FIXTURES

01 Mar 12:00
FC Union 60
TuRa Bremen
02 Mar 05:00
BTS Neustadt
SV Hemelingen
02 Mar 05:00
OSC Bremerhaven
TuS Komet Arsten
02 Mar 06:00
Brinkumer SV
Blumenthaler SV
02 Mar 06:00
TS Woltmershausen
Werder Bremen II
02 Mar 06:30
SG Aumund-Vegesack
SC Vahr-Blockdiek
03 Mar 03:00
Geestemuende
Oberneuland
03 Mar 07:00
Vatan Sport Bremen
Leher
08 Mar 11:00
SC Vahr-Blockdiek
OSC Bremerhaven
08 Mar 11:00
Werder Bremen II
Oberneuland
08 Mar 11:30
TuRa Bremen
TS Woltmershausen
09 Mar 05:00
BTS Neustadt
Geestemuende
10 Mar 05:00
SV Hemelingen
Brinkumer SV
10 Mar 07:00
Blumenthaler SV
Vatan Sport Bremen
10 Mar 07:00
Leher
SG Aumund-Vegesack
10 Mar 07:00
TuS Komet Arsten
FC Union 60
13 Mar 11:30
Vatan Sport Bremen
SV Hemelingen
15 Mar 11:30
Oberneuland
TuRa Bremen
16 Mar 05:00
OSC Bremerhaven
Leher
16 Mar 06:00
Brinkumer SV
BTS Neustadt
16 Mar 06:00
TS Woltmershausen
TuS Komet Arsten
16 Mar 06:30
SG Aumund-Vegesack
Blumenthaler SV
17 Mar 03:00
Geestemuende
Werder Bremen II
17 Mar 07:00
FC Union 60
SC Vahr-Blockdiek
22 Mar 11:30
Oberneuland
TuS Komet Arsten
23 Mar 05:00
BTS Neustadt
Vatan Sport Bremen
23 Mar 06:00
Brinkumer SV
Geestemuende
23 Mar 06:00
TuRa Bremen
Werder Bremen II
23 Mar 08:00
SC Vahr-Blockdiek
TS Woltmershausen
24 Mar 05:00
SV Hemelingen
SG Aumund-Vegesack
24 Mar 07:00
Blumenthaler SV
OSC Bremerhaven
24 Mar 07:00
Leher
FC Union 60
29 Mar 06:00
SG Aumund-Vegesack
TS Woltmershausen
30 Mar 05:00
Vatan Sport Bremen
Oberneuland
05 Apr 10:30
Oberneuland
SC Vahr-Blockdiek
06 Apr 04:00
OSC Bremerhaven
SV Hemelingen
06 Apr 04:00
Vatan Sport Bremen
Brinkumer SV
06 Apr 05:00
TS Woltmershausen
Leher
06 Apr 05:00
Werder Bremen II
TuS Komet Arsten
06 Apr 05:30
SG Aumund-Vegesack
BTS Neustadt
07 Apr 02:00
Geestemuende
TuRa Bremen
07 Apr 06:00
FC Union 60
Blumenthaler SV
10 Apr 09:45
Brinkumer SV
Werder Bremen II
10 Apr 10:00
BTS Neustadt
TuRa Bremen
12 Apr 10:00
Leher
Oberneuland
13 Apr 04:00
BTS Neustadt
OSC Bremerhaven
13 Apr 04:00
Vatan Sport Bremen
Geestemuende
13 Apr 05:00
Brinkumer SV
SG Aumund-Vegesack
14 Apr 04:00
SC Vahr-Blockdiek
Werder Bremen II
14 Apr 04:00
SV Hemelingen
FC Union 60
14 Apr 06:00
Blumenthaler SV
TS Woltmershausen
14 Apr 06:00
TuS Komet Arsten
TuRa Bremen
19 Apr 10:30
Oberneuland
