FIXTURES

01 Mar 10:00
Usti nad Labem
FK Jablonec B
02 Mar 02:15
FK Pardubice B
Banik Sous
02 Mar 02:30
FK Prepere
FC Hradec Kralove B
02 Mar 02:30
SK Sparta Kolin
TJ Sokol Zivanice
02 Mar 03:00
FK Teplice B
FK Chlumec nad Cidlinou
02 Mar 06:30
FK Arsenal Ceska Lipa
SK Sokol Brozany
02 Mar 06:30
Slovan Velvary
Slovan Liberec B
03 Mar 06:30
SK Zapy
FK Mlada Boleslav B
08 Mar 10:00
Usti nad Labem
FK Mlada Boleslav B
09 Mar 02:00
FK Jablonec B
FK Pardubice B
09 Mar 06:30
Banik Sous
TJ Sokol Zivanice
09 Mar 06:30
FK Arsenal Ceska Lipa
SK Sparta Kolin
10 Mar 02:15
FC Hradec Kralove B
SK Zapy
10 Mar 02:15
FK Chlumec nad Cidlinou
Slovan Velvary
10 Mar 02:15
Slovan Liberec B
FK Prepere
10 Mar 06:30
SK Sokol Brozany
FK Teplice B
15 Mar 10:00
Usti nad Labem
FC Hradec Kralove B
16 Mar 02:15
FK Pardubice B
FK Mlada Boleslav B
16 Mar 02:30
FK Prepere
FK Chlumec nad Cidlinou
16 Mar 02:30
SK Sparta Kolin
Banik Sous
16 Mar 07:00
Slovan Velvary
SK Sokol Brozany
16 Mar 07:00
TJ Sokol Zivanice
FK Jablonec B
17 Mar 03:00
FK Teplice B
FK Arsenal Ceska Lipa
17 Mar 07:00
SK Zapy
Slovan Liberec B
22 Mar 06:00
FC Hradec Kralove B
FK Pardubice B
22 Mar 10:00
Usti nad Labem
Slovan Liberec B
23 Mar 02:15
FK Jablonec B
Banik Sous
23 Mar 02:15
FK Mlada Boleslav B
TJ Sokol Zivanice
23 Mar 07:00
FK Arsenal Ceska Lipa
Slovan Velvary
24 Mar 02:15
FK Chlumec nad Cidlinou
SK Zapy
24 Mar 03:00
FK Teplice B
SK Sparta Kolin
24 Mar 07:00
SK Sokol Brozany
FK Prepere
30 Mar 08:30
Banik Sous
FK Mlada Boleslav B
30 Mar 08:30
FK Pardubice B
Slovan Liberec B
30 Mar 08:30
FK Prepere
FK Arsenal Ceska Lipa
30 Mar 08:30
SK Sparta Kolin
FK Jablonec B
30 Mar 08:30
SK Zapy
SK Sokol Brozany
30 Mar 08:30
Slovan Velvary
FK Teplice B
30 Mar 08:30
TJ Sokol Zivanice
FC Hradec Kralove B
30 Mar 08:30
Usti nad Labem
FK Chlumec nad Cidlinou
06 Apr 07:30
FC Hradec Kralove B
Banik Sous
06 Apr 07:30
FK Arsenal Ceska Lipa
SK Zapy
06 Apr 07:30
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Pardubice B
06 Apr 07:30
FK Teplice B
FK Prepere
06 Apr 07:30
Slovan Liberec B
TJ Sokol Zivanice
06 Apr 07:30
Slovan Velvary
SK Sparta Kolin
06 Apr 07:30
Usti nad Labem
SK Sokol Brozany
07 Apr 01:15
FK Mlada Boleslav B
FK Jablonec B
13 Apr 07:30
Banik Sous
Slovan Liberec B
13 Apr 07:30
FK Jablonec B
FC Hradec Kralove B
13 Apr 07:30
FK Pardubice B
SK Sokol Brozany
13 Apr 07:30
FK Prepere
Slovan Velvary
13 Apr 07:30
SK Sparta Kolin
FK Mlada Boleslav B
13 Apr 07:30
SK Zapy
FK Teplice B
13 Apr 07:30
