FIXTURES

RESULTS

20 May FT
BW Bornreihe
1
VfL Oldenburg
3
20 May FT
Kickers Emden
4
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
20 May FT
Lupo-Martini Wolfsburg
1
Arminia Hannover
0
20 May FT
Rotenburger SV
1
SSV Vorsfelde
1
20 May FT
TuS Bersenbrueck
1
FC Germania Egestorf-Langreder
0
20 May FT
VfV Hildesheim
3
Delmenhorst
0
20 May FT
STK Eilvese
2
MTV Eintracht Celle
4
18 May FT
BW Bornreihe
1
STK Eilvese
7
18 May FT
Heeslinger SC
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
18 May FT
Kickers Emden
4
SSV Vorsfelde
1
18 May FT
Lupo-Martini Wolfsburg
3
MTV Eintracht Celle
1
18 May FT
VfL Oldenburg
1
TuS Bersenbrueck
4
18 May FT
Schoeningen
1
Arminia Hannover
2
17 May FT
BSV Rehden
1
Meppen II
2
17 May FT
FC Germania Egestorf-Langreder
2
Delmenhorst
2
17 May FT
Rotenburger SV
3
VfV Hildesheim
0
15 May FT
MTV Eintracht Celle
4
Rotenburger SV
2
15 May FT
Arminia Hannover
1
Kickers Emden
3
12 May FT
BW Bornreihe
2
Heeslinger SC
2
12 May FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
Rotenburger SV
1
12 May FT
SSV Vorsfelde
3
STK Eilvese
0
12 May FT
TuS Bersenbrueck
2
Kickers Emden
1
12 May FT
VfV Hildesheim
2
VfL Oldenburg
0
11 May FT
MTV Eintracht Celle
3
BSV Rehden
2
11 May FT
Delmenhorst
3
Arminia Hannover
0
11 May FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
Lupo-Martini Wolfsburg
5
11 May FT
Meppen II
1
Schoeningen
1
08 May FT
Heeslinger SC
1
FC Germania Egestorf-Langreder
2
08 May FT
BSV Rehden
3
MTV Eintracht Celle
1
08 May FT
Rotenburger SV
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
3
08 May FT
STK Eilvese
5
BW Bornreihe
0
05 May FT
Arminia Hannover
0
Meppen II
1
05 May FT
Heeslinger SC
3
SSV Vorsfelde
1
05 May FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
BW Bornreihe
1
05 May FT
VfL Oldenburg
3
FC Germania Egestorf-Langreder
2
04 May FT
Kickers Emden
4
VfV Hildesheim
2
04 May FT
Delmenhorst
2
Rotenburger SV
0
04 May FT
STK Eilvese
2
TuS Bersenbrueck
3
04 May FT
BSV Rehden
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
04 May FT
Schoeningen
2
MTV Eintracht Celle
0
01 May FT
Kickers Emden
5
BW Bornreihe
1
01 May FT
VfV Hildesheim
0
SSV Vorsfelde
4
30 Apr FT
Heeslinger SC
1
MTV Eintracht Celle
3
30 Apr FT
BSV Rehden
0
Arminia Hannover
0
30 Apr FT
Schoeningen
0
Delmenhorst
1
30 Apr FT
Rotenburger SV
1
TuS Bersenbrueck
3
28 Apr FT
Rotenburger SV
0
VfL Oldenburg
4
28 Apr FT
FC Germania Egestorf-Langreder
0
Kickers Emden
1
28 Apr FT
SSV Vorsfelde
0
Lupo-Martini Wolfsburg
0
28 Apr FT
VfV Hildesheim
1
STK Eilvese
1
27 Apr FT
TuS Bersenbrueck
4
Heeslinger SC
1
27 Apr FT
MTV Eintracht Celle
4
Arminia Hannover
1
27 Apr FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
Schoeningen
1
26 Apr FT
Meppen II
2
Delmenhorst
3
26 Apr FT
BW Bornreihe
1
BSV Rehden
4
24 Apr FT
Rotenburger SV
0
Kickers Emden
6
23 Apr FT
Arminia Hannover
1
BSV Rehden
1
21 Apr FT
Heeslinger SC
2
VfV Hildesheim
1
21 Apr FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
TuS Bersenbrueck
2
21 Apr FT
VfL Oldenburg
2
Delmenhorst
1
20 Apr FT
Kickers Emden
4
Rotenburger SV
0
20 Apr FT
Arminia Hannover
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
20 Apr FT
STK Eilvese
1
FC Germania Egestorf-Langreder
2
20 Apr FT
BSV Rehden
3
SSV Vorsfelde
0
20 Apr FT
Meppen II
0
MTV Eintracht Celle
1
20 Apr FT
Schoeningen
2
BW Bornreihe
0
17 Apr FT
BSV Rehden
2
Heeslinger SC
2
17 Apr FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
STK Eilvese
4
17 Apr FT
VfV Hildesheim
5
FC Germania Egestorf-Langreder
3
17 Apr FT
BW Bornreihe
0
Kickers Emden
1
14 Apr FT
BW Bornreihe
1
Arminia Hannover
2
14 Apr FT
FC Germania Egestorf-Langreder
0
Heeslinger SC
2
14 Apr FT
SSV Vorsfelde
2
Schoeningen
2
14 Apr FT
VfV Hildesheim
3
Lupo-Martini Wolfsburg
1
14 Apr FT
Rotenburger SV
3
STK Eilvese
2
13 Apr FT
Delmenhorst
2
MTV Eintracht Celle
0
13 Apr FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
Meppen II
0
13 Apr FT
