FIXTURES

01 Mar 22:00
Azul Claro Numazu
Gainare Tottori
01 Mar 22:00
Giravanz Kitakyushu
Grulla Morioka
01 Mar 22:00
Kamatamare Sanuki
Kataller Toyama
01 Mar 22:00
Omiya Ardija
FC Gifu
01 Mar 22:00
SC Sagamihara
Vanraure Hachinohe
01 Mar 22:00
Tegevajaro Miyazaki
Fukushima United
02 Mar 00:00
FC Ryukyu
Matsumoto Yamaga
02 Mar 22:00
Nara Club
Nagano Parceiro
02 Mar 22:00
YSCC
FC Osaka
02 Mar 22:00
Zweigen Kanazawa
FC Imabari
08 Mar 22:00
Kataller Toyama
Nara Club
08 Mar 22:00
Matsumoto Yamaga
YSCC
08 Mar 22:00
Nagano Parceiro
SC Sagamihara
08 Mar 22:00
Zweigen Kanazawa
FC Osaka
09 Mar 21:00
FC Imabari
Azul Claro Numazu
09 Mar 21:00
Gainare Tottori
Tegevajaro Miyazaki
09 Mar 23:00
FC Gifu
Kamatamare Sanuki
15 Mar 21:00
FC Osaka
FC Gifu
15 Mar 22:00
Azul Claro Numazu
Giravanz Kitakyushu
15 Mar 22:00
Kamatamare Sanuki
Nagano Parceiro
15 Mar 22:00
Omiya Ardija
Nara Club
15 Mar 22:00
Tegevajaro Miyazaki
Zweigen Kanazawa
15 Mar 22:00
YSCC
FC Imabari
16 Mar 21:00
Vanraure Hachinohe
Kataller Toyama
16 Mar 22:00
Fukushima United
Matsumoto Yamaga
16 Mar 22:00
Grulla Morioka
Gainare Tottori
16 Mar 22:00
SC Sagamihara
FC Ryukyu
19 Mar 21:00
FC Imabari
FC Gifu
19 Mar 21:00
Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki
19 Mar 22:00
Giravanz Kitakyushu
FC Osaka
19 Mar 22:00
Kataller Toyama
Zweigen Kanazawa
19 Mar 22:00
Matsumoto Yamaga
Grulla Morioka
19 Mar 22:00
Nagano Parceiro
Fukushima United
19 Mar 22:00
Nara Club
Vanraure Hachinohe
19 Mar 22:00
Tegevajaro Miyazaki
Azul Claro Numazu
19 Mar 23:00
FC Ryukyu
YSCC
20 Mar 02:00
SC Sagamihara
Omiya Ardija
22 Mar 21:00
FC Osaka
Matsumoto Yamaga
22 Mar 22:00
Omiya Ardija
Tegevajaro Miyazaki
23 Mar 21:00
FC Imabari
Giravanz Kitakyushu
23 Mar 21:00
Vanraure Hachinohe
Nagano Parceiro
23 Mar 22:00
Azul Claro Numazu
FC Ryukyu
23 Mar 22:00
Fukushima United
Kataller Toyama
23 Mar 22:00
Kamatamare Sanuki
Nara Club
23 Mar 22:00
YSCC
Gainare Tottori
23 Mar 22:00
Zweigen Kanazawa
SC Sagamihara
23 Mar 23:00
FC Gifu
Grulla Morioka
29 Mar 21:00
FC Osaka
FC Imabari
29 Mar 21:00
SC Sagamihara
Kamatamare Sanuki
29 Mar 22:00
Nagano Parceiro
Azul Claro Numazu
30 Mar 00:00
FC Ryukyu
Kataller Toyama
30 Mar 21:00
Gainare Tottori
Vanraure Hachinohe
30 Mar 22:00
Fukushima United
YSCC
30 Mar 22:00
Giravanz Kitakyushu
Omiya Ardija
30 Mar 22:00
Grulla Morioka
Tegevajaro Miyazaki
30 Mar 22:00
Matsumoto Yamaga
FC Gifu
30 Mar 22:00
