FIXTURES

06 Apr 05:00
Ulfstind
Skjervoey
06 Apr 06:00
Mjoelner
Floeya
07 Apr 05:00
FK Fyllingsdalen
Kongsvinger 2
07 Apr 07:00
Harstad
Hoenefoss
07 Apr 07:00
Sprint Jeloey
Innstranden
08 Apr 06:30
Hamarkameratene 2
Bodo/Glimt 2
08 Apr 09:00
Elverum
Fredrikstad 2
14 Apr 04:00
Innstranden
Mjoelner
14 Apr 04:00
Skjervoey
FK Fyllingsdalen
14 Apr 05:00
Fredrikstad 2
Sprint Jeloey
14 Apr 06:30
Floeya
Hamarkameratene 2
14 Apr 07:00
Bodo/Glimt 2
Elverum
14 Apr 07:00
Hoenefoss
Ulfstind
14 Apr 07:00
Kongsvinger 2
Harstad
20 Apr 03:30
Sprint Jeloey
Skjervoey
20 Apr 07:00
Hamarkameratene 2
Innstranden
20 Apr 09:00
FK Fyllingsdalen
Mjoelner
21 Apr 04:00
Elverum
Floeya
21 Apr 06:30
Harstad
Bodo/Glimt 2
21 Apr 06:30
Ulfstind
Kongsvinger 2
22 Apr 10:00
Hoenefoss
Fredrikstad 2
25 Apr 09:30
Floeya
Ulfstind
27 Apr 04:00
Skjervoey
Harstad
27 Apr 05:30
Bodo/Glimt 2
Sprint Jeloey
27 Apr 06:00
Fredrikstad 2
FK Fyllingsdalen
28 Apr 05:00
Kongsvinger 2
Hoenefoss
28 Apr 05:00
Mjoelner
Hamarkameratene 2
28 Apr 06:00
Innstranden
Elverum
04 May 03:30
FK Fyllingsdalen
Floeya
05 May 04:00
Skjervoey
Kongsvinger 2
05 May 05:00
Sprint Jeloey
Mjoelner
05 May 05:30
Hoenefoss
Bodo/Glimt 2
05 May 07:00
Harstad
Fredrikstad 2
05 May 08:45
Ulfstind
Innstranden
06 May 09:00
Hamarkameratene 2
Elverum
11 May 03:00
Fredrikstad 2
Skjervoey
11 May 04:00
Innstranden
Harstad
11 May 04:30
Hamarkameratene 2
Ulfstind
11 May 06:00
Elverum
FK Fyllingsdalen
11 May 07:00
Floeya
Sprint Jeloey
12 May 04:00
Bodo/Glimt 2
Kongsvinger 2
12 May 07:00
Mjoelner
Hoenefoss
18 May 04:00
FK Fyllingsdalen
Innstranden
18 May 06:00
Kongsvinger 2
Fredrikstad 2
20 May 04:00
Skjervoey
Mjoelner
20 May 04:30
Ulfstind
Bodo/Glimt 2
20 May 07:00
Harstad
Floeya
20 May 09:00
Hoenefoss
Elverum
21 May 10:00
Sprint Jeloey
Hamarkameratene 2
25 May 06:00
Elverum
Sprint Jeloey
25 May 07:00
Floeya
Hoenefoss
25 May 08:00
Hamarkameratene 2
FK Fyllingsdalen
26 May 05:00
Innstranden
Kongsvinger 2
26 May 07:00
Bodo/Glimt 2
Skjervoey
26 May 07:00
Fredrikstad 2
Ulfstind
27 May 10:00
Mjoelner
Harstad
01 Jun 06:00
Sprint Jeloey
FK Fyllingsdalen
02 Jun 03:30
Skjervoey
Elverum
02 Jun 05:00
Harstad
Hamarkameratene 2
02 Jun 05:30
Hoenefoss
Innstranden
02 Jun 06:00
Ulfstind
Mjoelner
02 Jun 07:00
Kongsvinger 2
Floeya
03 Jun 07:00
Bodo/Glimt 2
Fredrikstad 2
08 Jun 04:00
Innstranden
Bodo/Glimt 2
08 Jun 04:15
Hamarkameratene 2
Skjervoey
08 Jun 06:00
Sprint Jeloey
Hoenefoss
08 Jun 07:00
Floeya
Fredrikstad 2
08 Jun 09:00
FK Fyllingsdalen
Ulfstind
09 Jun 06:00
Mjoelner
Kongsvinger 2
09 Jun 06:30
Elverum
Harstad
