FIXTURES

02 Aug 10:00
FC Anker Wismar
Rostocker FC 1895
02 Aug 10:00
TeBe Berlin
TSG Neustrelitz
03 Aug 04:00
BFC Preussen
Staaken
03 Aug 04:00
SV Lichtenberg 47
SG Dynamo Schwerin
03 Aug 08:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
Eintracht Mahlsdorf
04 Aug 03:00
TuS Makkabi Berlin
Optik Rathenow
04 Aug 05:00
Berliner AK 07
Sparta Lichtenberg
04 Aug 05:00
Tasmania Berlin
Hansa Rostock II
09 Aug 10:30
SG Dynamo Schwerin
Tasmania Berlin
09 Aug 10:30
TSG Neustrelitz
FC Anker Wismar
10 Aug 05:00
Optik Rathenow
SV Lichtenberg 47
11 Aug 05:00
Eintracht Mahlsdorf
TuS Makkabi Berlin
11 Aug 05:00
Hansa Rostock II
TeBe Berlin
11 Aug 05:00
Rostocker FC 1895
Berliner AK 07
11 Aug 05:00
Sparta Lichtenberg
BFC Preussen
11 Aug 05:00
Staaken
Gruen-Weiss Ahrensfelde
23 Aug 09:30
FC Anker Wismar
Hansa Rostock II
23 Aug 10:00
SV Lichtenberg 47
Eintracht Mahlsdorf
23 Aug 10:30
Tasmania Berlin
TeBe Berlin
24 Aug 05:00
Berliner AK 07
TSG Neustrelitz
24 Aug 05:00
SG Dynamo Schwerin
Optik Rathenow
25 Aug 04:00
TuS Makkabi Berlin
Staaken
25 Aug 05:00
BFC Preussen
Rostocker FC 1895
25 Aug 05:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
Sparta Lichtenberg
30 Aug 10:00
TSG Neustrelitz
BFC Preussen
30 Aug 11:00
TeBe Berlin
FC Anker Wismar
31 Aug 05:00
Optik Rathenow
Tasmania Berlin
01 Sep 05:00
Eintracht Mahlsdorf
SG Dynamo Schwerin
01 Sep 05:00
Hansa Rostock II
Berliner AK 07
01 Sep 05:00
Rostocker FC 1895
Gruen-Weiss Ahrensfelde
01 Sep 05:00
Sparta Lichtenberg
TuS Makkabi Berlin
01 Sep 05:00
Staaken
SV Lichtenberg 47
13 Sep 10:30
Tasmania Berlin
FC Anker Wismar
14 Sep 05:00
Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
14 Sep 05:00
SG Dynamo Schwerin
Staaken
14 Sep 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
TSG Neustrelitz
14 Sep 07:00
Berliner AK 07
TeBe Berlin
15 Sep 03:00
TuS Makkabi Berlin
Rostocker FC 1895
15 Sep 05:00
BFC Preussen
Hansa Rostock II
15 Sep 05:00
SV Lichtenberg 47
Sparta Lichtenberg
20 Sep 10:00
TeBe Berlin
BFC Preussen
21 Sep 05:00
FC Anker Wismar
Berliner AK 07
22 Sep 04:30
TSG Neustrelitz
TuS Makkabi Berlin
22 Sep 05:00
Eintracht Mahlsdorf
Tasmania Berlin
22 Sep 05:00
Hansa Rostock II
Gruen-Weiss Ahrensfelde
22 Sep 05:00
Rostocker FC 1895
SV Lichtenberg 47
22 Sep 05:00
Sparta Lichtenberg
SG Dynamo Schwerin
22 Sep 05:00
Staaken
Optik Rathenow
27 Sep 10:00
SG Dynamo Schwerin
Rostocker FC 1895
28 Sep 04:00
BFC Preussen
FC Anker Wismar
28 Sep 04:00
SV Lichtenberg 47
TSG Neustrelitz
28 Sep 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
TeBe Berlin
29 Sep 03:00
TuS Makkabi Berlin
Hansa Rostock II
29 Sep 05:00
Eintracht Mahlsdorf
Staaken
29 Sep 05:00
Optik Rathenow
Sparta Lichtenberg
29 Sep 05:00
Tasmania Berlin
Berliner AK 07
04 Oct 10:30
Staaken
Tasmania Berlin
04 Oct 10:30
TSG Neustrelitz
SG Dynamo Schwerin
05 Oct 05:00
Berliner AK 07
BFC Preussen
05 Oct 05:00
FC Anker Wismar
Gruen-Weiss Ahrensfelde
06 Oct 05:00
Hansa Rostock II
SV Lichtenberg 47
06 Oct 05:00
Rostocker FC 1895
Optik Rathenow
06 Oct 05:00
Sparta Lichtenberg
Eintracht Mahlsdorf
06 Oct 05:00
TeBe Berlin
TuS Makkabi Berlin
18 Oct 10:00
SG Dynamo Schwerin
Hansa Rostock II
