FIXTURES

RESULTS

26 May FT
RW Walldorf
0
SC Viktoria 06 Griesheim
0
25 May FT
Hanauer SC 1960
1
Eintracht Stadtallendorf
1
25 May FT
Bayern Alzenau
4
TUS Dietkirchen
1
25 May FT
FC 1906 Erlensee
0
FC Hanau 93
0
25 May FT
FSV Fernwald
2
SV Steinbach 1920
2
25 May FT
Huenfelder SV
1
Adler Weidenhausen
4
25 May FT
SC Waldgirmes
0
FC Giessen
2
25 May FT
VfB Marburg
1
KSV Baunatal
1
18 May FT
SC Viktoria 06 Griesheim
2
Bayern Alzenau
1
18 May FT
SV Steinbach 1920
3
FC 1906 Erlensee
2
18 May FT
TUS Dietkirchen
6
Adler Weidenhausen
3
18 May FT
Eintracht Stadtallendorf
1
SC Waldgirmes
1
17 May FT
Turk Gucu Friedberg
3
FSV Fernwald
1
17 May FT
Hanauer SC 1960
5
FC Hanau 93
1
17 May FT
FC Giessen
2
RW Walldorf
1
17 May FT
Huenfelder SV
2
VfB Marburg
0
16 May FT
FC 1931 Eddersheim
1
KSV Baunatal
2
12 May FT
FC 1931 Eddersheim
2
Huenfelder SV
1
12 May FT
RW Walldorf
1
Eintracht Stadtallendorf
0
11 May FT
Hanauer SC 1960
3
SV Steinbach 1920
2
11 May FT
Adler Weidenhausen
3
VfB Marburg
1
11 May FT
Bayern Alzenau
0
FC Giessen
2
11 May FT
FC 1906 Erlensee
0
Turk Gucu Friedberg
3
11 May FT
FSV Fernwald
3
KSV Baunatal
0
11 May FT
SC Waldgirmes
3
FC Hanau 93
1
11 May FT
TUS Dietkirchen
1
SC Viktoria 06 Griesheim
2
08 May FT
Huenfelder SV
1
Hanauer SC 1960
0
08 May FT
FC 1931 Eddersheim
0
Turk Gucu Friedberg
2
05 May FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
Adler Weidenhausen
5
04 May FT
Turk Gucu Friedberg
2
Hanauer SC 1960
4
04 May FT
FC Hanau 93
6
RW Walldorf
4
04 May FT
Huenfelder SV
3
FSV Fernwald
2
04 May FT
SV Steinbach 1920
2
SC Waldgirmes
0
04 May FT
KSV Baunatal
3
FC 1906 Erlensee
0
04 May FT
Eintracht Stadtallendorf
2
Bayern Alzenau
3
04 May FT
FC Giessen
4
TUS Dietkirchen
1
04 May FT
VfB Marburg
0
FC 1931 Eddersheim
2
28 Apr FT
RW Walldorf
4
SV Steinbach 1920
0
27 Apr FT
Adler Weidenhausen
2
FC 1931 Eddersheim
1
27 Apr FT
Bayern Alzenau
1
FC Hanau 93
1
27 Apr FT
FC 1906 Erlensee
3
Huenfelder SV
0
27 Apr FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
FC Giessen
4
27 Apr FT
SC Waldgirmes
0
Turk Gucu Friedberg
2
27 Apr FT
TUS Dietkirchen
2
Eintracht Stadtallendorf
1
27 Apr FT
FSV Fernwald
5
VfB Marburg
1
27 Apr FT
Hanauer SC 1960
0
KSV Baunatal
2
21 Apr FT
FC 1931 Eddersheim
2
FSV Fernwald
0
21 Apr FT
SV Steinbach 1920
2
Bayern Alzenau
4
20 Apr FT
Turk Gucu Friedberg
2
RW Walldorf
0
20 Apr FT
FC Hanau 93
1
TUS Dietkirchen
1
20 Apr FT
KSV Baunatal
1
SC Waldgirmes
1
20 Apr FT
Eintracht Stadtallendorf
4
SC Viktoria 06 Griesheim
1
20 Apr FT
FC Giessen
1
Adler Weidenhausen
0
20 Apr FT
VfB Marburg
0
FC 1906 Erlensee
0
17 Apr FT
Adler Weidenhausen
0
RW Walldorf
0
16 Apr FT
SC Viktoria 06 Griesheim
4
FC Hanau 93
4
14 Apr FT
RW Walldorf
5
KSV Baunatal
2
13 Apr FT
Adler Weidenhausen
3
FSV Fernwald
0
13 Apr FT
Bayern Alzenau
3
Turk Gucu Friedberg
0
13 Apr FT
FC 1906 Erlensee
0
FC 1931 Eddersheim
3
13 Apr FT
SC Waldgirmes
0
Huenfelder SV
0
13 Apr FT
FC Giessen
3
Eintracht Stadtallendorf
0
13 Apr FT
Hanauer SC 1960
1
VfB Marburg
3
13 Apr FT
TUS Dietkirchen
3
SV Steinbach 1920
3
07 Apr FT
FC 1931 Eddersheim
1
Hanauer SC 1960
1
07 Apr FT
SV Steinbach 1920
2
SC Viktoria 06 Griesheim
1
06 Apr FT
FC Hanau 93
0
FC Giessen
1
06 Apr FT
FSV Fernwald
4
FC 1906 Erlensee
0
06 Apr FT
Huenfelder SV
2
RW Walldorf
2
06 Apr FT
Turk Gucu Friedberg
5
TUS Dietkirchen
0
06 Apr FT
KSV Baunatal
0
Bayern Alzenau
0
06 Apr FT
Eintracht Stadtallendorf
2
Adler Weidenhausen
2
06 Apr FT
VfB Marburg
1
SC Waldgirmes
2
01 Apr FT
Adler Weidenhausen
4
SC Waldgirmes
1
01 Apr FT
FC Giessen
0
FSV Fernwald
1
30 Mar FT
Huenfelder SV
2
Turk Gucu Friedberg
2
30 Mar FT
Hanauer SC 1960
2
FC Hanau 93
