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
26 Aug FT
CSM Slatina
1
FC Unirea Dej
2
26 Aug FT
FC Buzau
1
FC Metaloglobus Bucuresti
0
26 Aug FT
FC Unirea 2004 Slobozia
3
CS Tunari
1
26 Aug FT
Miercurea Ciuc
1
CSM Resita
1
27 Aug FT
Progresul Spartac
1
Corvinul Hunedoara
2
27 Aug FT
Steaua Bucuresti
1
CSM Alexandria
1
02 Sep FT
Corvinul Hunedoara
2
Concordia Chiajna
2
02 Sep FT
CSM Alexandria
0
CSM Slatina
1
02 Sep FT
CSM Resita
0
Progresul Spartac
0
02 Sep FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
Miercurea Ciuc
1
02 Sep FT
FC Unirea Dej
2
FC Buzau
4
03 Sep FT
Chindia Targoviste
0
FC Unirea 2004 Slobozia
1
03 Sep FT
CS Mioveni
0
CSC Dumbravita
1
03 Sep FT
CS Tunari
0
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
03 Sep FT
FC Metaloglobus Bucuresti
1
ACS Champions FC Arges
1
05 Sep FT
Comunal Selimbar
3
Steaua Bucuresti
2
12 Sep FT
Progresul Spartac
1
CSC Dumbravita
3
14 Sep FT
Concordia Chiajna
0
Steaua Bucuresti
0
16 Sep FT
Corvinul Hunedoara
2
CSM Resita
0
16 Sep FT
CSC Dumbravita
6
CS Tunari
1
16 Sep FT
CSM Slatina
0
Comunal Selimbar
0
16 Sep FT
FC Buzau
1
CSM Alexandria
0
16 Sep FT
FC Unirea 2004 Slobozia
2
FC Metaloglobus Bucuresti
0
16 Sep FT
Miercurea Ciuc
0
CS Mioveni
0
16 Sep FT
Progresul Spartac
1
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2
18 Sep FT
ACS Champions FC Arges
2
FC Unirea Dej
0
19 Sep FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
Chindia Targoviste
1
22 Sep FT
Comunal Selimbar
2
FC Buzau
1
23 Sep FT
Chindia Targoviste
4
CSC Dumbravita
0
23 Sep FT
CS Mioveni
3
Progresul Spartac
1
23 Sep FT
CS Tunari
1
Miercurea Ciuc
0
23 Sep FT
CSM Alexandria
0
ACS Champions FC Arges
4
23 Sep FT
CSM Resita
3
Concordia Chiajna
2
23 Sep FT
FC Metaloglobus Bucuresti
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
23 Sep FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2
Corvinul Hunedoara
1
24 Sep FT
FC Unirea Dej
0
FC Unirea 2004 Slobozia
0
25 Sep FT
Steaua Bucuresti
1
CSM Slatina
1
29 Sep FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
FC Unirea Dej
0
30 Sep FT
Concordia Chiajna
1
CSM Slatina
0
30 Sep FT
CSC Dumbravita
1
FC Metaloglobus Bucuresti
1
30 Sep FT
CSM Resita
1
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
30 Sep FT
Miercurea Ciuc
1
Chindia Targoviste
0
30 Sep FT
Progresul Spartac
1
CS Tunari
2
30 Sep FT
ACS Champions FC Arges
0
Comunal Selimbar
0
01 Oct FT
FC Unirea 2004 Slobozia
1
CSM Alexandria
0
01 Oct FT
FC Buzau
4
Steaua Bucuresti
4
02 Oct FT
Corvinul Hunedoara
0
CS Mioveni
2
05 Oct FT
Steaua Bucuresti
3
ACS Champions FC Arges
1
07 Oct FT
Chindia Targoviste
3
Progresul Spartac
0
07 Oct FT
CS Mioveni
2
CSM Resita
1
07 Oct FT
CSM Alexandria
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
07 Oct FT
FC Metaloglobus Bucuresti
0
Miercurea Ciuc
0
07 Oct FT
FC Unirea Dej
0
CSC Dumbravita
1
07 Oct FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2
Concordia Chiajna
2
07 Oct FT
CSM Slatina
1
FC Buzau
2
08 Oct FT
Comunal Selimbar
0
FC Unirea 2004 Slobozia
1
09 Oct FT
CS Tunari
1
Corvinul Hunedoara
1
20 Oct FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