Nara Club
Zweigen Kanazawa
05 Apr 21:00
FC Imabari
Nagano Parceiro
05 Apr 21:00
Gainare Tottori
Fukushima United
05 Apr 22:00
Azul Claro Numazu
Grulla Morioka
05 Apr 22:00
Kataller Toyama
Giravanz Kitakyushu
05 Apr 22:00
Omiya Ardija
FC Osaka
05 Apr 22:00
SC Sagamihara
FC Gifu
05 Apr 22:00
Tegevajaro Miyazaki
Nara Club
05 Apr 22:00
Zweigen Kanazawa
Matsumoto Yamaga
06 Apr 22:00
Kamatamare Sanuki
YSCC
06 Apr 22:00
Vanraure Hachinohe
FC Ryukyu
10 Apr 02:00
Grulla Morioka
Nara Club
10 Apr 03:00
Azul Claro Numazu
SC Sagamihara
10 Apr 03:00
FC Gifu
Kataller Toyama
10 Apr 03:00
FC Osaka
Vanraure Hachinohe
10 Apr 03:00
Fukushima United
Zweigen Kanazawa
10 Apr 03:00
Giravanz Kitakyushu
FC Ryukyu
10 Apr 03:00
Nagano Parceiro
Gainare Tottori
10 Apr 03:00
Tegevajaro Miyazaki
FC Imabari
10 Apr 03:00
YSCC
Omiya Ardija
12 Apr 22:00
Nara Club
Matsumoto Yamaga
12 Apr 22:00
SC Sagamihara
Fukushima United
13 Apr 21:00
Vanraure Hachinohe
FC Imabari
13 Apr 22:00
Giravanz Kitakyushu
Kamatamare Sanuki
13 Apr 22:00
Grulla Morioka
FC Osaka
13 Apr 22:00
Kataller Toyama
Gainare Tottori
13 Apr 22:00
Omiya Ardija
Azul Claro Numazu
13 Apr 22:00
Zweigen Kanazawa
YSCC
13 Apr 23:00
FC Gifu
Tegevajaro Miyazaki
14 Apr 00:00
FC Ryukyu
Nagano Parceiro
19 Apr 22:00
Grulla Morioka
FC Ryukyu
19 Apr 22:00
Matsumoto Yamaga
Kamatamare Sanuki
20 Apr 21:00
Fukushima United
Omiya Ardija
20 Apr 21:00
Vanraure Hachinohe
Giravanz Kitakyushu
26 Apr 21:00
FC Imabari
Omiya Ardija
26 Apr 21:00
Nagano Parceiro
Giravanz Kitakyushu
26 Apr 22:00
Tegevajaro Miyazaki
SC Sagamihara
26 Apr 22:00
YSCC
Nara Club
27 Apr 21:00
Gainare Tottori
FC Ryukyu
27 Apr 22:00
Fukushima United
Grulla Morioka
27 Apr 22:00
Kamatamare Sanuki
Vanraure Hachinohe
27 Apr 22:00
Matsumoto Yamaga
Kataller Toyama
27 Apr 22:00
Zweigen Kanazawa
FC Gifu
27 Apr 23:00
FC Osaka
Azul Claro Numazu
02 May 21:00
Gainare Tottori
Omiya Ardija
02 May 22:00
Azul Claro Numazu
Fukushima United
02 May 22:00
FC Ryukyu
Kamatamare Sanuki
02 May 22:00
Giravanz Kitakyushu
YSCC
02 May 22:00
Grulla Morioka
Zweigen Kanazawa
02 May 22:00
Kataller Toyama
Tegevajaro Miyazaki
02 May 22:00
Matsumoto Yamaga
Vanraure Hachinohe
02 May 22:00
Nara Club
FC Imabari
02 May 22:00
SC Sagamihara
FC Osaka
03 May 00:00
Nagano Parceiro
FC Gifu
05 May 21:00
FC Imabari
Kataller Toyama
05 May 21:00
FC Osaka
FC Ryukyu
05 May 21:00
Vanraure Hachinohe
Grulla Morioka