3
30 Mar FT
VfB Marburg
1
SV Steinbach 1920
1
28 Mar FT
FC 1906 Erlensee
1
FC Giessen
4
28 Mar FT
RW Walldorf
0
Bayern Alzenau
0
28 Mar FT
FSV Fernwald
0
Eintracht Stadtallendorf
1
28 Mar FT
KSV Baunatal
4
Adler Weidenhausen
1
27 Mar FT
FC 1931 Eddersheim
2
FC Hanau 93
0
24 Mar FT
RW Walldorf
2
VfB Marburg
3
24 Mar FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
Turk Gucu Friedberg
2
23 Mar FT
Adler Weidenhausen
3
FC 1906 Erlensee
3
23 Mar FT
Bayern Alzenau
3
Huenfelder SV
2
23 Mar FT
SC Waldgirmes
2
FC 1931 Eddersheim
1
23 Mar FT
TUS Dietkirchen
1
KSV Baunatal
2
23 Mar FT
Eintracht Stadtallendorf
3
FC Hanau 93
1
23 Mar FT
FC Giessen
2
SV Steinbach 1920
0
23 Mar FT
Hanauer SC 1960
0
FSV Fernwald
3
20 Mar FT
Hanauer SC 1960
1
SC Viktoria 06 Griesheim
0
17 Mar FT
FC 1931 Eddersheim
1
RW Walldorf
1
17 Mar FT
FC Hanau 93
0
Adler Weidenhausen
2
17 Mar FT
Eintracht Stadtallendorf
2
SV Steinbach 1920
2
16 Mar FT
FC 1906 Erlensee
0
Hanauer SC 1960
1
16 Mar FT
FSV Fernwald
0
SC Waldgirmes
1
16 Mar FT
Huenfelder SV
4
TUS Dietkirchen
3
16 Mar FT
KSV Baunatal
1
SC Viktoria 06 Griesheim
0
16 Mar FT
VfB Marburg
0
Bayern Alzenau
3
15 Mar FT
Turk Gucu Friedberg
0
FC Giessen
2
13 Mar FT
SC Waldgirmes
1
TUS Dietkirchen
0
10 Mar FT
RW Walldorf
3
FSV Fernwald
0
10 Mar FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
Huenfelder SV
3
09 Mar FT
Adler Weidenhausen
1
Hanauer SC 1960
3
09 Mar FT
Bayern Alzenau
2
FC 1931 Eddersheim
2
09 Mar FT
FC Hanau 93
1
SV Steinbach 1920
1
09 Mar FT
SC Waldgirmes
2
FC 1906 Erlensee
0
09 Mar FT
TUS Dietkirchen
2
VfB Marburg
2
09 Mar FT
Eintracht Stadtallendorf
0
Turk Gucu Friedberg
2
09 Mar FT
FC Giessen
4
KSV Baunatal
0
03 Mar FT
FC 1931 Eddersheim
2
TUS Dietkirchen
0
03 Mar FT
SV Steinbach 1920
0
Adler Weidenhausen
0
02 Mar FT
FC 1906 Erlensee
2
RW Walldorf
1
02 Mar FT
FSV Fernwald
1
Bayern Alzenau
0
02 Mar FT
Huenfelder SV
1
FC Giessen
0
02 Mar FT
KSV Baunatal
6
Eintracht Stadtallendorf
0
02 Mar FT
Turk Gucu Friedberg
2
FC Hanau 93
1
02 Mar FT
Hanauer SC 1960
4
SC Waldgirmes
0
02 Mar FT
VfB Marburg
1
SC Viktoria 06 Griesheim
1
24 Feb FT
FC Hanau 93
4
VfB Marburg
1
24 Feb FT
Bayern Alzenau
3
SC Waldgirmes
0
24 Feb FT
TUS Dietkirchen
3
Hanauer SC 1960
1
24 Feb FT
Eintracht Stadtallendorf
1
FC 1931 Eddersheim
1
24 Feb FT
Turk Gucu Friedberg
2
KSV Baunatal
1
17 Feb FT
SC Viktoria 06 Griesheim
4
FC 1906 Erlensee
1
26 Nov FT
RW Walldorf
4
Hanauer SC 1960
5
25 Nov FT
Bayern Alzenau
4
FC 1906 Erlensee
0
25 Nov FT
FC Hanau 93
1
KSV Baunatal
0
25 Nov FT
TUS Dietkirchen
1
FSV Fernwald
3
25 Nov FT
Eintracht Stadtallendorf
0
Huenfelder SV
1
25 Nov FT
FC Giessen
1
VfB Marburg
0
25 Nov FT
Turk Gucu Friedberg
1
SV Steinbach 1920
1
24 Nov FT
FC 1931 Eddersheim
3
SC Viktoria 06 Griesheim
1
22 Nov FT
FC Hanau 93
1
FC 1906 Erlensee
3
19 Nov FT
FC 1931 Eddersheim
3
FC Giessen
1
18 Nov FT
FC 1906 Erlensee
4
TUS Dietkirchen
0
18 Nov FT
FSV Fernwald
1
SC Viktoria 06 Griesheim
1
18 Nov FT
Huenfelder SV
3
FC Hanau 93
5
18 Nov FT
SC Waldgirmes
3
RW Walldorf
1
18 Nov FT
Hanauer SC 1960
2
Bayern Alzenau
0
18 Nov FT
KSV Baunatal
2
SV Steinbach 1920
0
18 Nov FT
Turk Gucu Friedberg
2
Adler Weidenhausen
3
18 Nov FT
VfB Marburg
0
Eintracht Stadtallendorf
3
12 Nov FT
FC 1931 Eddersheim
3
SV Steinbach 1920
0
12 Nov FT
RW Walldorf
3
TUS Dietkirchen
3
11 Nov FT
FC 1906 Erlensee
2
Eintracht Stadtallendorf
3
11 Nov FT
Hanauer SC 1960
1
FC Giessen
1
11 Nov FT
Bayern Alzenau
0
Adler Weidenhausen
3
11 Nov FT
FSV Fernwald
1
FC Hanau 93
4
11 Nov FT
Huenfelder SV
0
KSV Baunatal
1
11 Nov FT
SC Waldgirmes
3
SC Viktoria 06 Griesheim
3
11 Nov FT
VfB Marburg
0
Turk Gucu Friedberg
