FIXTURES

RESULTS

18 May FT
FC Academy Pandev
5
FK Makedonija Gjorče Petrov
3
18 May FT
FK Bregalnica Stip
1
FK Sileks
1
18 May FT
FK Struga
1
Shkupi
2
18 May FT
FK Vardar Skopje
2
GFK Tikves Kavadarci
2
18 May FT
Rabotnicki
0
KF Shkendija
2
18 May FT
Voska Sport
1
KF Gostivari
1
12 May FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
2
FK Bregalnica Stip
1
12 May FT
FK Sileks
1
FK Vardar Skopje
1
12 May FT
GFK Tikves Kavadarci
0
Voska Sport
0
12 May FT
KF Gostivari
0
Rabotnicki
0
12 May FT
KF Shkendija
0
FK Struga
2
12 May FT
Shkupi
0
FC Academy Pandev
0
04 May FT
FC Academy Pandev
1
FK Bregalnica Stip
1
04 May FT
FK Struga
1
KF Gostivari
0
04 May FT
FK Vardar Skopje
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
04 May FT
Rabotnicki
3
GFK Tikves Kavadarci
1
04 May FT
Shkupi
0
KF Shkendija
2
04 May FT
Voska Sport
2
FK Sileks
1
01 May FT
FK Bregalnica Stip
0
FK Vardar Skopje
3
01 May FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
Voska Sport
2
01 May FT
FK Sileks
0
Rabotnicki
1
01 May FT
GFK Tikves Kavadarci
3
FK Struga
2
01 May FT
KF Gostivari
2
Shkupi
0
01 May FT
KF Shkendija
3
FC Academy Pandev
2
28 Apr FT
FC Academy Pandev
2
FK Vardar Skopje
0
28 Apr FT
FK Struga
2
FK Sileks
3
28 Apr FT
KF Shkendija
4
KF Gostivari
1
28 Apr FT
Rabotnicki
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
28 Apr FT
Shkupi
3
GFK Tikves Kavadarci
2
28 Apr FT
Voska Sport
4
FK Bregalnica Stip
0
21 Apr FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
FK Struga
1
21 Apr FT
FK Sileks
0
Shkupi
0
21 Apr FT
FK Vardar Skopje
0
Voska Sport
1
21 Apr FT
GFK Tikves Kavadarci
2
KF Shkendija
1
21 Apr FT
KF Gostivari
1
FC Academy Pandev
1
20 Apr FT
FK Bregalnica Stip
0
Rabotnicki
1
14 Apr FT
FK Struga
2
FK Bregalnica Stip
2
14 Apr FT
KF Shkendija
6
FK Sileks
1
14 Apr FT
Rabotnicki
2
FK Vardar Skopje
0
13 Apr FT
FC Academy Pandev
1
Voska Sport
0
13 Apr FT
KF Gostivari
2
GFK Tikves Kavadarci
1
13 Apr FT
Shkupi
3
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
07 Apr FT
FK Bregalnica Stip
1
Shkupi
0
07 Apr FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
KF Shkendija
1
07 Apr FT
FK Vardar Skopje
1
FK Struga
0
07 Apr FT
GFK Tikves Kavadarci
3
FC Academy Pandev
1
07 Apr FT
Voska Sport
1
Rabotnicki
1
06 Apr FT
FK Sileks
0
KF Gostivari
0
31 Mar FT
FC Academy Pandev
2
Rabotnicki
1
31 Mar FT
FK Struga
3
Voska Sport
1
31 Mar FT
KF Gostivari
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
4
31 Mar FT
KF Shkendija
4
FK Bregalnica Stip
1
30 Mar FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FK Sileks
1
30 Mar FT
Shkupi
3
FK Vardar Skopje
0
17 Mar FT
Rabotnicki
1
FK Struga
2
16 Mar FT
FK Bregalnica Stip
0
KF Gostivari
0
16 Mar FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
GFK Tikves Kavadarci
0
16 Mar FT
FK Sileks
2
FC Academy Pandev
