FIXTURES

25 Feb 08:00
Avenir Beggen
Blo-Weiss Medernach
25 Feb 08:00
US Rumelange
CS Grevenmacher
25 Feb 08:00
Yellow Boys Weiler-La-Tour
Alisontia Steinsel
01 Mar 12:00
CS Grevenmacher
FC Jeunesse Canach
02 Mar 10:00
FC Rodange 91
Yellow Boys Weiler-La-Tour
03 Mar 08:00
Alisontia Steinsel
Avenir Beggen
03 Mar 08:00
Bettembourg
FC Etzella Ettelbruck
03 Mar 08:00
Blo-Weiss Medernach
Berdenia Berbourg
03 Mar 08:00
FC Koeppchen Wormeldange
US Rumelange
03 Mar 08:00
Residence Walferdange
FC Lorentzweiler
03 Mar 08:00
US Hostert
FC Mamer 32
10 Mar 06:00
FC Mamer 32
Residence Walferdange
10 Mar 08:00
Avenir Beggen
FC Rodange 91
10 Mar 08:00
Berdenia Berbourg
Alisontia Steinsel
10 Mar 08:00
FC Etzella Ettelbruck
CS Grevenmacher
10 Mar 08:00
FC Koeppchen Wormeldange
Blo-Weiss Medernach
10 Mar 08:00
FC Lorentzweiler
Bettembourg
10 Mar 08:00
US Rumelange
FC Jeunesse Canach
10 Mar 08:00
Yellow Boys Weiler-La-Tour
US Hostert
17 Mar 08:00
Alisontia Steinsel
FC Koeppchen Wormeldange
17 Mar 08:00
Bettembourg
FC Mamer 32
17 Mar 08:00
Blo-Weiss Medernach
US Rumelange
17 Mar 08:00
CS Grevenmacher
FC Lorentzweiler
17 Mar 08:00
FC Jeunesse Canach
FC Etzella Ettelbruck
17 Mar 08:00
FC Rodange 91
Berdenia Berbourg
17 Mar 08:00
Residence Walferdange
Yellow Boys Weiler-La-Tour
17 Mar 08:00
US Hostert
Avenir Beggen
24 Mar 06:00
FC Mamer 32
CS Grevenmacher
24 Mar 08:00
Avenir Beggen
Residence Walferdange
24 Mar 08:00
Berdenia Berbourg
US Hostert
24 Mar 08:00
Blo-Weiss Medernach
Alisontia Steinsel
24 Mar 08:00
FC Koeppchen Wormeldange
FC Rodange 91
24 Mar 08:00
FC Lorentzweiler
FC Jeunesse Canach
24 Mar 08:00
US Rumelange
FC Etzella Ettelbruck
24 Mar 08:00
Yellow Boys Weiler-La-Tour
Bettembourg

RESULTS

25 Feb FT
Berdenia Berbourg
1
FC Koeppchen Wormeldange
0
25 Feb FT
FC Etzella Ettelbruck
2
Residence Walferdange
1
25 Feb FT
FC Jeunesse Canach
2
Bettembourg
0
25 Feb FT
FC Lorentzweiler
5
US Hostert
1
25 Feb FT
FC Mamer 32
1
FC Rodange 91
2
18 Feb FT
Alisontia Steinsel
1
FC Mamer 32
4
18 Feb FT
Berdenia Berbourg
1
US Rumelange
1
18 Feb FT
Bettembourg
1
CS Grevenmacher
4
18 Feb FT
Blo-Weiss Medernach
2
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
18 Feb FT
FC Koeppchen Wormeldange
2
Avenir Beggen
0
18 Feb FT
FC Rodange 91
3
FC Lorentzweiler
1
18 Feb FT
Residence Walferdange
3
FC Jeunesse Canach
1
18 Feb FT
US Hostert
1
FC Etzella Ettelbruck
1
13 Dec FT
FC Rodange 91
2
CS Grevenmacher
0
10 Dec FT
Avenir Beggen
1
US Rumelange
2
10 Dec FT
Bettembourg
4
Residence Walferdange
0
10 Dec FT
FC Etzella Ettelbruck
2
Alisontia Steinsel
0
10 Dec FT
FC Jeunesse Canach
1
FC Rodange 91
3
10 Dec FT
FC Lorentzweiler
2
Blo-Weiss Medernach
0
10 Dec FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