3
05 Nov FT
SC Viktoria 06 Griesheim
2
RW Walldorf
0
05 Nov FT
SV Steinbach 1920
2
FSV Fernwald
3
04 Nov FT
TUS Dietkirchen
3
Bayern Alzenau
1
04 Nov FT
Adler Weidenhausen
2
Huenfelder SV
0
04 Nov FT
Turk Gucu Friedberg
2
FC 1931 Eddersheim
0
04 Nov FT
Eintracht Stadtallendorf
2
Hanauer SC 1960
1
04 Nov FT
FC Giessen
5
SC Waldgirmes
0
04 Nov FT
KSV Baunatal
3
VfB Marburg
3
29 Oct FT
RW Walldorf
1
FC Giessen
2
28 Oct FT
FC 1906 Erlensee
1
SV Steinbach 1920
3
28 Oct FT
Adler Weidenhausen
2
TUS Dietkirchen
1
28 Oct FT
Bayern Alzenau
3
SC Viktoria 06 Griesheim
1
28 Oct FT
FSV Fernwald
4
Turk Gucu Friedberg
6
28 Oct FT
SC Waldgirmes
2
Eintracht Stadtallendorf
1
28 Oct FT
KSV Baunatal
4
FC 1931 Eddersheim
1
28 Oct FT
VfB Marburg
2
Huenfelder SV
1
22 Oct FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
TUS Dietkirchen
3
21 Oct FT
FC Hanau 93
0
SC Waldgirmes
2
21 Oct FT
Huenfelder SV
5
FC 1931 Eddersheim
1
21 Oct FT
SV Steinbach 1920
1
Hanauer SC 1960
4
21 Oct FT
Eintracht Stadtallendorf
0
RW Walldorf
1
21 Oct FT
FC Giessen
2
Bayern Alzenau
1
21 Oct FT
KSV Baunatal
1
FSV Fernwald
0
21 Oct FT
VfB Marburg
2
Adler Weidenhausen
0
17 Oct FT
Turk Gucu Friedberg
2
FC 1906 Erlensee
2
15 Oct FT
FC 1931 Eddersheim
3
VfB Marburg
2
15 Oct FT
RW Walldorf
2
FC Hanau 93
1
14 Oct FT
Adler Weidenhausen
3
SC Viktoria 06 Griesheim
0
14 Oct FT
Bayern Alzenau
1
Eintracht Stadtallendorf
0
14 Oct FT
FC 1906 Erlensee
1
KSV Baunatal
2
14 Oct FT
FSV Fernwald
1
Huenfelder SV
1
14 Oct FT
Hanauer SC 1960
0
Turk Gucu Friedberg
5
14 Oct FT
SC Waldgirmes
1
SV Steinbach 1920
1
14 Oct FT
TUS Dietkirchen
0
FC Giessen
2
08 Oct FT
FC 1931 Eddersheim
1
Adler Weidenhausen
2
08 Oct FT
FC Hanau 93
2
Bayern Alzenau
6
08 Oct FT
SV Steinbach 1920
0
RW Walldorf
3
07 Oct FT
Turk Gucu Friedberg
3
SC Waldgirmes
1
07 Oct FT
Huenfelder SV
4
FC 1906 Erlensee
2
07 Oct FT
Eintracht Stadtallendorf
4
TUS Dietkirchen
1
07 Oct FT
FC Giessen
2
SC Viktoria 06 Griesheim
2
07 Oct FT
KSV Baunatal
6
Hanauer SC 1960
0
07 Oct FT
VfB Marburg
0
FSV Fernwald
4
03 Oct FT
Turk Gucu Friedberg
5
Huenfelder SV
3
03 Oct FT
Bayern Alzenau
1
RW Walldorf
1
03 Oct FT
Eintracht Stadtallendorf
1
FSV Fernwald
2
03 Oct FT
FC Hanau 93
0
FC 1931 Eddersheim
3
03 Oct FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
Hanauer SC 1960
4
03 Oct FT
SV Steinbach 1920
2
VfB Marburg
4
03 Oct FT
TUS Dietkirchen
2
SC Waldgirmes
1
03 Oct FT
Adler Weidenhausen
0
KSV Baunatal
2
03 Oct FT
FC Giessen
1
FC 1906 Erlensee
1
30 Sep FT
Hanauer SC 1960
3
Huenfelder SV
0
30 Sep FT
FC 1906 Erlensee
0
VfB Marburg
2
30 Sep FT
Adler Weidenhausen
0
FC Giessen
3
30 Sep FT
Bayern Alzenau
5
SV Steinbach 1920
0
30 Sep FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
Eintracht Stadtallendorf
0
30 Sep FT
SC Waldgirmes
1
KSV Baunatal
4
30 Sep FT
TUS Dietkirchen
0
FC Hanau 93
3
29 Sep FT
RW Walldorf
2
Turk Gucu Friedberg
3
29 Sep FT
FSV Fernwald
2
FC 1931 Eddersheim
3
27 Sep FT
SV Steinbach 1920
0
Huenfelder SV
1
24 Sep FT
FC 1931 Eddersheim
1
FC 1906 Erlensee
0
24 Sep FT
SV Steinbach 1920
2
TUS Dietkirchen
0
23 Sep FT
Turk Gucu Friedberg
0
Bayern Alzenau
2
23 Sep FT
FC Hanau 93
4
SC Viktoria 06 Griesheim
1
23 Sep FT
FSV Fernwald
3
Adler Weidenhausen
0
23 Sep FT
Huenfelder SV
8
SC Waldgirmes
2
23 Sep FT
Eintracht Stadtallendorf
0
FC Giessen
2
23 Sep FT
KSV Baunatal
5
RW Walldorf
2
23 Sep FT
VfB Marburg
2
Hanauer SC 1960
3
17 Sep FT
RW Walldorf
1
Huenfelder SV
3
16 Sep FT
FC 1906 Erlensee
2
FSV Fernwald
1
16 Sep FT
Hanauer SC 1960
2
FC 1931 Eddersheim
0
16 Sep FT
Adler Weidenhausen
1
Eintracht Stadtallendorf
1
16 Sep FT
Bayern Alzenau
3
KSV Baunatal
0