TJ Sokol Zivanice
FK Chlumec nad Cidlinou
13 Apr 07:30
Usti nad Labem
FK Arsenal Ceska Lipa
20 Apr 08:00
FC Hradec Kralove B
FK Mlada Boleslav B
20 Apr 08:00
FK Arsenal Ceska Lipa
FK Pardubice B
20 Apr 08:00
FK Chlumec nad Cidlinou
Banik Sous
20 Apr 08:00
FK Prepere
SK Sparta Kolin
20 Apr 08:00
FK Teplice B
Usti nad Labem
20 Apr 08:00
Slovan Liberec B
FK Jablonec B
20 Apr 08:00
Slovan Velvary
SK Zapy
21 Apr 08:00
SK Sokol Brozany
TJ Sokol Zivanice
27 Apr 08:00
Banik Sous
SK Sokol Brozany
27 Apr 08:00
FK Jablonec B
FK Chlumec nad Cidlinou
27 Apr 08:00
FK Pardubice B
FK Teplice B
27 Apr 08:00
SK Sparta Kolin
FC Hradec Kralove B
27 Apr 08:00
SK Zapy
FK Prepere
27 Apr 08:00
TJ Sokol Zivanice
FK Arsenal Ceska Lipa
27 Apr 08:00
Usti nad Labem
Slovan Velvary
28 Apr 01:15
FK Mlada Boleslav B
Slovan Liberec B
04 May 08:00
FK Arsenal Ceska Lipa
Banik Sous
04 May 08:00
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Mlada Boleslav B
04 May 08:00
FK Prepere
Usti nad Labem
04 May 08:00
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
04 May 08:00
SK Zapy
SK Sparta Kolin
04 May 08:00
Slovan Liberec B
FC Hradec Kralove B
04 May 08:00
Slovan Velvary
FK Pardubice B
05 May 08:00
SK Sokol Brozany
FK Jablonec B
11 May 08:00
Banik Sous
FK Teplice B
11 May 08:00
FC Hradec Kralove B
FK Chlumec nad Cidlinou
11 May 08:00
FK Jablonec B
FK Arsenal Ceska Lipa
11 May 08:00
FK Pardubice B
FK Prepere
11 May 08:00
SK Sparta Kolin
Slovan Liberec B
11 May 08:00
TJ Sokol Zivanice
Slovan Velvary
11 May 08:00
Usti nad Labem
SK Zapy
12 May 01:15
FK Mlada Boleslav B
SK Sokol Brozany
18 May 08:00
FK Arsenal Ceska Lipa
FK Mlada Boleslav B
18 May 08:00
FK Chlumec nad Cidlinou
Slovan Liberec B
18 May 08:00
FK Prepere
TJ Sokol Zivanice
18 May 08:00
FK Teplice B
FK Jablonec B
18 May 08:00
SK Zapy
FK Pardubice B
18 May 08:00
Slovan Velvary
Banik Sous
18 May 08:00
Usti nad Labem
SK Sparta Kolin
19 May 08:00
SK Sokol Brozany
FC Hradec Kralove B
25 May 08:00
Banik Sous
FK Prepere
25 May 08:00
FC Hradec Kralove B
FK Arsenal Ceska Lipa
25 May 08:00
FK Jablonec B
Slovan Velvary
25 May 08:00
FK Pardubice B
Usti nad Labem
25 May 08:00
SK Sparta Kolin
FK Chlumec nad Cidlinou
25 May 08:00
Slovan Liberec B
SK Sokol Brozany
25 May 08:00
TJ Sokol Zivanice
SK Zapy
26 May 01:15
FK Mlada Boleslav B
FK Teplice B
01 Jun 08:00
FK Arsenal Ceska Lipa
Slovan Liberec B
01 Jun 08:00
FK Pardubice B
SK Sparta Kolin
01 Jun 08:00
FK Prepere
FK Jablonec B
01 Jun 08:00
FK Teplice B
FC Hradec Kralove B