Blumenthaler SV
20 Apr 04:00
OSC Bremerhaven
Brinkumer SV
20 Apr 05:00
TS Woltmershausen
SV Hemelingen
20 Apr 05:00
TuRa Bremen
SC Vahr-Blockdiek
20 Apr 05:00
Werder Bremen II
Leher
20 Apr 05:30
SG Aumund-Vegesack
Vatan Sport Bremen
21 Apr 02:00
Geestemuende
TuS Komet Arsten
21 Apr 06:00
FC Union 60
BTS Neustadt
26 Apr 10:00
Leher
TuRa Bremen
27 Apr 04:00
BTS Neustadt
TS Woltmershausen
27 Apr 04:00
Vatan Sport Bremen
OSC Bremerhaven
27 Apr 05:00
Brinkumer SV
FC Union 60
27 Apr 05:30
SG Aumund-Vegesack
Geestemuende
27 Apr 07:00
SC Vahr-Blockdiek
TuS Komet Arsten
28 Apr 04:00
SV Hemelingen
Oberneuland
28 Apr 06:00
Blumenthaler SV
Werder Bremen II
02 May 09:45
Werder Bremen II
SV Hemelingen
03 May 10:00
OSC Bremerhaven
SG Aumund-Vegesack
03 May 10:30
Oberneuland
BTS Neustadt
04 May 05:00
SC Vahr-Blockdiek
Geestemuende
04 May 05:00
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
04 May 05:00
TuRa Bremen
Blumenthaler SV
05 May 06:00
FC Union 60
Vatan Sport Bremen
05 May 06:00
TuS Komet Arsten
Leher
11 May 06:00
Blumenthaler SV
TuS Komet Arsten
11 May 06:00
BTS Neustadt
Werder Bremen II
11 May 06:00
Geestemuende
OSC Bremerhaven
11 May 06:00
Leher
SC Vahr-Blockdiek
11 May 06:00
Oberneuland
Brinkumer SV
11 May 06:00
SG Aumund-Vegesack
FC Union 60
11 May 06:00
SV Hemelingen
TuRa Bremen
11 May 06:00
Vatan Sport Bremen
TS Woltmershausen

RESULTS

25 Feb FT
Blumenthaler SV
2
BTS Neustadt
2
25 Feb FT
Leher
0
Brinkumer SV
0
25 Feb FT
TuS Komet Arsten
2
SG Aumund-Vegesack
1
25 Feb FT
SV Hemelingen
5
Geestemuende
2
24 Feb FT
SC Vahr-Blockdiek
2
Vatan Sport Bremen
1
24 Feb FT
TuRa Bremen
3
OSC Bremerhaven
2
23 Feb FT
Oberneuland
2
TS Woltmershausen
4
23 Feb FT
Werder Bremen II
7
FC Union 60
0
18 Feb FT
FC Union 60
3
Oberneuland
3
18 Feb FT
Vatan Sport Bremen
2
TuS Komet Arsten
4
18 Feb FT
Werder Bremen II
2
OSC Bremerhaven
0
18 Feb FT
SV Hemelingen
4
Blumenthaler SV
2
18 Feb FT
Geestemuende
6
TS Woltmershausen
1
17 Feb FT
SG Aumund-Vegesack
2
TuRa Bremen
4
17 Feb FT
Brinkumer SV
3
SC Vahr-Blockdiek
0
17 Feb FT
BTS Neustadt
1
Leher
2
11 Feb FT
Blumenthaler SV
2
Geestemuende
1
11 Feb FT
Leher
2
SV Hemelingen
3
11 Feb FT
TuS Komet Arsten
4
Brinkumer SV
0
11 Feb FT
Werder Bremen II
10
SG Aumund-Vegesack
0
10 Feb FT