16 Sep FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
SV Steinbach 1920
1
16 Sep FT
SC Waldgirmes
3
VfB Marburg
1
16 Sep FT
TUS Dietkirchen
1
Turk Gucu Friedberg
4
16 Sep FT
FC Giessen
2
FC Hanau 93
2
10 Sep FT
FC 1931 Eddersheim
1
SC Waldgirmes
1
09 Sep FT
FC 1906 Erlensee
2
Adler Weidenhausen
2
09 Sep FT
Turk Gucu Friedberg
7
SC Viktoria 06 Griesheim
0
09 Sep FT
FC Hanau 93
1
Eintracht Stadtallendorf
1
09 Sep FT
FSV Fernwald
2
Hanauer SC 1960
1
09 Sep FT
Huenfelder SV
1
Bayern Alzenau
4
09 Sep FT
SV Steinbach 1920
0
FC Giessen
2
09 Sep FT
KSV Baunatal
2
TUS Dietkirchen
1
09 Sep FT
VfB Marburg
4
RW Walldorf
0
03 Sep FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
KSV Baunatal
2
03 Sep FT
SV Steinbach 1920
3
Eintracht Stadtallendorf
3
02 Sep FT
Hanauer SC 1960
4
FC 1906 Erlensee
1
02 Sep FT
Adler Weidenhausen
5
FC Hanau 93
0
02 Sep FT
Bayern Alzenau
0
VfB Marburg
1
02 Sep FT
SC Waldgirmes
3
FSV Fernwald
3
02 Sep FT
TUS Dietkirchen
1
Huenfelder SV
1
02 Sep FT
FC Giessen
1
Turk Gucu Friedberg
0
01 Sep FT
RW Walldorf
2
FC 1931 Eddersheim
1
27 Aug FT
FC 1931 Eddersheim
3
Bayern Alzenau
1
27 Aug FT
KSV Baunatal
2
FC Giessen
2
26 Aug FT
FC 1906 Erlensee
3
SC Waldgirmes
1
26 Aug FT
Hanauer SC 1960
2
Adler Weidenhausen
0
26 Aug FT
Turk Gucu Friedberg
3
Eintracht Stadtallendorf
3
26 Aug FT
FSV Fernwald
2
RW Walldorf
0
26 Aug FT
Huenfelder SV
3
SC Viktoria 06 Griesheim
2
26 Aug FT
VfB Marburg
4
TUS Dietkirchen
3
25 Aug FT
SV Steinbach 1920
2
FC Hanau 93
1
20 Aug FT
TUS Dietkirchen
2
FC 1931 Eddersheim
2
19 Aug FT
Bayern Alzenau
2
FSV Fernwald
1
19 Aug FT
FC Hanau 93
0
Turk Gucu Friedberg
3
19 Aug FT
SC Waldgirmes
1
Hanauer SC 1960
4
19 Aug FT
Adler Weidenhausen
0
SV Steinbach 1920
0
19 Aug FT
Eintracht Stadtallendorf
6
KSV Baunatal
0
19 Aug FT
FC Giessen
1
Huenfelder SV
1
19 Aug FT
SC Viktoria 06 Griesheim
2
VfB Marburg
0
18 Aug FT
RW Walldorf
1
FC 1906 Erlensee
0
13 Aug FT
SV Steinbach 1920
2
Turk Gucu Friedberg
3
12 Aug FT
FC 1906 Erlensee
2
Bayern Alzenau
4
12 Aug FT
Hanauer SC 1960
0
RW Walldorf
2
12 Aug FT
Huenfelder SV
3
Eintracht Stadtallendorf
2
12 Aug FT
KSV Baunatal
3
FC Hanau 93
0
12 Aug FT
SC Waldgirmes
3
Adler Weidenhausen
2
12 Aug FT
VfB Marburg
0
FC Giessen
0
11 Aug FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
FC 1931 Eddersheim
0
11 Aug FT
FSV Fernwald
2
TUS Dietkirchen
0
06 Aug FT
SV Steinbach 1920
2
KSV Baunatal
2
05 Aug FT
RW Walldorf
5
SC Waldgirmes
3
05 Aug FT
Bayern Alzenau
1
Hanauer SC 1960
0
05 Aug FT
Adler Weidenhausen
0
Turk Gucu Friedberg
5
05 Aug FT
FC Hanau 93
1
Huenfelder SV
3
05 Aug FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
FSV Fernwald
1
05 Aug FT
TUS Dietkirchen
1
FC 1906 Erlensee
4
05 Aug FT
Eintracht Stadtallendorf
2
VfB Marburg
1
05 Aug FT
FC Giessen
1
FC 1931 Eddersheim
3
30 Jul FT
RW Walldorf
4
Adler Weidenhausen
3
29 Jul FT
FC 1906 Erlensee
0
SC Viktoria 06 Griesheim
1
29 Jul FT
Hanauer SC 1960
2
TUS Dietkirchen
0
29 Jul FT
FSV Fernwald
1
FC Giessen
4
29 Jul FT
Huenfelder SV
3
SV Steinbach 1920
2
29 Jul FT
SC Waldgirmes
2
Bayern Alzenau
5
29 Jul FT
KSV Baunatal
1
Turk Gucu Friedberg
1
29 Jul FT
VfB Marburg
1
FC Hanau 93
3
28 Jul FT
FC 1931 Eddersheim
2
Eintracht Stadtallendorf
1

results

28 Jul FT
FC 1931 Eddersheim
2
Eintracht Stadtallendorf
1
29 Jul FT
KSV Baunatal
1
Turk Gucu Friedberg
1
29 Jul FT
VfB Marburg
1
FC Hanau 93
3
29 Jul FT
Huenfelder SV
3
SV Steinbach 1920
2
29 Jul FT
SC Waldgirmes
2
Bayern Alzenau
5
29 Jul FT
FSV Fernwald
1
FC Giessen
4
29 Jul FT
FC 1906 Erlensee
0
SC Viktoria 06 Griesheim
1
29 Jul FT
Hanauer SC 1960
2
TUS Dietkirchen
0
30 Jul FT
RW Walldorf
4
Adler Weidenhausen
