FIXTURES

02 Mar 06:00
Arsimi
FK Detonit Junior
02 Mar 06:00
Bashkimi
Osogovo
02 Mar 06:00
FK Skopje
Kozuf Gevgjelija
02 Mar 06:00
FK Vardar Negotino
Karaorman
02 Mar 06:00
KF Besa Doberdoll
Novaci
02 Mar 06:00
Ohrid
Pobeda
02 Mar 06:00
Pelister
FK Sasa
02 Mar 06:00
Teteks
Belasica
05 Mar 06:00
Belasica
Bashkimi
05 Mar 06:00
FK Detonit Junior
Pelister
05 Mar 06:00
FK Sasa
KF Besa Doberdoll
05 Mar 06:00
FK Vardar Negotino
Ohrid
05 Mar 06:00
Karaorman
FK Skopje
05 Mar 06:00
Kozuf Gevgjelija
Arsimi
05 Mar 06:00
Novaci
Teteks
05 Mar 06:00
Osogovo
Pobeda
09 Mar 06:00
Arsimi
Karaorman
09 Mar 06:00
Bashkimi
Novaci
09 Mar 06:00
FK Skopje
FK Vardar Negotino
09 Mar 06:00
KF Besa Doberdoll
FK Detonit Junior
09 Mar 06:00
Ohrid
Osogovo
09 Mar 06:00
Pelister
Kozuf Gevgjelija
09 Mar 06:00
Pobeda
Belasica
09 Mar 06:00
Teteks
FK Sasa
17 Mar 07:00
Belasica
Osogovo
17 Mar 07:00
FK Detonit Junior
Teteks
17 Mar 07:00
FK Sasa
Bashkimi
17 Mar 07:00
FK Skopje
Ohrid
17 Mar 07:00
FK Vardar Negotino
Arsimi
17 Mar 07:00
Karaorman
Pelister
17 Mar 07:00
Kozuf Gevgjelija
KF Besa Doberdoll
17 Mar 07:00
Novaci
Pobeda
30 Mar 07:00
Arsimi
FK Skopje
30 Mar 07:00
Bashkimi
FK Detonit Junior
30 Mar 07:00
KF Besa Doberdoll
Karaorman
30 Mar 07:00
Ohrid
Belasica
30 Mar 07:00
Osogovo
Novaci
30 Mar 07:00
Pelister
FK Vardar Negotino
30 Mar 07:00
Pobeda
FK Sasa
30 Mar 07:00
Teteks
Kozuf Gevgjelija
06 Apr 06:00
Arsimi
Ohrid
06 Apr 06:00
FK Detonit Junior
Pobeda
06 Apr 06:00
FK Sasa
Osogovo
06 Apr 06:00
FK Skopje
Pelister
06 Apr 06:00
FK Vardar Negotino
KF Besa Doberdoll
06 Apr 06:00
Karaorman
Teteks
06 Apr 06:00
Kozuf Gevgjelija
Bashkimi
06 Apr 06:00
Novaci
Belasica
13 Apr 06:00
Bashkimi
Karaorman
13 Apr 06:00
Belasica
FK Sasa
13 Apr 06:00
KF Besa Doberdoll
FK Skopje
13 Apr 06:00
Ohrid
Novaci
13 Apr 06:00
Osogovo
FK Detonit Junior
13 Apr 06:00
Pelister
Arsimi
13 Apr 06:00
Pobeda
Kozuf Gevgjelija
13 Apr 06:00
Teteks
FK Vardar Negotino
20 Apr 07:00
Arsimi
KF Besa Doberdoll
20 Apr 07:00
FK Detonit Junior
Belasica
20 Apr 07:00
FK Sasa
Novaci
20 Apr 07:00
FK Skopje
Teteks
20 Apr 07:00
FK Vardar Negotino
Bashkimi
20 Apr 07:00
Karaorman
Pobeda
20 Apr 07:00
Kozuf Gevgjelija
Osogovo
20 Apr 07:00
Pelister
Ohrid
27 Apr 07:00
Bashkimi
FK Skopje
27 Apr 07:00
Belasica
Kozuf Gevgjelija
27 Apr 07:00
KF Besa Doberdoll
Pelister
