FIXTURES

RESULTS

08 May FT
Paide Linnameeskond
3
Nomme Kalju FC
1
10 Apr FT
Laanemaa Haapsalu
0
Viimsi JK
3
10 Apr FT
Nomme Kalju FC
2
Talinna Kalev
1
10 Apr FT
Paide Linnameeskond
2
FC Kuressaare
0
09 Apr FT
FCI Levadia
2
Flora Tallinn
1
03 Dec FT
Flora Tallinn
10
FC Elva
0
26 Nov FT
Talinna Kalev
3
Nomme United
1
25 Nov FT
Flora Tallinn
1
Parnu JK Vaprus
0
25 Nov FT
FC Kuressaare
4
Flora Tallinn U21
2
24 Nov FT
FCI Levadia
4
Tammeka
2
18 Nov FT
Viimsi JK
1
Narva Trans
0
18 Oct FT
Laanemaa Haapsalu
9
Arukula FC Vigri
1
14 Oct FT
Nomme Kalju FC
3
Harju Jalgpallikool
1
20 Sep FT
TJK Legion
1
Tammeka
3
13 Sep FT
Flora Tallinn U21
13
Tallinna JK Legion II
0
11 Sep FT
Tallinna FC Olympic
0
Harju Jalgpallikool
8
11 Sep FT
Nomme Kalju FC
5
Tulevik Viljandi
1
09 Sep FT
FC Kuressaare
9
FC Kose
1
30 Aug FT
Team Helm
3
Talinna Kalev U21
7
29 Aug FT
FC Maksatransport
0
Laanemaa Haapsalu
3
23 Aug FT
Tallinna FC Zapoos
1
Talinna Kalev
4
23 Aug FT
Narva Trans
5
FC Zenit Tallinn
0
22 Aug FT
Nomme United
11
FC Eston Villa
1
22 Aug FT
FC Elva
5
Parnu JK Tervis
2
16 Aug FT
FA Tartu Kalev
2
FCI Levadia
6
02 Aug FT
Rumori Calcio II
0
Tallinna FC Olympic
3
02 Aug FT
FC Tallinna Gorillad
0
Tabasalu JK
16
02 Aug FT
Arukula FC Vigri
3
Flora Tallinn IV
2
02 Aug FT
Nomme Kalju FC
4
Tabasalu Ulasabat CF
0
02 Aug FT
TJK Legion
3
Johvi FC Phoenix
0
01 Aug FT
FC TransferWise
0
Tulevik Viljandi
3
01 Aug FT
Parnu JK Vaprus
6
Ida-Virumaa FC Alliance
1
31 Jul FT
FC Kohvile
0
Viimsi JK
3
29 Jul FT
Team Helm
2
Paernu Jalgpalliklubi
0
29 Jul FT
FC Maksatransport
5
FC Loo
1
29 Jul FT
Raplamaa JK
1
Laanemaa Haapsalu
5
28 Jul FT
Tammeka
SK Imavere Forss
27 Jul FT
Flora Tallinn U21
2
Keila JK
0
27 Jul FT
Tallinna JK Legion II
3
FC Soccernet Tallinn
1
26 Jul FT
FC Kuressaare
FcF Jarva-Jaani
26 Jul FT
Tartu JK Welco II
2
FA Tartu Kalev
3
26 Jul FT
Valga FC Warrior
1
Parnu JK Poseidon N.
6
25 Jul FT
FC Maardu Aliens
FC Tallinn
16 Jul FT
FC Elva
1
Harju Jalgpallikool
0
15 Jul FT
Tartu JK Welco
0
Talinna Kalev
4
12 Jul FT
Harju Jalgpallikool
12
FC Pelgu City
0
28 Jun FT
Tallinna FC Zapoos
6
Vandra JK Vaprus II
0
22 Jun FT
Saku Sporting
2
Talinna Kalev U21
3
22 Jun FT
Pohja-Tallinn JK Volta
2
Rumori Calcio
4
22 Jun FT
Viimsi JK
4
Paide Linnameeskond III
0
22 Jun FT
Talinna Kalev
20
Vana Hea Puur FC
0
21 Jun FT
FC Eston Villa
3
Marjamaa Kompanii
0
07 Jun FT
FC NPM Silmet
0
FC Kose
4