05 May 22:00
Fukushima United
Nara Club
05 May 22:00
Kamatamare Sanuki
Azul Claro Numazu
05 May 22:00
Omiya Ardija
Matsumoto Yamaga
05 May 22:00
Tegevajaro Miyazaki
Nagano Parceiro
05 May 22:00
YSCC
SC Sagamihara
05 May 22:00
Zweigen Kanazawa
Gainare Tottori
06 May 03:00
FC Gifu
Giravanz Kitakyushu
17 May 21:00
FC Imabari
Fukushima United
17 May 22:00
Grulla Morioka
YSCC
17 May 22:00
Kamatamare Sanuki
Omiya Ardija
17 May 22:00
Kataller Toyama
FC Osaka
17 May 22:00
Matsumoto Yamaga
Giravanz Kitakyushu
17 May 22:00
Nagano Parceiro
Zweigen Kanazawa
17 May 22:00
Nara Club
FC Gifu
18 May 01:00
FC Ryukyu
Tegevajaro Miyazaki
18 May 21:00
Gainare Tottori
SC Sagamihara
18 May 22:00
Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe
31 May 22:00
Matsumoto Yamaga
FC Imabari
31 May 22:00
Omiya Ardija
Nagano Parceiro
01 Jun 22:00
Azul Claro Numazu
Kataller Toyama
01 Jun 22:00
Fukushima United
Kamatamare Sanuki
01 Jun 22:00
Giravanz Kitakyushu
Gainare Tottori
01 Jun 22:00
SC Sagamihara
Grulla Morioka
01 Jun 22:00
Vanraure Hachinohe
Zweigen Kanazawa
01 Jun 22:00
YSCC
Tegevajaro Miyazaki
02 Jun 00:00
FC Osaka
Nara Club
02 Jun 03:00
FC Gifu
FC Ryukyu
08 Jun 02:00
FC Ryukyu
FC Imabari
08 Jun 02:00
Nagano Parceiro
YSCC
08 Jun 02:00
Nara Club
SC Sagamihara
08 Jun 03:00
FC Gifu
Azul Claro Numazu
08 Jun 03:00
Gainare Tottori
Matsumoto Yamaga
08 Jun 22:00
Fukushima United
Vanraure Hachinohe
08 Jun 22:00
Kamatamare Sanuki
FC Osaka
08 Jun 22:00
Kataller Toyama
Grulla Morioka
08 Jun 22:00
Zweigen Kanazawa
Omiya Ardija
09 Jun 03:00
Tegevajaro Miyazaki
Giravanz Kitakyushu
15 Jun 02:00
YSCC
FC Gifu
15 Jun 21:00
Matsumoto Yamaga
Azul Claro Numazu
15 Jun 21:00
Vanraure Hachinohe
Tegevajaro Miyazaki
15 Jun 22:00
Giravanz Kitakyushu
Nara Club
15 Jun 22:00
Kamatamare Sanuki
Zweigen Kanazawa
15 Jun 22:05
Kataller Toyama
Omiya Ardija
16 Jun 02:00
FC Imabari
SC Sagamihara
16 Jun 02:00
Grulla Morioka
Nagano Parceiro
16 Jun 03:00
FC Ryukyu
Fukushima United
22 Jun 02:00
Grulla Morioka
FC Imabari
22 Jun 02:00
Nagano Parceiro
Kataller Toyama
22 Jun 02:00
SC Sagamihara
Matsumoto Yamaga
22 Jun 03:00
Gainare Tottori
FC Gifu
22 Jun 03:00
Omiya Ardija
FC Ryukyu
22 Jun 03:00
Tegevajaro Miyazaki
Kamatamare Sanuki
22 Jun 22:00
Fukushima United
FC Osaka
22 Jun 22:00
Vanraure Hachinohe
YSCC
22 Jun 22:00
Zweigen Kanazawa
Giravanz Kitakyushu
23 Jun 02:00
Azul Claro Numazu
Nara Club