3
05 Aug FT
Eintracht Stadtallendorf
2
VfB Marburg
1
05 Aug FT
FC Giessen
1
FC 1931 Eddersheim
3
05 Aug FT
Adler Weidenhausen
0
Turk Gucu Friedberg
5
05 Aug FT
FC Hanau 93
1
Huenfelder SV
3
05 Aug FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
FSV Fernwald
1
05 Aug FT
TUS Dietkirchen
1
FC 1906 Erlensee
4
05 Aug FT
Bayern Alzenau
1
Hanauer SC 1960
0
05 Aug FT
RW Walldorf
5
SC Waldgirmes
3
06 Aug FT
SV Steinbach 1920
2
KSV Baunatal
2
11 Aug FT
FSV Fernwald
2
TUS Dietkirchen
0
11 Aug FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
FC 1931 Eddersheim
0
12 Aug FT
KSV Baunatal
3
FC Hanau 93
0
12 Aug FT
SC Waldgirmes
3
Adler Weidenhausen
2
12 Aug FT
VfB Marburg
0
FC Giessen
0
12 Aug FT
Huenfelder SV
3
Eintracht Stadtallendorf
2
12 Aug FT
FC 1906 Erlensee
2
Bayern Alzenau
4
12 Aug FT
Hanauer SC 1960
0
RW Walldorf
2
13 Aug FT
SV Steinbach 1920
2
Turk Gucu Friedberg
3
18 Aug FT
RW Walldorf
1
FC 1906 Erlensee
0
19 Aug FT
Adler Weidenhausen
0
SV Steinbach 1920
0
19 Aug FT
Eintracht Stadtallendorf
6
KSV Baunatal
0
19 Aug FT
FC Giessen
1
Huenfelder SV
1
19 Aug FT
SC Viktoria 06 Griesheim
2
VfB Marburg
0
19 Aug FT
Bayern Alzenau
2
FSV Fernwald
1
19 Aug FT
FC Hanau 93
0
Turk Gucu Friedberg
3
19 Aug FT
SC Waldgirmes
1
Hanauer SC 1960
4
20 Aug FT
TUS Dietkirchen
2
FC 1931 Eddersheim
2
25 Aug FT
SV Steinbach 1920
2
FC Hanau 93
1
26 Aug FT
VfB Marburg
4
TUS Dietkirchen
3
26 Aug FT
FSV Fernwald
2
RW Walldorf
0
26 Aug FT
Huenfelder SV
3
SC Viktoria 06 Griesheim
2
26 Aug FT
Turk Gucu Friedberg
3
Eintracht Stadtallendorf
3
26 Aug FT
FC 1906 Erlensee
3
SC Waldgirmes
1
26 Aug FT
Hanauer SC 1960
2
Adler Weidenhausen
0
27 Aug FT
KSV Baunatal
2
FC Giessen
2
27 Aug FT
FC 1931 Eddersheim
3
Bayern Alzenau
1
01 Sep FT
RW Walldorf
2
FC 1931 Eddersheim
1
02 Sep FT
FC Giessen
1
Turk Gucu Friedberg
0
02 Sep FT
Adler Weidenhausen
5
FC Hanau 93
0
02 Sep FT
Bayern Alzenau
0
VfB Marburg
1
02 Sep FT
SC Waldgirmes
3
FSV Fernwald
3
02 Sep FT
TUS Dietkirchen
1
Huenfelder SV
1
02 Sep FT
Hanauer SC 1960
4
FC 1906 Erlensee
1
03 Sep FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
KSV Baunatal
2
03 Sep FT
SV Steinbach 1920
3
Eintracht Stadtallendorf
3
09 Sep FT
KSV Baunatal
2
TUS Dietkirchen
1
09 Sep FT
VfB Marburg
4
RW Walldorf
0
09 Sep FT
FC Hanau 93
1
Eintracht Stadtallendorf
1
09 Sep FT
FSV Fernwald
2
Hanauer SC 1960
1
09 Sep FT
Huenfelder SV
1
Bayern Alzenau
4
09 Sep FT
SV Steinbach 1920
0
FC Giessen
2
09 Sep FT
Turk Gucu Friedberg
7
SC Viktoria 06 Griesheim
0
09 Sep FT
FC 1906 Erlensee
2
Adler Weidenhausen
2
10 Sep FT
FC 1931 Eddersheim
1
SC Waldgirmes
1
16 Sep FT
FC Giessen
2
FC Hanau 93
2
16 Sep FT
Adler Weidenhausen
1
Eintracht Stadtallendorf
1
16 Sep FT
Bayern Alzenau
3
KSV Baunatal
0
16 Sep FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
SV Steinbach 1920
1
16 Sep FT
SC Waldgirmes
3
VfB Marburg
1
16 Sep FT
TUS Dietkirchen
1
Turk Gucu Friedberg
4
16 Sep FT
FC 1906 Erlensee
2
FSV Fernwald
1
16 Sep FT
Hanauer SC 1960
2
FC 1931 Eddersheim
0
17 Sep FT
RW Walldorf
1
Huenfelder SV
3
23 Sep FT
Eintracht Stadtallendorf
0
FC Giessen
2
23 Sep FT
KSV Baunatal
5
RW Walldorf
2
23 Sep FT
VfB Marburg
2
Hanauer SC 1960
3
23 Sep FT
FC Hanau 93
4
SC Viktoria 06 Griesheim
1
23 Sep FT
FSV Fernwald
3
Adler Weidenhausen
0
23 Sep FT
Huenfelder SV
8
SC Waldgirmes
2
23 Sep FT
Turk Gucu Friedberg
0
Bayern Alzenau
2
24 Sep FT
FC 1931 Eddersheim
1
FC 1906 Erlensee
0
24 Sep FT
SV Steinbach 1920
2
TUS Dietkirchen
0
27 Sep FT
SV Steinbach 1920
0
Huenfelder SV
1
29 Sep FT
FSV Fernwald
2
FC 1931 Eddersheim
3
29 Sep FT
RW Walldorf
2
Turk Gucu Friedberg
3
30 Sep FT
Adler Weidenhausen
0
FC Giessen
3