results

07 Jun FT
FC NPM Silmet
0
FC Kose
4
21 Jun FT
FC Eston Villa
3
Marjamaa Kompanii
0
22 Jun FT
Talinna Kalev
20
Vana Hea Puur FC
0
22 Jun FT
Viimsi JK
4
Paide Linnameeskond III
0
22 Jun FT
Pohja-Tallinn JK Volta
2
Rumori Calcio
4
22 Jun FT
Saku Sporting
2
Talinna Kalev U21
3
28 Jun FT
Tallinna FC Zapoos
6
Vandra JK Vaprus II
0
12 Jul FT
Harju Jalgpallikool
12
FC Pelgu City
0
15 Jul FT
Tartu JK Welco
0
Talinna Kalev
4
16 Jul FT
FC Elva
1
Harju Jalgpallikool
0
25 Jul FT
FC Maardu Aliens
FC Tallinn
26 Jul FT
FC Kuressaare
FcF Jarva-Jaani
26 Jul FT
Tartu JK Welco II
2
FA Tartu Kalev
3
26 Jul FT
Valga FC Warrior
1
Parnu JK Poseidon N.
6
27 Jul FT
Flora Tallinn U21
2
Keila JK
0
27 Jul FT
Tallinna JK Legion II
3
FC Soccernet Tallinn
1
28 Jul FT
Tammeka
SK Imavere Forss
29 Jul FT
FC Maksatransport
5
FC Loo
1
29 Jul FT
Raplamaa JK
1
Laanemaa Haapsalu
5
29 Jul FT
Team Helm
2
Paernu Jalgpalliklubi
0
31 Jul FT
FC Kohvile
0
Viimsi JK
3
01 Aug FT
FC TransferWise
0
Tulevik Viljandi
3
01 Aug FT
Parnu JK Vaprus
6
Ida-Virumaa FC Alliance
1
02 Aug FT
Nomme Kalju FC
4
Tabasalu Ulasabat CF
0
02 Aug FT
TJK Legion
3
Johvi FC Phoenix
0
02 Aug FT
Arukula FC Vigri
3
Flora Tallinn IV
2
02 Aug FT
FC Tallinna Gorillad
0
Tabasalu JK
16
02 Aug FT
Rumori Calcio II
0
Tallinna FC Olympic
3
16 Aug FT
FA Tartu Kalev
2
FCI Levadia
6
22 Aug FT
FC Elva
5
Parnu JK Tervis
2
22 Aug FT
Nomme United
11
FC Eston Villa
1
23 Aug FT
Narva Trans
5
FC Zenit Tallinn
0
23 Aug FT
Tallinna FC Zapoos
1
Talinna Kalev
4
29 Aug FT
FC Maksatransport
0
Laanemaa Haapsalu
3
30 Aug FT
Team Helm
3
Talinna Kalev U21
7
09 Sep FT
FC Kuressaare
9
FC Kose
1
11 Sep FT
Nomme Kalju FC
5
Tulevik Viljandi
1
11 Sep FT
Tallinna FC Olympic
0
Harju Jalgpallikool
8
13 Sep FT
Flora Tallinn U21
13
Tallinna JK Legion II
0
20 Sep FT
TJK Legion
1
Tammeka
3
14 Oct FT
Nomme Kalju FC
3
Harju Jalgpallikool
1
18 Oct FT
Laanemaa Haapsalu
9
Arukula FC Vigri
1
18 Nov FT
Viimsi JK
1
Narva Trans
0
24 Nov FT
FCI Levadia
4
Tammeka
2
25 Nov FT
FC Kuressaare
4
Flora Tallinn U21
2
25 Nov FT
Flora Tallinn
1
Parnu JK Vaprus
0
26 Nov FT
Talinna Kalev
3
Nomme United
1
03 Dec FT
Flora Tallinn
10
FC Elva
0
09 Apr FT
FCI Levadia
2
Flora Tallinn
1
10 Apr FT
Laanemaa Haapsalu
0
Viimsi JK
3
10 Apr FT
Nomme Kalju FC
2
Talinna Kalev
1
10 Apr FT
Paide Linnameeskond
2
FC Kuressaare
0
08 May FT
Paide Linnameeskond
3
Nomme Kalju FC
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Estonia - Cup - Oddsbook