FIXTURES

01 Mar 10:00
Opava
Pribram
02 Mar 06:00
Dukla Praha
FC Zbrojovka Brno
02 Mar 06:30
FK MAS Taborsko
MFK Chrudim
02 Mar 06:30
SK Hanacka Slavia Kromeriz
MFK Vyskov
02 Mar 06:30
SK Lisen
Zizkov
02 Mar 09:00
FC Vlasim
FK Varnsdorf
03 Mar 02:30
Sparta Prague B
SK Prostejov
04 Mar 08:00
Sigma Olomouc B
Vysocina Jihlava
08 Mar 10:00
Pribram
SK Lisen
09 Mar 02:15
MFK Chrudim
Sparta Prague B
09 Mar 02:15
MFK Vyskov
FC Vlasim
09 Mar 02:30
SK Prostejov
Sigma Olomouc B
09 Mar 10:00
FC Zbrojovka Brno
FK MAS Taborsko
10 Mar 02:15
Zizkov
Opava
10 Mar 06:30
FK Varnsdorf
Dukla Praha
10 Mar 07:30
Vysocina Jihlava
SK Hanacka Slavia Kromeriz
15 Mar 09:00
Sigma Olomouc B
MFK Vyskov
16 Mar 02:15
MFK Chrudim
FC Zbrojovka Brno
16 Mar 06:00
Dukla Praha
Zizkov
16 Mar 07:00
FC Vlasim
SK Prostejov
16 Mar 07:00
FK MAS Taborsko
Vysocina Jihlava
16 Mar 07:00
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Pribram
16 Mar 07:00
SK Lisen
Opava
17 Mar 02:30
Sparta Prague B
FK Varnsdorf
27 Mar 07:00
FK Varnsdorf
SK Lisen
29 Mar 10:00
FC Zbrojovka Brno
Sparta Prague B
29 Mar 10:00
Opava
SK Hanacka Slavia Kromeriz
29 Mar 10:00
Pribram
FC Vlasim
29 Mar 10:00
Vysocina Jihlava
Dukla Praha
30 Mar 02:15
MFK Vyskov
FK MAS Taborsko
30 Mar 02:30
SK Prostejov
MFK Chrudim
31 Mar 01:15
Zizkov
Sigma Olomouc B
06 Apr 01:15
MFK Chrudim
Vysocina Jihlava
06 Apr 05:00
Dukla Praha
Pribram
06 Apr 07:30
FC Vlasim
Zizkov
06 Apr 07:30
FK MAS Taborsko
FK Varnsdorf
06 Apr 07:30
SK Hanacka Slavia Kromeriz
SK Lisen
06 Apr 09:00
FC Zbrojovka Brno
SK Prostejov
07 Apr 01:15
Sigma Olomouc B
Opava
07 Apr 01:30
Sparta Prague B
MFK Vyskov
12 Apr 09:00
Opava
Sparta Prague B
12 Apr 09:00
Pribram
Sigma Olomouc B
12 Apr 09:00
Vysocina Jihlava
FC Vlasim
13 Apr 01:15
MFK Vyskov
MFK Chrudim
13 Apr 01:30
SK Prostejov
FK MAS Taborsko
13 Apr 07:30
SK Lisen
Dukla Praha
14 Apr 01:15
Zizkov
SK Hanacka Slavia Kromeriz
14 Apr 07:30
FK Varnsdorf
FC Zbrojovka Brno
17 Apr 07:30
SK Prostejov
MFK Vyskov
17 Apr 08:00
Dukla Praha
Opava
17 Apr 08:00
FK MAS Taborsko
Zizkov
17 Apr 08:00
MFK Chrudim
FK Varnsdorf
17 Apr 08:00
Sigma Olomouc B
SK Hanacka Slavia Kromeriz
17 Apr 08:00
Sparta Prague B
Pribram
17 Apr 09:00
FC Vlasim
SK Lisen
17 Apr 09:00
FC Zbrojovka Brno
Vysocina Jihlava
20 Apr 01:15
MFK Vyskov
FC Zbrojovka Brno
20 Apr 08:00
Pribram
FK MAS Taborsko
20 Apr 08:00
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Dukla Praha
20 Apr 08:00
SK Lisen
Sigma Olomouc B
20 Apr 09:00
Opava
FC Vlasim
21 Apr 01:15
Zizkov
MFK Chrudim
21 Apr 08:00
FK Varnsdorf
SK Prostejov
21 Apr 08:00
Vysocina Jihlava
Sparta Prague B
27 Apr 01:15
MFK Chrudim
Pribram
27 Apr 01:15
MFK Vyskov
FK Varnsdorf
27 Apr 01:30
SK Prostejov
Vysocina Jihlava
27 Apr 05:00
Dukla Praha
Sigma Olomouc B
27 Apr 08:00
FC Vlasim
SK Hanacka Slavia Kromeriz
27 Apr 08:00
FK MAS Taborsko
SK Lisen
27 Apr 09:00
FC Zbrojovka Brno
Opava
28 Apr 01:30
Sparta Prague B
Zizkov
03 May 09:00
Opava
MFK Chrudim
03 May 09:00
Pribram
FC Zbrojovka Brno
03 May 09:00
Vysocina Jihlava
FK Varnsdorf
04 May 05:00
Dukla Praha
FC Vlasim
04 May 08:00