TS Woltmershausen
2
FC Union 60
3
10 Feb FT
TuRa Bremen
1
Vatan Sport Bremen
3
09 Feb FT
Oberneuland
0
OSC Bremerhaven
2
09 Feb FT
SC Vahr-Blockdiek
2
BTS Neustadt
0
04 Feb FT
Blumenthaler SV
4
SC Vahr-Blockdiek
1
04 Feb FT
SV Hemelingen
2
TuS Komet Arsten
1
04 Feb FT
Geestemuende
3
Leher
1
03 Feb FT
OSC Bremerhaven
2
FC Union 60
0
26 Nov FT
FC Union 60
2
SG Aumund-Vegesack
7
26 Nov FT
TuS Komet Arsten
0
Blumenthaler SV
1
25 Nov FT
TS Woltmershausen
1
Vatan Sport Bremen
2
25 Nov FT
TuRa Bremen
2
SV Hemelingen
9
25 Nov FT
OSC Bremerhaven
3
Geestemuende
2
24 Nov FT
Brinkumer SV
0
Oberneuland
4
24 Nov FT
SC Vahr-Blockdiek
3
Leher
2
24 Nov FT
Werder Bremen II
6
BTS Neustadt
0
19 Nov FT
Blumenthaler SV
1
TuRa Bremen
4
19 Nov FT
Geestemuende
3
SC Vahr-Blockdiek
0
18 Nov FT
Leher
3
TuS Komet Arsten
1
18 Nov FT
SG Aumund-Vegesack
4
OSC Bremerhaven
0
18 Nov FT
BTS Neustadt
2
Oberneuland
3
18 Nov FT
SV Hemelingen
0
Werder Bremen II
11
18 Nov FT
Vatan Sport Bremen
1
FC Union 60
4
18 Nov FT
Brinkumer SV
1
TS Woltmershausen
5
12 Nov FT
FC Union 60
4
Brinkumer SV
0
12 Nov FT
TuS Komet Arsten
1
SC Vahr-Blockdiek
2
12 Nov FT
Geestemuende
1
SG Aumund-Vegesack
4
11 Nov FT
TS Woltmershausen
2
BTS Neustadt
0
11 Nov FT
TuRa Bremen
5
Leher
4
11 Nov FT
OSC Bremerhaven
5
Vatan Sport Bremen
3
10 Nov FT
Oberneuland
2
SV Hemelingen
8
10 Nov FT
Werder Bremen II
5
Blumenthaler SV
2
05 Nov FT
Leher
2
Werder Bremen II
4
05 Nov FT
Vatan Sport Bremen
1
SG Aumund-Vegesack
3
05 Nov FT
Blumenthaler SV
1
Oberneuland
5
05 Nov FT
TuS Komet Arsten
1
Geestemuende
0
05 Nov FT
SV Hemelingen
3
TS Woltmershausen
3
04 Nov FT
SC Vahr-Blockdiek
2
TuRa Bremen
2
04 Nov FT
Brinkumer SV
1
OSC Bremerhaven
3
04 Nov FT
BTS Neustadt
3
FC Union 60
2
31 Oct FT
Werder Bremen II
11
Vatan Sport Bremen
0
29 Oct FT
Leher
4
Blumenthaler SV
3
29 Oct FT
TuS Komet Arsten
3
BTS Neustadt
3
29 Oct FT
FC Union 60
1
Geestemuende
1
28 Oct FT
SC Vahr-Blockdiek
1
SV Hemelingen
2
28 Oct FT
TuRa Bremen
2
Brinkumer SV
2
27 Oct FT
Oberneuland
1
SG Aumund-Vegesack
5
27 Oct FT
TS Woltmershausen
0
OSC Bremerhaven
3
22 Oct FT
FC Union 60
1
SV Hemelingen
5
22 Oct FT
OSC Bremerhaven
7
BTS Neustadt
0
22 Oct FT
Geestemuende
4
Vatan Sport Bremen
2
21 Oct FT
SG Aumund-Vegesack
6