27 Apr 07:00
Novaci
FK Detonit Junior
27 Apr 07:00
Ohrid
FK Sasa
27 Apr 07:00
Osogovo
Karaorman
27 Apr 07:00
Pobeda
FK Vardar Negotino
27 Apr 07:00
Teteks
Arsimi
30 Apr 07:00
Arsimi
Bashkimi
30 Apr 07:00
FK Detonit Junior
FK Sasa
30 Apr 07:00
FK Skopje
Pobeda
30 Apr 07:00
FK Vardar Negotino
Osogovo
30 Apr 07:00
Karaorman
Belasica
30 Apr 07:00
KF Besa Doberdoll
Ohrid
30 Apr 07:00
Kozuf Gevgjelija
Novaci
30 Apr 07:00
Pelister
Teteks
04 May 08:00
Bashkimi
Pelister
04 May 08:00
Belasica
FK Vardar Negotino
04 May 08:00
FK Sasa
Kozuf Gevgjelija
04 May 08:00
Novaci
Karaorman
04 May 08:00
Ohrid
FK Detonit Junior
04 May 08:00
Osogovo
FK Skopje
04 May 08:00
Pobeda
Arsimi
04 May 08:00
Teteks
KF Besa Doberdoll
11 May 08:00
Arsimi
Osogovo
11 May 08:00
FK Skopje
Belasica
11 May 08:00
FK Vardar Negotino
Novaci
11 May 08:00
Karaorman
FK Sasa
11 May 08:00
KF Besa Doberdoll
Bashkimi
11 May 08:00
Kozuf Gevgjelija
FK Detonit Junior
11 May 08:00
Pelister
Pobeda
11 May 08:00
Teteks
Ohrid
18 May 08:00
Bashkimi
Teteks
18 May 08:00
Belasica
Arsimi
18 May 08:00
FK Detonit Junior
Karaorman
18 May 08:00
FK Sasa
FK Vardar Negotino
18 May 08:00
Novaci
FK Skopje
18 May 08:00
Ohrid
Kozuf Gevgjelija
18 May 08:00
Osogovo
Pelister
18 May 08:00
Pobeda
KF Besa Doberdoll

RESULTS

25 Feb FT
Karaorman
0
Ohrid
0
24 Feb FT
Belasica
1
KF Besa Doberdoll
1
24 Feb FT
FK Detonit Junior
1
FK Skopje
0
24 Feb FT
FK Sasa
2
Arsimi
3
24 Feb FT
Kozuf Gevgjelija
0
FK Vardar Negotino
1
24 Feb FT
Novaci
1
Pelister
3
24 Feb FT
Osogovo
4
Teteks
0
24 Feb FT
Pobeda
0
Bashkimi
1
17 Feb FT
Arsimi
2
Novaci
0
17 Feb FT
FK Skopje
1
FK Sasa
0
17 Feb FT
FK Vardar Negotino
2
FK Detonit Junior
0
17 Feb FT
Karaorman
1
Kozuf Gevgjelija
0
17 Feb FT
KF Besa Doberdoll
3
Osogovo
0
17 Feb FT
Ohrid
0
Bashkimi
2
17 Feb FT
Pelister
3
Belasica
0
17 Feb FT
Teteks
0
Pobeda
0
09 Dec FT
Arsimi
2
Belasica
1
09 Dec FT
FK Skopje
2
Novaci
1
09 Dec FT
FK Vardar Negotino
1
FK Sasa
0
09 Dec FT
Karaorman
0
FK Detonit Junior
1
09 Dec FT
KF Besa Doberdoll
3
Pobeda
1
09 Dec FT
Kozuf Gevgjelija
2
Ohrid
0
09 Dec FT
Pelister
2
Osogovo
1
09 Dec FT
Teteks
0
Bashkimi
0
02 Dec FT
Bashkimi
0
KF Besa Doberdoll
3
02 Dec FT
Belasica
0
FK Skopje
1
02 Dec FT
FK Detonit Junior
2
Kozuf Gevgjelija
0
02 Dec FT
FK Sasa
2
Karaorman
2
02 Dec FT
Novaci
3
FK Vardar Negotino
2
