FIXTURES

RESULTS

11 Nov FT
Sundby BK
1
Greve
0
11 Nov FT
AB Taarnby
0
Broenshoej
0
11 Nov FT
Alleroed FK
2
Herlev
1
10 Nov FT
Naestved II
4
KFUM Roskilde
0
10 Nov FT
Taarnby FF
2
Goerslev IF
0
04 Nov FT
Broenshoej
3
Naestved II
3
04 Nov FT
KFUM Roskilde
2
Sundby BK
6
04 Nov FT
Greve
3
Alleroed FK
2
03 Nov FT
Goerslev IF
2
Herlev
2
03 Nov FT
Taarnby FF
1
AB Taarnby
0
28 Oct FT
Sundby BK
5
Broenshoej
0
28 Oct FT
AB Taarnby
1
Goerslev IF
0
28 Oct FT
Herlev
1
Greve
2
28 Oct FT
Alleroed FK
2
KFUM Roskilde
1
27 Oct FT
Naestved II
2
Taarnby FF
0
21 Oct FT
AB Taarnby
0
Naestved II
0
21 Oct FT
Broenshoej
2
Alleroed FK
0
21 Oct FT
KFUM Roskilde
1
Herlev
4
21 Oct FT
Greve
0
Goerslev IF
1
21 Oct FT
Taarnby FF
1
Sundby BK
1
14 Oct FT
Sundby BK
1
AB Taarnby
0
14 Oct FT
Alleroed FK
3
Taarnby FF
1
14 Oct FT
Greve
0
KFUM Roskilde
2
13 Oct FT
Naestved II
1
Goerslev IF
2
13 Oct FT
Herlev
1
Broenshoej
3
07 Oct FT
Sundby BK
4
Naestved II
1
07 Oct FT
Herlev
2
Taarnby FF
4
07 Oct FT
KFUM Roskilde
0
Goerslev IF
1
07 Oct FT
Alleroed FK
2
AB Taarnby
1
07 Oct FT
Greve
0
Broenshoej
2
30 Sep FT
AB Taarnby
0
Herlev
2
30 Sep FT
Broenshoej
2
KFUM Roskilde
0
30 Sep FT
Goerslev IF
2
Sundby BK
0
30 Sep FT
Taarnby FF
1
Greve
3
29 Sep FT
Naestved II
1
Alleroed FK
1
23 Sep FT
AB Taarnby
0
Greve
1
23 Sep FT
Herlev
2
Naestved II
3
23 Sep FT
Goerslev IF
3
Broenshoej
1
23 Sep FT
Alleroed FK
2
Sundby BK
3
23 Sep FT
KFUM Roskilde
1
Taarnby FF
7
16 Sep FT
Sundby BK
4
Herlev
1
16 Sep FT
AB Taarnby
3
KFUM Roskilde
0
16 Sep FT
Alleroed FK
2
Goerslev IF
2
15 Sep FT
Naestved II
4
Greve
2
15 Sep FT
Taarnby FF
0
Broenshoej
0
09 Sep FT
Broenshoej
1
AB Taarnby
0
09 Sep FT
KFUM Roskilde
2
Naestved II
2
09 Sep FT
Greve
2
Sundby BK
3
08 Sep FT
Herlev
0
Alleroed FK
1
08 Sep FT
Goerslev IF
1
Taarnby FF
0
02 Sep FT
Sundby BK
4
KFUM Roskilde
0
02 Sep FT
AB Taarnby
0
Taarnby FF
2
02 Sep FT
Herlev
2
Goerslev IF
0
02 Sep FT
Alleroed FK
3
Greve
1
01 Sep FT
Naestved II
0
Broenshoej
1
26 Aug FT
KFUM Roskilde
0
Alleroed FK
3
26 Aug FT
Greve
1
Herlev
3
25 Aug FT
Taarnby FF
3
Naestved II
1
25 Aug FT
Broenshoej
0
Sundby BK
1
25 Aug FT
Goerslev IF
1
AB Taarnby
0
19 Aug FT
Sundby BK
2
Taarnby FF
4
19 Aug FT
Naestved II
1
AB Taarnby
4
19 Aug FT
Herlev
3
KFUM Roskilde
0
19 Aug FT
Alleroed FK
1
Broenshoej
5
18 Aug FT
Goerslev IF
1
Greve
1
12 Aug FT
AB Taarnby
2
Sundby BK
1
12 Aug FT
Broenshoej
3
Herlev
0
12 Aug FT
KFUM Roskilde
1
Greve
0
11 Aug FT
Goerslev IF
3
Naestved II
1
11 Aug FT
Taarnby FF
2
Alleroed FK
3