Brinkumer SV
3
21 Oct FT
TS Woltmershausen
5
Blumenthaler SV
3
21 Oct FT
TuRa Bremen
5
TuS Komet Arsten
0
21 Oct FT
Werder Bremen II
4
SC Vahr-Blockdiek
0
20 Oct FT
Oberneuland
3
Leher
3
15 Oct FT
Leher
2
TS Woltmershausen
2
15 Oct FT
TuS Komet Arsten
1
Werder Bremen II
5
15 Oct FT
SV Hemelingen
1
OSC Bremerhaven
2
14 Oct FT
SC Vahr-Blockdiek
2
Oberneuland
2
14 Oct FT
Brinkumer SV
0
Vatan Sport Bremen
3
14 Oct FT
TuRa Bremen
0
Geestemuende
3
14 Oct FT
Blumenthaler SV
4
FC Union 60
1
14 Oct FT
BTS Neustadt
4
SG Aumund-Vegesack
1
08 Oct FT
FC Union 60
4
Leher
0
08 Oct FT
Werder Bremen II
12
TuRa Bremen
0
08 Oct FT
Vatan Sport Bremen
3
BTS Neustadt
1
08 Oct FT
Geestemuende
7
Brinkumer SV
0
07 Oct FT
SG Aumund-Vegesack
1
SV Hemelingen
5
07 Oct FT
TS Woltmershausen
2
SC Vahr-Blockdiek
3
07 Oct FT
TuS Komet Arsten
0
Oberneuland
4
07 Oct FT
OSC Bremerhaven
4
Blumenthaler SV
0
04 Oct FT
Werder Bremen II
3
TS Woltmershausen
0
01 Oct FT
TuS Komet Arsten
2
TS Woltmershausen
4
01 Oct FT
SV Hemelingen
3
Vatan Sport Bremen
2
30 Sep FT
SC Vahr-Blockdiek
1
FC Union 60
1
30 Sep FT
Blumenthaler SV
5
SG Aumund-Vegesack
2
30 Sep FT
TuRa Bremen
1
Oberneuland
3
30 Sep FT
BTS Neustadt
2
Brinkumer SV
2
29 Sep FT
Leher
1
OSC Bremerhaven
3
29 Sep FT
Werder Bremen II
8
Geestemuende
0
24 Sep FT
FC Union 60
0
TuS Komet Arsten
4
23 Sep FT
SG Aumund-Vegesack
4
Leher
0
23 Sep FT
Brinkumer SV
2
SV Hemelingen
3
23 Sep FT
TS Woltmershausen
4
TuRa Bremen
1
23 Sep FT
OSC Bremerhaven
3
SC Vahr-Blockdiek
1
22 Sep FT
Oberneuland
0
Werder Bremen II
4
22 Sep FT
Vatan Sport Bremen
2
Blumenthaler SV
1
22 Sep FT
Geestemuende
6
BTS Neustadt
2
17 Sep FT
Blumenthaler SV
0
Brinkumer SV
2
17 Sep FT
TuS Komet Arsten
2
OSC Bremerhaven
6
17 Sep FT
SV Hemelingen
6
BTS Neustadt
1
16 Sep FT
SC Vahr-Blockdiek
2
SG Aumund-Vegesack
1
16 Sep FT
TuRa Bremen
0
FC Union 60
2
15 Sep FT
Leher
2
Vatan Sport Bremen
2
15 Sep FT
Oberneuland
4
Geestemuende
1
10 Sep FT
OSC Bremerhaven
4
TuRa Bremen
1
10 Sep FT
FC Union 60
1
Werder Bremen II
7
10 Sep FT
Vatan Sport Bremen
3
SC Vahr-Blockdiek
1
10 Sep FT
Geestemuende
1
SV Hemelingen
8
09 Sep FT
SG Aumund-Vegesack
2
TuS Komet Arsten
1
09 Sep FT
Brinkumer SV
1
Leher
0
09 Sep FT
TS Woltmershausen
1
Oberneuland
5
09 Sep FT
BTS Neustadt