VfL Oldenburg
1
Kickers Emden
2
12 Apr FT
TuS Bersenbrueck
1
BSV Rehden
2
10 Apr FT
Heeslinger SC
1
Rotenburger SV
1
07 Apr FT
Lupo-Martini Wolfsburg
0
FC Germania Egestorf-Langreder
1
06 Apr FT
Arminia Hannover
2
SSV Vorsfelde
0
06 Apr FT
Delmenhorst
1
Kickers Emden
2
06 Apr FT
MTV Eintracht Celle
0
SV Ramlingen-Ehlershausen
3
06 Apr FT
STK Eilvese
0
VfL Oldenburg
2
06 Apr FT
BSV Rehden
1
VfV Hildesheim
4
06 Apr FT
Meppen II
1
BW Bornreihe
0
06 Apr FT
Schoeningen
2
TuS Bersenbrueck
3
01 Apr FT
Schoeningen
2
SSV Vorsfelde
3
30 Mar FT
Arminia Hannover
1
Heeslinger SC
1
30 Mar FT
BW Bornreihe
2
Rotenburger SV
1
30 Mar FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
VfL Oldenburg
2
28 Mar FT
SSV Vorsfelde
1
FC Germania Egestorf-Langreder
0
28 Mar FT
Lupo-Martini Wolfsburg
3
Schoeningen
1
28 Mar FT
MTV Eintracht Celle
0
Kickers Emden
4
28 Mar FT
Delmenhorst
1
BSV Rehden
0
24 Mar FT
BW Bornreihe
4
MTV Eintracht Celle
3
24 Mar FT
TuS Bersenbrueck
1
Arminia Hannover
4
24 Mar FT
VfL Oldenburg
0
Heeslinger SC
2
24 Mar FT
VfV Hildesheim
4
Schoeningen
2
24 Mar FT
Rotenburger SV
0
Lupo-Martini Wolfsburg
2
24 Mar FT
SSV Vorsfelde
2
Meppen II
0
23 Mar FT
Kickers Emden
3
STK Eilvese
0
23 Mar FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
Delmenhorst
6
23 Mar FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
BSV Rehden
0
20 Mar FT
TuS Bersenbrueck
3
Delmenhorst
1
20 Mar FT
Kickers Emden
2
Meppen II
1
17 Mar FT
Arminia Hannover
1
VfV Hildesheim
2
17 Mar FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
VfL Oldenburg
1
17 Mar FT
MTV Eintracht Celle
2
SSV Vorsfelde
2
16 Mar FT
Heeslinger SC
0
Kickers Emden
4
16 Mar FT
Delmenhorst
1
STK Eilvese
0
16 Mar FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
BW Bornreihe
2
16 Mar FT
Meppen II
2
TuS Bersenbrueck
2
16 Mar FT
Schoeningen
0
FC Germania Egestorf-Langreder
2
15 Mar FT
BSV Rehden
2
Rotenburger SV
0
13 Mar FT
Heeslinger SC
3
Schoeningen
0
10 Mar FT
BW Bornreihe
2
Delmenhorst
3
10 Mar FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
Arminia Hannover
0
10 Mar FT
SSV Vorsfelde
0
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
10 Mar FT
TuS Bersenbrueck
2
MTV Eintracht Celle
0
10 Mar FT
VfL Oldenburg
0
BSV Rehden
1
09 Mar FT
Kickers Emden
2
Lupo-Martini Wolfsburg
0
09 Mar FT
STK Eilvese
3
Heeslinger SC
0
09 Mar FT
Meppen II
0
VfV Hildesheim
0
09 Mar FT
Schoeningen
2
Rotenburger SV
1
03 Mar FT
Arminia Hannover
1
Rotenburger SV
0
03 Mar FT
BW Bornreihe
0
SSV Vorsfelde
1
03 Mar FT
Lupo-Martini Wolfsburg
1
STK Eilvese
0
03 Mar FT
MTV Eintracht Celle
2
VfV Hildesheim
3
02 Mar FT
Delmenhorst
2
Heeslinger SC
0
02 Mar FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
TuS Bersenbrueck
6
02 Mar FT
BSV Rehden
0
Kickers Emden
2
02 Mar FT
Meppen II
1
FC Germania Egestorf-Langreder
0
02 Mar FT
Schoeningen
2
VfL Oldenburg
2
25 Feb FT
VfL Oldenburg
2
Arminia Hannover
0
25 Feb FT
FC Germania Egestorf-Langreder
3
MTV Eintracht Celle
2
25 Feb FT
Heeslinger SC
2
Lupo-Martini Wolfsburg
1
25 Feb FT
SSV Vorsfelde
0
Delmenhorst
2
25 Feb FT
TuS Bersenbrueck
1
BW Bornreihe
0
25 Feb FT
VfV Hildesheim
4
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
24 Feb FT
Kickers Emden
5
Schoeningen
0
24 Feb FT
Rotenburger SV
3
Meppen II
1
24 Feb FT
STK Eilvese
0
BSV Rehden
1
18 Feb FT
BW Bornreihe
0
VfV Hildesheim
1
18 Feb FT
SSV Vorsfelde
2
TuS Bersenbrueck
0
17 Feb FT
Delmenhorst
3
Lupo-Martini Wolfsburg
1
17 Feb FT
Meppen II
1
VfL Oldenburg
1
17 Feb FT
Schoeningen
2
STK Eilvese
1
17 Feb FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
FC Germania Egestorf-Langreder
4
11 Feb FT
VfL Oldenburg
2
MTV Eintracht Celle
2
11 Feb FT
FC Germania Egestorf-Langreder
3
BW Bornreihe
1
11 Feb FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
BSV Rehden
0
10 Feb FT
STK Eilvese
0
Arminia Hannover
0
04 Feb FT
MTV Eintracht Celle
2
Heeslinger SC
5
04 Feb FT
TuS Bersenbrueck
3
Rotenburger SV