results

11 Aug FT
Goerslev IF
3
Naestved II
1
11 Aug FT
Taarnby FF
2
Alleroed FK
3
12 Aug FT
KFUM Roskilde
1
Greve
0
12 Aug FT
AB Taarnby
2
Sundby BK
1
12 Aug FT
Broenshoej
3
Herlev
0
18 Aug FT
Goerslev IF
1
Greve
1
19 Aug FT
Alleroed FK
1
Broenshoej
5
19 Aug FT
Herlev
3
KFUM Roskilde
0
19 Aug FT
Naestved II
1
AB Taarnby
4
19 Aug FT
Sundby BK
2
Taarnby FF
4
25 Aug FT
Broenshoej
0
Sundby BK
1
25 Aug FT
Goerslev IF
1
AB Taarnby
0
25 Aug FT
Taarnby FF
3
Naestved II
1
26 Aug FT
Greve
1
Herlev
3
26 Aug FT
KFUM Roskilde
0
Alleroed FK
3
01 Sep FT
Naestved II
0
Broenshoej
1
02 Sep FT
Alleroed FK
3
Greve
1
02 Sep FT
AB Taarnby
0
Taarnby FF
2
02 Sep FT
Herlev
2
Goerslev IF
0
02 Sep FT
Sundby BK
4
KFUM Roskilde
0
08 Sep FT
Goerslev IF
1
Taarnby FF
0
08 Sep FT
Herlev
0
Alleroed FK
1
09 Sep FT
Greve
2
Sundby BK
3
09 Sep FT
KFUM Roskilde
2
Naestved II
2
09 Sep FT
Broenshoej
1
AB Taarnby
0
15 Sep FT
Taarnby FF
0
Broenshoej
0
15 Sep FT
Naestved II
4
Greve
2
16 Sep FT
Alleroed FK
2
Goerslev IF
2
16 Sep FT
AB Taarnby
3
KFUM Roskilde
0
16 Sep FT
Sundby BK
4
Herlev
1
23 Sep FT
KFUM Roskilde
1
Taarnby FF
7
23 Sep FT
Alleroed FK
2
Sundby BK
3
23 Sep FT
Goerslev IF
3
Broenshoej
1
23 Sep FT
AB Taarnby
0
Greve
1
23 Sep FT
Herlev
2
Naestved II
3
29 Sep FT
Naestved II
1
Alleroed FK
1
30 Sep FT
Taarnby FF
1
Greve
3
30 Sep FT
Goerslev IF
2
Sundby BK
0
30 Sep FT
AB Taarnby
0
Herlev
2
30 Sep FT
Broenshoej
2
KFUM Roskilde
0
07 Oct FT
Alleroed FK
2
AB Taarnby
1
07 Oct FT
Greve
0
Broenshoej
2
07 Oct FT
KFUM Roskilde
0
Goerslev IF
1
07 Oct FT
Herlev
2
Taarnby FF
4
07 Oct FT
Sundby BK
4
Naestved II
1
13 Oct FT
Herlev
1
Broenshoej
3
13 Oct FT
Naestved II
1
Goerslev IF
2
14 Oct FT
Greve
0
KFUM Roskilde
2
14 Oct FT
Alleroed FK
3
Taarnby FF
1
14 Oct FT
Sundby BK
1
AB Taarnby
0
21 Oct FT
Taarnby FF
1
Sundby BK
1
21 Oct FT
Greve
0
Goerslev IF
1
21 Oct FT
KFUM Roskilde
1
Herlev
4
21 Oct FT
AB Taarnby
0
Naestved II
0
21 Oct FT
Broenshoej
2
Alleroed FK
0
27 Oct FT
Naestved II
2
Taarnby FF
0
28 Oct FT
Alleroed FK
2
KFUM Roskilde
1
28 Oct FT
AB Taarnby
1
Goerslev IF
0
28 Oct FT
Herlev
1
Greve
2
28 Oct FT
Sundby BK
5
Broenshoej
0
03 Nov FT
Taarnby FF
1
AB Taarnby
0
03 Nov FT
Goerslev IF
2
Herlev
2
04 Nov FT
Greve
3
Alleroed FK
2
04 Nov FT
KFUM Roskilde
2
Sundby BK
6
04 Nov FT
Broenshoej
3
Naestved II
3
10 Nov FT
Naestved II
4
KFUM Roskilde
0
10 Nov FT
Taarnby FF
2
Goerslev IF
0
11 Nov FT
Alleroed FK
2
Herlev
1
11 Nov FT
AB Taarnby
0
Broenshoej
0
11 Nov FT
Sundby BK
1
Greve
0
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Sundby BK
14
10
1
3
36
17
19
31
2
Broenshoej
14
8
3
3
23
14
9
27
3
Goerslev IF
14
8
3
3
19
13
6
27
4
Alleroed FK
14
8
2
4
27
23
4
26
5
Taarnby FF
14
7
2
5
28
19
9
23
6
Herlev
14
5
1
8
24
26
-2
16
7
Naestved II
14
4
4
6
24
27
-3
16
8
AB Taarnby
14
4
2
8
11
13
-2
14
9
Greve
14
4
1
9
16
25
-9
13
10
KFUM Roskilde
14
2
1
11
10
41
-31
7
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Denmark - Danmarksserien Group 1 - Oddsbook