01 Jun 08:00
SK Zapy
Banik Sous
01 Jun 08:00
Slovan Velvary
FK Mlada Boleslav B
01 Jun 08:00
Usti nad Labem
TJ Sokol Zivanice
02 Jun 08:00
SK Sokol Brozany
FK Chlumec nad Cidlinou
08 Jun 01:15
FK Mlada Boleslav B
FK Prepere
08 Jun 08:00
Banik Sous
Usti nad Labem
08 Jun 08:00
FC Hradec Kralove B
Slovan Velvary
08 Jun 08:00
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Arsenal Ceska Lipa
08 Jun 08:00
FK Jablonec B
SK Zapy
08 Jun 08:00
SK Sparta Kolin
SK Sokol Brozany
08 Jun 08:00
Slovan Liberec B
FK Teplice B
08 Jun 08:00
TJ Sokol Zivanice
FK Pardubice B

RESULTS

12 Nov FT
FK Teplice B
1
Slovan Liberec B
1
12 Nov FT
FK Pardubice B
1
TJ Sokol Zivanice
1
11 Nov FT
FK Arsenal Ceska Lipa
0
FK Chlumec nad Cidlinou
3
11 Nov FT
SK Sokol Brozany
4
SK Sparta Kolin
2
11 Nov FT
SK Zapy
2
FK Jablonec B
0
11 Nov FT
Slovan Velvary
3
FC Hradec Kralove B
1
11 Nov FT
FK Prepere
1
FK Mlada Boleslav B
5
10 Nov FT
Usti nad Labem
0
Banik Sous
0
05 Nov FT
FC Hradec Kralove B
2
FK Teplice B
1
05 Nov FT
FK Chlumec nad Cidlinou
1
SK Sokol Brozany
1
05 Nov FT
FK Mlada Boleslav B
1
Slovan Velvary
1
05 Nov FT
Slovan Liberec B
1
FK Arsenal Ceska Lipa
1
04 Nov FT
Banik Sous
2
SK Zapy
2
04 Nov FT
TJ Sokol Zivanice
3
Usti nad Labem
1
04 Nov FT
SK Sparta Kolin
1
FK Pardubice B
1
04 Nov FT
FK Jablonec B
1
FK Prepere
1
29 Oct FT
SK Sokol Brozany
1
Slovan Liberec B
1
29 Oct FT
SK Zapy
1
TJ Sokol Zivanice
1
29 Oct FT
FK Teplice B
1
FK Mlada Boleslav B
0
29 Oct FT
FK Chlumec nad Cidlinou
3
SK Sparta Kolin
3
28 Oct FT
FK Arsenal Ceska Lipa
6
FC Hradec Kralove B
3
28 Oct FT
Slovan Velvary
3
FK Jablonec B
1
28 Oct FT
FK Prepere
1
Banik Sous
3
27 Oct FT
Usti nad Labem
4
FK Pardubice B
3
22 Oct FT
FC Hradec Kralove B
0
SK Sokol Brozany
0
22 Oct FT
FK Mlada Boleslav B
4
FK Arsenal Ceska Lipa
1
22 Oct FT
FK Pardubice B
1
SK Zapy
3
22 Oct FT
Slovan Liberec B
3
FK Chlumec nad Cidlinou
0
21 Oct FT
TJ Sokol Zivanice
1
FK Prepere
1
21 Oct FT
Banik Sous
0
Slovan Velvary
4
21 Oct FT
SK Sparta Kolin
3
Usti nad Labem
2
21 Oct FT
FK Jablonec B
1
FK Teplice B
0
15 Oct FT
SK Sokol Brozany
3
FK Mlada Boleslav B
1
15 Oct FT
SK Zapy
2
Usti nad Labem
5
15 Oct FT
FK Teplice B
1
Banik Sous
0
15 Oct FT
FK Chlumec nad Cidlinou
1
FC Hradec Kralove B
2
15 Oct FT
Slovan Liberec B
0
SK Sparta Kolin
0
14 Oct FT
FK Arsenal Ceska Lipa
2
FK Jablonec B
2
14 Oct FT
Slovan Velvary
2
TJ Sokol Zivanice
0
14 Oct FT
FK Prepere
3
FK Pardubice B
0
08 Oct FT
FC Hradec Kralove B
0
Slovan Liberec B
3
08 Oct FT