1
Blumenthaler SV
3
05 Sep FT
SG Aumund-Vegesack
2
Oberneuland
5
03 Sep FT
SC Vahr-Blockdiek
3
Brinkumer SV
0
03 Sep FT
Leher
2
BTS Neustadt
3
03 Sep FT
TuS Komet Arsten
1
Vatan Sport Bremen
2
02 Sep FT
Blumenthaler SV
4
SV Hemelingen
1
02 Sep FT
TS Woltmershausen
0
Geestemuende
5
02 Sep FT
TuRa Bremen
2
SG Aumund-Vegesack
6
02 Sep FT
OSC Bremerhaven
1
Werder Bremen II
5
01 Sep FT
Oberneuland
2
FC Union 60
1
27 Aug FT
FC Union 60
4
TS Woltmershausen
3
27 Aug FT
Vatan Sport Bremen
3
TuRa Bremen
2
27 Aug FT
SV Hemelingen
6
Leher
1
27 Aug FT
Geestemuende
3
Blumenthaler SV
0
26 Aug FT
SG Aumund-Vegesack
1
Werder Bremen II
5
26 Aug FT
BTS Neustadt
4
SC Vahr-Blockdiek
3
25 Aug FT
Brinkumer SV
4
TuS Komet Arsten
0
25 Aug FT
OSC Bremerhaven
3
Oberneuland
2
16 Aug FT
Leher
3
Geestemuende
1
16 Aug FT
SC Vahr-Blockdiek
0
Blumenthaler SV
3
16 Aug FT
FC Union 60
1
OSC Bremerhaven
1
16 Aug FT
TuS Komet Arsten
0
SV Hemelingen
5
15 Aug FT
Oberneuland
0
Vatan Sport Bremen
3
15 Aug FT
TS Woltmershausen
1
SG Aumund-Vegesack
3
15 Aug FT
TuRa Bremen
5
BTS Neustadt
1
15 Aug FT
Werder Bremen II
14
Brinkumer SV
1
13 Aug FT
Blumenthaler SV
5
Leher
1
13 Aug FT
SV Hemelingen
2
SC Vahr-Blockdiek
0
13 Aug FT
Geestemuende
4
FC Union 60
1
12 Aug FT
Brinkumer SV
4
TuRa Bremen
1
12 Aug FT
BTS Neustadt
3
TuS Komet Arsten
0
12 Aug FT
OSC Bremerhaven
3
TS Woltmershausen
1
11 Aug FT
Vatan Sport Bremen
2
Werder Bremen II
7

results

11 Aug FT
Vatan Sport Bremen
2
Werder Bremen II
7
12 Aug FT
BTS Neustadt
3
TuS Komet Arsten
0
12 Aug FT
OSC Bremerhaven
3
TS Woltmershausen
1
12 Aug FT
Brinkumer SV
4
TuRa Bremen
1
13 Aug FT
Geestemuende
4
FC Union 60
1
13 Aug FT
SV Hemelingen
2
SC Vahr-Blockdiek
0
13 Aug FT
Blumenthaler SV
5
Leher
1
15 Aug FT
Oberneuland
0
Vatan Sport Bremen
3
15 Aug FT
TS Woltmershausen
1
SG Aumund-Vegesack
3
15 Aug FT
TuRa Bremen
5
BTS Neustadt
1
15 Aug FT
Werder Bremen II
14
Brinkumer SV
1
16 Aug FT
FC Union 60
1
OSC Bremerhaven
1
16 Aug FT
TuS Komet Arsten
0
SV Hemelingen
5
16 Aug FT
Leher
3
Geestemuende
1
16 Aug FT
SC Vahr-Blockdiek
0
Blumenthaler SV
3
25 Aug FT
Brinkumer SV
4
TuS Komet Arsten
0
25 Aug FT
OSC Bremerhaven
3
Oberneuland
2
26 Aug FT
BTS Neustadt
4
SC Vahr-Blockdiek
3
26 Aug FT
SG Aumund-Vegesack
1