1
16 Mar FT
FK Vardar Skopje
1
KF Shkendija
1
16 Mar FT
Voska Sport
0
Shkupi
0
10 Mar FT
FK Sileks
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
10 Mar FT
FK Struga
3
FC Academy Pandev
1
10 Mar FT
GFK Tikves Kavadarci
2
FK Bregalnica Stip
1
10 Mar FT
KF Gostivari
0
FK Vardar Skopje
0
10 Mar FT
KF Shkendija
0
Voska Sport
0
10 Mar FT
Shkupi
3
Rabotnicki
2
06 Mar FT
FC Academy Pandev
0
KF Shkendija
0
06 Mar FT
FK Bregalnica Stip
0
Shkupi
0
06 Mar FT
FK Struga
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
06 Mar FT
FK Vardar Skopje
1
Rabotnicki
0
06 Mar FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FK Sileks
0
06 Mar FT
Voska Sport
1
KF Gostivari
1
03 Mar FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
Voska Sport
2
03 Mar FT
FK Sileks
0
FK Struga
0
03 Mar FT
KF Gostivari
2
FC Academy Pandev
0
03 Mar FT
KF Shkendija
3
FK Vardar Skopje
0
03 Mar FT
Rabotnicki
2
FK Bregalnica Stip
0
03 Mar FT
Shkupi
0
GFK Tikves Kavadarci
0
25 Feb FT
FC Academy Pandev
3
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
25 Feb FT
FK Vardar Skopje
2
FK Bregalnica Stip
0
25 Feb FT
GFK Tikves Kavadarci
2
Rabotnicki
0
25 Feb FT
KF Shkendija
2
KF Gostivari
2
25 Feb FT
Voska Sport
0
FK Sileks
0
24 Feb FT
FK Struga
2
Shkupi
2
18 Feb FT
FK Bregalnica Stip
2
GFK Tikves Kavadarci
1
18 Feb FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
KF Shkendija
1
18 Feb FT
FK Sileks
0
FC Academy Pandev
1
18 Feb FT
Rabotnicki
0
FK Struga
0
18 Feb FT
Shkupi
3
Voska Sport
0
17 Feb FT
KF Gostivari
1
FK Vardar Skopje
1
10 Dec FT
FC Academy Pandev
0
Shkupi
1
10 Dec FT
FK Struga
2
FK Bregalnica Stip
1
10 Dec FT
FK Vardar Skopje
2
GFK Tikves Kavadarci
0
10 Dec FT
KF Shkendija
3
FK Sileks
1
10 Dec FT
Voska Sport
3
Rabotnicki
2
09 Dec FT
KF Gostivari
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
06 Dec FT
FK Sileks
3
FK Vardar Skopje
2
06 Dec FT
FK Struga
1
Voska Sport
0
03 Dec FT
FK Bregalnica Stip
2
Voska Sport
2
03 Dec FT
FK Sileks
1
KF Gostivari
1
03 Dec FT
GFK Tikves Kavadarci
2
FK Struga
3
03 Dec FT
Rabotnicki
1
FC Academy Pandev
0
03 Dec FT
Shkupi
1
KF Shkendija
0
02 Dec FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
FK Vardar Skopje
1
29 Nov FT
FC Academy Pandev
1
FK Bregalnica Stip
1
29 Nov FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
FK Sileks
0
29 Nov FT
FK Vardar Skopje
1
FK Struga
3
29 Nov FT
KF Gostivari
0
Shkupi
0
29 Nov FT
KF Shkendija
2
Rabotnicki
0
29 Nov FT
Voska Sport
0
GFK Tikves Kavadarci
3
26 Nov FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FC Academy Pandev
0
26 Nov FT
Rabotnicki
0
KF Gostivari
0
26 Nov FT
Shkupi
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
25 Nov FT
FK Bregalnica Stip
2
KF Shkendija
2
12 Nov FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
Rabotnicki
1
12 Nov FT