15 Jun 04:00
Bodo/Glimt 2
Mjoelner
15 Jun 06:00
Harstad
Sprint Jeloey
15 Jun 06:00
Hoenefoss
FK Fyllingsdalen
15 Jun 06:00
Skjervoey
Floeya
15 Jun 07:00
Ulfstind
Elverum
16 Jun 07:00
Fredrikstad 2
Innstranden
17 Jun 11:00
Kongsvinger 2
Hamarkameratene 2
22 Jun 04:00
Sprint Jeloey
Ulfstind
22 Jun 06:00
Hamarkameratene 2
Hoenefoss
22 Jun 09:00
FK Fyllingsdalen
Harstad
23 Jun 06:00
Mjoelner
Fredrikstad 2
23 Jun 06:30
Floeya
Bodo/Glimt 2
23 Jun 07:00
Innstranden
Skjervoey
24 Jun 09:00
Elverum
Kongsvinger 2
20 Jul 06:00
Innstranden
Floeya
21 Jul 03:00
Bodo/Glimt 2
FK Fyllingsdalen
21 Jul 06:00
Kongsvinger 2
Sprint Jeloey
21 Jul 06:30
Elverum
Mjoelner
21 Jul 07:00
Harstad
Ulfstind
21 Jul 08:00
Hoenefoss
Skjervoey
22 Jul 06:00
Fredrikstad 2
Hamarkameratene 2
27 Jul 06:00
FK Fyllingsdalen
Elverum
27 Jul 07:00
Ulfstind
Hoenefoss
28 Jul 03:00
Skjervoey
Bodo/Glimt 2
28 Jul 05:30
Floeya
Kongsvinger 2
28 Jul 06:00
Mjoelner
Innstranden
28 Jul 07:00
Hamarkameratene 2
Harstad
29 Jul 10:00
Sprint Jeloey
Fredrikstad 2
03 Aug 06:00
Harstad
Mjoelner
03 Aug 06:00
Hoenefoss
Sprint Jeloey
03 Aug 07:00
Fredrikstad 2
Floeya
03 Aug 09:00
Innstranden
FK Fyllingsdalen
04 Aug 05:30
Bodo/Glimt 2
Ulfstind
04 Aug 06:30
Kongsvinger 2
Skjervoey
05 Aug 09:00
Elverum
Hamarkameratene 2
10 Aug 04:00
Ulfstind
Fredrikstad 2
10 Aug 06:00
FK Fyllingsdalen
Hoenefoss
10 Aug 06:00
Sprint Jeloey
Elverum
10 Aug 07:00
Floeya
Harstad
11 Aug 06:00
Mjoelner
Bodo/Glimt 2
11 Aug 08:00
Skjervoey
Innstranden
12 Aug 10:00
Hamarkameratene 2
Kongsvinger 2
17 Aug 04:30
Elverum
Ulfstind
17 Aug 04:30
Hoenefoss
Floeya
17 Aug 07:00
Harstad
Skjervoey
18 Aug 06:00
FK Fyllingsdalen
Sprint Jeloey
18 Aug 06:00
Innstranden
Hamarkameratene 2
18 Aug 07:00
Kongsvinger 2
Mjoelner
19 Aug 05:30
Fredrikstad 2
Bodo/Glimt 2
24 Aug 05:00
Hamarkameratene 2
Sprint Jeloey
24 Aug 05:30
Mjoelner
Elverum
24 Aug 09:00
Ulfstind
FK Fyllingsdalen
25 Aug 04:00
Bodo/Glimt 2
Hoenefoss
25 Aug 04:00
Skjervoey
Fredrikstad 2
25 Aug 05:30
Floeya
Innstranden
25 Aug 06:00
Harstad
Kongsvinger 2
31 Aug 04:15
Elverum
Skjervoey
31 Aug 09:00
Fredrikstad 2
Mjoelner
01 Sep 04:30
Innstranden
Ulfstind
01 Sep 05:00
FK Fyllingsdalen
Hamarkameratene 2
01 Sep 05:30
Kongsvinger 2
Bodo/Glimt 2
01 Sep 07:00
Hoenefoss
Harstad
01 Sep 07:00
Sprint Jeloey
Floeya
06 Sep 09:00
Harstad
FK Fyllingsdalen
07 Sep 05:00
Fredrikstad 2
Kongsvinger 2
07 Sep 06:00
Mjoelner
Sprint Jeloey
07 Sep 07:00
Bodo/Glimt 2
Innstranden
08 Sep 04:00
Skjervoey
Hoenefoss
08 Sep 06:30
Ulfstind
Hamarkameratene 2
08 Sep 07:00
Floeya
Elverum