18 Oct 10:30
Tasmania Berlin
BFC Preussen
19 Oct 04:00
SV Lichtenberg 47
TeBe Berlin
19 Oct 05:00
Optik Rathenow
TSG Neustrelitz
19 Oct 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
Berliner AK 07
20 Oct 04:00
TuS Makkabi Berlin
FC Anker Wismar
20 Oct 05:00
Eintracht Mahlsdorf
Rostocker FC 1895
20 Oct 05:00
Staaken
Sparta Lichtenberg
25 Oct 10:30
TeBe Berlin
SG Dynamo Schwerin
26 Oct 04:00
BFC Preussen
Gruen-Weiss Ahrensfelde
26 Oct 04:00
FC Anker Wismar
SV Lichtenberg 47
27 Oct 05:30
TSG Neustrelitz
Eintracht Mahlsdorf
27 Oct 06:00
Berliner AK 07
TuS Makkabi Berlin
27 Oct 06:00
Hansa Rostock II
Optik Rathenow
27 Oct 06:00
Rostocker FC 1895
Staaken
27 Oct 06:00
Sparta Lichtenberg
Tasmania Berlin
01 Nov 11:00
SG Dynamo Schwerin
FC Anker Wismar
01 Nov 11:30
Tasmania Berlin
Gruen-Weiss Ahrensfelde
02 Nov 05:00
SV Lichtenberg 47
Berliner AK 07
02 Nov 05:30
Optik Rathenow
TeBe Berlin
03 Nov 04:00
TuS Makkabi Berlin
BFC Preussen
03 Nov 05:30
Eintracht Mahlsdorf
Hansa Rostock II
03 Nov 05:30
Sparta Lichtenberg
Rostocker FC 1895
03 Nov 06:00
Staaken
TSG Neustrelitz
08 Nov 11:30
TeBe Berlin
Eintracht Mahlsdorf
09 Nov 05:00
BFC Preussen
SV Lichtenberg 47
09 Nov 05:30
FC Anker Wismar
Optik Rathenow
09 Nov 06:00
Berliner AK 07
SG Dynamo Schwerin
09 Nov 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
TuS Makkabi Berlin
10 Nov 05:30
Hansa Rostock II
Staaken
10 Nov 05:30
TSG Neustrelitz
Sparta Lichtenberg
10 Nov 06:00
Rostocker FC 1895
Tasmania Berlin
22 Nov 11:30
Staaken
TeBe Berlin
23 Nov 05:30
Optik Rathenow
Berliner AK 07
23 Nov 06:00
SG Dynamo Schwerin
BFC Preussen
24 Nov 05:00
SV Lichtenberg 47
Gruen-Weiss Ahrensfelde
24 Nov 05:30
Eintracht Mahlsdorf
FC Anker Wismar
24 Nov 05:30
Rostocker FC 1895
TSG Neustrelitz
24 Nov 05:30
Sparta Lichtenberg
Hansa Rostock II
24 Nov 06:00
Tasmania Berlin
TuS Makkabi Berlin
29 Nov 11:30
Tasmania Berlin
TSG Neustrelitz
30 Nov 05:00
Berliner AK 07
Eintracht Mahlsdorf
30 Nov 05:00
BFC Preussen
Optik Rathenow
30 Nov 05:00
FC Anker Wismar
Staaken
30 Nov 05:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
SG Dynamo Schwerin
01 Dec 04:00
TuS Makkabi Berlin
SV Lichtenberg 47
01 Dec 05:00
Hansa Rostock II
Rostocker FC 1895
01 Dec 05:00
TeBe Berlin
Sparta Lichtenberg
07 Dec 05:00
Optik Rathenow
Gruen-Weiss Ahrensfelde
07 Dec 05:00
SG Dynamo Schwerin
TuS Makkabi Berlin
07 Dec 05:00
SV Lichtenberg 47
Tasmania Berlin
08 Dec 05:00
Eintracht Mahlsdorf
BFC Preussen
08 Dec 05:00
Rostocker FC 1895
TeBe Berlin
08 Dec 05:00
Sparta Lichtenberg
FC Anker Wismar
08 Dec 05:00
TSG Neustrelitz
Hansa Rostock II
08 Dec 06:00
Staaken
Berliner AK 07
13 Dec 11:00
TSG Neustrelitz
TeBe Berlin
13 Dec 11:30
Staaken
BFC Preussen
14 Dec 05:00
Eintracht Mahlsdorf
Gruen-Weiss Ahrensfelde
14 Dec 05:00
Optik Rathenow
TuS Makkabi Berlin
14 Dec 05:00
SG Dynamo Schwerin
SV Lichtenberg 47
15 Dec 05:00
Hansa Rostock II
Tasmania Berlin
15 Dec 05:00
Rostocker FC 1895
FC Anker Wismar
15 Dec 05:00
Sparta Lichtenberg
Berliner AK 07
14 Feb 11:30
Tasmania Berlin
SG Dynamo Schwerin
15 Feb 05:30
SV Lichtenberg 47
Optik Rathenow
15 Feb 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