02 Dec FT
Ohrid
2
Teteks
0
02 Dec FT
Osogovo
1
Arsimi
1
02 Dec FT
Pobeda
0
Pelister
2
27 Nov FT
FK Skopje
1
Osogovo
0
27 Nov FT
KF Besa Doberdoll
4
Teteks
0
25 Nov FT
Arsimi
8
Pobeda
1
25 Nov FT
FK Detonit Junior
1
Ohrid
0
25 Nov FT
FK Vardar Negotino
1
Belasica
0
25 Nov FT
Karaorman
1
Novaci
3
25 Nov FT
Kozuf Gevgjelija
3
FK Sasa
2
25 Nov FT
Pelister
4
Bashkimi
0
12 Nov FT
Bashkimi
1
Arsimi
2
12 Nov FT
Belasica
2
Karaorman
1
12 Nov FT
FK Sasa
1
FK Detonit Junior
3
12 Nov FT
Novaci
1
Kozuf Gevgjelija
0
12 Nov FT
Ohrid
1
KF Besa Doberdoll
3
12 Nov FT
Osogovo
2
FK Vardar Negotino
2
12 Nov FT
Pobeda
1
FK Skopje
0
12 Nov FT
Teteks
0
Pelister
1
04 Nov FT
Arsimi
2
Teteks
1
04 Nov FT
FK Detonit Junior
3
Novaci
0
04 Nov FT
FK Sasa
1
Ohrid
1
04 Nov FT
FK Skopje
3
Bashkimi
1
04 Nov FT
FK Vardar Negotino
3
Pobeda
2
04 Nov FT
Karaorman
2
Osogovo
0
04 Nov FT
Kozuf Gevgjelija
1
Belasica
1
04 Nov FT
Pelister
1
KF Besa Doberdoll
2
28 Oct FT
Bashkimi
1
FK Vardar Negotino
1
28 Oct FT
Belasica
0
FK Detonit Junior
0
28 Oct FT
KF Besa Doberdoll
2
Arsimi
0
28 Oct FT
Novaci
1
FK Sasa
0
28 Oct FT
Ohrid
1
Pelister
3
28 Oct FT
Osogovo
3
Kozuf Gevgjelija
2
28 Oct FT
Pobeda
1
Karaorman
2
28 Oct FT
Teteks
2
FK Skopje
0
21 Oct FT
Arsimi
1
Pelister
1
21 Oct FT
FK Detonit Junior
3
Osogovo
0
21 Oct FT
FK Sasa
2
Belasica
4
21 Oct FT
FK Skopje
0
KF Besa Doberdoll
0
21 Oct FT
FK Vardar Negotino
0
Teteks
0
21 Oct FT
Karaorman
1
Bashkimi
2
21 Oct FT
Kozuf Gevgjelija
0
Pobeda
0
21 Oct FT
Novaci
1
Ohrid
3
08 Oct FT
Bashkimi
2
Kozuf Gevgjelija
0
08 Oct FT
Belasica
3
Novaci
1
08 Oct FT
KF Besa Doberdoll
4
FK Vardar Negotino
1
08 Oct FT
Ohrid
1
Arsimi
0
08 Oct FT
Pelister
0
FK Skopje
0
08 Oct FT
Pobeda
2
FK Detonit Junior
0
08 Oct FT
Teteks
1
Karaorman
1
07 Oct FT
Osogovo
1
FK Sasa
1
30 Sep FT
Belasica
0
Ohrid
1
30 Sep FT
FK Detonit Junior
7
Bashkimi
0
30 Sep FT
FK Sasa
2
Pobeda
1
30 Sep FT
FK Skopje
1
Arsimi
0
30 Sep FT
FK Vardar Negotino
0
Pelister
1
30 Sep FT
Karaorman
0
KF Besa Doberdoll
2
30 Sep FT
Kozuf Gevgjelija
3
Teteks
4
30 Sep FT
Novaci
1
Osogovo
2
23 Sep FT
Arsimi
1
FK Vardar Negotino
0
23 Sep FT
Bashkimi
2
FK Sasa
2
23 Sep FT
KF Besa Doberdoll
2
Kozuf Gevgjelija
0
23 Sep FT
Ohrid
1
FK Skopje
0
23 Sep FT
Osogovo
3
Belasica
1
23 Sep FT
Pelister
4
Karaorman
1
23 Sep FT
Pobeda
1
Novaci
1
23 Sep FT