FK Sileks
2
Shkupi
1
11 Nov FT
FC Academy Pandev
2
FK Struga
1
11 Nov FT
FK Vardar Skopje
1
Voska Sport
2
11 Nov FT
KF Gostivari
1
FK Bregalnica Stip
0
11 Nov FT
KF Shkendija
1
GFK Tikves Kavadarci
0
05 Nov FT
FK Struga
2
KF Shkendija
1
05 Nov FT
Shkupi
2
FK Vardar Skopje
0
04 Nov FT
FK Bregalnica Stip
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
3
04 Nov FT
GFK Tikves Kavadarci
2
KF Gostivari
2
04 Nov FT
Rabotnicki
1
FK Sileks
0
04 Nov FT
Voska Sport
1
FC Academy Pandev
1
01 Nov FT
FK Struga
4
FK Vardar Skopje
0
29 Oct FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
GFK Tikves Kavadarci
1
29 Oct FT
FK Vardar Skopje
1
FC Academy Pandev
0
29 Oct FT
KF Gostivari
2
FK Struga
1
29 Oct FT
KF Shkendija
1
Voska Sport
1
29 Oct FT
Shkupi
3
Rabotnicki
0
28 Oct FT
FK Sileks
0
FK Bregalnica Stip
0
22 Oct FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
FK Struga
3
22 Oct FT
FK Sileks
1
GFK Tikves Kavadarci
0
22 Oct FT
KF Gostivari
1
Voska Sport
1
22 Oct FT
KF Shkendija
1
FC Academy Pandev
1
22 Oct FT
Rabotnicki
0
FK Vardar Skopje
1
22 Oct FT
Shkupi
1
FK Bregalnica Stip
0
08 Oct FT
FK Struga
2
FK Sileks
0
08 Oct FT
FK Vardar Skopje
0
KF Shkendija
2
07 Oct FT
FC Academy Pandev
0
KF Gostivari
1
07 Oct FT
FK Bregalnica Stip
2
Rabotnicki
1
07 Oct FT
GFK Tikves Kavadarci
1
Shkupi
1
07 Oct FT
Voska Sport
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
04 Oct FT
KF Shkendija
1
FK Struga
0
01 Oct FT
FK Bregalnica Stip
0
FK Vardar Skopje
0
01 Oct FT
FK Sileks
4
Voska Sport
2
01 Oct FT
KF Gostivari
2
KF Shkendija
2
01 Oct FT
Rabotnicki
1
GFK Tikves Kavadarci
0
01 Oct FT
Shkupi
2
FK Struga
0
30 Sep FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
FC Academy Pandev
0
27 Sep FT
Voska Sport
0
FK Struga
1
24 Sep FT
FC Academy Pandev
1
FK Sileks
1
24 Sep FT
FK Struga
1
Rabotnicki
0
24 Sep FT
FK Vardar Skopje
0
KF Gostivari
2
24 Sep FT
GFK Tikves Kavadarci
2
FK Bregalnica Stip
1
24 Sep FT
KF Shkendija
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
24 Sep FT
Voska Sport
2
Shkupi
3
17 Sep FT
FK Bregalnica Stip
1
FK Struga
3
17 Sep FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
3
KF Gostivari
0
17 Sep FT
FK Sileks
2
KF Shkendija
1
17 Sep FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FK Vardar Skopje
0
17 Sep FT
Rabotnicki
2
Voska Sport
0
16 Sep FT
Shkupi
1
FC Academy Pandev
0
04 Sep FT
FK Struga
3
GFK Tikves Kavadarci
1
02 Sep FT
FC Academy Pandev
0
Rabotnicki
0
02 Sep FT
FK Vardar Skopje
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
02 Sep FT
KF Gostivari
1
FK Sileks
2
02 Sep FT
KF Shkendija
0
Shkupi
0
02 Sep FT
Voska Sport
2
FK Bregalnica Stip
0
27 Aug FT
FK Bregalnica Stip
1
FC Academy Pandev
0
27 Aug FT
FK Sileks
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
2
27 Aug FT
GFK Tikves Kavadarci
1
Voska Sport
1