0
03 Feb FT
Delmenhorst
5
Schoeningen
3
03 Feb FT
Meppen II
0
Lupo-Martini Wolfsburg
2
03 Feb FT
SSV Vorsfelde
6
VfL Oldenburg
2
13 Dec FT
MTV Eintracht Celle
3
Schoeningen
1
09 Dec FT
Meppen II
2
STK Eilvese
1
09 Dec FT
TuS Bersenbrueck
2
VfV Hildesheim
2
06 Dec FT
Kickers Emden
4
Arminia Hannover
1
26 Nov FT
VfL Oldenburg
2
SSV Vorsfelde
2
26 Nov FT
FC Germania Egestorf-Langreder
3
VfV Hildesheim
2
26 Nov FT
Lupo-Martini Wolfsburg
3
Meppen II
0
25 Nov FT
STK Eilvese
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
19 Nov FT
Arminia Hannover
2
Schoeningen
3
19 Nov FT
MTV Eintracht Celle
6
Lupo-Martini Wolfsburg
2
19 Nov FT
SSV Vorsfelde
1
Kickers Emden
3
19 Nov FT
VfV Hildesheim
1
Rotenburger SV
1
18 Nov FT
TuS Bersenbrueck
0
VfL Oldenburg
4
18 Nov FT
Delmenhorst
3
FC Germania Egestorf-Langreder
1
18 Nov FT
Meppen II
2
BSV Rehden
1
18 Nov FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
3
Heeslinger SC
3
12 Nov FT
VfL Oldenburg
2
VfV Hildesheim
3
12 Nov FT
Arminia Hannover
1
Delmenhorst
3
12 Nov FT
Lupo-Martini Wolfsburg
5
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
12 Nov FT
Rotenburger SV
1
FC Germania Egestorf-Langreder
0
11 Nov FT
Kickers Emden
4
TuS Bersenbrueck
3
11 Nov FT
Schoeningen
1
Meppen II
1
11 Nov FT
STK Eilvese
5
SSV Vorsfelde
0
10 Nov FT
Heeslinger SC
3
BW Bornreihe
3
05 Nov FT
BW Bornreihe
1
Lupo-Martini Wolfsburg
1
05 Nov FT
FC Germania Egestorf-Langreder
2
VfL Oldenburg
0
05 Nov FT
Rotenburger SV
2
Delmenhorst
0
05 Nov FT
TuS Bersenbrueck
4
STK Eilvese
0
04 Nov FT
Meppen II
3
Arminia Hannover
2
04 Nov FT
SSV Vorsfelde
2
Heeslinger SC
0
04 Nov FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
BSV Rehden
0
04 Nov FT
VfV Hildesheim
0
Kickers Emden
0
29 Oct FT
VfL Oldenburg
2
Rotenburger SV
0
29 Oct FT
Lupo-Martini Wolfsburg
1
SSV Vorsfelde
1
28 Oct FT
Kickers Emden
1
FC Germania Egestorf-Langreder
1
28 Oct FT
Heeslinger SC
3
TuS Bersenbrueck
1
28 Oct FT
Arminia Hannover
1
MTV Eintracht Celle
1
28 Oct FT
BSV Rehden
4
BW Bornreihe
0
28 Oct FT
Delmenhorst
1
Meppen II
3
28 Oct FT
Schoeningen
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
28 Oct FT
STK Eilvese
0
VfV Hildesheim
3
22 Oct FT
BW Bornreihe
3
Schoeningen
3
22 Oct FT
Delmenhorst
4
VfL Oldenburg
1
22 Oct FT
FC Germania Egestorf-Langreder
2
STK Eilvese
1
22 Oct FT
MTV Eintracht Celle
2
Meppen II
3
22 Oct FT
SSV Vorsfelde
1
BSV Rehden
1
22 Oct FT
TuS Bersenbrueck
5
Lupo-Martini Wolfsburg
1
22 Oct FT
VfV Hildesheim
1
Heeslinger SC
1
21 Oct FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
3
Arminia Hannover
1
15 Oct FT
Arminia Hannover
1
BW Bornreihe
3
15 Oct FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
VfV Hildesheim
1
14 Oct FT
MTV Eintracht Celle
1
Delmenhorst
0
14 Oct FT
STK Eilvese
1
Rotenburger SV
2
14 Oct FT
Meppen II
3
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
13 Oct FT
BSV Rehden
3
TuS Bersenbrueck
1
13 Oct FT
Kickers Emden
2
VfL Oldenburg
0
08 Oct FT
BW Bornreihe
1
Meppen II
2
08 Oct FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
Lupo-Martini Wolfsburg
1
08 Oct FT
Kickers Emden
2
Delmenhorst
0
08 Oct FT
Rotenburger SV
2
Heeslinger SC
0
08 Oct FT
SSV Vorsfelde
3
Arminia Hannover
2
08 Oct FT
TuS Bersenbrueck
2
Schoeningen
1
08 Oct FT
VfL Oldenburg
4
STK Eilvese
1
08 Oct FT
VfV Hildesheim
2
BSV Rehden
2
07 Oct FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
MTV Eintracht Celle
0
01 Oct FT
Arminia Hannover
2
TuS Bersenbrueck
4
30 Sep FT
Delmenhorst
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
30 Sep FT
MTV Eintracht Celle
1
BW Bornreihe
2
30 Sep FT
Lupo-Martini Wolfsburg
1
Rotenburger SV
1
30 Sep FT
STK Eilvese
0
Kickers Emden
4
30 Sep FT
BSV Rehden
2
FC Germania Egestorf-Langreder
1
30 Sep FT
Meppen II
0
SSV Vorsfelde
1
30 Sep FT
Schoeningen
0
VfV Hildesheim
1
29 Sep FT
Heeslinger SC
1
VfL Oldenburg
2
24 Sep FT
FC Germania Egestorf-Langreder
4
Schoeningen
1
24 Sep FT
