FIXTURES

01 Mar 10:00
Flora Tallinn
Nomme United
02 Mar 03:30
FC Kuressaare
Nomme Kalju FC
02 Mar 05:30
FCI Levadia
Narva Trans
03 Mar 03:30
Talinna Kalev
Tammeka
03 Mar 05:30
Parnu JK Vaprus
Paide Linnameeskond
09 Mar 03:30
Tammeka
Parnu JK Vaprus
09 Mar 05:30
FC Kuressaare
FCI Levadia
09 Mar 05:30
Nomme Kalju FC
Narva Trans
10 Mar 03:30
Paide Linnameeskond
Nomme United
10 Mar 05:30
Flora Tallinn
Talinna Kalev
16 Mar 03:30
Talinna Kalev
FCI Levadia
16 Mar 05:30
Narva Trans
Tammeka
16 Mar 05:30
Paide Linnameeskond
Flora Tallinn
17 Mar 03:30
Parnu JK Vaprus
FC Kuressaare
17 Mar 05:30
Nomme United
Nomme Kalju FC
29 Mar 05:30
FC Kuressaare
Talinna Kalev
30 Mar 03:30
Parnu JK Vaprus
Nomme Kalju FC
30 Mar 05:30
Narva Trans
Nomme United
31 Mar 03:30
Tammeka
Flora Tallinn
31 Mar 04:30
FCI Levadia
Paide Linnameeskond
05 Apr 09:00
Nomme United
Tammeka
06 Apr 02:30
Nomme Kalju FC
FCI Levadia
06 Apr 04:30
Paide Linnameeskond
FC Kuressaare
06 Apr 07:00
Flora Tallinn
Narva Trans
07 Apr 04:30
Talinna Kalev
Parnu JK Vaprus
13 Apr 02:30
Tammeka
FC Kuressaare
13 Apr 04:30
FCI Levadia
Nomme United
13 Apr 07:00
Narva Trans
Talinna Kalev
14 Apr 04:30
Parnu JK Vaprus
Flora Tallinn
14 Apr 07:00
Nomme Kalju FC
Paide Linnameeskond
16 Apr 09:00
Talinna Kalev
FCI Levadia
17 Apr 09:00
Flora Tallinn
Paide Linnameeskond
20 Apr 02:30
Nomme United
Talinna Kalev
20 Apr 04:30
Paide Linnameeskond
Tammeka
20 Apr 07:00
FCI Levadia
Parnu JK Vaprus
21 Apr 04:30
FC Kuressaare
Narva Trans
21 Apr 07:00
Flora Tallinn
Nomme Kalju FC
26 Apr 09:00
Parnu JK Vaprus
Nomme United
27 Apr 04:30
Talinna Kalev
Nomme Kalju FC
27 Apr 07:00
FC Kuressaare
Flora Tallinn
28 Apr 04:30
Tammeka
FCI Levadia
28 Apr 07:00
Narva Trans
Paide Linnameeskond
01 May 04:30
FCI Levadia
Paide Linnameeskond
01 May 07:00
Talinna Kalev
Flora Tallinn
03 May 09:00
Nomme Kalju FC
Tammeka
04 May 04:30
Nomme United
FC Kuressaare
04 May 07:00
Narva Trans
Parnu JK Vaprus
05 May 04:30
Flora Tallinn
FCI Levadia
05 May 07:00
Paide Linnameeskond
Talinna Kalev
11 May 04:30
Flora Tallinn
Parnu JK Vaprus
11 May 07:00
FC Kuressaare
Tammeka
12 May 04:30
FCI Levadia
Nomme Kalju FC
12 May 07:00
Talinna Kalev
Narva Trans
12 May 09:00
Nomme United
Paide Linnameeskond
18 May 04:30
Tammeka
Paide Linnameeskond
18 May 07:00
Narva Trans
Flora Tallinn
18 May 09:00
Nomme Kalju FC
FC Kuressaare
19 May 04:30
Talinna Kalev
Nomme United
19 May 07:00
Parnu JK Vaprus
FCI Levadia
21 May 09:00
Flora Tallinn
FC Kuressaare
22 May 09:00
FCI Levadia
Talinna Kalev
22 May 09:00
Paide Linnameeskond
Nomme Kalju FC
23 May 08:00
Nomme United
Narva Trans
23 May 10:00
Parnu JK Vaprus
Tammeka
27 May 09:00
Tammeka
Narva Trans
28 May 08:00