30 Sep FT
Bayern Alzenau
5
SV Steinbach 1920
0
30 Sep FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
Eintracht Stadtallendorf
0
30 Sep FT
SC Waldgirmes
1
KSV Baunatal
4
30 Sep FT
TUS Dietkirchen
0
FC Hanau 93
3
30 Sep FT
FC 1906 Erlensee
0
VfB Marburg
2
30 Sep FT
Hanauer SC 1960
3
Huenfelder SV
0
03 Oct FT
Adler Weidenhausen
0
KSV Baunatal
2
03 Oct FT
FC Giessen
1
FC 1906 Erlensee
1
03 Oct FT
Bayern Alzenau
1
RW Walldorf
1
03 Oct FT
Eintracht Stadtallendorf
1
FSV Fernwald
2
03 Oct FT
FC Hanau 93
0
FC 1931 Eddersheim
3
03 Oct FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
Hanauer SC 1960
4
03 Oct FT
SV Steinbach 1920
2
VfB Marburg
4
03 Oct FT
TUS Dietkirchen
2
SC Waldgirmes
1
03 Oct FT
Turk Gucu Friedberg
5
Huenfelder SV
3
07 Oct FT
FC Giessen
2
SC Viktoria 06 Griesheim
2
07 Oct FT
KSV Baunatal
6
Hanauer SC 1960
0
07 Oct FT
VfB Marburg
0
FSV Fernwald
4
07 Oct FT
Eintracht Stadtallendorf
4
TUS Dietkirchen
1
07 Oct FT
Huenfelder SV
4
FC 1906 Erlensee
2
07 Oct FT
Turk Gucu Friedberg
3
SC Waldgirmes
1
08 Oct FT
FC 1931 Eddersheim
1
Adler Weidenhausen
2
08 Oct FT
FC Hanau 93
2
Bayern Alzenau
6
08 Oct FT
SV Steinbach 1920
0
RW Walldorf
3
14 Oct FT
Bayern Alzenau
1
Eintracht Stadtallendorf
0
14 Oct FT
FC 1906 Erlensee
1
KSV Baunatal
2
14 Oct FT
FSV Fernwald
1
Huenfelder SV
1
14 Oct FT
Hanauer SC 1960
0
Turk Gucu Friedberg
5
14 Oct FT
SC Waldgirmes
1
SV Steinbach 1920
1
14 Oct FT
TUS Dietkirchen
0
FC Giessen
2
14 Oct FT
Adler Weidenhausen
3
SC Viktoria 06 Griesheim
0
15 Oct FT
FC 1931 Eddersheim
3
VfB Marburg
2
15 Oct FT
RW Walldorf
2
FC Hanau 93
1
17 Oct FT
Turk Gucu Friedberg
2
FC 1906 Erlensee
2
21 Oct FT
Eintracht Stadtallendorf
0
RW Walldorf
1
21 Oct FT
FC Giessen
2
Bayern Alzenau
1
21 Oct FT
KSV Baunatal
1
FSV Fernwald
0
21 Oct FT
VfB Marburg
2
Adler Weidenhausen
0
21 Oct FT
FC Hanau 93
0
SC Waldgirmes
2
21 Oct FT
Huenfelder SV
5
FC 1931 Eddersheim
1
21 Oct FT
SV Steinbach 1920
1
Hanauer SC 1960
4
22 Oct FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
TUS Dietkirchen
3
28 Oct FT
KSV Baunatal
4
FC 1931 Eddersheim
1
28 Oct FT
VfB Marburg
2
Huenfelder SV
1
28 Oct FT
Adler Weidenhausen
2
TUS Dietkirchen
1
28 Oct FT
Bayern Alzenau
3
SC Viktoria 06 Griesheim
1
28 Oct FT
FSV Fernwald
4
Turk Gucu Friedberg
6
28 Oct FT
SC Waldgirmes
2
Eintracht Stadtallendorf
1
28 Oct FT
FC 1906 Erlensee
1
SV Steinbach 1920
3
29 Oct FT
RW Walldorf
1
FC Giessen
2
04 Nov FT
Eintracht Stadtallendorf
2
Hanauer SC 1960
1
04 Nov FT
FC Giessen
5
SC Waldgirmes
0
04 Nov FT
KSV Baunatal
3
VfB Marburg
3
04 Nov FT
Adler Weidenhausen
2
Huenfelder SV
0
04 Nov FT
Turk Gucu Friedberg
2
FC 1931 Eddersheim
0
04 Nov FT
TUS Dietkirchen
3
Bayern Alzenau
1
05 Nov FT
SV Steinbach 1920
2
FSV Fernwald
3
05 Nov FT
SC Viktoria 06 Griesheim
2
RW Walldorf
0
11 Nov FT
VfB Marburg
0
Turk Gucu Friedberg
3
11 Nov FT
Bayern Alzenau
0
Adler Weidenhausen
3
11 Nov FT
FSV Fernwald
1
FC Hanau 93
4
11 Nov FT
Huenfelder SV
0
KSV Baunatal
1
11 Nov FT
SC Waldgirmes
3
SC Viktoria 06 Griesheim
3
11 Nov FT
Hanauer SC 1960
1
FC Giessen
1
11 Nov FT
FC 1906 Erlensee
2
Eintracht Stadtallendorf
3
12 Nov FT
RW Walldorf
3
TUS Dietkirchen
3
12 Nov FT
FC 1931 Eddersheim
3
SV Steinbach 1920
0
18 Nov FT
Hanauer SC 1960
2
Bayern Alzenau
0
18 Nov FT
KSV Baunatal
2
SV Steinbach 1920
0
18 Nov FT
Turk Gucu Friedberg
2
Adler Weidenhausen
3
18 Nov FT
VfB Marburg
0
Eintracht Stadtallendorf
3
18 Nov FT
FSV Fernwald
1
SC Viktoria 06 Griesheim
1
18 Nov FT
Huenfelder SV
3
FC Hanau 93
5
18 Nov FT
SC Waldgirmes
3
RW Walldorf
1
18 Nov FT
FC 1906 Erlensee
4
TUS Dietkirchen
0
19 Nov FT
FC 1931 Eddersheim
3
FC Giessen
1
22 Nov FT