Rotenburger SV
0
BSV Rehden
3
24 Sep FT
SSV Vorsfelde
1
MTV Eintracht Celle
1
24 Sep FT
VfL Oldenburg
2
Lupo-Martini Wolfsburg
2
24 Sep FT
VfV Hildesheim
1
Arminia Hannover
1
23 Sep FT
Kickers Emden
2
Heeslinger SC
1
23 Sep FT
STK Eilvese
1
Delmenhorst
2
22 Sep FT
BW Bornreihe
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
22 Sep FT
TuS Bersenbrueck
3
Meppen II
1
20 Sep FT
BSV Rehden
2
Delmenhorst
0
17 Sep FT
Heeslinger SC
5
STK Eilvese
1
17 Sep FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
Kickers Emden
0
17 Sep FT
MTV Eintracht Celle
0
TuS Bersenbrueck
4
17 Sep FT
Rotenburger SV
1
Schoeningen
2
17 Sep FT
VfV Hildesheim
3
Meppen II
2
16 Sep FT
Arminia Hannover
1
FC Germania Egestorf-Langreder
5
16 Sep FT
Delmenhorst
3
BW Bornreihe
0
16 Sep FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
SSV Vorsfelde
3
16 Sep FT
BSV Rehden
2
VfL Oldenburg
1
10 Sep FT
FC Germania Egestorf-Langreder
2
Meppen II
0
10 Sep FT
Rotenburger SV
1
Arminia Hannover
3
10 Sep FT
SSV Vorsfelde
3
BW Bornreihe
0
10 Sep FT
TuS Bersenbrueck
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
10 Sep FT
VfL Oldenburg
2
Schoeningen
3
10 Sep FT
VfV Hildesheim
3
MTV Eintracht Celle
0
09 Sep FT
Kickers Emden
4
BSV Rehden
1
09 Sep FT
Heeslinger SC
1
Delmenhorst
1
09 Sep FT
STK Eilvese
2
Lupo-Martini Wolfsburg
5
03 Sep FT
BW Bornreihe
0
TuS Bersenbrueck
0
03 Sep FT
Delmenhorst
2
SSV Vorsfelde
3
03 Sep FT
Lupo-Martini Wolfsburg
0
Heeslinger SC
1
03 Sep FT
MTV Eintracht Celle
3
FC Germania Egestorf-Langreder
3
02 Sep FT
Arminia Hannover
3
VfL Oldenburg
4
02 Sep FT
Schoeningen
3
Kickers Emden
1
02 Sep FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
4
VfV Hildesheim
0
02 Sep FT
Meppen II
4
Rotenburger SV
1
01 Sep FT
BSV Rehden
0
STK Eilvese
1
30 Aug FT
VfV Hildesheim
0
TuS Bersenbrueck
2
27 Aug FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
27 Aug FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
Delmenhorst
0
27 Aug FT
TuS Bersenbrueck
4
SSV Vorsfelde
1
27 Aug FT
VfL Oldenburg
2
Meppen II
0
26 Aug FT
Rotenburger SV
1
MTV Eintracht Celle
1
26 Aug FT
STK Eilvese
2
Schoeningen
3
26 Aug FT
VfV Hildesheim
2
BW Bornreihe
0
25 Aug FT
Heeslinger SC
2
BSV Rehden
1
20 Aug FT
BW Bornreihe
1
FC Germania Egestorf-Langreder
1
20 Aug FT
MTV Eintracht Celle
3
VfL Oldenburg
0
20 Aug FT
SSV Vorsfelde
1
VfV Hildesheim
3
19 Aug FT
Delmenhorst
3
TuS Bersenbrueck
3
19 Aug FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
Rotenburger SV
2
19 Aug FT
BSV Rehden
3
Lupo-Martini Wolfsburg
1
19 Aug FT
Schoeningen
1
Heeslinger SC
1
18 Aug FT
Meppen II
3
Kickers Emden
2
18 Aug FT
Arminia Hannover
2
STK Eilvese
0
13 Aug FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
SSV Vorsfelde
0
13 Aug FT
Heeslinger SC
0
Arminia Hannover
0
13 Aug FT
Rotenburger SV
4
BW Bornreihe
0
13 Aug FT
VfL Oldenburg
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
12 Aug FT
Kickers Emden
5
MTV Eintracht Celle
3
12 Aug FT
Schoeningen
1
Lupo-Martini Wolfsburg
1
12 Aug FT
STK Eilvese
2
Meppen II
2
06 Aug FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
TuS Bersenbrueck
3
06 Aug FT
SSV Vorsfelde
2
Rotenburger SV
1
06 Aug FT
VfL Oldenburg
1
BW Bornreihe
1
05 Aug FT
Arminia Hannover
1
Lupo-Martini Wolfsburg
3
05 Aug FT
MTV Eintracht Celle
2
STK Eilvese
0
05 Aug FT
Delmenhorst
2
VfV Hildesheim
0
05 Aug FT
Meppen II
2
Heeslinger SC
2
05 Aug FT
Schoeningen
2
BSV Rehden
3
04 Aug FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
Kickers Emden
4

results

04 Aug FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
Kickers Emden
4
05 Aug FT
Meppen II
2
Heeslinger SC
2
05 Aug FT
Schoeningen
2
BSV Rehden
3
05 Aug FT
Delmenhorst
2
VfV Hildesheim
0
05 Aug FT
MTV Eintracht Celle
2
STK Eilvese
0
05 Aug FT
Arminia Hannover
1
Lupo-Martini Wolfsburg
3
06 Aug FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
TuS Bersenbrueck
3
06 Aug FT
SSV Vorsfelde
2
Rotenburger SV
1
