FIXTURES

01 Mar 10:00
Dinamo Batumi
Kolkheti-1913 Poti
02 Mar 07:00
Saburtalo
FC Telavi
02 Mar 08:00
Dinamo Tbilisi
FC Samgurali Tskhaltubo
02 Mar 09:00
Torpedo Kutaisi
Samtredia
03 Mar 07:00
Dila Gori
FC Gagra
06 Mar 03:30
Samtredia
Kolkheti-1913 Poti
06 Mar 08:00
Torpedo Kutaisi
Saburtalo
06 Mar 10:00
FC Telavi
Dinamo Tbilisi
07 Mar 06:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Dila Gori
07 Mar 10:00
FC Gagra
Dinamo Batumi
10 Mar 07:00
Saburtalo
Samtredia
10 Mar 09:00
Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi
11 Mar 08:00
Kolkheti-1913 Poti
FC Gagra
11 Mar 09:00
Dila Gori
FC Telavi
11 Mar 10:00
Dinamo Batumi
FC Samgurali Tskhaltubo
15 Mar 07:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Kolkheti-1913 Poti
15 Mar 08:00
Torpedo Kutaisi
Dila Gori
15 Mar 10:00
Saburtalo
Dinamo Tbilisi
16 Mar 05:00
Samtredia
FC Gagra
16 Mar 08:00
FC Telavi
Dinamo Batumi
30 Mar 08:00
Dila Gori
Saburtalo
30 Mar 08:00
FC Gagra
FC Samgurali Tskhaltubo
30 Mar 09:00
Dinamo Tbilisi
Samtredia
30 Mar 10:00
Dinamo Batumi
Torpedo Kutaisi
30 Mar 10:00
Kolkheti-1913 Poti
FC Telavi
03 Apr 05:00
Samtredia
FC Samgurali Tskhaltubo
03 Apr 08:00
FC Telavi
FC Gagra
03 Apr 09:00
Dinamo Tbilisi
Dila Gori
03 Apr 10:00
Saburtalo
Dinamo Batumi
03 Apr 10:00
Torpedo Kutaisi
Kolkheti-1913 Poti
07 Apr 05:00
Dila Gori
Samtredia
07 Apr 05:00
Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi
07 Apr 05:00
FC Gagra
Torpedo Kutaisi
07 Apr 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
FC Telavi
07 Apr 05:00
Kolkheti-1913 Poti
Saburtalo
11 Apr 05:00
Dila Gori
Dinamo Batumi
11 Apr 05:00
Dinamo Tbilisi
Kolkheti-1913 Poti
11 Apr 05:00
Saburtalo
FC Gagra
11 Apr 05:00
Samtredia
FC Telavi
11 Apr 05:00
Torpedo Kutaisi
FC Samgurali Tskhaltubo
14 Apr 05:00
Dinamo Batumi
Samtredia
14 Apr 05:00
FC Gagra
Dinamo Tbilisi
14 Apr 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Saburtalo
14 Apr 05:00
FC Telavi
Torpedo Kutaisi
14 Apr 05:00
Kolkheti-1913 Poti
Dila Gori
20 Apr 05:00
FC Gagra
Dila Gori
20 Apr 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Dinamo Tbilisi
20 Apr 05:00
FC Telavi
Saburtalo
20 Apr 05:00
Kolkheti-1913 Poti
Dinamo Batumi
20 Apr 05:00
Samtredia
Torpedo Kutaisi
24 Apr 05:00
Dila Gori
FC Samgurali Tskhaltubo
24 Apr 05:00
Dinamo Batumi
FC Gagra
24 Apr 05:00
Dinamo Tbilisi
FC Telavi
24 Apr 05:00
Kolkheti-1913 Poti
Samtredia
24 Apr 05:00
Saburtalo
Torpedo Kutaisi
28 Apr 05:00
FC Gagra
Kolkheti-1913 Poti
28 Apr 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Dinamo Batumi
28 Apr 05:00
FC Telavi
Dila Gori
28 Apr 05:00
Samtredia
Saburtalo
28 Apr 05:00
Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi
02 May 05:00
Dila Gori
Torpedo Kutaisi
02 May 05:00
Dinamo Batumi
FC Telavi
02 May 05:00
Dinamo Tbilisi
Saburtalo
02 May 05:00
FC Gagra
Samtredia
02 May 05:00
Kolkheti-1913 Poti
FC Samgurali Tskhaltubo