27 Aug FT
Rabotnicki
1
KF Shkendija
2
27 Aug FT
Shkupi
3
KF Gostivari
1
24 Aug FT
FC Academy Pandev
2
GFK Tikves Kavadarci
0
23 Aug FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
Shkupi
0
23 Aug FT
FK Vardar Skopje
2
FK Sileks
2
23 Aug FT
KF Gostivari
2
Rabotnicki
0
23 Aug FT
KF Shkendija
2
FK Bregalnica Stip
0
21 Aug FT
FK Struga
1
FC Academy Pandev
2
20 Aug FT
FK Bregalnica Stip
2
KF Gostivari
1
20 Aug FT
GFK Tikves Kavadarci
1
KF Shkendija
2
20 Aug FT
Rabotnicki
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
20 Aug FT
Shkupi
1
FK Sileks
1
20 Aug FT
Voska Sport
3
FK Vardar Skopje
2
13 Aug FT
FC Academy Pandev
2
Voska Sport
0
13 Aug FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
FK Bregalnica Stip
0
13 Aug FT
FK Sileks
2
Rabotnicki
0
13 Aug FT
FK Vardar Skopje
0
Shkupi
1
13 Aug FT
KF Gostivari
0
GFK Tikves Kavadarci
3
07 Aug FT
Rabotnicki
3
Shkupi
1
06 Aug FT
FC Academy Pandev
1
FK Vardar Skopje
0
06 Aug FT
FK Bregalnica Stip
2
FK Sileks
1
06 Aug FT
FK Struga
2
KF Gostivari
0
06 Aug FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
06 Aug FT
Voska Sport
0
KF Shkendija
1

results

06 Aug FT
FC Academy Pandev
1
FK Vardar Skopje
0
06 Aug FT
FK Bregalnica Stip
2
FK Sileks
1
06 Aug FT
FK Struga
2
KF Gostivari
0
06 Aug FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
06 Aug FT
Voska Sport
0
KF Shkendija
1
07 Aug FT
Rabotnicki
3
Shkupi
1
13 Aug FT
FC Academy Pandev
2
Voska Sport
0
13 Aug FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
FK Bregalnica Stip
0
13 Aug FT
FK Sileks
2
Rabotnicki
0
13 Aug FT
FK Vardar Skopje
0
Shkupi
1
13 Aug FT
KF Gostivari
0
GFK Tikves Kavadarci
3
20 Aug FT
FK Bregalnica Stip
2
KF Gostivari
1
20 Aug FT
GFK Tikves Kavadarci
1
KF Shkendija
2
20 Aug FT
Rabotnicki
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
20 Aug FT
Shkupi
1
FK Sileks
1
20 Aug FT
Voska Sport
3
FK Vardar Skopje
2
21 Aug FT
FK Struga
1
FC Academy Pandev
2
23 Aug FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
Shkupi
0
23 Aug FT
FK Vardar Skopje
2
FK Sileks
2
23 Aug FT
KF Gostivari
2
Rabotnicki
0
23 Aug FT
KF Shkendija
2
FK Bregalnica Stip
0
24 Aug FT
FC Academy Pandev
2
GFK Tikves Kavadarci
0
27 Aug FT
FK Bregalnica Stip
1
FC Academy Pandev
0
27 Aug FT
FK Sileks
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
2
27 Aug FT
GFK Tikves Kavadarci
1
Voska Sport
1
27 Aug FT
Rabotnicki
1
KF Shkendija
2
27 Aug FT
Shkupi
3
KF Gostivari
1
02 Sep FT
FC Academy Pandev
0
Rabotnicki
0
02 Sep FT
FK Vardar Skopje
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
02 Sep FT
KF Gostivari
1
FK Sileks
2
02 Sep FT
KF Shkendija
0
Shkupi
0
02 Sep FT
Voska Sport
2
FK Bregalnica Stip
0
04 Sep FT
FK Struga
3
GFK Tikves Kavadarci
1
16 Sep FT
Shkupi
1
FC Academy Pandev
0
17 Sep FT
FK Bregalnica Stip
1
FK Struga
3