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Sparta Prague B
04 May 08:00
SK Lisen
SK Prostejov
05 May 01:15
Sigma Olomouc B
FK MAS Taborsko
05 May 01:15
Zizkov
MFK Vyskov
08 May 01:30
SK Prostejov
Pribram
08 May 01:30
Sparta Prague B
SK Lisen
08 May 08:30
FK MAS Taborsko
Opava
08 May 08:30
FK Varnsdorf
SK Hanacka Slavia Kromeriz
08 May 08:30
MFK Chrudim
Dukla Praha
08 May 08:30
MFK Vyskov
Vysocina Jihlava
08 May 09:00
FC Vlasim
Sigma Olomouc B
08 May 09:00
FC Zbrojovka Brno
Zizkov
11 May 08:00
Pribram
Vysocina Jihlava
11 May 08:00
SK Hanacka Slavia Kromeriz
MFK Chrudim
11 May 08:00
SK Lisen
FC Zbrojovka Brno
11 May 09:00
Opava
MFK Vyskov
12 May 01:15
Sigma Olomouc B
Sparta Prague B
12 May 01:15
Zizkov
FK Varnsdorf
12 May 05:00
Dukla Praha
SK Prostejov
12 May 08:00
FC Vlasim
FK MAS Taborsko
18 May 08:00
FC Zbrojovka Brno
SK Hanacka Slavia Kromeriz
18 May 08:00
FK MAS Taborsko
Dukla Praha
18 May 08:00
FK Varnsdorf
Pribram
18 May 08:00
MFK Chrudim
Sigma Olomouc B
18 May 08:00
MFK Vyskov
SK Lisen
18 May 08:00
SK Prostejov
Opava
18 May 08:00
Sparta Prague B
FC Vlasim
18 May 08:00
Vysocina Jihlava
Zizkov
25 May 08:00
Dukla Praha
Sparta Prague B
25 May 08:00
FC Vlasim
FC Zbrojovka Brno
25 May 08:00
Opava
Vysocina Jihlava
25 May 08:00
Pribram
MFK Vyskov
25 May 08:00
Sigma Olomouc B
FK Varnsdorf
25 May 08:00
SK Hanacka Slavia Kromeriz
FK MAS Taborsko
25 May 08:00
SK Lisen
MFK Chrudim
25 May 08:00
Zizkov
SK Prostejov

RESULTS

12 Nov FT
FK Varnsdorf
2
Opava
1
12 Nov FT
Sparta Prague B
2
FK MAS Taborsko
1
11 Nov FT
FC Zbrojovka Brno
0
Sigma Olomouc B
1
11 Nov FT
SK Prostejov
0
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
11 Nov FT
MFK Chrudim
1
FC Vlasim
0
11 Nov FT
MFK Vyskov
2
Dukla Praha
0
10 Nov FT
Pribram
1
Zizkov
0
10 Nov FT
Vysocina Jihlava
1
SK Lisen
1
05 Nov FT
Dukla Praha
0
FK MAS Taborsko
0
05 Nov FT
Sigma Olomouc B
2
MFK Chrudim
4
05 Nov FT
Zizkov
0
Vysocina Jihlava
2
04 Nov FT
FC Vlasim
0
Sparta Prague B
1
04 Nov FT
Opava
1
SK Prostejov
2
04 Nov FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0
FC Zbrojovka Brno
3
04 Nov FT
SK Lisen
0
MFK Vyskov
0
03 Nov FT
Pribram
2
FK Varnsdorf
2
29 Oct FT
FK Varnsdorf
4
Zizkov
2
29 Oct FT
Sparta Prague B
0
Sigma Olomouc B
2
28 Oct FT
FK MAS Taborsko
1
FC Vlasim
1
28 Oct FT
SK Prostejov
1
Dukla Praha
2
28 Oct FT
MFK Chrudim
3
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
28 Oct FT
MFK Vyskov
1
Opava
3
27 Oct FT
Vysocina Jihlava
2
Pribram
1
27 Oct FT
FC Zbrojovka Brno
3
SK Lisen
0
22 Oct FT
Sigma Olomouc B
1
FC Vlasim
0
22 Oct FT
Zizkov
4
FC Zbrojovka Brno
2
21 Oct FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
FK Varnsdorf
2
21 Oct FT
SK Lisen
4
Sparta Prague B
2
21 Oct FT
Opava
0
FK MAS Taborsko
1
21 Oct FT
Dukla Praha
1
MFK Chrudim
0
20 Oct FT
Pribram
1
SK Prostejov
0
20 Oct FT
Vysocina Jihlava
0
MFK Vyskov
1
08 Oct FT
FK Varnsdorf
3
Vysocina Jihlava
3
08 Oct FT
Sparta Prague B
1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
07 Oct FT
FC Vlasim
3
Dukla Praha
2
07 Oct FT
FK MAS Taborsko
6
Sigma Olomouc B
2