29 Jun 00:00
Matsumoto Yamaga
Nagano Parceiro
29 Jun 01:00
FC Osaka
Tegevajaro Miyazaki
29 Jun 02:00
Giravanz Kitakyushu
Fukushima United
29 Jun 02:00
Kataller Toyama
SC Sagamihara
29 Jun 02:00
Nara Club
Gainare Tottori
29 Jun 02:00
YSCC
Azul Claro Numazu
29 Jun 03:00
FC Gifu
Vanraure Hachinohe
29 Jun 03:00
Omiya Ardija
Grulla Morioka
30 Jun 02:00
FC Imabari
Kamatamare Sanuki
30 Jun 02:00
FC Ryukyu
Zweigen Kanazawa
06 Jul 02:00
Azul Claro Numazu
Omiya Ardija
06 Jul 02:00
FC Osaka
Kataller Toyama
06 Jul 02:00
Grulla Morioka
SC Sagamihara
06 Jul 02:00
Vanraure Hachinohe
Matsumoto Yamaga
06 Jul 02:00
Zweigen Kanazawa
Nagano Parceiro
06 Jul 03:00
Gainare Tottori
Giravanz Kitakyushu
06 Jul 03:00
Tegevajaro Miyazaki
FC Gifu
06 Jul 23:00
Fukushima United
FC Imabari
07 Jul 02:00
Kamatamare Sanuki
FC Ryukyu
07 Jul 02:00
Nara Club
YSCC
13 Jul 02:00
Kataller Toyama
FC Ryukyu
13 Jul 02:00
Nagano Parceiro
Grulla Morioka
13 Jul 02:00
SC Sagamihara
Azul Claro Numazu
13 Jul 02:00
Vanraure Hachinohe
Gainare Tottori
13 Jul 02:00
YSCC
Fukushima United
13 Jul 03:00
FC Gifu
Nara Club
13 Jul 03:00
Omiya Ardija
Kamatamare Sanuki
14 Jul 02:00
Giravanz Kitakyushu
Tegevajaro Miyazaki
14 Jul 02:00
Matsumoto Yamaga
FC Osaka
14 Jul 03:00
FC Imabari
Zweigen Kanazawa
20 Jul 02:00
Azul Claro Numazu
FC Gifu
20 Jul 02:00
FC Osaka
Omiya Ardija
20 Jul 02:00
Fukushima United
Tegevajaro Miyazaki
20 Jul 02:00
Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga
20 Jul 02:00
Nagano Parceiro
FC Imabari
20 Jul 02:00
Zweigen Kanazawa
Vanraure Hachinohe
20 Jul 03:00
Gainare Tottori
YSCC
21 Jul 02:00
FC Ryukyu
Nara Club
21 Jul 02:00
Grulla Morioka
Kataller Toyama
21 Jul 02:00
Kamatamare Sanuki
SC Sagamihara
27 Jul 02:00
FC Osaka
Kamatamare Sanuki
27 Jul 02:00
Kataller Toyama
Nagano Parceiro
27 Jul 02:00
Nara Club
Azul Claro Numazu
27 Jul 02:00
SC Sagamihara
Zweigen Kanazawa
27 Jul 02:00
YSCC
Vanraure Hachinohe
27 Jul 03:00
FC Imabari
Grulla Morioka
27 Jul 03:00
FC Ryukyu
Giravanz Kitakyushu
27 Jul 03:00
Matsumoto Yamaga
Fukushima United
27 Jul 03:00
Tegevajaro Miyazaki
Omiya Ardija
28 Jul 03:00
FC Gifu
Gainare Tottori
17 Aug 02:00
Fukushima United
FC Ryukyu
17 Aug 02:00
Giravanz Kitakyushu
Kataller Toyama
17 Aug 02:00
Grulla Morioka
Azul Claro Numazu
17 Aug 02:00
Nagano Parceiro
Tegevajaro Miyazaki
17 Aug 02:00
Vanraure Hachinohe
FC Gifu
17 Aug 02:00
YSCC
Kamatamare Sanuki
17 Aug 03:00