06 Aug FT
VfL Oldenburg
1
BW Bornreihe
1
12 Aug FT
STK Eilvese
2
Meppen II
2
12 Aug FT
Schoeningen
1
Lupo-Martini Wolfsburg
1
12 Aug FT
Kickers Emden
5
MTV Eintracht Celle
3
13 Aug FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
SSV Vorsfelde
0
13 Aug FT
Heeslinger SC
0
Arminia Hannover
0
13 Aug FT
Rotenburger SV
4
BW Bornreihe
0
13 Aug FT
VfL Oldenburg
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
18 Aug FT
Arminia Hannover
2
STK Eilvese
0
18 Aug FT
Meppen II
3
Kickers Emden
2
19 Aug FT
BSV Rehden
3
Lupo-Martini Wolfsburg
1
19 Aug FT
Schoeningen
1
Heeslinger SC
1
19 Aug FT
Delmenhorst
3
TuS Bersenbrueck
3
19 Aug FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
Rotenburger SV
2
20 Aug FT
BW Bornreihe
1
FC Germania Egestorf-Langreder
1
20 Aug FT
MTV Eintracht Celle
3
VfL Oldenburg
0
20 Aug FT
SSV Vorsfelde
1
VfV Hildesheim
3
25 Aug FT
Heeslinger SC
2
BSV Rehden
1
26 Aug FT
VfV Hildesheim
2
BW Bornreihe
0
26 Aug FT
Rotenburger SV
1
MTV Eintracht Celle
1
26 Aug FT
STK Eilvese
2
Schoeningen
3
27 Aug FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
27 Aug FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
Delmenhorst
0
27 Aug FT
TuS Bersenbrueck
4
SSV Vorsfelde
1
27 Aug FT
VfL Oldenburg
2
Meppen II
0
30 Aug FT
VfV Hildesheim
0
TuS Bersenbrueck
2
01 Sep FT
BSV Rehden
0
STK Eilvese
1
02 Sep FT
Meppen II
4
Rotenburger SV
1
02 Sep FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
4
VfV Hildesheim
0
02 Sep FT
Schoeningen
3
Kickers Emden
1
02 Sep FT
Arminia Hannover
3
VfL Oldenburg
4
03 Sep FT
BW Bornreihe
0
TuS Bersenbrueck
0
03 Sep FT
Delmenhorst
2
SSV Vorsfelde
3
03 Sep FT
Lupo-Martini Wolfsburg
0
Heeslinger SC
1
03 Sep FT
MTV Eintracht Celle
3
FC Germania Egestorf-Langreder
3
09 Sep FT
STK Eilvese
2
Lupo-Martini Wolfsburg
5
09 Sep FT
Heeslinger SC
1
Delmenhorst
1
09 Sep FT
Kickers Emden
4
BSV Rehden
1
10 Sep FT
FC Germania Egestorf-Langreder
2
Meppen II
0
10 Sep FT
Rotenburger SV
1
Arminia Hannover
3
10 Sep FT
SSV Vorsfelde
3
BW Bornreihe
0
10 Sep FT
TuS Bersenbrueck
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
10 Sep FT
VfL Oldenburg
2
Schoeningen
3
10 Sep FT
VfV Hildesheim
3
MTV Eintracht Celle
0
16 Sep FT
BSV Rehden
2
VfL Oldenburg
1
16 Sep FT
Delmenhorst
3
BW Bornreihe
0
16 Sep FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
SSV Vorsfelde
3
16 Sep FT
Arminia Hannover
1
FC Germania Egestorf-Langreder
5
17 Sep FT
Heeslinger SC
5
STK Eilvese
1
17 Sep FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
Kickers Emden
0
17 Sep FT
MTV Eintracht Celle
0
TuS Bersenbrueck
4
17 Sep FT
Rotenburger SV
1
Schoeningen
2
17 Sep FT
VfV Hildesheim
3
Meppen II
2
20 Sep FT
BSV Rehden
2
Delmenhorst
0
22 Sep FT
TuS Bersenbrueck
3
Meppen II
1
22 Sep FT
BW Bornreihe
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
23 Sep FT
STK Eilvese
1
Delmenhorst
2
23 Sep FT
Kickers Emden
2
Heeslinger SC
1
24 Sep FT
FC Germania Egestorf-Langreder
4
Schoeningen
1
24 Sep FT
Rotenburger SV
0
BSV Rehden
3
24 Sep FT
SSV Vorsfelde
1
MTV Eintracht Celle
1
24 Sep FT
VfL Oldenburg
2
Lupo-Martini Wolfsburg
2
24 Sep FT
VfV Hildesheim
1
Arminia Hannover
1
29 Sep FT
Heeslinger SC
1
VfL Oldenburg
2
30 Sep FT
BSV Rehden
2
FC Germania Egestorf-Langreder
1
30 Sep FT
Meppen II
0
SSV Vorsfelde
1
30 Sep FT
Schoeningen
0
VfV Hildesheim
1
30 Sep FT
Lupo-Martini Wolfsburg
1
Rotenburger SV
1
30 Sep FT
STK Eilvese
0
Kickers Emden
4
30 Sep FT
MTV Eintracht Celle
1
BW Bornreihe
2
30 Sep FT
Delmenhorst
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
01 Oct FT
Arminia Hannover
2
TuS Bersenbrueck
4
07 Oct FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
MTV Eintracht Celle
0
08 Oct FT
BW Bornreihe
1
Meppen II
2
08 Oct FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
Lupo-Martini Wolfsburg
1
08 Oct FT
Kickers Emden
2
Delmenhorst
0
08 Oct FT
Rotenburger SV
2
Heeslinger SC
0
08 Oct FT
SSV Vorsfelde
3
Arminia Hannover
2
08 Oct FT