Werder Bremen II
5
27 Aug FT
Geestemuende
3
Blumenthaler SV
0
27 Aug FT
SV Hemelingen
6
Leher
1
27 Aug FT
FC Union 60
4
TS Woltmershausen
3
27 Aug FT
Vatan Sport Bremen
3
TuRa Bremen
2
01 Sep FT
Oberneuland
2
FC Union 60
1
02 Sep FT
OSC Bremerhaven
1
Werder Bremen II
5
02 Sep FT
TS Woltmershausen
0
Geestemuende
5
02 Sep FT
TuRa Bremen
2
SG Aumund-Vegesack
6
02 Sep FT
Blumenthaler SV
4
SV Hemelingen
1
03 Sep FT
Leher
2
BTS Neustadt
3
03 Sep FT
TuS Komet Arsten
1
Vatan Sport Bremen
2
03 Sep FT
SC Vahr-Blockdiek
3
Brinkumer SV
0
05 Sep FT
SG Aumund-Vegesack
2
Oberneuland
5
09 Sep FT
BTS Neustadt
1
Blumenthaler SV
3
09 Sep FT
Brinkumer SV
1
Leher
0
09 Sep FT
TS Woltmershausen
1
Oberneuland
5
09 Sep FT
SG Aumund-Vegesack
2
TuS Komet Arsten
1
10 Sep FT
Geestemuende
1
SV Hemelingen
8
10 Sep FT
FC Union 60
1
Werder Bremen II
7
10 Sep FT
Vatan Sport Bremen
3
SC Vahr-Blockdiek
1
10 Sep FT
OSC Bremerhaven
4
TuRa Bremen
1
15 Sep FT
Leher
2
Vatan Sport Bremen
2
15 Sep FT
Oberneuland
4
Geestemuende
1
16 Sep FT
TuRa Bremen
0
FC Union 60
2
16 Sep FT
SC Vahr-Blockdiek
2
SG Aumund-Vegesack
1
17 Sep FT
SV Hemelingen
6
BTS Neustadt
1
17 Sep FT
TuS Komet Arsten
2
OSC Bremerhaven
6
17 Sep FT
Blumenthaler SV
0
Brinkumer SV
2
22 Sep FT
Geestemuende
6
BTS Neustadt
2
22 Sep FT
Oberneuland
0
Werder Bremen II
4
22 Sep FT
Vatan Sport Bremen
2
Blumenthaler SV
1
23 Sep FT
OSC Bremerhaven
3
SC Vahr-Blockdiek
1
23 Sep FT
Brinkumer SV
2
SV Hemelingen
3
23 Sep FT
TS Woltmershausen
4
TuRa Bremen
1
23 Sep FT
SG Aumund-Vegesack
4
Leher
0
24 Sep FT
FC Union 60
0
TuS Komet Arsten
4
29 Sep FT
Werder Bremen II
8
Geestemuende
0
29 Sep FT
Leher
1
OSC Bremerhaven
3
30 Sep FT
BTS Neustadt
2
Brinkumer SV
2
30 Sep FT
TuRa Bremen
1
Oberneuland
3
30 Sep FT
Blumenthaler SV
5
SG Aumund-Vegesack
2
30 Sep FT
SC Vahr-Blockdiek
1
FC Union 60
1
01 Oct FT
SV Hemelingen
3
Vatan Sport Bremen
2
01 Oct FT
TuS Komet Arsten
2
TS Woltmershausen
4
04 Oct FT
Werder Bremen II
3
TS Woltmershausen
0
07 Oct FT
OSC Bremerhaven
4
Blumenthaler SV
0
07 Oct FT
TS Woltmershausen
2
SC Vahr-Blockdiek
3
07 Oct FT
TuS Komet Arsten
0
Oberneuland
4
07 Oct FT
SG Aumund-Vegesack
1
SV Hemelingen
5
08 Oct FT
Geestemuende
7
Brinkumer SV
0
08 Oct FT
Vatan Sport Bremen
3
BTS Neustadt
1
08 Oct FT