Teteks
4
FK Detonit Junior
0
16 Sep FT
Belasica
3
Pobeda
1
16 Sep FT
FK Detonit Junior
2
KF Besa Doberdoll
0
16 Sep FT
FK Sasa
1
Teteks
2
16 Sep FT
FK Vardar Negotino
2
FK Skopje
0
16 Sep FT
Karaorman
0
Arsimi
6
16 Sep FT
Kozuf Gevgjelija
3
Pelister
2
16 Sep FT
Novaci
1
Bashkimi
0
16 Sep FT
Osogovo
0
Ohrid
3
03 Sep FT
Arsimi
0
Kozuf Gevgjelija
2
03 Sep FT
Bashkimi
0
Belasica
3
03 Sep FT
FK Skopje
2
Karaorman
1
03 Sep FT
KF Besa Doberdoll
2
FK Sasa
1
03 Sep FT
Ohrid
2
FK Vardar Negotino
3
03 Sep FT
Pelister
0
FK Detonit Junior
0
03 Sep FT
Pobeda
1
Osogovo
0
03 Sep FT
Teteks
0
Novaci
2
30 Aug FT
Ohrid
1
Karaorman
0
26 Aug FT
Belasica
2
Teteks
0
26 Aug FT
FK Detonit Junior
1
Arsimi
0
26 Aug FT
FK Sasa
0
Pelister
3
26 Aug FT
Karaorman
2
FK Vardar Negotino
0
26 Aug FT
Kozuf Gevgjelija
4
FK Skopje
2
26 Aug FT
Novaci
1
KF Besa Doberdoll
4
26 Aug FT
Osogovo
2
Bashkimi
3
26 Aug FT
Pobeda
0
Ohrid
0
20 Aug FT
FK Skopje
1
FK Detonit Junior
4
19 Aug FT
Arsimi
4
FK Sasa
0
19 Aug FT
Bashkimi
2
Pobeda
1
19 Aug FT
FK Vardar Negotino
1
Kozuf Gevgjelija
2
19 Aug FT
KF Besa Doberdoll
2
Belasica
0
19 Aug FT
Pelister
4
Novaci
0
19 Aug FT
Teteks
2
Osogovo
1
12 Aug FT
Bashkimi
1
Ohrid
0
12 Aug FT
Belasica
0
Pelister
2
12 Aug FT
FK Detonit Junior
1
FK Vardar Negotino
0
12 Aug FT
FK Sasa
1
FK Skopje
1
12 Aug FT
Kozuf Gevgjelija
3
Karaorman
0
12 Aug FT
Novaci
2
Arsimi
0
12 Aug FT
Osogovo
0
KF Besa Doberdoll
4
12 Aug FT
Pobeda
5
Teteks
1

results

12 Aug FT
Bashkimi
1
Ohrid
0
12 Aug FT
Belasica
0
Pelister
2
12 Aug FT
FK Detonit Junior
1
FK Vardar Negotino
0
12 Aug FT
FK Sasa
1
FK Skopje
1
12 Aug FT
Kozuf Gevgjelija
3
Karaorman
0
12 Aug FT
Novaci
2
Arsimi
0
12 Aug FT
Osogovo
0
KF Besa Doberdoll
4
12 Aug FT
Pobeda
5
Teteks
1
19 Aug FT
Arsimi
4
FK Sasa
0
19 Aug FT
Bashkimi
2
Pobeda
1
19 Aug FT
FK Vardar Negotino
1
Kozuf Gevgjelija
2
19 Aug FT
KF Besa Doberdoll
2
Belasica
0
19 Aug FT
Pelister
4
Novaci
0
19 Aug FT
Teteks
2
Osogovo
1
20 Aug FT
FK Skopje
1
FK Detonit Junior
4
26 Aug FT
Belasica
2
Teteks
0
26 Aug FT
FK Detonit Junior
1
Arsimi
0
26 Aug FT
FK Sasa
0
Pelister
3
26 Aug FT
Karaorman
2
FK Vardar Negotino
0
26 Aug FT
Kozuf Gevgjelija
4
FK Skopje
2
26 Aug FT
Novaci
1
KF Besa Doberdoll
4
26 Aug FT
Osogovo
2
Bashkimi
3
26 Aug FT
Pobeda
0
Ohrid
0
30 Aug FT
Ohrid
1
Karaorman
0
03 Sep FT
Arsimi