TuS Bersenbrueck
2
Schoeningen
1
08 Oct FT
VfL Oldenburg
4
STK Eilvese
1
08 Oct FT
VfV Hildesheim
2
BSV Rehden
2
13 Oct FT
BSV Rehden
3
TuS Bersenbrueck
1
13 Oct FT
Kickers Emden
2
VfL Oldenburg
0
14 Oct FT
Meppen II
3
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
14 Oct FT
MTV Eintracht Celle
1
Delmenhorst
0
14 Oct FT
STK Eilvese
1
Rotenburger SV
2
15 Oct FT
Arminia Hannover
1
BW Bornreihe
3
15 Oct FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
VfV Hildesheim
1
21 Oct FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
3
Arminia Hannover
1
22 Oct FT
BW Bornreihe
3
Schoeningen
3
22 Oct FT
Delmenhorst
4
VfL Oldenburg
1
22 Oct FT
FC Germania Egestorf-Langreder
2
STK Eilvese
1
22 Oct FT
MTV Eintracht Celle
2
Meppen II
3
22 Oct FT
SSV Vorsfelde
1
BSV Rehden
1
22 Oct FT
TuS Bersenbrueck
5
Lupo-Martini Wolfsburg
1
22 Oct FT
VfV Hildesheim
1
Heeslinger SC
1
28 Oct FT
BSV Rehden
4
BW Bornreihe
0
28 Oct FT
Delmenhorst
1
Meppen II
3
28 Oct FT
Schoeningen
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
28 Oct FT
STK Eilvese
0
VfV Hildesheim
3
28 Oct FT
Arminia Hannover
1
MTV Eintracht Celle
1
28 Oct FT
Heeslinger SC
3
TuS Bersenbrueck
1
28 Oct FT
Kickers Emden
1
FC Germania Egestorf-Langreder
1
29 Oct FT
Lupo-Martini Wolfsburg
1
SSV Vorsfelde
1
29 Oct FT
VfL Oldenburg
2
Rotenburger SV
0
04 Nov FT
Meppen II
3
Arminia Hannover
2
04 Nov FT
SSV Vorsfelde
2
Heeslinger SC
0
04 Nov FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
BSV Rehden
0
04 Nov FT
VfV Hildesheim
0
Kickers Emden
0
05 Nov FT
BW Bornreihe
1
Lupo-Martini Wolfsburg
1
05 Nov FT
FC Germania Egestorf-Langreder
2
VfL Oldenburg
0
05 Nov FT
Rotenburger SV
2
Delmenhorst
0
05 Nov FT
TuS Bersenbrueck
4
STK Eilvese
0
10 Nov FT
Heeslinger SC
3
BW Bornreihe
3
11 Nov FT
Schoeningen
1
Meppen II
1
11 Nov FT
STK Eilvese
5
SSV Vorsfelde
0
11 Nov FT
Kickers Emden
4
TuS Bersenbrueck
3
12 Nov FT
Arminia Hannover
1
Delmenhorst
3
12 Nov FT
Lupo-Martini Wolfsburg
5
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
12 Nov FT
Rotenburger SV
1
FC Germania Egestorf-Langreder
0
12 Nov FT
VfL Oldenburg
2
VfV Hildesheim
3
18 Nov FT
Delmenhorst
3
FC Germania Egestorf-Langreder
1
18 Nov FT
Meppen II
2
BSV Rehden
1
18 Nov FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
3
Heeslinger SC
3
18 Nov FT
TuS Bersenbrueck
0
VfL Oldenburg
4
19 Nov FT
Arminia Hannover
2
Schoeningen
3
19 Nov FT
MTV Eintracht Celle
6
Lupo-Martini Wolfsburg
2
19 Nov FT
SSV Vorsfelde
1
Kickers Emden
3
19 Nov FT
VfV Hildesheim
1
Rotenburger SV
1
25 Nov FT
STK Eilvese
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
26 Nov FT
FC Germania Egestorf-Langreder
3
VfV Hildesheim
2
26 Nov FT
Lupo-Martini Wolfsburg
3
Meppen II
0
26 Nov FT
VfL Oldenburg
2
SSV Vorsfelde
2
06 Dec FT
Kickers Emden
4
Arminia Hannover
1
09 Dec FT
Meppen II
2
STK Eilvese
1
09 Dec FT
TuS Bersenbrueck
2
VfV Hildesheim
2
13 Dec FT
MTV Eintracht Celle
3
Schoeningen
1
03 Feb FT
Delmenhorst
5
Schoeningen
3
03 Feb FT
Meppen II
0
Lupo-Martini Wolfsburg
2
03 Feb FT
SSV Vorsfelde
6
VfL Oldenburg
2
04 Feb FT
TuS Bersenbrueck
3
Rotenburger SV
0
04 Feb FT
MTV Eintracht Celle
2
Heeslinger SC
5
10 Feb FT
STK Eilvese
0
Arminia Hannover
0
11 Feb FT
FC Germania Egestorf-Langreder
3
BW Bornreihe
1
11 Feb FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
BSV Rehden
0
11 Feb FT
VfL Oldenburg
2
MTV Eintracht Celle
2
17 Feb FT
Delmenhorst
3
Lupo-Martini Wolfsburg
1
17 Feb FT
Meppen II
1
VfL Oldenburg
1
17 Feb FT
Schoeningen
2
STK Eilvese
1
17 Feb FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
FC Germania Egestorf-Langreder
4
18 Feb FT
BW Bornreihe
0
VfV Hildesheim
1
18 Feb FT
SSV Vorsfelde
2
TuS Bersenbrueck
0
24 Feb FT
Rotenburger SV
3
Meppen II
1
24 Feb FT
STK Eilvese
0
BSV Rehden
1
24 Feb FT
Kickers Emden
5
Schoeningen
0
25 Feb FT
FC Germania Egestorf-Langreder
3
MTV Eintracht Celle
2
25 Feb FT
Heeslinger SC
2
Lupo-Martini Wolfsburg
1