Werder Bremen II
12
TuRa Bremen
0
08 Oct FT
FC Union 60
4
Leher
0
14 Oct FT
Blumenthaler SV
4
FC Union 60
1
14 Oct FT
BTS Neustadt
4
SG Aumund-Vegesack
1
14 Oct FT
Brinkumer SV
0
Vatan Sport Bremen
3
14 Oct FT
TuRa Bremen
0
Geestemuende
3
14 Oct FT
SC Vahr-Blockdiek
2
Oberneuland
2
15 Oct FT
SV Hemelingen
1
OSC Bremerhaven
2
15 Oct FT
Leher
2
TS Woltmershausen
2
15 Oct FT
TuS Komet Arsten
1
Werder Bremen II
5
20 Oct FT
Oberneuland
3
Leher
3
21 Oct FT
TS Woltmershausen
5
Blumenthaler SV
3
21 Oct FT
TuRa Bremen
5
TuS Komet Arsten
0
21 Oct FT
Werder Bremen II
4
SC Vahr-Blockdiek
0
21 Oct FT
SG Aumund-Vegesack
6
Brinkumer SV
3
22 Oct FT
Geestemuende
4
Vatan Sport Bremen
2
22 Oct FT
OSC Bremerhaven
7
BTS Neustadt
0
22 Oct FT
FC Union 60
1
SV Hemelingen
5
27 Oct FT
TS Woltmershausen
0
OSC Bremerhaven
3
27 Oct FT
Oberneuland
1
SG Aumund-Vegesack
5
28 Oct FT
SC Vahr-Blockdiek
1
SV Hemelingen
2
28 Oct FT
TuRa Bremen
2
Brinkumer SV
2
29 Oct FT
FC Union 60
1
Geestemuende
1
29 Oct FT
Leher
4
Blumenthaler SV
3
29 Oct FT
TuS Komet Arsten
3
BTS Neustadt
3
31 Oct FT
Werder Bremen II
11
Vatan Sport Bremen
0
04 Nov FT
BTS Neustadt
3
FC Union 60
2
04 Nov FT
Brinkumer SV
1
OSC Bremerhaven
3
04 Nov FT
SC Vahr-Blockdiek
2
TuRa Bremen
2
05 Nov FT
SV Hemelingen
3
TS Woltmershausen
3
05 Nov FT
Blumenthaler SV
1
Oberneuland
5
05 Nov FT
TuS Komet Arsten
1
Geestemuende
0
05 Nov FT
Leher
2
Werder Bremen II
4
05 Nov FT
Vatan Sport Bremen
1
SG Aumund-Vegesack
3
10 Nov FT
Werder Bremen II
5
Blumenthaler SV
2
10 Nov FT
Oberneuland
2
SV Hemelingen
8
11 Nov FT
OSC Bremerhaven
5
Vatan Sport Bremen
3
11 Nov FT
TS Woltmershausen
2
BTS Neustadt
0
11 Nov FT
TuRa Bremen
5
Leher
4
12 Nov FT
Geestemuende
1
SG Aumund-Vegesack
4
12 Nov FT
TuS Komet Arsten
1
SC Vahr-Blockdiek
2
12 Nov FT
FC Union 60
4
Brinkumer SV
0
18 Nov FT
Brinkumer SV
1
TS Woltmershausen
5
18 Nov FT
BTS Neustadt
2
Oberneuland
3
18 Nov FT
SV Hemelingen
0
Werder Bremen II
11
18 Nov FT
Vatan Sport Bremen
1
FC Union 60
4
18 Nov FT
SG Aumund-Vegesack
4
OSC Bremerhaven
0
18 Nov FT
Leher
3
TuS Komet Arsten
1
19 Nov FT
Geestemuende
3
SC Vahr-Blockdiek
0
19 Nov FT
Blumenthaler SV
1
TuRa Bremen
4
24 Nov FT
Werder Bremen II
6
BTS Neustadt
0
24 Nov FT
SC Vahr-Blockdiek
3
Leher
2
24 Nov FT