0
Kozuf Gevgjelija
2
03 Sep FT
Bashkimi
0
Belasica
3
03 Sep FT
FK Skopje
2
Karaorman
1
03 Sep FT
KF Besa Doberdoll
2
FK Sasa
1
03 Sep FT
Ohrid
2
FK Vardar Negotino
3
03 Sep FT
Pelister
0
FK Detonit Junior
0
03 Sep FT
Pobeda
1
Osogovo
0
03 Sep FT
Teteks
0
Novaci
2
16 Sep FT
Belasica
3
Pobeda
1
16 Sep FT
FK Detonit Junior
2
KF Besa Doberdoll
0
16 Sep FT
FK Sasa
1
Teteks
2
16 Sep FT
FK Vardar Negotino
2
FK Skopje
0
16 Sep FT
Karaorman
0
Arsimi
6
16 Sep FT
Kozuf Gevgjelija
3
Pelister
2
16 Sep FT
Novaci
1
Bashkimi
0
16 Sep FT
Osogovo
0
Ohrid
3
23 Sep FT
Arsimi
1
FK Vardar Negotino
0
23 Sep FT
Bashkimi
2
FK Sasa
2
23 Sep FT
KF Besa Doberdoll
2
Kozuf Gevgjelija
0
23 Sep FT
Ohrid
1
FK Skopje
0
23 Sep FT
Osogovo
3
Belasica
1
23 Sep FT
Pelister
4
Karaorman
1
23 Sep FT
Pobeda
1
Novaci
1
23 Sep FT
Teteks
4
FK Detonit Junior
0
30 Sep FT
Belasica
0
Ohrid
1
30 Sep FT
FK Detonit Junior
7
Bashkimi
0
30 Sep FT
FK Sasa
2
Pobeda
1
30 Sep FT
FK Skopje
1
Arsimi
0
30 Sep FT
FK Vardar Negotino
0
Pelister
1
30 Sep FT
Karaorman
0
KF Besa Doberdoll
2
30 Sep FT
Kozuf Gevgjelija
3
Teteks
4
30 Sep FT
Novaci
1
Osogovo
2
07 Oct FT
Osogovo
1
FK Sasa
1
08 Oct FT
Bashkimi
2
Kozuf Gevgjelija
0
08 Oct FT
Belasica
3
Novaci
1
08 Oct FT
KF Besa Doberdoll
4
FK Vardar Negotino
1
08 Oct FT
Ohrid
1
Arsimi
0
08 Oct FT
Pelister
0
FK Skopje
0
08 Oct FT
Pobeda
2
FK Detonit Junior
0
08 Oct FT
Teteks
1
Karaorman
1
21 Oct FT
Arsimi
1
Pelister
1
21 Oct FT
FK Detonit Junior
3
Osogovo
0
21 Oct FT
FK Sasa
2
Belasica
4
21 Oct FT
FK Skopje
0
KF Besa Doberdoll
0
21 Oct FT
FK Vardar Negotino
0
Teteks
0
21 Oct FT
Karaorman
1
Bashkimi
2
21 Oct FT
Kozuf Gevgjelija
0
Pobeda
0
21 Oct FT
Novaci
1
Ohrid
3
28 Oct FT
Bashkimi
1
FK Vardar Negotino
1
28 Oct FT
Belasica
0
FK Detonit Junior
0
28 Oct FT
KF Besa Doberdoll
2
Arsimi
0
28 Oct FT
Novaci
1
FK Sasa
0
28 Oct FT
Ohrid
1
Pelister
3
28 Oct FT
Osogovo
3
Kozuf Gevgjelija
2
28 Oct FT
Pobeda
1
Karaorman
2
28 Oct FT
Teteks
2
FK Skopje
0
04 Nov FT
Arsimi
2
Teteks
1
04 Nov FT
FK Detonit Junior
3
Novaci
0
04 Nov FT
FK Sasa
1
Ohrid
1
04 Nov FT
FK Skopje
3
Bashkimi
1
04 Nov FT
FK Vardar Negotino
3
Pobeda
2
04 Nov FT
Karaorman
2
Osogovo
0
04 Nov FT
Kozuf Gevgjelija
1
Belasica
1
04 Nov FT
Pelister
1
KF Besa Doberdoll
2
12 Nov FT
Bashkimi
1
Arsimi
2
12 Nov FT
Belasica
2
Karaorman
1
12 Nov FT