FK Mlada Boleslav B
2
FK Chlumec nad Cidlinou
3
08 Oct FT
FK Pardubice B
1
Slovan Velvary
3
07 Oct FT
TJ Sokol Zivanice
1
FK Teplice B
0
07 Oct FT
Banik Sous
2
FK Arsenal Ceska Lipa
0
07 Oct FT
SK Sparta Kolin
2
SK Zapy
2
07 Oct FT
FK Jablonec B
1
SK Sokol Brozany
0
06 Oct FT
Usti nad Labem
2
FK Prepere
0
01 Oct FT
SK Sokol Brozany
0
Banik Sous
3
01 Oct FT
FC Hradec Kralove B
1
SK Sparta Kolin
1
01 Oct FT
FK Chlumec nad Cidlinou
2
FK Jablonec B
1
01 Oct FT
Slovan Liberec B
2
FK Mlada Boleslav B
0
30 Sep FT
FK Arsenal Ceska Lipa
2
TJ Sokol Zivanice
1
30 Sep FT
Slovan Velvary
2
Usti nad Labem
0
30 Sep FT
FK Teplice B
1
FK Pardubice B
3
30 Sep FT
FK Prepere
1
SK Zapy
1
24 Sep FT
SK Zapy
1
Slovan Velvary
0
24 Sep FT
FK Mlada Boleslav B
3
FC Hradec Kralove B
0
24 Sep FT
FK Pardubice B
2
FK Arsenal Ceska Lipa
2
23 Sep FT
TJ Sokol Zivanice
0
SK Sokol Brozany
1
23 Sep FT
Banik Sous
2
FK Chlumec nad Cidlinou
1
23 Sep FT
FK Jablonec B
2
Slovan Liberec B
2
22 Sep FT
Usti nad Labem
3
FK Teplice B
0
22 Sep FT
SK Sparta Kolin
6
FK Prepere
1
17 Sep FT
SK Sokol Brozany
1
FK Pardubice B
1
17 Sep FT
FK Teplice B
0
SK Zapy
3
17 Sep FT
FC Hradec Kralove B
2
FK Jablonec B
2
17 Sep FT
FK Chlumec nad Cidlinou
3
TJ Sokol Zivanice
2
17 Sep FT
FK Mlada Boleslav B
1
SK Sparta Kolin
2
17 Sep FT
Slovan Liberec B
2
Banik Sous
3
16 Sep FT
Slovan Velvary
1
FK Prepere
1
15 Sep FT
FK Arsenal Ceska Lipa
0
Usti nad Labem
1
13 Sep FT
TJ Sokol Zivanice
3
SK Sparta Kolin
0
10 Sep FT
SK Zapy
2
FK Arsenal Ceska Lipa
0
09 Sep FT
TJ Sokol Zivanice
1
Slovan Liberec B
1
09 Sep FT
Banik Sous
4
FC Hradec Kralove B
0
09 Sep FT
FK Prepere
2
FK Teplice B
0
09 Sep FT
SK Sparta Kolin
0
Slovan Velvary
4
09 Sep FT
FK Jablonec B
1
FK Mlada Boleslav B
0
09 Sep FT
FK Pardubice B
2
FK Chlumec nad Cidlinou
4
08 Sep FT
SK Sokol Brozany
0
Usti nad Labem
1
03 Sep FT
SK Sokol Brozany
0
SK Zapy
2
03 Sep FT
FK Teplice B
1
Slovan Velvary
3
03 Sep FT
FC Hradec Kralove B
3
TJ Sokol Zivanice
2
03 Sep FT
FK Chlumec nad Cidlinou
2
Usti nad Labem
1
03 Sep FT
FK Mlada Boleslav B
4
Banik Sous
2
03 Sep FT
Slovan Liberec B
1
FK Pardubice B
1
02 Sep FT
FK Jablonec B
3
SK Sparta Kolin
1
01 Sep FT
FK Arsenal Ceska Lipa
2
FK Prepere
1
27 Aug FT
SK Zapy
2
FK Chlumec nad Cidlinou
0
27 Aug FT
FK Pardubice B
1
FC Hradec Kralove B
1
27 Aug FT
Slovan Liberec B
0
Usti nad Labem
2
26 Aug FT
Slovan Velvary
3
FK Arsenal Ceska Lipa
0
26 Aug FT
TJ Sokol Zivanice
2
FK Mlada Boleslav B
2
26 Aug FT
Banik Sous
1