25 Feb FT
SSV Vorsfelde
0
Delmenhorst
2
25 Feb FT
TuS Bersenbrueck
1
BW Bornreihe
0
25 Feb FT
VfV Hildesheim
4
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
25 Feb FT
VfL Oldenburg
2
Arminia Hannover
0
02 Mar FT
BSV Rehden
0
Kickers Emden
2
02 Mar FT
Meppen II
1
FC Germania Egestorf-Langreder
0
02 Mar FT
Schoeningen
2
VfL Oldenburg
2
02 Mar FT
Delmenhorst
2
Heeslinger SC
0
02 Mar FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
TuS Bersenbrueck
6
03 Mar FT
Arminia Hannover
1
Rotenburger SV
0
03 Mar FT
BW Bornreihe
0
SSV Vorsfelde
1
03 Mar FT
Lupo-Martini Wolfsburg
1
STK Eilvese
0
03 Mar FT
MTV Eintracht Celle
2
VfV Hildesheim
3
09 Mar FT
Meppen II
0
VfV Hildesheim
0
09 Mar FT
Schoeningen
2
Rotenburger SV
1
09 Mar FT
STK Eilvese
3
Heeslinger SC
0
09 Mar FT
Kickers Emden
2
Lupo-Martini Wolfsburg
0
10 Mar FT
BW Bornreihe
2
Delmenhorst
3
10 Mar FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
Arminia Hannover
0
10 Mar FT
SSV Vorsfelde
0
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
10 Mar FT
TuS Bersenbrueck
2
MTV Eintracht Celle
0
10 Mar FT
VfL Oldenburg
0
BSV Rehden
1
13 Mar FT
Heeslinger SC
3
Schoeningen
0
15 Mar FT
BSV Rehden
2
Rotenburger SV
0
16 Mar FT
Meppen II
2
TuS Bersenbrueck
2
16 Mar FT
Schoeningen
0
FC Germania Egestorf-Langreder
2
16 Mar FT
Delmenhorst
1
STK Eilvese
0
16 Mar FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
BW Bornreihe
2
16 Mar FT
Heeslinger SC
0
Kickers Emden
4
17 Mar FT
Arminia Hannover
1
VfV Hildesheim
2
17 Mar FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
VfL Oldenburg
1
17 Mar FT
MTV Eintracht Celle
2
SSV Vorsfelde
2
20 Mar FT
Kickers Emden
2
Meppen II
1
20 Mar FT
TuS Bersenbrueck
3
Delmenhorst
1
23 Mar FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
BSV Rehden
0
23 Mar FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
Delmenhorst
6
23 Mar FT
Kickers Emden
3
STK Eilvese
0
24 Mar FT
Rotenburger SV
0
Lupo-Martini Wolfsburg
2
24 Mar FT
SSV Vorsfelde
2
Meppen II
0
24 Mar FT
BW Bornreihe
4
MTV Eintracht Celle
3
24 Mar FT
TuS Bersenbrueck
1
Arminia Hannover
4
24 Mar FT
VfL Oldenburg
0
Heeslinger SC
2
24 Mar FT
VfV Hildesheim
4
Schoeningen
2
28 Mar FT
Delmenhorst
1
BSV Rehden
0
28 Mar FT
Lupo-Martini Wolfsburg
3
Schoeningen
1
28 Mar FT
MTV Eintracht Celle
0
Kickers Emden
4
28 Mar FT
SSV Vorsfelde
1
FC Germania Egestorf-Langreder
0
30 Mar FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
VfL Oldenburg
2
30 Mar FT
Arminia Hannover
1
Heeslinger SC
1
30 Mar FT
BW Bornreihe
2
Rotenburger SV
1
01 Apr FT
Schoeningen
2
SSV Vorsfelde
3
06 Apr FT
BSV Rehden
1
VfV Hildesheim
4
06 Apr FT
Meppen II
1
BW Bornreihe
0
06 Apr FT
Schoeningen
2
TuS Bersenbrueck
3
06 Apr FT
Delmenhorst
1
Kickers Emden
2
06 Apr FT
MTV Eintracht Celle
0
SV Ramlingen-Ehlershausen
3
06 Apr FT
STK Eilvese
0
VfL Oldenburg
2
06 Apr FT
Arminia Hannover
2
SSV Vorsfelde
0
07 Apr FT
Lupo-Martini Wolfsburg
0
FC Germania Egestorf-Langreder
1
10 Apr FT
Heeslinger SC
1
Rotenburger SV
1
12 Apr FT
TuS Bersenbrueck
1
BSV Rehden
2
13 Apr FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
Meppen II
0
13 Apr FT
VfL Oldenburg
1
Kickers Emden
2
13 Apr FT
Delmenhorst
2
MTV Eintracht Celle
0
14 Apr FT
Rotenburger SV
3
STK Eilvese
2
14 Apr FT
BW Bornreihe
1
Arminia Hannover
2
14 Apr FT
FC Germania Egestorf-Langreder
0
Heeslinger SC
2
14 Apr FT
SSV Vorsfelde
2
Schoeningen
2
14 Apr FT
VfV Hildesheim
3
Lupo-Martini Wolfsburg
1
17 Apr FT
BW Bornreihe
0
Kickers Emden
1
17 Apr FT
VfV Hildesheim
5
FC Germania Egestorf-Langreder
3
17 Apr FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
STK Eilvese
4
17 Apr FT
BSV Rehden
2
Heeslinger SC
2
20 Apr FT
BSV Rehden
3
SSV Vorsfelde
0
20 Apr FT
Meppen II
0
MTV Eintracht Celle
1
20 Apr FT
Schoeningen
2
BW Bornreihe
0
20 Apr FT
STK Eilvese
1
FC Germania Egestorf-Langreder
2
20 Apr FT
Arminia Hannover
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
20 Apr FT