Brinkumer SV
0
Oberneuland
4
25 Nov FT
OSC Bremerhaven
3
Geestemuende
2
25 Nov FT
TS Woltmershausen
1
Vatan Sport Bremen
2
25 Nov FT
TuRa Bremen
2
SV Hemelingen
9
26 Nov FT
TuS Komet Arsten
0
Blumenthaler SV
1
26 Nov FT
FC Union 60
2
SG Aumund-Vegesack
7
03 Feb FT
OSC Bremerhaven
2
FC Union 60
0
04 Feb FT
Geestemuende
3
Leher
1
04 Feb FT
SV Hemelingen
2
TuS Komet Arsten
1
04 Feb FT
Blumenthaler SV
4
SC Vahr-Blockdiek
1
09 Feb FT
SC Vahr-Blockdiek
2
BTS Neustadt
0
09 Feb FT
Oberneuland
0
OSC Bremerhaven
2
10 Feb FT
TS Woltmershausen
2
FC Union 60
3
10 Feb FT
TuRa Bremen
1
Vatan Sport Bremen
3
11 Feb FT
Werder Bremen II
10
SG Aumund-Vegesack
0
11 Feb FT
Blumenthaler SV
2
Geestemuende
1
11 Feb FT
Leher
2
SV Hemelingen
3
11 Feb FT
TuS Komet Arsten
4
Brinkumer SV
0
17 Feb FT
BTS Neustadt
1
Leher
2
17 Feb FT
Brinkumer SV
3
SC Vahr-Blockdiek
0
17 Feb FT
SG Aumund-Vegesack
2
TuRa Bremen
4
18 Feb FT
Geestemuende
6
TS Woltmershausen
1
18 Feb FT
SV Hemelingen
4
Blumenthaler SV
2
18 Feb FT
Werder Bremen II
2
OSC Bremerhaven
0
18 Feb FT
FC Union 60
3
Oberneuland
3
18 Feb FT
Vatan Sport Bremen
2
TuS Komet Arsten
4
23 Feb FT
Werder Bremen II
7
FC Union 60
0
23 Feb FT
Oberneuland
2
TS Woltmershausen
4
24 Feb FT
TuRa Bremen
3
OSC Bremerhaven
2
24 Feb FT
SC Vahr-Blockdiek
2
Vatan Sport Bremen
1
25 Feb FT
SV Hemelingen
5
Geestemuende
2
25 Feb FT
Leher
0
Brinkumer SV
0
25 Feb FT
TuS Komet Arsten
2
SG Aumund-Vegesack
1
25 Feb FT
Blumenthaler SV
2
BTS Neustadt
2
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Werder Bremen II
19
19
0
0
130
11
119
57
2
SV Hemelingen
20
16
1
3
81
41
40
49
3
OSC Bremerhaven
20
15
1
4
57
30
27
46
4
Geestemuende
20
10
1
9
54
46
8
31
5
Oberneuland
19
9
3
7
50
46
4
30
6
SG Aumund-Vegesack
19
10
0
9
55
54
1
30
7
Blumenthaler SV
20
9
1
10
46
48
-2
28
8
Vatan Sport Bremen
19
9
1
9
40
53
-13
28
9
SC Vahr-Blockdiek
20
7
3
10
29
43
-14
24
10
FC Union 60
20
6
4
10
36
57
-21
22
11
TS Woltmershausen
19
6
2
11
41
54
-13
20
12
TuRa Bremen
19
6
2
11
41
67
-26
20
13
BTS Neustadt
19
5
3
11
33
60
-27
18
14
Brinkumer SV
19
5
3
11
26
61
-35
18
15
Leher
20
4
4
12
35
57
-22
16
16
TuS Komet Arsten
20
5
1
14
28
54
-26
16
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Germany - Oberliga Bremen - Oddsbook