FC Hanau 93
1
FC 1906 Erlensee
3
24 Nov FT
FC 1931 Eddersheim
3
SC Viktoria 06 Griesheim
1
25 Nov FT
Eintracht Stadtallendorf
0
Huenfelder SV
1
25 Nov FT
FC Giessen
1
VfB Marburg
0
25 Nov FT
Turk Gucu Friedberg
1
SV Steinbach 1920
1
25 Nov FT
Bayern Alzenau
4
FC 1906 Erlensee
0
25 Nov FT
FC Hanau 93
1
KSV Baunatal
0
25 Nov FT
TUS Dietkirchen
1
FSV Fernwald
3
26 Nov FT
RW Walldorf
4
Hanauer SC 1960
5
17 Feb FT
SC Viktoria 06 Griesheim
4
FC 1906 Erlensee
1
24 Feb FT
Eintracht Stadtallendorf
1
FC 1931 Eddersheim
1
24 Feb FT
Turk Gucu Friedberg
2
KSV Baunatal
1
24 Feb FT
Bayern Alzenau
3
SC Waldgirmes
0
24 Feb FT
TUS Dietkirchen
3
Hanauer SC 1960
1
24 Feb FT
FC Hanau 93
4
VfB Marburg
1
02 Mar FT
Hanauer SC 1960
4
SC Waldgirmes
0
02 Mar FT
VfB Marburg
1
SC Viktoria 06 Griesheim
1
02 Mar FT
KSV Baunatal
6
Eintracht Stadtallendorf
0
02 Mar FT
Turk Gucu Friedberg
2
FC Hanau 93
1
02 Mar FT
FC 1906 Erlensee
2
RW Walldorf
1
02 Mar FT
FSV Fernwald
1
Bayern Alzenau
0
02 Mar FT
Huenfelder SV
1
FC Giessen
0
03 Mar FT
SV Steinbach 1920
0
Adler Weidenhausen
0
03 Mar FT
FC 1931 Eddersheim
2
TUS Dietkirchen
0
09 Mar FT
Eintracht Stadtallendorf
0
Turk Gucu Friedberg
2
09 Mar FT
FC Giessen
4
KSV Baunatal
0
09 Mar FT
Adler Weidenhausen
1
Hanauer SC 1960
3
09 Mar FT
Bayern Alzenau
2
FC 1931 Eddersheim
2
09 Mar FT
FC Hanau 93
1
SV Steinbach 1920
1
09 Mar FT
SC Waldgirmes
2
FC 1906 Erlensee
0
09 Mar FT
TUS Dietkirchen
2
VfB Marburg
2
10 Mar FT
RW Walldorf
3
FSV Fernwald
0
10 Mar FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
Huenfelder SV
3
13 Mar FT
SC Waldgirmes
1
TUS Dietkirchen
0
15 Mar FT
Turk Gucu Friedberg
0
FC Giessen
2
16 Mar FT
VfB Marburg
0
Bayern Alzenau
3
16 Mar FT
KSV Baunatal
1
SC Viktoria 06 Griesheim
0
16 Mar FT
FC 1906 Erlensee
0
Hanauer SC 1960
1
16 Mar FT
FSV Fernwald
0
SC Waldgirmes
1
16 Mar FT
Huenfelder SV
4
TUS Dietkirchen
3
17 Mar FT
Eintracht Stadtallendorf
2
SV Steinbach 1920
2
17 Mar FT
FC 1931 Eddersheim
1
RW Walldorf
1
17 Mar FT
FC Hanau 93
0
Adler Weidenhausen
2
20 Mar FT
Hanauer SC 1960
1
SC Viktoria 06 Griesheim
0
23 Mar FT
Eintracht Stadtallendorf
3
FC Hanau 93
1
23 Mar FT
FC Giessen
2
SV Steinbach 1920
0
23 Mar FT
Hanauer SC 1960
0
FSV Fernwald
3
23 Mar FT
Adler Weidenhausen
3
FC 1906 Erlensee
3
23 Mar FT
Bayern Alzenau
3
Huenfelder SV
2
23 Mar FT
SC Waldgirmes
2
FC 1931 Eddersheim
1
23 Mar FT
TUS Dietkirchen
1
KSV Baunatal
2
24 Mar FT
RW Walldorf
2
VfB Marburg
3
24 Mar FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
Turk Gucu Friedberg
2
27 Mar FT
FC 1931 Eddersheim
2
FC Hanau 93
0
28 Mar FT
FSV Fernwald
0
Eintracht Stadtallendorf
1
28 Mar FT
KSV Baunatal
4
Adler Weidenhausen
1
28 Mar FT
FC 1906 Erlensee
1
FC Giessen
4
28 Mar FT
RW Walldorf
0
Bayern Alzenau
0
30 Mar FT
Hanauer SC 1960
2
FC Hanau 93
3
30 Mar FT
VfB Marburg
1
SV Steinbach 1920
1
30 Mar FT
Huenfelder SV
2
Turk Gucu Friedberg
2
01 Apr FT
FC Giessen
0
FSV Fernwald
1
01 Apr FT
Adler Weidenhausen
4
SC Waldgirmes
1
06 Apr FT
Eintracht Stadtallendorf
2
Adler Weidenhausen
2
06 Apr FT
VfB Marburg
1
SC Waldgirmes
2
06 Apr FT
KSV Baunatal
0
Bayern Alzenau
0
06 Apr FT
FC Hanau 93
0
FC Giessen
1
06 Apr FT
FSV Fernwald
4
FC 1906 Erlensee
0
06 Apr FT
Huenfelder SV
2
RW Walldorf
2
06 Apr FT
Turk Gucu Friedberg
5
TUS Dietkirchen
0
07 Apr FT
FC 1931 Eddersheim
1
Hanauer SC 1960
1
07 Apr FT
SV Steinbach 1920
2
SC Viktoria 06 Griesheim
1
13 Apr FT
FC Giessen
3
Eintracht Stadtallendorf
0
13 Apr FT
Hanauer SC 1960
1
VfB Marburg
3
13 Apr FT
TUS Dietkirchen
3
SV Steinbach 1920
3
13 Apr FT
Bayern Alzenau
3
Turk Gucu Friedberg
0
13 Apr FT
FC 1906 Erlensee
0
FC 1931 Eddersheim
3
13 Apr FT