11 May 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
FC Gagra
11 May 05:00
FC Telavi
Kolkheti-1913 Poti
11 May 05:00
Saburtalo
Dila Gori
11 May 05:00
Samtredia
Dinamo Tbilisi
11 May 05:00
Torpedo Kutaisi
Dinamo Batumi
15 May 05:00
Dila Gori
Dinamo Tbilisi
15 May 05:00
Dinamo Batumi
Saburtalo
15 May 05:00
FC Gagra
FC Telavi
15 May 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Samtredia
15 May 05:00
Kolkheti-1913 Poti
Torpedo Kutaisi
19 May 05:00
Dinamo Tbilisi
Dinamo Batumi
19 May 05:00
FC Telavi
FC Samgurali Tskhaltubo
19 May 05:00
Saburtalo
Kolkheti-1913 Poti
19 May 05:00
Samtredia
Dila Gori
19 May 05:00
Torpedo Kutaisi
FC Gagra
25 May 05:00
Dinamo Batumi
Dila Gori
25 May 05:00
FC Gagra
Saburtalo
25 May 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Torpedo Kutaisi
25 May 05:00
FC Telavi
Samtredia
25 May 05:00
Kolkheti-1913 Poti
Dinamo Tbilisi
29 May 05:00
Dila Gori
Kolkheti-1913 Poti
29 May 05:00
Dinamo Tbilisi
FC Gagra
29 May 05:00
Saburtalo
FC Samgurali Tskhaltubo
29 May 05:00
Samtredia
Dinamo Batumi
29 May 05:00
Torpedo Kutaisi
FC Telavi
02 Jun 05:00
Dila Gori
FC Gagra
02 Jun 05:00
Dinamo Batumi
Kolkheti-1913 Poti
02 Jun 05:00
Dinamo Tbilisi
FC Samgurali Tskhaltubo
02 Jun 05:00
Saburtalo
FC Telavi
02 Jun 05:00
Torpedo Kutaisi
Samtredia
03 Aug 05:00
FC Gagra
Dinamo Batumi
03 Aug 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Dila Gori
03 Aug 05:00
FC Telavi
Dinamo Tbilisi
03 Aug 05:00
Samtredia
Kolkheti-1913 Poti
03 Aug 05:00
Torpedo Kutaisi
Saburtalo
10 Aug 06:00
Dila Gori
FC Telavi
10 Aug 06:00
Dinamo Batumi
FC Samgurali Tskhaltubo
10 Aug 06:00
Dinamo Tbilisi
Torpedo Kutaisi
10 Aug 06:00
Kolkheti-1913 Poti
FC Gagra
10 Aug 06:00
Saburtalo
Samtredia
17 Aug 06:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Kolkheti-1913 Poti
17 Aug 06:00
FC Telavi
Dinamo Batumi
17 Aug 06:00
Saburtalo
Dinamo Tbilisi
17 Aug 06:00
Samtredia
FC Gagra
17 Aug 06:00
Torpedo Kutaisi
Dila Gori
24 Aug 05:00
Dila Gori
Saburtalo
24 Aug 05:00
Dinamo Batumi
Torpedo Kutaisi
24 Aug 05:00
Dinamo Tbilisi
Samtredia
24 Aug 05:00
FC Gagra
FC Samgurali Tskhaltubo
24 Aug 05:00
Kolkheti-1913 Poti
FC Telavi
31 Aug 05:00
Dinamo Tbilisi
Dila Gori
31 Aug 05:00
FC Telavi
FC Gagra
31 Aug 05:00
Saburtalo
Dinamo Batumi
31 Aug 05:00
Samtredia
FC Samgurali Tskhaltubo
31 Aug 05:00
Torpedo Kutaisi
Kolkheti-1913 Poti
14 Sep 05:00
Dila Gori
Samtredia
14 Sep 05:00
Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi
14 Sep 05:00
FC Gagra
Torpedo Kutaisi
14 Sep 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
FC Telavi
14 Sep 05:00
Kolkheti-1913 Poti
Saburtalo
21 Sep 05:00
Dila Gori
Dinamo Batumi
21 Sep 05:00
Dinamo Tbilisi
Kolkheti-1913 Poti
21 Sep 05:00
Saburtalo
FC Gagra
21 Sep 05:00
Samtredia
FC Telavi
21 Sep 05:00
Torpedo Kutaisi
FC Samgurali Tskhaltubo
28 Sep 05:00
Dinamo Batumi
Samtredia
28 Sep 05:00