Berdenia Berbourg
1
10 Dec FT
FC Mamer 32
3
FC Koeppchen Wormeldange
1
08 Dec FT
CS Grevenmacher
3
US Hostert
2
03 Dec FT
Alisontia Steinsel
2
FC Jeunesse Canach
3
03 Dec FT
Avenir Beggen
6
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
03 Dec FT
Berdenia Berbourg
0
FC Mamer 32
3
03 Dec FT
Blo-Weiss Medernach
2
FC Etzella Ettelbruck
1
03 Dec FT
FC Koeppchen Wormeldange
2
FC Lorentzweiler
0
03 Dec FT
US Rumelange
2
Residence Walferdange
2
02 Dec FT
US Hostert
0
Bettembourg
7
29 Nov FT
FC Rodange 91
2
Residence Walferdange
2
26 Nov FT
Bettembourg
2
FC Rodange 91
1
26 Nov FT
CS Grevenmacher
2
Alisontia Steinsel
2
26 Nov FT
FC Etzella Ettelbruck
2
FC Koeppchen Wormeldange
0
26 Nov FT
FC Jeunesse Canach
0
Blo-Weiss Medernach
2
26 Nov FT
FC Lorentzweiler
1
Berdenia Berbourg
3
26 Nov FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
5
US Rumelange
4
26 Nov FT
FC Mamer 32
4
Avenir Beggen
0
25 Nov FT
Residence Walferdange
1
US Hostert
4
19 Nov FT
Alisontia Steinsel
2
Bettembourg
3
19 Nov FT
Avenir Beggen
1
FC Lorentzweiler
1
19 Nov FT
Berdenia Berbourg
0
FC Etzella Ettelbruck
0
19 Nov FT
Blo-Weiss Medernach
2
CS Grevenmacher
2
19 Nov FT
FC Koeppchen Wormeldange
2
FC Jeunesse Canach
1
19 Nov FT
US Rumelange
2
US Hostert
2
19 Nov FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
2
FC Mamer 32
4
15 Nov FT
FC Mamer 32
1
FC Lorentzweiler
1
12 Nov FT
Bettembourg
2
Blo-Weiss Medernach
2
12 Nov FT
CS Grevenmacher
1
FC Koeppchen Wormeldange
2
12 Nov FT
FC Etzella Ettelbruck
1
Avenir Beggen
0
12 Nov FT
FC Jeunesse Canach
1
Berdenia Berbourg
0
12 Nov FT
FC Lorentzweiler
1
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
12 Nov FT
Residence Walferdange
0
Alisontia Steinsel
2
12 Nov FT
US Hostert
2
FC Rodange 91
2
12 Nov FT
FC Mamer 32
2
US Rumelange
1
05 Nov FT
Alisontia Steinsel
2
US Hostert
3
05 Nov FT
Avenir Beggen
2
FC Jeunesse Canach
0
05 Nov FT
Berdenia Berbourg
1
CS Grevenmacher
3
05 Nov FT
Blo-Weiss Medernach
3
Residence Walferdange
5
05 Nov FT
FC Koeppchen Wormeldange
1
Bettembourg
2
05 Nov FT
US Rumelange
5
FC Rodange 91
2
05 Nov FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
FC Etzella Ettelbruck
2
22 Oct FT
Bettembourg
3
Berdenia Berbourg
1
22 Oct FT
CS Grevenmacher
1
Avenir Beggen
1
22 Oct FT
FC Etzella Ettelbruck
1
FC Mamer 32
0
22 Oct FT
FC Jeunesse Canach
1
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
22 Oct FT
FC Lorentzweiler
3
US Rumelange
1
22 Oct FT
FC Rodange 91
3
Alisontia Steinsel
1
22 Oct FT
Residence Walferdange
1
FC Koeppchen Wormeldange
3
22 Oct FT
US Hostert
2
Blo-Weiss Medernach
4
15 Oct FT
Avenir Beggen
1
Bettembourg
3
15 Oct FT
Berdenia Berbourg
2
Residence Walferdange
3
15 Oct FT
Blo-Weiss Medernach
2
FC Rodange 91