FC Imabari
FC Osaka
17 Aug 03:00
Gainare Tottori
Nara Club
17 Aug 03:00
Matsumoto Yamaga
SC Sagamihara
17 Aug 03:00
Omiya Ardija
Zweigen Kanazawa
24 Aug 02:00
Azul Claro Numazu
FC Imabari
24 Aug 02:00
Kataller Toyama
Matsumoto Yamaga
24 Aug 02:00
Nagano Parceiro
Omiya Ardija
24 Aug 02:00
Nara Club
Giravanz Kitakyushu
24 Aug 02:00
Vanraure Hachinohe
SC Sagamihara
24 Aug 02:00
Zweigen Kanazawa
FC Ryukyu
24 Aug 03:00
Gainare Tottori
FC Osaka
24 Aug 03:00
Tegevajaro Miyazaki
Grulla Morioka
25 Aug 03:00
FC Gifu
YSCC
25 Aug 03:00
Kamatamare Sanuki
Fukushima United
31 Aug 02:00
FC Ryukyu
Gainare Tottori
31 Aug 02:00
Fukushima United
Giravanz Kitakyushu
31 Aug 02:00
SC Sagamihara
Nagano Parceiro
31 Aug 02:30
Kataller Toyama
Azul Claro Numazu
31 Aug 03:00
FC Gifu
Matsumoto Yamaga
31 Aug 03:00
FC Imabari
Nara Club
31 Aug 03:00
Omiya Ardija
YSCC
31 Aug 03:00
Tegevajaro Miyazaki
Vanraure Hachinohe
01 Sep 02:00
Grulla Morioka
Kamatamare Sanuki
06 Sep 03:00
Vanraure Hachinohe
Fukushima United
07 Sep 03:00
FC Ryukyu
Grulla Morioka
07 Sep 03:00
Gainare Tottori
Azul Claro Numazu
07 Sep 03:00
Giravanz Kitakyushu
FC Imabari
07 Sep 03:00
Matsumoto Yamaga
Omiya Ardija
07 Sep 03:00
Nagano Parceiro
FC Osaka
07 Sep 03:00
SC Sagamihara
Tegevajaro Miyazaki
07 Sep 03:00
YSCC
Zweigen Kanazawa
08 Sep 03:00
Kamatamare Sanuki
FC Gifu
08 Sep 03:00
Nara Club
Kataller Toyama
14 Sep 03:00
FC Gifu
SC Sagamihara
14 Sep 03:00
FC Imabari
Matsumoto Yamaga
14 Sep 03:00
Grulla Morioka
Vanraure Hachinohe
14 Sep 03:00
Kataller Toyama
YSCC
14 Sep 03:00
Nagano Parceiro
Nara Club
14 Sep 03:00
Omiya Ardija
Giravanz Kitakyushu
14 Sep 03:00
Zweigen Kanazawa
Kamatamare Sanuki
15 Sep 03:00
Azul Claro Numazu
FC Osaka
15 Sep 03:00
Fukushima United
Gainare Tottori
15 Sep 03:00
Tegevajaro Miyazaki
FC Ryukyu
21 Sep 03:00
FC Ryukyu
Azul Claro Numazu
21 Sep 03:00
Gainare Tottori
Nagano Parceiro
21 Sep 03:00
Giravanz Kitakyushu
FC Gifu
21 Sep 03:00
SC Sagamihara
FC Imabari
21 Sep 03:00
Vanraure Hachinohe
Omiya Ardija
22 Sep 03:00
Kamatamare Sanuki
Matsumoto Yamaga
22 Sep 03:00
Nara Club
Tegevajaro Miyazaki
22 Sep 03:00
YSCC
Grulla Morioka
22 Sep 03:00
Zweigen Kanazawa
Kataller Toyama
23 Sep 03:00
FC Osaka
Fukushima United
28 Sep 03:00
FC Gifu
Zweigen Kanazawa
28 Sep 03:00
FC Imabari
Vanraure Hachinohe
28 Sep 03:00
FC Ryukyu
FC Osaka
28 Sep 03:00
Omiya Ardija
SC Sagamihara
29 Sep 03:00
Azul Claro Numazu