FC Kuressaare
Parnu JK Vaprus
28 May 10:00
Nomme Kalju FC
Nomme United
29 May 09:00
Paide Linnameeskond
FCI Levadia
29 May 09:00
Talinna Kalev
Flora Tallinn
31 May 09:00
Nomme United
Parnu JK Vaprus
01 Jun 04:30
Flora Tallinn
Paide Linnameeskond
01 Jun 09:00
FCI Levadia
FC Kuressaare
02 Jun 04:30
Tammeka
Talinna Kalev
02 Jun 07:00
Narva Trans
Nomme Kalju FC
15 Jun 02:00
Nomme Kalju FC
Flora Tallinn
15 Jun 02:00
Talinna Kalev
Paide Linnameeskond
15 Jun 04:00
Parnu JK Vaprus
Narva Trans
16 Jun 02:00
FCI Levadia
Tammeka
16 Jun 04:00
FC Kuressaare
Nomme United
18 Jun 08:00
Nomme Kalju FC
Talinna Kalev
18 Jun 08:00
Paide Linnameeskond
Parnu JK Vaprus
19 Jun 08:00
Narva Trans
FC Kuressaare
19 Jun 08:00
Nomme United
FCI Levadia
19 Jun 09:00
Flora Tallinn
Tammeka
28 Jun 08:00
Nomme United
Flora Tallinn
28 Jun 09:00
FC Kuressaare
Paide Linnameeskond
28 Jun 09:00
Narva Trans
FCI Levadia
28 Jun 09:00
Tammeka
Nomme Kalju FC
28 Jun 10:00
Parnu JK Vaprus
Talinna Kalev
03 Jul 08:00
Nomme Kalju FC
Parnu JK Vaprus
03 Jul 09:00
Tammeka
Nomme United
03 Jul 10:00
Talinna Kalev
FC Kuressaare
04 Jul 09:00
FCI Levadia
Flora Tallinn
04 Jul 09:00
Paide Linnameeskond
Narva Trans
12 Jul 09:30
FC Kuressaare
Tammeka
13 Jul 07:00
Narva Trans
Nomme Kalju FC
13 Jul 09:00
Parnu JK Vaprus
Nomme United
19 Jul 09:00
Tammeka
Flora Tallinn
19 Jul 09:30
Nomme United
Nomme Kalju FC
20 Jul 09:00
Parnu JK Vaprus
Narva Trans
21 Jul 07:00
FCI Levadia
FC Kuressaare
21 Jul 09:00
Paide Linnameeskond
Talinna Kalev
26 Jul 09:30
Narva Trans
Nomme United
27 Jul 07:00
Nomme Kalju FC
Tammeka
28 Jul 09:00
FC Kuressaare
Parnu JK Vaprus
02 Aug 09:30
Tammeka
Parnu JK Vaprus
03 Aug 07:00
Talinna Kalev
Nomme Kalju FC
03 Aug 09:00
FC Kuressaare
Paide Linnameeskond
04 Aug 07:00
Flora Tallinn
Narva Trans
04 Aug 09:00
Nomme United
FCI Levadia
09 Aug 09:30
Talinna Kalev
FC Kuressaare
10 Aug 07:00
Paide Linnameeskond
Narva Trans
10 Aug 09:00
Parnu JK Vaprus
FCI Levadia
11 Aug 07:00
Tammeka
Nomme United
11 Aug 09:00
Nomme Kalju FC
Flora Tallinn
16 Aug 09:30
Flora Tallinn
Nomme United
17 Aug 07:00
Narva Trans
Talinna Kalev
17 Aug 09:00
FCI Levadia
Tammeka
18 Aug 04:30
Nomme Kalju FC
FC Kuressaare
18 Aug 07:00
Paide Linnameeskond
Parnu JK Vaprus
23 Aug 09:30
Parnu JK Vaprus
Flora Tallinn
24 Aug 07:00
FC Kuressaare
Narva Trans
24 Aug 09:00
Tammeka
Paide Linnameeskond
25 Aug 07:00
Nomme United
Talinna Kalev
25 Aug 09:00
FCI Levadia
Nomme Kalju FC
30 Aug 09:30
Flora Tallinn
FCI Levadia
31 Aug 07:00
Narva Trans
Tammeka
01 Sep 04:30
Nomme United
FC Kuressaare
01 Sep 07:00
Nomme Kalju FC
Paide Linnameeskond
01 Sep 09:00
Talinna Kalev
Parnu JK Vaprus
14 Sep 04:30
FC Kuressaare
Flora Tallinn