3
15 Oct FT
FC Koeppchen Wormeldange
0
US Hostert
3
15 Oct FT
FC Lorentzweiler
0
FC Etzella Ettelbruck
5
15 Oct FT
FC Mamer 32
0
FC Jeunesse Canach
2
15 Oct FT
US Rumelange
2
Alisontia Steinsel
2
15 Oct FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
CS Grevenmacher
0
08 Oct FT
Alisontia Steinsel
3
Blo-Weiss Medernach
1
08 Oct FT
Bettembourg
0
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
08 Oct FT
CS Grevenmacher
2
FC Mamer 32
3
08 Oct FT
FC Etzella Ettelbruck
2
US Rumelange
0
08 Oct FT
FC Jeunesse Canach
2
FC Lorentzweiler
0
08 Oct FT
Residence Walferdange
5
Avenir Beggen
2
07 Oct FT
FC Rodange 91
2
FC Koeppchen Wormeldange
3
06 Oct FT
US Hostert
6
Berdenia Berbourg
1
24 Sep FT
Avenir Beggen
3
US Hostert
2
24 Sep FT
Berdenia Berbourg
0
FC Rodange 91
3
24 Sep FT
FC Etzella Ettelbruck
0
FC Jeunesse Canach
0
24 Sep FT
FC Koeppchen Wormeldange
1
Alisontia Steinsel
2
24 Sep FT
FC Lorentzweiler
2
CS Grevenmacher
4
24 Sep FT
FC Mamer 32
1
Bettembourg
2
24 Sep FT
US Rumelange
3
Blo-Weiss Medernach
2
24 Sep FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
Residence Walferdange
2
20 Sep FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
FC Rodange 91
5
17 Sep FT
Bettembourg
1
FC Lorentzweiler
2
17 Sep FT
Alisontia Steinsel
1
Berdenia Berbourg
2
17 Sep FT
Blo-Weiss Medernach
2
FC Koeppchen Wormeldange
2
17 Sep FT
CS Grevenmacher
1
FC Etzella Ettelbruck
2
17 Sep FT
FC Jeunesse Canach
0
US Rumelange
3
17 Sep FT
FC Rodange 91
0
Avenir Beggen
1
17 Sep FT
Residence Walferdange
0
FC Mamer 32
0
17 Sep FT
US Hostert
6
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
12 Sep FT
FC Jeunesse Canach
2
CS Grevenmacher
0
10 Sep FT
Avenir Beggen
2
Alisontia Steinsel
1
10 Sep FT
Berdenia Berbourg
3
Blo-Weiss Medernach
4
10 Sep FT
FC Etzella Ettelbruck
1
Bettembourg
2
10 Sep FT
FC Lorentzweiler
2
Residence Walferdange
2
10 Sep FT
FC Mamer 32
2
US Hostert
3
10 Sep FT
US Rumelange
2
FC Koeppchen Wormeldange
1
03 Sep FT
Alisontia Steinsel
3
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
03 Sep FT
Bettembourg
4
FC Jeunesse Canach
0
03 Sep FT
Blo-Weiss Medernach
1
Avenir Beggen
1
03 Sep FT
CS Grevenmacher
1
US Rumelange
3
03 Sep FT
FC Koeppchen Wormeldange
1
Berdenia Berbourg
0
03 Sep FT
FC Rodange 91
0
FC Mamer 32
3
03 Sep FT
Residence Walferdange
2
FC Etzella Ettelbruck
2
02 Sep FT
US Hostert
3
FC Lorentzweiler
1
27 Aug FT
Avenir Beggen
1
FC Koeppchen Wormeldange
0
27 Aug FT
CS Grevenmacher
1
Bettembourg
0
27 Aug FT
FC Etzella Ettelbruck
1
US Hostert
1
27 Aug FT
FC Jeunesse Canach
2
Residence Walferdange
5
27 Aug FT
FC Lorentzweiler
2
FC Rodange 91
1
27 Aug FT
FC Mamer 32
2
Alisontia Steinsel
2
27 Aug FT
US Rumelange
0
Berdenia Berbourg
3