0
Comunal Selimbar
0
21 Oct FT
CSC Dumbravita
2
CSM Alexandria
0
21 Oct FT
CSM Resita
1
CS Tunari
1
21 Oct FT
Miercurea Ciuc
1
FC Unirea Dej
0
21 Oct FT
Progresul Spartac
0
FC Metaloglobus Bucuresti
1
21 Oct FT
FC Unirea 2004 Slobozia
1
Steaua Bucuresti
0
22 Oct FT
Corvinul Hunedoara
2
Chindia Targoviste
1
22 Oct FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
CS Mioveni
0
23 Oct FT
Concordia Chiajna
1
FC Buzau
0
24 Oct FT
ACS Champions FC Arges
1
CSM Slatina
1
26 Oct FT
Steaua Bucuresti
3
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
28 Oct FT
Chindia Targoviste
4
CSM Resita
1
28 Oct FT
Comunal Selimbar
1
CSC Dumbravita
0
28 Oct FT
CS Mioveni
1
Concordia Chiajna
1
28 Oct FT
CS Tunari
0
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
28 Oct FT
CSM Alexandria
1
Miercurea Ciuc
2
28 Oct FT
FC Metaloglobus Bucuresti
1
Corvinul Hunedoara
2
28 Oct FT
FC Unirea Dej
1
Progresul Spartac
0
29 Oct FT
FC Buzau
0
ACS Champions FC Arges
2
30 Oct FT
CSM Slatina
1
FC Unirea 2004 Slobozia
0
04 Nov FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
4
CSM Slatina
0
04 Nov FT
Corvinul Hunedoara
4
FC Unirea Dej
0
04 Nov FT
CS Mioveni
4
CS Tunari
0
04 Nov FT
CSC Dumbravita
0
Steaua Bucuresti
0
04 Nov FT
CSM Resita
5
FC Metaloglobus Bucuresti
0
04 Nov FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
Chindia Targoviste
0
04 Nov FT
Concordia Chiajna
1
ACS Champions FC Arges
0
05 Nov FT
Progresul Spartac
1
CSM Alexandria
3
05 Nov FT
Miercurea Ciuc
1
Comunal Selimbar
2
06 Nov FT
FC Unirea 2004 Slobozia
0
FC Buzau
1
09 Nov FT
Chindia Targoviste
0
CS Mioveni
2
10 Nov FT
FC Buzau
1
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
10 Nov FT
ACS Champions FC Arges
0
FC Unirea 2004 Slobozia
1
11 Nov FT
Comunal Selimbar
2
Progresul Spartac
1
11 Nov FT
CS Tunari
1
Concordia Chiajna
1
11 Nov FT
CSM Alexandria
0
Corvinul Hunedoara
2
11 Nov FT
CSM Slatina
3
CSC Dumbravita
0
11 Nov FT
FC Metaloglobus Bucuresti
2
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
11 Nov FT
FC Unirea Dej
1
CSM Resita
3
13 Nov FT
Steaua Bucuresti
1
Miercurea Ciuc
0
23 Nov FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
ACS Champions FC Arges
0
24 Nov FT
CSC Dumbravita
0
FC Buzau
1
25 Nov FT
CS Mioveni
0
FC Metaloglobus Bucuresti
2
25 Nov FT
CSM Resita
3
CSM Alexandria
1
25 Nov FT
Miercurea Ciuc
1
CSM Slatina
0
25 Nov FT
Progresul Spartac
1
Steaua Bucuresti
6
25 Nov FT
CS Tunari
0
Chindia Targoviste
2
26 Nov FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
2
FC Unirea Dej
1
26 Nov FT
Corvinul Hunedoara
0
Comunal Selimbar
0
28 Nov FT
Concordia Chiajna
0
FC Unirea 2004 Slobozia
0
30 Nov FT
Comunal Selimbar
2
CSM Resita
2
30 Nov FT
Steaua Bucuresti
0
Corvinul Hunedoara
1
30 Nov FT
ACS Champions FC Arges
2
CSC Dumbravita
0
01 Dec FT
FC Buzau
0
Miercurea Ciuc
2
02 Dec FT
CSM Alexandria
0
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
02 Dec FT
CSM Slatina
1
Progresul Spartac
0
02 Dec FT
FC Metaloglobus Bucuresti
3
CS Tunari
3
02 Dec FT
FC Unirea Dej
0
CS Mioveni
1
02 Dec FT
FC Unirea 2004 Slobozia