14 Sep 07:00
FCI Levadia
Narva Trans
14 Sep 09:00
Tammeka
Talinna Kalev
15 Sep 04:30
Paide Linnameeskond
Nomme United
15 Sep 07:00
Parnu JK Vaprus
Nomme Kalju FC
17 Sep 07:15
Narva Trans
Flora Tallinn
17 Sep 07:30
FC Kuressaare
FCI Levadia
18 Sep 07:30
Nomme Kalju FC
Nomme United
18 Sep 09:00
Talinna Kalev
Paide Linnameeskond
18 Sep 09:30
Parnu JK Vaprus
Tammeka
21 Sep 02:30
Paide Linnameeskond
FC Kuressaare
21 Sep 04:30
Nomme United
Narva Trans
21 Sep 07:00
Flora Tallinn
Tammeka
22 Sep 04:30
Nomme Kalju FC
Talinna Kalev
22 Sep 09:00
FCI Levadia
Parnu JK Vaprus
27 Sep 09:00
FCI Levadia
Talinna Kalev
28 Sep 04:30
FC Kuressaare
Nomme United
28 Sep 07:00
Tammeka
Nomme Kalju FC
29 Sep 04:30
Flora Tallinn
Parnu JK Vaprus
29 Sep 06:40
Narva Trans
Paide Linnameeskond
05 Oct 02:30
Nomme United
Flora Tallinn
05 Oct 04:30
Narva Trans
FCI Levadia
05 Oct 07:00
Talinna Kalev
Tammeka
06 Oct 04:30
Paide Linnameeskond
Nomme Kalju FC
06 Oct 07:00
Parnu JK Vaprus
FC Kuressaare
19 Oct 02:30
FC Kuressaare
Talinna Kalev
19 Oct 04:30
Nomme United
Parnu JK Vaprus
19 Oct 07:00
Tammeka
FCI Levadia
20 Oct 02:30
Nomme Kalju FC
Narva Trans
20 Oct 04:30
Paide Linnameeskond
Flora Tallinn
22 Oct 08:00
FCI Levadia
Nomme United
22 Oct 08:00
Tammeka
FC Kuressaare
23 Oct 08:00
Flora Tallinn
Nomme Kalju FC
23 Oct 08:00
Talinna Kalev
Narva Trans
23 Oct 09:00
Parnu JK Vaprus
Paide Linnameeskond
26 Oct 02:30
Flora Tallinn
FC Kuressaare
26 Oct 04:30
Narva Trans
Parnu JK Vaprus
26 Oct 07:00
Talinna Kalev
Nomme United
27 Oct 03:30
Paide Linnameeskond
Tammeka
27 Oct 05:30
Nomme Kalju FC
FCI Levadia
02 Nov 03:30
FC Kuressaare
Nomme Kalju FC
02 Nov 05:30
Parnu JK Vaprus
Talinna Kalev
02 Nov 05:30
Tammeka
Narva Trans
03 Nov 03:30
Nomme United
Paide Linnameeskond
03 Nov 05:30
FCI Levadia
Flora Tallinn
09 Nov 03:30
Flora Tallinn
Talinna Kalev
09 Nov 03:30
Narva Trans
FC Kuressaare
09 Nov 03:30
Nomme Kalju FC
Parnu JK Vaprus
09 Nov 03:30
Nomme United
Tammeka
09 Nov 03:30
Paide Linnameeskond
FCI Levadia

RESULTS

results

#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
FC Kuressaare
0
0
0
0
0
0
0
0
2
FCI Levadia
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Flora Tallinn
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Narva Trans
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Nomme Kalju FC
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Nomme United
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Parnu JK Vaprus
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Talinna Kalev
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Tammeka
0
0
0
0
0
0
0
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Estonia - Meistriliiga - Oddsbook