27 Aug FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
Blo-Weiss Medernach
1
20 Aug FT
Alisontia Steinsel
2
FC Lorentzweiler
3
20 Aug FT
Berdenia Berbourg
0
Avenir Beggen
3
20 Aug FT
Blo-Weiss Medernach
2
FC Mamer 32
2
20 Aug FT
FC Koeppchen Wormeldange
4
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
20 Aug FT
FC Rodange 91
1
FC Etzella Ettelbruck
3
20 Aug FT
Residence Walferdange
3
CS Grevenmacher
0
20 Aug FT
US Hostert
3
FC Jeunesse Canach
3
20 Aug FT
US Rumelange
3
Bettembourg
1

results

20 Aug FT
Alisontia Steinsel
2
FC Lorentzweiler
3
20 Aug FT
Berdenia Berbourg
0
Avenir Beggen
3
20 Aug FT
Blo-Weiss Medernach
2
FC Mamer 32
2
20 Aug FT
FC Koeppchen Wormeldange
4
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
20 Aug FT
FC Rodange 91
1
FC Etzella Ettelbruck
3
20 Aug FT
Residence Walferdange
3
CS Grevenmacher
0
20 Aug FT
US Hostert
3
FC Jeunesse Canach
3
20 Aug FT
US Rumelange
3
Bettembourg
1
27 Aug FT
Avenir Beggen
1
FC Koeppchen Wormeldange
0
27 Aug FT
CS Grevenmacher
1
Bettembourg
0
27 Aug FT
FC Etzella Ettelbruck
1
US Hostert
1
27 Aug FT
FC Jeunesse Canach
2
Residence Walferdange
5
27 Aug FT
FC Lorentzweiler
2
FC Rodange 91
1
27 Aug FT
FC Mamer 32
2
Alisontia Steinsel
2
27 Aug FT
US Rumelange
0
Berdenia Berbourg
3
27 Aug FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
Blo-Weiss Medernach
1
02 Sep FT
US Hostert
3
FC Lorentzweiler
1
03 Sep FT
Alisontia Steinsel
3
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
03 Sep FT
Bettembourg
4
FC Jeunesse Canach
0
03 Sep FT
Blo-Weiss Medernach
1
Avenir Beggen
1
03 Sep FT
CS Grevenmacher
1
US Rumelange
3
03 Sep FT
FC Koeppchen Wormeldange
1
Berdenia Berbourg
0
03 Sep FT
FC Rodange 91
0
FC Mamer 32
3
03 Sep FT
Residence Walferdange
2
FC Etzella Ettelbruck
2
10 Sep FT
Avenir Beggen
2
Alisontia Steinsel
1
10 Sep FT
Berdenia Berbourg
3
Blo-Weiss Medernach
4
10 Sep FT
FC Etzella Ettelbruck
1
Bettembourg
2
10 Sep FT
FC Lorentzweiler
2
Residence Walferdange
2
10 Sep FT
FC Mamer 32
2
US Hostert
3
10 Sep FT
US Rumelange
2
FC Koeppchen Wormeldange
1
12 Sep FT
FC Jeunesse Canach
2
CS Grevenmacher
0
17 Sep FT
Alisontia Steinsel
1
Berdenia Berbourg
2
17 Sep FT
Blo-Weiss Medernach
2
FC Koeppchen Wormeldange
2
17 Sep FT
CS Grevenmacher
1
FC Etzella Ettelbruck
2
17 Sep FT
FC Jeunesse Canach
0
US Rumelange
3
17 Sep FT
FC Rodange 91
0
Avenir Beggen
1
17 Sep FT
Residence Walferdange
0
FC Mamer 32
0
17 Sep FT
US Hostert
6
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
17 Sep FT
Bettembourg
1
FC Lorentzweiler
2
20 Sep FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
FC Rodange 91
5
24 Sep FT
Avenir Beggen
3
US Hostert
2
24 Sep FT
Berdenia Berbourg
0
FC Rodange 91
3
24 Sep FT
FC Etzella Ettelbruck
0