FK Sasa
1
FK Detonit Junior
3
12 Nov FT
Novaci
1
Kozuf Gevgjelija
0
12 Nov FT
Ohrid
1
KF Besa Doberdoll
3
12 Nov FT
Osogovo
2
FK Vardar Negotino
2
12 Nov FT
Pobeda
1
FK Skopje
0
12 Nov FT
Teteks
0
Pelister
1
25 Nov FT
Arsimi
8
Pobeda
1
25 Nov FT
FK Detonit Junior
1
Ohrid
0
25 Nov FT
FK Vardar Negotino
1
Belasica
0
25 Nov FT
Karaorman
1
Novaci
3
25 Nov FT
Kozuf Gevgjelija
3
FK Sasa
2
25 Nov FT
Pelister
4
Bashkimi
0
27 Nov FT
FK Skopje
1
Osogovo
0
27 Nov FT
KF Besa Doberdoll
4
Teteks
0
02 Dec FT
Bashkimi
0
KF Besa Doberdoll
3
02 Dec FT
Belasica
0
FK Skopje
1
02 Dec FT
FK Detonit Junior
2
Kozuf Gevgjelija
0
02 Dec FT
FK Sasa
2
Karaorman
2
02 Dec FT
Novaci
3
FK Vardar Negotino
2
02 Dec FT
Ohrid
2
Teteks
0
02 Dec FT
Osogovo
1
Arsimi
1
02 Dec FT
Pobeda
0
Pelister
2
09 Dec FT
Arsimi
2
Belasica
1
09 Dec FT
FK Skopje
2
Novaci
1
09 Dec FT
FK Vardar Negotino
1
FK Sasa
0
09 Dec FT
Karaorman
0
FK Detonit Junior
1
09 Dec FT
KF Besa Doberdoll
3
Pobeda
1
09 Dec FT
Kozuf Gevgjelija
2
Ohrid
0
09 Dec FT
Pelister
2
Osogovo
1
09 Dec FT
Teteks
0
Bashkimi
0
17 Feb FT
Arsimi
2
Novaci
0
17 Feb FT
FK Skopje
1
FK Sasa
0
17 Feb FT
FK Vardar Negotino
2
FK Detonit Junior
0
17 Feb FT
Karaorman
1
Kozuf Gevgjelija
0
17 Feb FT
KF Besa Doberdoll
3
Osogovo
0
17 Feb FT
Ohrid
0
Bashkimi
2
17 Feb FT
Pelister
3
Belasica
0
17 Feb FT
Teteks
0
Pobeda
0
24 Feb FT
Belasica
1
KF Besa Doberdoll
1
24 Feb FT
FK Detonit Junior
1
FK Skopje
0
24 Feb FT
FK Sasa
2
Arsimi
3
24 Feb FT
Kozuf Gevgjelija
0
FK Vardar Negotino
1
24 Feb FT
Novaci
1
Pelister
3
24 Feb FT
Osogovo
4
Teteks
0
24 Feb FT
Pobeda
0
Bashkimi
1
25 Feb FT
Karaorman
0
Ohrid
0
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
KF Besa Doberdoll
17
14
2
1
41
9
32
44
2
Pelister
17
12
3
2
36
10
26
39
3
FK Detonit Junior
17
12
2
3
29
10
19
38
4
Arsimi
17
9
2
6
32
17
15
29
5
Ohrid
17
7
3
7
17
17
0
24
6
FK Vardar Negotino
17
7
3
7
20
21
-1
24
7
FK Skopje
17
7
3
7
15
19
-4
24
8
Bashkimi
17
7
3
7
18
30
-12
24
9
Kozuf Gevgjelija
17
7
2
8
25
24
1
23
10
Novaci
17
7
1
9
20
30
-10
22
11
Belasica
17
6
3
8
21
22
-1
21
12
Teteks
17
5
4
8
17
28
-11
19
13
Pobeda
17
4
4
9
18
28
-10
16
14
Osogovo
17
4
3
10
20
32
-12
15
15
Karaorman
17
4
3
10
15
30
-15
15
16
FK Sasa
17
1
5
11
18
35
-17
8
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Macedonia - 2nd League - Oddsbook