Kickers Emden
4
Rotenburger SV
0
21 Apr FT
VfL Oldenburg
2
Delmenhorst
1
21 Apr FT
Heeslinger SC
2
VfV Hildesheim
1
21 Apr FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
TuS Bersenbrueck
2
23 Apr FT
Arminia Hannover
1
BSV Rehden
1
24 Apr FT
Rotenburger SV
0
Kickers Emden
6
26 Apr FT
BW Bornreihe
1
BSV Rehden
4
26 Apr FT
Meppen II
2
Delmenhorst
3
27 Apr FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
Schoeningen
1
27 Apr FT
MTV Eintracht Celle
4
Arminia Hannover
1
27 Apr FT
TuS Bersenbrueck
4
Heeslinger SC
1
28 Apr FT
FC Germania Egestorf-Langreder
0
Kickers Emden
1
28 Apr FT
SSV Vorsfelde
0
Lupo-Martini Wolfsburg
0
28 Apr FT
VfV Hildesheim
1
STK Eilvese
1
28 Apr FT
Rotenburger SV
0
VfL Oldenburg
4
30 Apr FT
Rotenburger SV
1
TuS Bersenbrueck
3
30 Apr FT
BSV Rehden
0
Arminia Hannover
0
30 Apr FT
Schoeningen
0
Delmenhorst
1
30 Apr FT
Heeslinger SC
1
MTV Eintracht Celle
3
01 May FT
VfV Hildesheim
0
SSV Vorsfelde
4
01 May FT
Kickers Emden
5
BW Bornreihe
1
04 May FT
BSV Rehden
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
04 May FT
Schoeningen
2
MTV Eintracht Celle
0
04 May FT
Delmenhorst
2
Rotenburger SV
0
04 May FT
STK Eilvese
2
TuS Bersenbrueck
3
04 May FT
Kickers Emden
4
VfV Hildesheim
2
05 May FT
Heeslinger SC
3
SSV Vorsfelde
1
05 May FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
BW Bornreihe
1
05 May FT
VfL Oldenburg
3
FC Germania Egestorf-Langreder
2
05 May FT
Arminia Hannover
0
Meppen II
1
08 May FT
BSV Rehden
3
MTV Eintracht Celle
1
08 May FT
Rotenburger SV
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
3
08 May FT
STK Eilvese
5
BW Bornreihe
0
08 May FT
Heeslinger SC
1
FC Germania Egestorf-Langreder
2
11 May FT
Meppen II
1
Schoeningen
1
11 May FT
Delmenhorst
3
Arminia Hannover
0
11 May FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
0
Lupo-Martini Wolfsburg
5
11 May FT
MTV Eintracht Celle
3
BSV Rehden
2
12 May FT
BW Bornreihe
2
Heeslinger SC
2
12 May FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
Rotenburger SV
1
12 May FT
SSV Vorsfelde
3
STK Eilvese
0
12 May FT
TuS Bersenbrueck
2
Kickers Emden
1
12 May FT
VfV Hildesheim
2
VfL Oldenburg
0
15 May FT
Arminia Hannover
1
Kickers Emden
3
15 May FT
MTV Eintracht Celle
4
Rotenburger SV
2
17 May FT
Rotenburger SV
3
VfV Hildesheim
0
17 May FT
BSV Rehden
1
Meppen II
2
17 May FT
FC Germania Egestorf-Langreder
2
Delmenhorst
2
18 May FT
Schoeningen
1
Arminia Hannover
2
18 May FT
BW Bornreihe
1
STK Eilvese
7
18 May FT
Heeslinger SC
2
SV Ramlingen-Ehlershausen
1
18 May FT
Kickers Emden
4
SSV Vorsfelde
1
18 May FT
Lupo-Martini Wolfsburg
3
MTV Eintracht Celle
1
18 May FT
VfL Oldenburg
1
TuS Bersenbrueck
4
20 May FT
STK Eilvese
2
MTV Eintracht Celle
4
20 May FT
BW Bornreihe
1
VfL Oldenburg
3
20 May FT
Kickers Emden
4
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
20 May FT
Lupo-Martini Wolfsburg
1
Arminia Hannover
0
20 May FT
Rotenburger SV
1
SSV Vorsfelde
1
20 May FT
TuS Bersenbrueck
1
FC Germania Egestorf-Langreder
0
20 May FT
VfV Hildesheim
3
Delmenhorst
0
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Kickers Emden
34
28
2
4
97
31
66
86
2
TuS Bersenbrueck
34
21
6
7
83
49
34
69
3
Delmenhorst
34
20
3
11
64
44
20
63
4
Lupo-Martini Wolfsburg
34
17
8
9
61
45
16
59
5
VfV Hildesheim
34
17
8
9
63
50
13
59
6
FC Germania Egestorf-Langreder
34
16
7
11
56
45
11
55
7
SSV Vorsfelde
34
15
9
10
54
49
5
54
8
BSV Rehden
33
15
6
12
52
42
10
51
9
VfL Oldenburg
34
14
6
14
59
59
0
48
10
Heeslinger SC
33
12
11
10
54
52
2
47
11
Meppen II
33
13
7
13
46
52
-6
46
12
MTV Eintracht Celle
34
11
7
16
61
72
-11
40
13
Schoeningen
33
10
8
15
52
66
-14
38
14
Arminia Hannover
34
8
7
19
41
63
-22
31
15
Rotenburger SV
34
8
7
19
39
66
-27
31
16
SV Ramlingen-Ehlershausen
34
6
11
17
46
75
-29
29
17
STK Eilvese
34
6
4
24
47
71
-24
22
18
BW Bornreihe
34
4
9
21
36
80
-44
21
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Germany - Oberliga Niedersachsen - Oddsbook