Staaken
16 Feb 04:00
TuS Makkabi Berlin
Eintracht Mahlsdorf
16 Feb 05:30
Berliner AK 07
Rostocker FC 1895
16 Feb 05:30
BFC Preussen
Sparta Lichtenberg
16 Feb 05:30
FC Anker Wismar
TSG Neustrelitz
16 Feb 05:30
TeBe Berlin
Hansa Rostock II
21 Feb 11:30
TeBe Berlin
Tasmania Berlin
23 Feb 05:30
Eintracht Mahlsdorf
SV Lichtenberg 47
23 Feb 05:30
Hansa Rostock II
FC Anker Wismar
23 Feb 05:30
Optik Rathenow
SG Dynamo Schwerin
23 Feb 05:30
Rostocker FC 1895
BFC Preussen
23 Feb 05:30
Sparta Lichtenberg
Gruen-Weiss Ahrensfelde
23 Feb 05:30
TSG Neustrelitz
Berliner AK 07
23 Feb 06:00
Staaken
TuS Makkabi Berlin
28 Feb 11:30
Tasmania Berlin
Optik Rathenow
01 Mar 05:00
BFC Preussen
TSG Neustrelitz
01 Mar 06:00
FC Anker Wismar
TeBe Berlin
01 Mar 06:00
SG Dynamo Schwerin
Eintracht Mahlsdorf
02 Mar 06:00
Berliner AK 07
Hansa Rostock II
02 Mar 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
Rostocker FC 1895
02 Mar 06:00
SV Lichtenberg 47
Staaken
02 Mar 06:00
TuS Makkabi Berlin
Sparta Lichtenberg
08 Mar 05:00
TeBe Berlin
Berliner AK 07
08 Mar 06:00
FC Anker Wismar
Tasmania Berlin
09 Mar 06:00
Eintracht Mahlsdorf
Optik Rathenow
09 Mar 06:00
Hansa Rostock II
BFC Preussen
09 Mar 06:00
Rostocker FC 1895
TuS Makkabi Berlin
09 Mar 06:00
Sparta Lichtenberg
SV Lichtenberg 47
09 Mar 06:00
Staaken
SG Dynamo Schwerin
09 Mar 06:00
TSG Neustrelitz
Gruen-Weiss Ahrensfelde
14 Mar 11:30
Tasmania Berlin
Eintracht Mahlsdorf
15 Mar 05:00
BFC Preussen
TeBe Berlin
15 Mar 06:00
Berliner AK 07
FC Anker Wismar
15 Mar 06:00
Optik Rathenow
Staaken
15 Mar 07:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
Hansa Rostock II
16 Mar 05:00
TuS Makkabi Berlin
TSG Neustrelitz
16 Mar 06:00
SG Dynamo Schwerin
Sparta Lichtenberg
16 Mar 06:00
SV Lichtenberg 47
Rostocker FC 1895
28 Mar 11:00
TSG Neustrelitz
SV Lichtenberg 47
28 Mar 12:00
TeBe Berlin
Gruen-Weiss Ahrensfelde
29 Mar 06:00
FC Anker Wismar
BFC Preussen
30 Mar 05:00
Berliner AK 07
Tasmania Berlin
30 Mar 05:00
Hansa Rostock II
TuS Makkabi Berlin
30 Mar 05:00
Rostocker FC 1895
SG Dynamo Schwerin
30 Mar 05:00
Sparta Lichtenberg
Optik Rathenow
30 Mar 05:00
Staaken
Eintracht Mahlsdorf
04 Apr 10:30
SG Dynamo Schwerin
TSG Neustrelitz
04 Apr 10:30
Tasmania Berlin
Staaken
05 Apr 04:00
BFC Preussen
Berliner AK 07
05 Apr 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
FC Anker Wismar
06 Apr 03:00
TuS Makkabi Berlin
TeBe Berlin
06 Apr 05:00
Eintracht Mahlsdorf
Sparta Lichtenberg
06 Apr 05:00
Optik Rathenow
Rostocker FC 1895
06 Apr 05:00
SV Lichtenberg 47
Hansa Rostock II
11 Apr 10:00
TeBe Berlin
SV Lichtenberg 47
11 Apr 10:00
TSG Neustrelitz
Optik Rathenow
12 Apr 04:00
BFC Preussen
Tasmania Berlin
12 Apr 05:00
Berliner AK 07
Gruen-Weiss Ahrensfelde
13 Apr 05:00
FC Anker Wismar
TuS Makkabi Berlin
13 Apr 05:00
Hansa Rostock II
SG Dynamo Schwerin
13 Apr 05:00
Rostocker FC 1895
Eintracht Mahlsdorf
13 Apr 05:00
Sparta Lichtenberg
Staaken
25 Apr 10:30
SG Dynamo Schwerin
TeBe Berlin
26 Apr 05:00
SV Lichtenberg 47
FC Anker Wismar
26 Apr 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
BFC Preussen
27 Apr 04:00
TuS Makkabi Berlin
Berliner AK 07
27 Apr 05:00