YSCC
29 Sep 03:00
Fukushima United
Nagano Parceiro
29 Sep 03:00
Grulla Morioka
Giravanz Kitakyushu
29 Sep 03:00
Kataller Toyama
Kamatamare Sanuki
29 Sep 03:00
Matsumoto Yamaga
Nara Club
29 Sep 03:00
Tegevajaro Miyazaki
Gainare Tottori
05 Oct 03:00
Fukushima United
FC Gifu
05 Oct 03:00
Nagano Parceiro
Matsumoto Yamaga
05 Oct 03:00
Nara Club
Omiya Ardija
05 Oct 03:00
YSCC
FC Ryukyu
06 Oct 03:00
Kamatamare Sanuki
Gainare Tottori
06 Oct 03:00
Kataller Toyama
FC Imabari
06 Oct 03:00
SC Sagamihara
Giravanz Kitakyushu
06 Oct 03:00
Vanraure Hachinohe
Azul Claro Numazu
06 Oct 03:00
Zweigen Kanazawa
Tegevajaro Miyazaki
11 Oct 03:00
FC Gifu
Nagano Parceiro
12 Oct 03:00
FC Imabari
YSCC
12 Oct 03:00
FC Ryukyu
SC Sagamihara
12 Oct 03:00
Giravanz Kitakyushu
Vanraure Hachinohe
12 Oct 03:00
Tegevajaro Miyazaki
Kataller Toyama
13 Oct 03:00
Azul Claro Numazu
Kamatamare Sanuki
13 Oct 03:00
Gainare Tottori
Grulla Morioka
13 Oct 03:00
Matsumoto Yamaga
Zweigen Kanazawa
13 Oct 03:00
Nara Club
FC Osaka
13 Oct 03:00
Omiya Ardija
Fukushima United
19 Oct 03:00
FC Osaka
Giravanz Kitakyushu
19 Oct 03:00
Nagano Parceiro
FC Ryukyu
19 Oct 03:00
Omiya Ardija
FC Imabari
20 Oct 03:00
Grulla Morioka
FC Gifu
20 Oct 03:00
Kamatamare Sanuki
Tegevajaro Miyazaki
20 Oct 03:00
Kataller Toyama
Fukushima United
20 Oct 03:00
Matsumoto Yamaga
Gainare Tottori
20 Oct 03:00
SC Sagamihara
YSCC
20 Oct 03:00
Vanraure Hachinohe
Nara Club
20 Oct 03:00
Zweigen Kanazawa
Azul Claro Numazu
26 Oct 03:00
FC Gifu
FC Imabari
26 Oct 03:00
FC Ryukyu
Vanraure Hachinohe
26 Oct 03:00
Giravanz Kitakyushu
Zweigen Kanazawa
26 Oct 03:00
Nara Club
Kamatamare Sanuki
26 Oct 03:00
YSCC
Matsumoto Yamaga
27 Oct 04:00
Azul Claro Numazu
Nagano Parceiro
27 Oct 04:00
Fukushima United
SC Sagamihara
27 Oct 04:00
Gainare Tottori
Kataller Toyama
27 Oct 04:00
Tegevajaro Miyazaki
FC Osaka
02 Nov 04:00
FC Gifu
FC Osaka
02 Nov 04:00
Giravanz Kitakyushu
Azul Claro Numazu
02 Nov 04:00
Matsumoto Yamaga
Tegevajaro Miyazaki
02 Nov 04:00
Nara Club
Fukushima United
02 Nov 04:00
Omiya Ardija
Gainare Tottori
02 Nov 04:00
SC Sagamihara
Kataller Toyama
02 Nov 04:00
YSCC
Nagano Parceiro
03 Nov 04:00
FC Imabari
FC Ryukyu
03 Nov 04:00
Vanraure Hachinohe
Kamatamare Sanuki
03 Nov 04:00
Zweigen Kanazawa
Grulla Morioka
09 Nov 04:00
FC Osaka
YSCC
09 Nov 04:00
Grulla Morioka
Matsumoto Yamaga
09 Nov 04:00
Nagano Parceiro
Vanraure Hachinohe