17 Sep FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
3
KF Gostivari
0
17 Sep FT
FK Sileks
2
KF Shkendija
1
17 Sep FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FK Vardar Skopje
0
17 Sep FT
Rabotnicki
2
Voska Sport
0
24 Sep FT
FC Academy Pandev
1
FK Sileks
1
24 Sep FT
FK Struga
1
Rabotnicki
0
24 Sep FT
FK Vardar Skopje
0
KF Gostivari
2
24 Sep FT
GFK Tikves Kavadarci
2
FK Bregalnica Stip
1
24 Sep FT
KF Shkendija
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
24 Sep FT
Voska Sport
2
Shkupi
3
27 Sep FT
Voska Sport
0
FK Struga
1
30 Sep FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
FC Academy Pandev
0
01 Oct FT
FK Bregalnica Stip
0
FK Vardar Skopje
0
01 Oct FT
FK Sileks
4
Voska Sport
2
01 Oct FT
KF Gostivari
2
KF Shkendija
2
01 Oct FT
Rabotnicki
1
GFK Tikves Kavadarci
0
01 Oct FT
Shkupi
2
FK Struga
0
04 Oct FT
KF Shkendija
1
FK Struga
0
07 Oct FT
FC Academy Pandev
0
KF Gostivari
1
07 Oct FT
FK Bregalnica Stip
2
Rabotnicki
1
07 Oct FT
GFK Tikves Kavadarci
1
Shkupi
1
07 Oct FT
Voska Sport
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
08 Oct FT
FK Struga
2
FK Sileks
0
08 Oct FT
FK Vardar Skopje
0
KF Shkendija
2
22 Oct FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
FK Struga
3
22 Oct FT
FK Sileks
1
GFK Tikves Kavadarci
0
22 Oct FT
KF Gostivari
1
Voska Sport
1
22 Oct FT
KF Shkendija
1
FC Academy Pandev
1
22 Oct FT
Rabotnicki
0
FK Vardar Skopje
1
22 Oct FT
Shkupi
1
FK Bregalnica Stip
0
28 Oct FT
FK Sileks
0
FK Bregalnica Stip
0
29 Oct FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
GFK Tikves Kavadarci
1
29 Oct FT
FK Vardar Skopje
1
FC Academy Pandev
0
29 Oct FT
KF Gostivari
2
FK Struga
1
29 Oct FT
KF Shkendija
1
Voska Sport
1
29 Oct FT
Shkupi
3
Rabotnicki
0
01 Nov FT
FK Struga
4
FK Vardar Skopje
0
04 Nov FT
FK Bregalnica Stip
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
3
04 Nov FT
GFK Tikves Kavadarci
2
KF Gostivari
2
04 Nov FT
Rabotnicki
1
FK Sileks
0
04 Nov FT
Voska Sport
1
FC Academy Pandev
1
05 Nov FT
FK Struga
2
KF Shkendija
1
05 Nov FT
Shkupi
2
FK Vardar Skopje
0
11 Nov FT
FC Academy Pandev
2
FK Struga
1
11 Nov FT
FK Vardar Skopje
1
Voska Sport
2
11 Nov FT
KF Gostivari
1
FK Bregalnica Stip
0
11 Nov FT
KF Shkendija
1
GFK Tikves Kavadarci
0
12 Nov FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
Rabotnicki
1
12 Nov FT
FK Sileks
2
Shkupi
1
25 Nov FT
FK Bregalnica Stip
2
KF Shkendija
2
26 Nov FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FC Academy Pandev
0
26 Nov FT
Rabotnicki
0
KF Gostivari
0
26 Nov FT
Shkupi
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
29 Nov FT
FC Academy Pandev
1
FK Bregalnica Stip
1
29 Nov FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
FK Sileks
0
29 Nov FT
FK Vardar Skopje
1
FK Struga
3
29 Nov FT
KF Gostivari
0
Shkupi
0
29 Nov FT
KF Shkendija
2