FC Jeunesse Canach
0
24 Sep FT
FC Koeppchen Wormeldange
1
Alisontia Steinsel
2
24 Sep FT
FC Lorentzweiler
2
CS Grevenmacher
4
24 Sep FT
FC Mamer 32
1
Bettembourg
2
24 Sep FT
US Rumelange
3
Blo-Weiss Medernach
2
24 Sep FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
Residence Walferdange
2
06 Oct FT
US Hostert
6
Berdenia Berbourg
1
07 Oct FT
FC Rodange 91
2
FC Koeppchen Wormeldange
3
08 Oct FT
Alisontia Steinsel
3
Blo-Weiss Medernach
1
08 Oct FT
Bettembourg
0
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
08 Oct FT
CS Grevenmacher
2
FC Mamer 32
3
08 Oct FT
FC Etzella Ettelbruck
2
US Rumelange
0
08 Oct FT
FC Jeunesse Canach
2
FC Lorentzweiler
0
08 Oct FT
Residence Walferdange
5
Avenir Beggen
2
15 Oct FT
Avenir Beggen
1
Bettembourg
3
15 Oct FT
Berdenia Berbourg
2
Residence Walferdange
3
15 Oct FT
Blo-Weiss Medernach
2
FC Rodange 91
3
15 Oct FT
FC Koeppchen Wormeldange
0
US Hostert
3
15 Oct FT
FC Lorentzweiler
0
FC Etzella Ettelbruck
5
15 Oct FT
FC Mamer 32
0
FC Jeunesse Canach
2
15 Oct FT
US Rumelange
2
Alisontia Steinsel
2
15 Oct FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
CS Grevenmacher
0
22 Oct FT
Bettembourg
3
Berdenia Berbourg
1
22 Oct FT
CS Grevenmacher
1
Avenir Beggen
1
22 Oct FT
FC Etzella Ettelbruck
1
FC Mamer 32
0
22 Oct FT
FC Jeunesse Canach
1
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
22 Oct FT
FC Lorentzweiler
3
US Rumelange
1
22 Oct FT
FC Rodange 91
3
Alisontia Steinsel
1
22 Oct FT
Residence Walferdange
1
FC Koeppchen Wormeldange
3
22 Oct FT
US Hostert
2
Blo-Weiss Medernach
4
05 Nov FT
Alisontia Steinsel
2
US Hostert
3
05 Nov FT
Avenir Beggen
2
FC Jeunesse Canach
0
05 Nov FT
Berdenia Berbourg
1
CS Grevenmacher
3
05 Nov FT
Blo-Weiss Medernach
3
Residence Walferdange
5
05 Nov FT
FC Koeppchen Wormeldange
1
Bettembourg
2
05 Nov FT
US Rumelange
5
FC Rodange 91
2
05 Nov FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
FC Etzella Ettelbruck
2
12 Nov FT
FC Mamer 32
2
US Rumelange
1
12 Nov FT
Bettembourg
2
Blo-Weiss Medernach
2
12 Nov FT
CS Grevenmacher
1
FC Koeppchen Wormeldange
2
12 Nov FT
FC Etzella Ettelbruck
1
Avenir Beggen
0
12 Nov FT
FC Jeunesse Canach
1
Berdenia Berbourg
0
12 Nov FT
FC Lorentzweiler
1
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
12 Nov FT
Residence Walferdange
0
Alisontia Steinsel
2
12 Nov FT
US Hostert
2
FC Rodange 91
2
15 Nov FT
FC Mamer 32
1
FC Lorentzweiler
1
19 Nov FT
Alisontia Steinsel
2
Bettembourg
3
19 Nov FT
Avenir Beggen
1
FC Lorentzweiler
1
19 Nov FT
Berdenia Berbourg
0
FC Etzella Ettelbruck
0
19 Nov FT
Blo-Weiss Medernach
2
CS Grevenmacher
2
19 Nov FT
FC Koeppchen Wormeldange
2
FC Jeunesse Canach
1
19 Nov FT
US Rumelange
2
US Hostert
2
19 Nov FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