SC Waldgirmes
0
Huenfelder SV
0
13 Apr FT
Adler Weidenhausen
3
FSV Fernwald
0
14 Apr FT
RW Walldorf
5
KSV Baunatal
2
16 Apr FT
SC Viktoria 06 Griesheim
4
FC Hanau 93
4
17 Apr FT
Adler Weidenhausen
0
RW Walldorf
0
20 Apr FT
Eintracht Stadtallendorf
4
SC Viktoria 06 Griesheim
1
20 Apr FT
FC Giessen
1
Adler Weidenhausen
0
20 Apr FT
VfB Marburg
0
FC 1906 Erlensee
0
20 Apr FT
KSV Baunatal
1
SC Waldgirmes
1
20 Apr FT
FC Hanau 93
1
TUS Dietkirchen
1
20 Apr FT
Turk Gucu Friedberg
2
RW Walldorf
0
21 Apr FT
FC 1931 Eddersheim
2
FSV Fernwald
0
21 Apr FT
SV Steinbach 1920
2
Bayern Alzenau
4
27 Apr FT
FSV Fernwald
5
VfB Marburg
1
27 Apr FT
Hanauer SC 1960
0
KSV Baunatal
2
27 Apr FT
Adler Weidenhausen
2
FC 1931 Eddersheim
1
27 Apr FT
Bayern Alzenau
1
FC Hanau 93
1
27 Apr FT
FC 1906 Erlensee
3
Huenfelder SV
0
27 Apr FT
SC Viktoria 06 Griesheim
0
FC Giessen
4
27 Apr FT
SC Waldgirmes
0
Turk Gucu Friedberg
2
27 Apr FT
TUS Dietkirchen
2
Eintracht Stadtallendorf
1
28 Apr FT
RW Walldorf
4
SV Steinbach 1920
0
04 May FT
Eintracht Stadtallendorf
2
Bayern Alzenau
3
04 May FT
FC Giessen
4
TUS Dietkirchen
1
04 May FT
VfB Marburg
0
FC 1931 Eddersheim
2
04 May FT
KSV Baunatal
3
FC 1906 Erlensee
0
04 May FT
FC Hanau 93
6
RW Walldorf
4
04 May FT
Huenfelder SV
3
FSV Fernwald
2
04 May FT
SV Steinbach 1920
2
SC Waldgirmes
0
04 May FT
Turk Gucu Friedberg
2
Hanauer SC 1960
4
05 May FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
Adler Weidenhausen
5
08 May FT
FC 1931 Eddersheim
0
Turk Gucu Friedberg
2
08 May FT
Huenfelder SV
1
Hanauer SC 1960
0
11 May FT
Adler Weidenhausen
3
VfB Marburg
1
11 May FT
Bayern Alzenau
0
FC Giessen
2
11 May FT
FC 1906 Erlensee
0
Turk Gucu Friedberg
3
11 May FT
FSV Fernwald
3
KSV Baunatal
0
11 May FT
SC Waldgirmes
3
FC Hanau 93
1
11 May FT
TUS Dietkirchen
1
SC Viktoria 06 Griesheim
2
11 May FT
Hanauer SC 1960
3
SV Steinbach 1920
2
12 May FT
FC 1931 Eddersheim
2
Huenfelder SV
1
12 May FT
RW Walldorf
1
Eintracht Stadtallendorf
0
16 May FT
FC 1931 Eddersheim
1
KSV Baunatal
2
17 May FT
FC Giessen
2
RW Walldorf
1
17 May FT
Huenfelder SV
2
VfB Marburg
0
17 May FT
Hanauer SC 1960
5
FC Hanau 93
1
17 May FT
Turk Gucu Friedberg
3
FSV Fernwald
1
18 May FT
Eintracht Stadtallendorf
1
SC Waldgirmes
1
18 May FT
SC Viktoria 06 Griesheim
2
Bayern Alzenau
1
18 May FT
SV Steinbach 1920
3
FC 1906 Erlensee
2
18 May FT
TUS Dietkirchen
6
Adler Weidenhausen
3
25 May FT
VfB Marburg
1
KSV Baunatal
1
25 May FT
Bayern Alzenau
4
TUS Dietkirchen
1
25 May FT
FC 1906 Erlensee
0
FC Hanau 93
0
25 May FT
FSV Fernwald
2
SV Steinbach 1920
2
25 May FT
Huenfelder SV
1
Adler Weidenhausen
4
25 May FT
SC Waldgirmes
0
FC Giessen
2
25 May FT
Hanauer SC 1960
1
Eintracht Stadtallendorf
1
26 May FT
RW Walldorf
0
SC Viktoria 06 Griesheim
0
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
FC Giessen
33
22
7
4
66
23
43
73
2
Turk Gucu Friedberg
33
22
5
6
87
40
47
68
3
KSV Baunatal
33
19
7
7
67
43
24
64
4
Bayern Alzenau
33
19
5
9
71
39
32
62
5
FC 1931 Eddersheim
33
16
7
10
55
43
12
55
6
Hanauer SC 1960
33
18
3
12
65
52
13
54
7
Huenfelder SV
33
16
6
11
67
59
8
54
8
Adler Weidenhausen
33
14
7
12
61
55
6
49
9
FSV Fernwald
33
14
5
14
59
52
7
47
10
RW Walldorf
33
12
7
14
59
61
-2
43
11
SC Waldgirmes
33
11
7
15
47
74
-27
40
12
Eintracht Stadtallendorf
33
9
9
15
51
54
-3
36
13
FC Hanau 93
33
9
7
17
53
73
-20
34
14
VfB Marburg
33
9
7
17
44
65
-21
34
15
SV Steinbach 1920
33
6
12
15
44
68
-24
30
16
SC Viktoria 06 Griesheim
33
7
9
17
37
70
-33
30
17
FC 1906 Erlensee
33
7
6
20
42
69
-27
27
18
TUS Dietkirchen
33
6
6
21
47
82
-35
24
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Germany - Oberliga Hessen - Oddsbook