Rabotnicki
0
29 Nov FT
Voska Sport
0
GFK Tikves Kavadarci
3
02 Dec FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
FK Vardar Skopje
1
03 Dec FT
FK Bregalnica Stip
2
Voska Sport
2
03 Dec FT
FK Sileks
1
KF Gostivari
1
03 Dec FT
GFK Tikves Kavadarci
2
FK Struga
3
03 Dec FT
Rabotnicki
1
FC Academy Pandev
0
03 Dec FT
Shkupi
1
KF Shkendija
0
06 Dec FT
FK Sileks
3
FK Vardar Skopje
2
06 Dec FT
FK Struga
1
Voska Sport
0
09 Dec FT
KF Gostivari
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
10 Dec FT
FC Academy Pandev
0
Shkupi
1
10 Dec FT
FK Struga
2
FK Bregalnica Stip
1
10 Dec FT
FK Vardar Skopje
2
GFK Tikves Kavadarci
0
10 Dec FT
KF Shkendija
3
FK Sileks
1
10 Dec FT
Voska Sport
3
Rabotnicki
2
17 Feb FT
KF Gostivari
1
FK Vardar Skopje
1
18 Feb FT
FK Bregalnica Stip
2
GFK Tikves Kavadarci
1
18 Feb FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
KF Shkendija
1
18 Feb FT
FK Sileks
0
FC Academy Pandev
1
18 Feb FT
Rabotnicki
0
FK Struga
0
18 Feb FT
Shkupi
3
Voska Sport
0
24 Feb FT
FK Struga
2
Shkupi
2
25 Feb FT
FC Academy Pandev
3
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
25 Feb FT
FK Vardar Skopje
2
FK Bregalnica Stip
0
25 Feb FT
GFK Tikves Kavadarci
2
Rabotnicki
0
25 Feb FT
KF Shkendija
2
KF Gostivari
2
25 Feb FT
Voska Sport
0
FK Sileks
0
03 Mar FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
Voska Sport
2
03 Mar FT
FK Sileks
0
FK Struga
0
03 Mar FT
KF Gostivari
2
FC Academy Pandev
0
03 Mar FT
KF Shkendija
3
FK Vardar Skopje
0
03 Mar FT
Rabotnicki
2
FK Bregalnica Stip
0
03 Mar FT
Shkupi
0
GFK Tikves Kavadarci
0
06 Mar FT
FC Academy Pandev
0
KF Shkendija
0
06 Mar FT
FK Bregalnica Stip
0
Shkupi
0
06 Mar FT
FK Struga
2
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
06 Mar FT
FK Vardar Skopje
1
Rabotnicki
0
06 Mar FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FK Sileks
0
06 Mar FT
Voska Sport
1
KF Gostivari
1
10 Mar FT
FK Sileks
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
10 Mar FT
FK Struga
3
FC Academy Pandev
1
10 Mar FT
GFK Tikves Kavadarci
2
FK Bregalnica Stip
1
10 Mar FT
KF Gostivari
0
FK Vardar Skopje
0
10 Mar FT
KF Shkendija
0
Voska Sport
0
10 Mar FT
Shkupi
3
Rabotnicki
2
16 Mar FT
FK Bregalnica Stip
0
KF Gostivari
0
16 Mar FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
GFK Tikves Kavadarci
0
16 Mar FT
FK Sileks
2
FC Academy Pandev
1
16 Mar FT
FK Vardar Skopje
1
KF Shkendija
1
16 Mar FT
Voska Sport
0
Shkupi
0
17 Mar FT
Rabotnicki
1
FK Struga
2
30 Mar FT
GFK Tikves Kavadarci
1
FK Sileks
1
30 Mar FT
Shkupi
3
FK Vardar Skopje
0
31 Mar FT
FC Academy Pandev
2
Rabotnicki
1
31 Mar FT
FK Struga
3
Voska Sport
1
31 Mar FT
KF Gostivari
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
4
31 Mar FT
KF Shkendija
4
FK Bregalnica Stip
1
06 Apr FT
FK Sileks
0
KF Gostivari
0
07 Apr FT
FK Bregalnica Stip