2
FC Mamer 32
4
25 Nov FT
Residence Walferdange
1
US Hostert
4
26 Nov FT
FC Mamer 32
4
Avenir Beggen
0
26 Nov FT
Bettembourg
2
FC Rodange 91
1
26 Nov FT
CS Grevenmacher
2
Alisontia Steinsel
2
26 Nov FT
FC Etzella Ettelbruck
2
FC Koeppchen Wormeldange
0
26 Nov FT
FC Jeunesse Canach
0
Blo-Weiss Medernach
2
26 Nov FT
FC Lorentzweiler
1
Berdenia Berbourg
3
26 Nov FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
5
US Rumelange
4
29 Nov FT
FC Rodange 91
2
Residence Walferdange
2
02 Dec FT
US Hostert
0
Bettembourg
7
03 Dec FT
Alisontia Steinsel
2
FC Jeunesse Canach
3
03 Dec FT
Avenir Beggen
6
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
03 Dec FT
Berdenia Berbourg
0
FC Mamer 32
3
03 Dec FT
Blo-Weiss Medernach
2
FC Etzella Ettelbruck
1
03 Dec FT
FC Koeppchen Wormeldange
2
FC Lorentzweiler
0
03 Dec FT
US Rumelange
2
Residence Walferdange
2
08 Dec FT
CS Grevenmacher
3
US Hostert
2
10 Dec FT
FC Mamer 32
3
FC Koeppchen Wormeldange
1
10 Dec FT
Avenir Beggen
1
US Rumelange
2
10 Dec FT
Bettembourg
4
Residence Walferdange
0
10 Dec FT
FC Etzella Ettelbruck
2
Alisontia Steinsel
0
10 Dec FT
FC Jeunesse Canach
1
FC Rodange 91
3
10 Dec FT
FC Lorentzweiler
2
Blo-Weiss Medernach
0
10 Dec FT
Yellow Boys Weiler-La-Tour
3
Berdenia Berbourg
1
13 Dec FT
FC Rodange 91
2
CS Grevenmacher
0
18 Feb FT
Alisontia Steinsel
1
FC Mamer 32
4
18 Feb FT
Berdenia Berbourg
1
US Rumelange
1
18 Feb FT
Bettembourg
1
CS Grevenmacher
4
18 Feb FT
Blo-Weiss Medernach
2
Yellow Boys Weiler-La-Tour
1
18 Feb FT
FC Koeppchen Wormeldange
2
Avenir Beggen
0
18 Feb FT
FC Rodange 91
3
FC Lorentzweiler
1
18 Feb FT
Residence Walferdange
3
FC Jeunesse Canach
1
18 Feb FT
US Hostert
1
FC Etzella Ettelbruck
1
25 Feb FT
FC Mamer 32
1
FC Rodange 91
2
25 Feb FT
Berdenia Berbourg
1
FC Koeppchen Wormeldange
0
25 Feb FT
FC Etzella Ettelbruck
2
Residence Walferdange
1
25 Feb FT
FC Jeunesse Canach
2
Bettembourg
0
25 Feb FT
FC Lorentzweiler
5
US Hostert
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Bettembourg
9
6
0
3
20
12
8
18
2
FC Mamer 32
8
5
2
1
19
8
11
17
3
FC Rodange 91
9
5
1
3
22
18
4
16
4
US Hostert
9
4
2
3
21
19
2
14
5
FC Etzella Ettelbruck
8
3
3
2
16
10
6
12
6
Residence Walferdange
9
3
3
3
22
22
0
12
7
Blo-Weiss Medernach
8
3
2
3
16
16
0
11
8
US Rumelange
8
3
1
4
15
15
0
10
9
CS Grevenmacher
8
3
1
4
13
16
-3
10
10
FC Koeppchen Wormeldange
9
3
1
5
12
15
-3
10
11
Alisontia Steinsel
8
2
3
3
12
14
-2
9
12
Berdenia Berbourg
8
3
0
5
11
16
-5
9
13
FC Jeunesse Canach
8
2
2
4
10
16
-6
8
14
FC Lorentzweiler
8
2
2
4
9
15
-6
8
15
Avenir Beggen
8
2
2
4
8
14
-6
8
16
Yellow Boys Weiler-La-Tour
8
1
2
5
10
23
-13
5
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Luxembourg - Division D Honneur - Oddsbook