10 Nov 04:00
Azul Claro Numazu
Tegevajaro Miyazaki
10 Nov 04:00
FC Ryukyu
Omiya Ardija
10 Nov 04:00
Gainare Tottori
FC Imabari
10 Nov 04:00
Kamatamare Sanuki
Giravanz Kitakyushu
10 Nov 04:00
Kataller Toyama
FC Gifu
10 Nov 04:00
SC Sagamihara
Nara Club
10 Nov 04:00
Zweigen Kanazawa
Fukushima United
15 Nov 04:00
FC Osaka
SC Sagamihara
16 Nov 04:00
FC Gifu
Omiya Ardija
16 Nov 04:00
Giravanz Kitakyushu
Nagano Parceiro
16 Nov 04:00
Kamatamare Sanuki
FC Imabari
16 Nov 04:00
Matsumoto Yamaga
FC Ryukyu
17 Nov 04:00
Fukushima United
Azul Claro Numazu
17 Nov 04:00
Gainare Tottori
Zweigen Kanazawa
17 Nov 04:00
Kataller Toyama
Vanraure Hachinohe
17 Nov 04:00
Nara Club
Grulla Morioka
17 Nov 04:00
Tegevajaro Miyazaki
YSCC
24 Nov 04:00
Azul Claro Numazu
Matsumoto Yamaga
24 Nov 04:00
FC Imabari
Tegevajaro Miyazaki
24 Nov 04:00
FC Ryukyu
FC Gifu
24 Nov 04:00
Grulla Morioka
Fukushima United
24 Nov 04:00
Nagano Parceiro
Kamatamare Sanuki
24 Nov 04:00
Omiya Ardija
Kataller Toyama
24 Nov 04:00
SC Sagamihara
Gainare Tottori
24 Nov 04:00
Vanraure Hachinohe
FC Osaka
24 Nov 04:00
YSCC
Giravanz Kitakyushu
24 Nov 04:00
Zweigen Kanazawa
Nara Club

RESULTS

results

23 Feb FT
Giravanz Kitakyushu
0
SC Sagamihara
1
23 Feb FT
Nara Club
1
FC Ryukyu
2
23 Feb FT
Omiya Ardija
4
Vanraure Hachinohe
1
23 Feb FT
FC Gifu
4
Fukushima United
1
24 Feb FT
FC Imabari
1
Gainare Tottori
0
24 Feb FT
Azul Claro Numazu
3
Zweigen Kanazawa
0
24 Feb FT
Kamatamare Sanuki
1
Grulla Morioka
1
24 Feb FT
Tegevajaro Miyazaki
1
Matsumoto Yamaga
2
24 Feb FT
YSCC
1
Kataller Toyama
1
25 Feb FT
FC Osaka
2
Nagano Parceiro
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
FC Gifu
1
1
0
0
4
1
3
3
2
Omiya Ardija
1
1
0
0
4
1
3
3
3
Azul Claro Numazu
1
1
0
0
3
0
3
3
4
FC Osaka
1
1
0
0
2
1
1
3
5
FC Ryukyu
1
1
0
0
2
1
1
3
6
Matsumoto Yamaga
1
1
0
0
2
1
1
3
7
FC Imabari
1
1
0
0
1
0
1
3
8
SC Sagamihara
1
1
0
0
1
0
1
3
9
Grulla Morioka
1
0
1
0
1
1
0
1
10
Kamatamare Sanuki
1
0
1
0
1
1
0
1
11
Kataller Toyama
1
0
1
0
1
1
0
1
12
YSCC
1
0
1
0
1
1
0
1
13
Nagano Parceiro
1
0
0
1
1
2
-1
0
14
Nara Club
1
0
0
1
1
2
-1
0
15
Tegevajaro Miyazaki
1
0
0
1
1
2
-1
0
16
Gainare Tottori
1
0
0
1
0
1
-1
0
17
Giravanz Kitakyushu
1
0
0
1
0
1
-1
0
18
Fukushima United
1
0
0
1
1
4
-3
0
19
Vanraure Hachinohe
1
0
0
1
1
4
-3
0
20
Zweigen Kanazawa
1
0
0
1
0
3
-3
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Japan - J League 3 - Oddsbook