FC Gagra
Dinamo Tbilisi
28 Sep 05:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Saburtalo
28 Sep 05:00
FC Telavi
Torpedo Kutaisi
28 Sep 05:00
Kolkheti-1913 Poti
Dila Gori
05 Oct 04:00
FC Gagra
Dila Gori
05 Oct 04:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Dinamo Tbilisi
05 Oct 04:00
FC Telavi
Saburtalo
05 Oct 04:00
Kolkheti-1913 Poti
Dinamo Batumi
05 Oct 04:00
Samtredia
Torpedo Kutaisi
19 Oct 04:00
Dila Gori
FC Samgurali Tskhaltubo
19 Oct 04:00
Dinamo Batumi
FC Gagra
19 Oct 04:00
Dinamo Tbilisi
FC Telavi
19 Oct 04:00
Kolkheti-1913 Poti
Samtredia
19 Oct 04:00
Saburtalo
Torpedo Kutaisi
26 Oct 04:00
FC Gagra
Kolkheti-1913 Poti
26 Oct 04:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Dinamo Batumi
26 Oct 04:00
FC Telavi
Dila Gori
26 Oct 04:00
Samtredia
Saburtalo
26 Oct 04:00
Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi
02 Nov 03:30
Dila Gori
Torpedo Kutaisi
02 Nov 03:30
Dinamo Batumi
FC Telavi
02 Nov 03:30
Dinamo Tbilisi
Saburtalo
02 Nov 03:30
FC Gagra
Samtredia
02 Nov 03:30
Kolkheti-1913 Poti
FC Samgurali Tskhaltubo
09 Nov 03:30
FC Samgurali Tskhaltubo
FC Gagra
09 Nov 03:30
FC Telavi
Kolkheti-1913 Poti
09 Nov 03:30
Saburtalo
Dila Gori
09 Nov 03:30
Samtredia
Dinamo Tbilisi
09 Nov 03:30
Torpedo Kutaisi
Dinamo Batumi
23 Nov 03:30
Dila Gori
Dinamo Tbilisi
23 Nov 03:30
Dinamo Batumi
Saburtalo
23 Nov 03:30
FC Gagra
FC Telavi
23 Nov 03:30
FC Samgurali Tskhaltubo
Samtredia
23 Nov 03:30
Kolkheti-1913 Poti
Torpedo Kutaisi
30 Nov 03:30
Dinamo Tbilisi
Dinamo Batumi
30 Nov 03:30
FC Telavi
FC Samgurali Tskhaltubo
30 Nov 03:30
Saburtalo
Kolkheti-1913 Poti
30 Nov 03:30
Samtredia
Dila Gori
30 Nov 03:30
Torpedo Kutaisi
FC Gagra
04 Dec 03:00
Dinamo Batumi
Dila Gori
04 Dec 03:00
FC Gagra
Saburtalo
04 Dec 03:00
FC Samgurali Tskhaltubo
Torpedo Kutaisi
04 Dec 03:00
FC Telavi
Samtredia
04 Dec 03:00
Kolkheti-1913 Poti
Dinamo Tbilisi
08 Dec 03:00
Dila Gori
Kolkheti-1913 Poti
08 Dec 03:00
Dinamo Tbilisi
FC Gagra
08 Dec 03:00
Saburtalo
FC Samgurali Tskhaltubo
08 Dec 03:00
Samtredia
Dinamo Batumi
08 Dec 03:00
Torpedo Kutaisi
FC Telavi

RESULTS

results

#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Dila Gori
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Dinamo Batumi
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Dinamo Tbilisi
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Gagra
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Samgurali Tskhaltubo
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FC Telavi
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Kolkheti-1913 Poti
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Saburtalo
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Samtredia
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Torpedo Kutaisi
0
0
0
0
0
0
0
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Georgia - Erovnuli Liga - Oddsbook