Eintracht Mahlsdorf
TSG Neustrelitz
27 Apr 05:00
Optik Rathenow
Hansa Rostock II
27 Apr 05:00
Staaken
Rostocker FC 1895
27 Apr 05:00
Tasmania Berlin
Sparta Lichtenberg
02 May 10:00
TeBe Berlin
Optik Rathenow
03 May 04:00
FC Anker Wismar
SG Dynamo Schwerin
03 May 05:00
Berliner AK 07
SV Lichtenberg 47
03 May 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
Tasmania Berlin
04 May 05:00
BFC Preussen
TuS Makkabi Berlin
04 May 05:00
Hansa Rostock II
Eintracht Mahlsdorf
04 May 05:00
Rostocker FC 1895
Sparta Lichtenberg
04 May 05:00
TSG Neustrelitz
Staaken
09 May 10:30
Optik Rathenow
FC Anker Wismar
10 May 05:00
SG Dynamo Schwerin
Berliner AK 07
11 May 03:00
TuS Makkabi Berlin
Gruen-Weiss Ahrensfelde
11 May 05:00
Eintracht Mahlsdorf
TeBe Berlin
11 May 05:00
Sparta Lichtenberg
TSG Neustrelitz
11 May 05:00
Staaken
Hansa Rostock II
11 May 05:00
SV Lichtenberg 47
BFC Preussen
11 May 05:00
Tasmania Berlin
Rostocker FC 1895
16 May 10:30
TeBe Berlin
Staaken
16 May 10:30
TSG Neustrelitz
Rostocker FC 1895
17 May 04:00
BFC Preussen
SG Dynamo Schwerin
17 May 05:00
Berliner AK 07
Optik Rathenow
17 May 05:00
FC Anker Wismar
Eintracht Mahlsdorf
17 May 06:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
SV Lichtenberg 47
18 May 05:00
Hansa Rostock II
Sparta Lichtenberg
18 May 05:00
TuS Makkabi Berlin
Tasmania Berlin
23 May 10:30
TSG Neustrelitz
Tasmania Berlin
24 May 05:00
Optik Rathenow
BFC Preussen
24 May 05:00
SG Dynamo Schwerin
Gruen-Weiss Ahrensfelde
25 May 05:00
Eintracht Mahlsdorf
Berliner AK 07
25 May 05:00
Rostocker FC 1895
Hansa Rostock II
25 May 05:00
Sparta Lichtenberg
TeBe Berlin
25 May 05:00
Staaken
FC Anker Wismar
25 May 05:00
SV Lichtenberg 47
TuS Makkabi Berlin
31 May 05:00
Berliner AK 07
Staaken
31 May 05:00
BFC Preussen
Eintracht Mahlsdorf
31 May 05:00
FC Anker Wismar
Sparta Lichtenberg
31 May 05:00
Gruen-Weiss Ahrensfelde
Optik Rathenow
31 May 05:00
Hansa Rostock II
TSG Neustrelitz
31 May 05:00
Tasmania Berlin
SV Lichtenberg 47
31 May 05:00
TeBe Berlin
Rostocker FC 1895
31 May 05:00
TuS Makkabi Berlin
SG Dynamo Schwerin

RESULTS

results

#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
BFC Preussen
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Berliner AK 07
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Eintracht Mahlsdorf
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Anker Wismar
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Gruen-Weiss Ahrensfelde
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Hansa Rostock II
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Optik Rathenow
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Rostocker FC 1895
0
0
0
0
0
0
0
0
9
SG Dynamo Schwerin
0
0
0
0
0
0
0
0
10
SV Lichtenberg 47
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Sparta Lichtenberg
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Staaken
0
0
0
0
0
0
0
0
13
TSG Neustrelitz
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Tasmania Berlin
0
0
0
0
0
0
0
0
15
TeBe Berlin
0
0
0
0
0
0
0
0
16
TuS Makkabi Berlin
0
0
0
0
0
0
0
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Germany - Oberliga Nofv Nord - Oddsbook