1
Shkupi
0
07 Apr FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
KF Shkendija
1
07 Apr FT
FK Vardar Skopje
1
FK Struga
0
07 Apr FT
GFK Tikves Kavadarci
3
FC Academy Pandev
1
07 Apr FT
Voska Sport
1
Rabotnicki
1
13 Apr FT
FC Academy Pandev
1
Voska Sport
0
13 Apr FT
KF Gostivari
2
GFK Tikves Kavadarci
1
13 Apr FT
Shkupi
3
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
14 Apr FT
FK Struga
2
FK Bregalnica Stip
2
14 Apr FT
KF Shkendija
6
FK Sileks
1
14 Apr FT
Rabotnicki
2
FK Vardar Skopje
0
20 Apr FT
FK Bregalnica Stip
0
Rabotnicki
1
21 Apr FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
FK Struga
1
21 Apr FT
FK Sileks
0
Shkupi
0
21 Apr FT
FK Vardar Skopje
0
Voska Sport
1
21 Apr FT
GFK Tikves Kavadarci
2
KF Shkendija
1
21 Apr FT
KF Gostivari
1
FC Academy Pandev
1
28 Apr FT
FC Academy Pandev
2
FK Vardar Skopje
0
28 Apr FT
FK Struga
2
FK Sileks
3
28 Apr FT
KF Shkendija
4
KF Gostivari
1
28 Apr FT
Rabotnicki
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
1
28 Apr FT
Shkupi
3
GFK Tikves Kavadarci
2
28 Apr FT
Voska Sport
4
FK Bregalnica Stip
0
01 May FT
FK Bregalnica Stip
0
FK Vardar Skopje
3
01 May FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
Voska Sport
2
01 May FT
FK Sileks
0
Rabotnicki
1
01 May FT
GFK Tikves Kavadarci
3
FK Struga
2
01 May FT
KF Gostivari
2
Shkupi
0
01 May FT
KF Shkendija
3
FC Academy Pandev
2
04 May FT
FC Academy Pandev
1
FK Bregalnica Stip
1
04 May FT
FK Struga
1
KF Gostivari
0
04 May FT
FK Vardar Skopje
1
FK Makedonija Gjorče Petrov
0
04 May FT
Rabotnicki
3
GFK Tikves Kavadarci
1
04 May FT
Shkupi
0
KF Shkendija
2
04 May FT
Voska Sport
2
FK Sileks
1
12 May FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
2
FK Bregalnica Stip
1
12 May FT
FK Sileks
1
FK Vardar Skopje
1
12 May FT
GFK Tikves Kavadarci
0
Voska Sport
0
12 May FT
KF Gostivari
0
Rabotnicki
0
12 May FT
KF Shkendija
0
FK Struga
2
12 May FT
Shkupi
0
FC Academy Pandev
0
18 May FT
FC Academy Pandev
5
FK Makedonija Gjorče Petrov
3
18 May FT
FK Bregalnica Stip
1
FK Sileks
1
18 May FT
FK Struga
1
Shkupi
2
18 May FT
FK Vardar Skopje
2
GFK Tikves Kavadarci
2
18 May FT
Rabotnicki
0
KF Shkendija
2
18 May FT
Voska Sport
1
KF Gostivari
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
KF Shkendija
33
18
10
5
55
27
28
64
2
FK Struga
33
20
4
9
56
33
23
64
3
Shkupi
33
17
11
5
42
23
19
62
4
GFK Tikves Kavadarci
33
12
8
13
41
40
1
44
5
FK Sileks
33
10
13
10
36
40
-4
43
6
FC Academy Pandev
33
11
9
13
34
33
1
42
7
Voska Sport
33
10
12
11
37
41
-4
42
8
Rabotnicki
33
12
6
15
29
34
-5
42
9
KF Gostivari
33
9
15
9
32
38
-6
42
10
FK Vardar Skopje
33
10
7
16
28
43
-15
37
11
FK Makedonija Gjorče Petrov
33
8
5
20
29
44
-15
29
12
FK Bregalnica Stip
33
6
10
17
27
50
-23
28
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Macedonia - 1st League - Oddsbook