FK Jablonec B
0
26 Aug FT
FK Prepere
1
SK Sokol Brozany
2
26 Aug FT
SK Sparta Kolin
1
FK Teplice B
1
23 Aug FT
FK Chlumec nad Cidlinou
2
FK Teplice B
2
20 Aug FT
SK Sokol Brozany
2
Slovan Velvary
2
20 Aug FT
FC Hradec Kralove B
1
Usti nad Labem
2
20 Aug FT
FK Chlumec nad Cidlinou
2
FK Prepere
1
20 Aug FT
FK Mlada Boleslav B
1
FK Pardubice B
2
20 Aug FT
Slovan Liberec B
0
SK Zapy
1
19 Aug FT
Banik Sous
0
SK Sparta Kolin
0
19 Aug FT
FK Jablonec B
2
TJ Sokol Zivanice
1
18 Aug FT
FK Arsenal Ceska Lipa
1
FK Teplice B
0
13 Aug FT
SK Zapy
5
FC Hradec Kralove B
0
13 Aug FT
FK Teplice B
2
SK Sokol Brozany
3
12 Aug FT
Slovan Velvary
3
FK Chlumec nad Cidlinou
2
12 Aug FT
TJ Sokol Zivanice
0
Banik Sous
1
12 Aug FT
FK Prepere
2
Slovan Liberec B
3
12 Aug FT
FK Mlada Boleslav B
2
Usti nad Labem
0
12 Aug FT
FK Pardubice B
2
FK Jablonec B
4
11 Aug FT
SK Sparta Kolin
3
FK Arsenal Ceska Lipa
0
06 Aug FT
SK Sokol Brozany
2
FK Arsenal Ceska Lipa
1
06 Aug FT
FC Hradec Kralove B
2
FK Prepere
3
06 Aug FT
FK Mlada Boleslav B
0
SK Zapy
1
06 Aug FT
Slovan Liberec B
2
Slovan Velvary
4
05 Aug FT
Banik Sous
1
FK Pardubice B
1
05 Aug FT
FK Jablonec B
0
Usti nad Labem
0

results

05 Aug FT
FK Jablonec B
0
Usti nad Labem
0
05 Aug FT
Banik Sous
1
FK Pardubice B
1
06 Aug FT
FC Hradec Kralove B
2
FK Prepere
3
06 Aug FT
FK Mlada Boleslav B
0
SK Zapy
1
06 Aug FT
Slovan Liberec B
2
Slovan Velvary
4
06 Aug FT
SK Sokol Brozany
2
FK Arsenal Ceska Lipa
1
11 Aug FT
SK Sparta Kolin
3
FK Arsenal Ceska Lipa
0
12 Aug FT
FK Mlada Boleslav B
2
Usti nad Labem
0
12 Aug FT
FK Pardubice B
2
FK Jablonec B
4
12 Aug FT
FK Prepere
2
Slovan Liberec B
3
12 Aug FT
Slovan Velvary
3
FK Chlumec nad Cidlinou
2
12 Aug FT
TJ Sokol Zivanice
0
Banik Sous
1
13 Aug FT
FK Teplice B
2
SK Sokol Brozany
3
13 Aug FT
SK Zapy
5
FC Hradec Kralove B
0
18 Aug FT
FK Arsenal Ceska Lipa
1
FK Teplice B
0
19 Aug FT
FK Jablonec B
2
TJ Sokol Zivanice
1
19 Aug FT
Banik Sous
0
SK Sparta Kolin
0
20 Aug FT
FC Hradec Kralove B
1
Usti nad Labem
2
20 Aug FT
FK Chlumec nad Cidlinou
2
FK Prepere
1
20 Aug FT
FK Mlada Boleslav B
1
FK Pardubice B
2
20 Aug FT
Slovan Liberec B
0
SK Zapy
1
20 Aug FT
SK Sokol Brozany
2
Slovan Velvary
2
23 Aug FT
FK Chlumec nad Cidlinou
2
FK Teplice B
2
26 Aug FT
SK Sparta Kolin
1
FK Teplice B
1
26 Aug FT
FK Prepere
1
SK Sokol Brozany
2
26 Aug FT
Banik Sous
1
FK Jablonec B
0
26 Aug FT
Slovan Velvary
3
FK Arsenal Ceska Lipa
0
26 Aug FT
TJ Sokol Zivanice
2
FK Mlada Boleslav B
2
27 Aug FT
Slovan Liberec B
0