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
1
03 Dec FT
Chindia Targoviste
1
Concordia Chiajna
1
22 Feb FT
Concordia Chiajna
1
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
24 Feb FT
Corvinul Hunedoara
3
CSM Slatina
0
24 Feb FT
CS Mioveni
1
CSM Alexandria
0
24 Feb FT
CS Tunari
0
FC Unirea Dej
1
24 Feb FT
CSC Dumbravita
0
FC Unirea 2004 Slobozia
2
24 Feb FT
CSM Resita
3
Steaua Bucuresti
1
24 Feb FT
Chindia Targoviste
0
FC Metaloglobus Bucuresti
0
25 Feb FT
Progresul Spartac
1
FC Buzau
5
25 Feb FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
Comunal Selimbar
3
26 Feb FT
Miercurea Ciuc
2
ACS Champions FC Arges
1
01 Mar FT
FC Buzau
2
Corvinul Hunedoara
1
02 Mar FT
ACS Champions FC Arges
1
Progresul Spartac
0
02 Mar FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
2
CSC Dumbravita
0
02 Mar FT
CSM Alexandria
0
CS Tunari
1
02 Mar FT
CSM Slatina
0
CSM Resita
0
02 Mar FT
FC Metaloglobus Bucuresti
2
Concordia Chiajna
0
02 Mar FT
FC Unirea Dej
1
Chindia Targoviste
3
02 Mar FT
FC Unirea 2004 Slobozia
0
Miercurea Ciuc
1
03 Mar FT
Comunal Selimbar
1
CS Mioveni
0
05 Mar FT
Steaua Bucuresti
5
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
07 Mar FT
Concordia Chiajna
0
CSC Dumbravita
2
09 Mar FT
Chindia Targoviste
3
CSM Alexandria
0
09 Mar FT
CS Tunari
0
Comunal Selimbar
0
09 Mar FT
CSM Resita
2
FC Buzau
0
09 Mar FT
FC Metaloglobus Bucuresti
2
FC Unirea Dej
1
09 Mar FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
1
CSM Slatina
2
09 Mar FT
Corvinul Hunedoara
2
ACS Champions FC Arges
0
10 Mar FT
Progresul Spartac
0
FC Unirea 2004 Slobozia
2
10 Mar FT
Miercurea Ciuc
2
Ceahlaul Piatra-Neamt
0
11 Mar FT
CS Mioveni
2
Steaua Bucuresti
0
16 Mar FT
ACS Champions FC Arges
1
CSM Resita
0
16 Mar FT
Ceahlaul Piatra-Neamt
4
Progresul Spartac
0
16 Mar FT
Comunal Selimbar
2
Chindia Targoviste
1
16 Mar FT
CSC Dumbravita
1
Miercurea Ciuc
1
16 Mar FT
CSM Alexandria
1
FC Metaloglobus Bucuresti
1
16 Mar FT
CSM Slatina
0
CS Mioveni
0
16 Mar FT
FC Buzau
5
Viitorul Pandurii Targu Jiu
0
16 Mar FT
FC Unirea 2004 Slobozia
3
Corvinul Hunedoara
1
16 Mar FT
FC Unirea Dej
0
Concordia Chiajna
2
16 Mar FT
Steaua Bucuresti
2
CS Tunari
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Comunal Selimbar
19
12
6
1
23
9
14
42
2
FC Unirea 2004 Slobozia
19
12
4
3
22
8
14
40
3
Corvinul Hunedoara
19
11
4
4
30
16
14
37
4
FC Buzau
19
10
4
5
31
21
10
34
5
CS Mioveni
19
9
6
4
20
9
11
33
6
Miercurea Ciuc
19
9
5
5
19
14
5
32
7
Ceahlaul Piatra-Neamt
19
9
4
6
30
17
13
31
8
Steaua Bucuresti
19
7
7
5
37
24
13
28
9
Chindia Targoviste
19
7
7
5
27
14
13
28
10
CSM Resita
19
7
6
6
28
25
3
27
11
FC Metaloglobus Bucuresti
19
6
8
5
20
22
-2
26
12
Concordia Chiajna
19
6
7
6
24
18
6
25
13
CSM Slatina
19
6
7
6
16
18
-2
25
14
ACS Champions FC Arges
19
6
6
7
17
16
1
24
15
CSC Dumbravita
19
6
5
8
19
22
-3
23
16
Viitorul Pandurii Targu Jiu
19
5
8
6
16
28
-12
23
17
CS Tunari
19
3
7
9
16
32
-16
16
18
FC Unirea Dej
19
4
1
14
13
35
-22
13
19
CSM Alexandria
19
2
3
14
10
29
-19
9
20
Progresul Spartac
19
0
1
18
9
50
-41
1
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Romania - Liga Ii - Oddsbook