14 Sep 04:30
Hamarkameratene 2
Floeya
14 Sep 04:30
Kongsvinger 2
Ulfstind
14 Sep 06:00
FK Fyllingsdalen
Skjervoey
14 Sep 06:00
Innstranden
Fredrikstad 2
15 Sep 05:30
Elverum
Bodo/Glimt 2
15 Sep 07:00
Hoenefoss
Mjoelner
15 Sep 07:00
Sprint Jeloey
Harstad
20 Sep 10:00
Mjoelner
FK Fyllingsdalen
21 Sep 06:00
Fredrikstad 2
Hoenefoss
21 Sep 07:00
Ulfstind
Sprint Jeloey
22 Sep 03:00
Skjervoey
Hamarkameratene 2
22 Sep 06:30
Harstad
Elverum
22 Sep 06:30
Kongsvinger 2
Innstranden
22 Sep 07:00
Bodo/Glimt 2
Floeya
26 Sep 10:30
Floeya
Skjervoey
28 Sep 06:00
FK Fyllingsdalen
Fredrikstad 2
28 Sep 07:00
Ulfstind
Harstad
29 Sep 05:00
Elverum
Innstranden
29 Sep 05:30
Sprint Jeloey
Bodo/Glimt 2
29 Sep 07:00
Hamarkameratene 2
Mjoelner
30 Sep 10:00
Hoenefoss
Kongsvinger 2
05 Oct 03:00
Skjervoey
Sprint Jeloey
05 Oct 09:00
Floeya
FK Fyllingsdalen
06 Oct 05:00
Mjoelner
Ulfstind
06 Oct 06:00
Bodo/Glimt 2
Hamarkameratene 2
06 Oct 07:00
Fredrikstad 2
Harstad
06 Oct 07:00
Innstranden
Hoenefoss
07 Oct 09:00
Kongsvinger 2
Elverum
20 Oct 04:00
Elverum
Hoenefoss
20 Oct 04:00
FK Fyllingsdalen
Bodo/Glimt 2
20 Oct 04:00
Hamarkameratene 2
Fredrikstad 2
20 Oct 04:00
Harstad
Innstranden
20 Oct 04:00
Mjoelner
Skjervoey
20 Oct 04:00
Sprint Jeloey
Kongsvinger 2
20 Oct 04:00
Ulfstind
Floeya
27 Oct 04:00
Bodo/Glimt 2
Harstad
27 Oct 04:00
Floeya
Mjoelner
27 Oct 04:00
Fredrikstad 2
Elverum
27 Oct 04:00
Hoenefoss
Hamarkameratene 2
27 Oct 04:00
Innstranden
Sprint Jeloey
27 Oct 04:00
Kongsvinger 2
FK Fyllingsdalen
27 Oct 04:00
Skjervoey
Ulfstind

RESULTS

results

#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Bodo/Glimt 2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Elverum
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FK Fyllingsdalen
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Floeya
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Fredrikstad 2
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Hamarkameratene 2
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Harstad
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Hoenefoss
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Innstranden
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Kongsvinger 2
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Mjoelner
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Skjervoey
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Sprint Jeloey
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Ulfstind
0
0
0
0
0
0
0
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Norway - 3 Division Group 6 - Oddsbook