Usti nad Labem
2
27 Aug FT
FK Pardubice B
1
FC Hradec Kralove B
1
27 Aug FT
SK Zapy
2
FK Chlumec nad Cidlinou
0
01 Sep FT
FK Arsenal Ceska Lipa
2
FK Prepere
1
02 Sep FT
FK Jablonec B
3
SK Sparta Kolin
1
03 Sep FT
FC Hradec Kralove B
3
TJ Sokol Zivanice
2
03 Sep FT
FK Chlumec nad Cidlinou
2
Usti nad Labem
1
03 Sep FT
FK Mlada Boleslav B
4
Banik Sous
2
03 Sep FT
Slovan Liberec B
1
FK Pardubice B
1
03 Sep FT
FK Teplice B
1
Slovan Velvary
3
03 Sep FT
SK Sokol Brozany
0
SK Zapy
2
08 Sep FT
SK Sokol Brozany
0
Usti nad Labem
1
09 Sep FT
FK Jablonec B
1
FK Mlada Boleslav B
0
09 Sep FT
FK Pardubice B
2
FK Chlumec nad Cidlinou
4
09 Sep FT
FK Prepere
2
FK Teplice B
0
09 Sep FT
SK Sparta Kolin
0
Slovan Velvary
4
09 Sep FT
Banik Sous
4
FC Hradec Kralove B
0
09 Sep FT
TJ Sokol Zivanice
1
Slovan Liberec B
1
10 Sep FT
SK Zapy
2
FK Arsenal Ceska Lipa
0
13 Sep FT
TJ Sokol Zivanice
3
SK Sparta Kolin
0
15 Sep FT
FK Arsenal Ceska Lipa
0
Usti nad Labem
1
16 Sep FT
Slovan Velvary
1
FK Prepere
1
17 Sep FT
FC Hradec Kralove B
2
FK Jablonec B
2
17 Sep FT
FK Chlumec nad Cidlinou
3
TJ Sokol Zivanice
2
17 Sep FT
FK Mlada Boleslav B
1
SK Sparta Kolin
2
17 Sep FT
Slovan Liberec B
2
Banik Sous
3
17 Sep FT
FK Teplice B
0
SK Zapy
3
17 Sep FT
SK Sokol Brozany
1
FK Pardubice B
1
22 Sep FT
SK Sparta Kolin
6
FK Prepere
1
22 Sep FT
Usti nad Labem
3
FK Teplice B
0
23 Sep FT
FK Jablonec B
2
Slovan Liberec B
2
23 Sep FT
Banik Sous
2
FK Chlumec nad Cidlinou
1
23 Sep FT
TJ Sokol Zivanice
0
SK Sokol Brozany
1
24 Sep FT
FK Mlada Boleslav B
3
FC Hradec Kralove B
0
24 Sep FT
FK Pardubice B
2
FK Arsenal Ceska Lipa
2
24 Sep FT
SK Zapy
1
Slovan Velvary
0
30 Sep FT
FK Prepere
1
SK Zapy
1
30 Sep FT
FK Teplice B
1
FK Pardubice B
3
30 Sep FT
FK Arsenal Ceska Lipa
2
TJ Sokol Zivanice
1
30 Sep FT
Slovan Velvary
2
Usti nad Labem
0
01 Oct FT
FC Hradec Kralove B
1
SK Sparta Kolin
1
01 Oct FT
FK Chlumec nad Cidlinou
2
FK Jablonec B
1
01 Oct FT
Slovan Liberec B
2
FK Mlada Boleslav B
0
01 Oct FT
SK Sokol Brozany
0
Banik Sous
3
06 Oct FT
Usti nad Labem
2
FK Prepere
0
07 Oct FT
FK Jablonec B
1
SK Sokol Brozany
0
07 Oct FT
SK Sparta Kolin
2
SK Zapy
2
07 Oct FT
Banik Sous
2
FK Arsenal Ceska Lipa
0
07 Oct FT
TJ Sokol Zivanice
1
FK Teplice B
0
08 Oct FT
FC Hradec Kralove B
0
Slovan Liberec B
3
08 Oct FT
FK Mlada Boleslav B
2
FK Chlumec nad Cidlinou
3
08 Oct FT
FK Pardubice B
1
Slovan Velvary
3
14 Oct FT
FK Prepere
3
FK Pardubice B
0
14 Oct FT
FK Arsenal Ceska Lipa
2
FK Jablonec B
2
14 Oct FT
Slovan Velvary
2
TJ Sokol Zivanice
0
15 Oct FT
FK Chlumec nad Cidlinou
1
FC Hradec Kralove B
2
15 Oct FT
Slovan Liberec B
0
SK Sparta Kolin
0
15 Oct FT
FK Teplice B
1
Banik Sous
0
15 Oct FT
SK Sokol Brozany
3
FK Mlada Boleslav B
1
15 Oct FT
SK Zapy
2
Usti nad Labem
5
21 Oct FT
FK Jablonec B
1
FK Teplice B
0
21 Oct FT
SK Sparta Kolin
3
Usti nad Labem
2
21 Oct FT
Banik Sous
0
Slovan Velvary
4
21 Oct FT
TJ Sokol Zivanice
1
FK Prepere
1
22 Oct FT
FC Hradec Kralove B
0
SK Sokol Brozany
0
22 Oct FT
FK Mlada Boleslav B
4
FK Arsenal Ceska Lipa
1
22 Oct FT
FK Pardubice B
1
SK Zapy
3
22 Oct FT
Slovan Liberec B
3
FK Chlumec nad Cidlinou
0
27 Oct FT
Usti nad Labem
4
FK Pardubice B
3
28 Oct FT
FK Prepere
1
Banik Sous
3
28 Oct FT
FK Arsenal Ceska Lipa
6
FC Hradec Kralove B
3
28 Oct FT
Slovan Velvary
3
FK Jablonec B
1
29 Oct FT
FK Chlumec nad Cidlinou
3
SK Sparta Kolin
3
29 Oct FT
FK Teplice B
1
FK Mlada Boleslav B
0
29 Oct FT
SK Sokol Brozany
1
Slovan Liberec B
1
29 Oct FT
SK Zapy
1
TJ Sokol Zivanice
1
04 Nov FT
FK Jablonec B
1
FK Prepere
1
04 Nov FT
SK Sparta Kolin
1
FK Pardubice B
1
04 Nov FT
Banik Sous
2
SK Zapy
2
04 Nov FT
TJ Sokol Zivanice
3
Usti nad Labem
1
05 Nov FT
FC Hradec Kralove B
2
FK Teplice B
1
05 Nov FT
FK Chlumec nad Cidlinou
1
SK Sokol Brozany
1
05 Nov FT
FK Mlada Boleslav B
1
Slovan Velvary
1
05 Nov FT
Slovan Liberec B
1
FK Arsenal Ceska Lipa
1
10 Nov FT
Usti nad Labem
0
Banik Sous
0
11 Nov FT
FK Prepere
1
FK Mlada Boleslav B
5
11 Nov FT
FK Arsenal Ceska Lipa
0
FK Chlumec nad Cidlinou
3
11 Nov FT
SK Sokol Brozany
4
SK Sparta Kolin
2
11 Nov FT
SK Zapy
2
FK Jablonec B
0
11 Nov FT
Slovan Velvary
3
FC Hradec Kralove B
1
12 Nov FT
FK Pardubice B
1
TJ Sokol Zivanice
1
12 Nov FT
FK Teplice B
1
Slovan Liberec B
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
SK Zapy
8
5
3
0
15
6
9
18
2
Slovan Velvary
8
5
2
1
21
8
13
17
3
Usti nad Labem
11
5
1
5
15
15
0
16
4
Banik Sous
7
4
1
2
12
8
4
13
5
SK Sokol Brozany
6
3
2
1
7
5
2
11
6
Slovan Liberec B
6
2
4
0
11
7
4
10
7
FK Pardubice B
8
2
4
2
12
13
-1
10
8
FK Chlumec nad Cidlinou
7
3
0
4
13
14
-1
9
9
SK Sparta Kolin
8
1
4
3
9
15
-6
7
10
FK Prepere
8
1
3
4
9
17
-8
6
11
FK Jablonec B
7
1
2
4
10
14
-4
5
12
FK Mlada Boleslav B
6
1
1
4
8
10
-2
4
13
FC Hradec Kralove B
7
1
1
5
7
23
-16
4
14
TJ Sokol Zivanice
7
0
2
5
8
14
-6
2
15
FK Teplice B
8
0
2
6
4
13
-9
2
16
FK Arsenal Ceska Lipa
8
0
2
6
5
19
-14
2
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Czech Republic - Cfl Group B 2020 - Oddsbook