07 Oct FT
SK Prostejov
4
SK Lisen
2
07 Oct FT
MFK Chrudim
1
Opava
0
07 Oct FT
MFK Vyskov
2
Zizkov
0
06 Oct FT
FC Zbrojovka Brno
0
Pribram
1
02 Oct FT
Sigma Olomouc B
0
Dukla Praha
1
01 Oct FT
Vysocina Jihlava
2
SK Prostejov
1
01 Oct FT
FK Varnsdorf
1
MFK Vyskov
1
01 Oct FT
Zizkov
1
Sparta Prague B
1
30 Sep FT
Opava
2
FC Zbrojovka Brno
1
30 Sep FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
2
FC Vlasim
1
30 Sep FT
SK Lisen
0
FK MAS Taborsko
0
29 Sep FT
Pribram
2
MFK Chrudim
1
24 Sep FT
Sparta Prague B
2
Vysocina Jihlava
1
24 Sep FT
Sigma Olomouc B
0
SK Lisen
1
23 Sep FT
FC Zbrojovka Brno
0
MFK Vyskov
1
23 Sep FT
FC Vlasim
1
Opava
1
23 Sep FT
Dukla Praha
3
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
23 Sep FT
SK Prostejov
1
FK Varnsdorf
0
23 Sep FT
MFK Chrudim
2
Zizkov
2
22 Sep FT
FK MAS Taborsko
0
Pribram
1
17 Sep FT
FK Varnsdorf
3
MFK Chrudim
3
17 Sep FT
Zizkov
4
FK MAS Taborsko
1
16 Sep FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
Sigma Olomouc B
2
16 Sep FT
SK Lisen
2
FC Vlasim
2
16 Sep FT
MFK Vyskov
4
SK Prostejov
3
15 Sep FT
Pribram
2
Sparta Prague B
1
15 Sep FT
Opava
1
Dukla Praha
0
15 Sep FT
Vysocina Jihlava
0
FC Zbrojovka Brno
1
03 Sep FT
Sigma Olomouc B
2
Pribram
1
03 Sep FT
Sparta Prague B
0
Opava
0
02 Sep FT
FC Vlasim
1
Vysocina Jihlava
0
02 Sep FT
FC Zbrojovka Brno
1
FK Varnsdorf
0
02 Sep FT
FK MAS Taborsko
0
SK Prostejov
0
02 Sep FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
Zizkov
0
02 Sep FT
Dukla Praha
0
SK Lisen
0
02 Sep FT
MFK Chrudim
2
MFK Vyskov
1
27 Aug FT
FK Varnsdorf
0
FK MAS Taborsko
2
27 Aug FT
Zizkov
0
FC Vlasim
1
26 Aug FT
SK Lisen
1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0
26 Aug FT
SK Prostejov
0
FC Zbrojovka Brno
1
26 Aug FT
MFK Vyskov
3
Sparta Prague B
1
25 Aug FT
Pribram
0
Dukla Praha
0
25 Aug FT
Vysocina Jihlava
3
MFK Chrudim
3
25 Aug FT
Opava
1
Sigma Olomouc B
2
19 Aug FT
Dukla Praha
1
Vysocina Jihlava
0
19 Aug FT
FC Vlasim
3
Pribram
1
19 Aug FT
FK MAS Taborsko
1
MFK Vyskov
1
19 Aug FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0
Opava
1
19 Aug FT
SK Lisen
2
FK Varnsdorf
1
19 Aug FT
MFK Chrudim
6
SK Prostejov
2
19 Aug FT
Sigma Olomouc B
0
Zizkov
2
18 Aug FT
Sparta Prague B
1
FC Zbrojovka Brno
2
14 Aug FT
MFK Vyskov
1
Sigma Olomouc B
0
14 Aug FT
Zizkov
1
Dukla Praha
5
13 Aug FT
FK Varnsdorf
2
Sparta Prague B
2
13 Aug FT
Vysocina Jihlava
3
FK MAS Taborsko
0
12 Aug FT
FC Zbrojovka Brno
4
MFK Chrudim
1
12 Aug FT
Pribram
1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3
12 Aug FT
SK Prostejov
0
FC Vlasim
1
11 Aug FT
Opava
2
SK Lisen
0
06 Aug FT
Dukla Praha
4
FK Varnsdorf
3
06 Aug FT
Sparta Prague B
2
MFK Chrudim
0
06 Aug FT
Sigma Olomouc B
1
SK Prostejov
1
05 Aug FT
Opava
3
Zizkov
3
05 Aug FT
FC Vlasim
1
MFK Vyskov
1
05 Aug FT
FK MAS Taborsko
2
FC Zbrojovka Brno
1
05 Aug FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
Vysocina Jihlava
1
05 Aug FT
SK Lisen
2
Pribram
0
02 Aug FT
FC Zbrojovka Brno
0
Dukla Praha
2
02 Aug FT
FK Varnsdorf
3
FC Vlasim
3
02 Aug FT
MFK Chrudim
0
FK MAS Taborsko
3
02 Aug FT
MFK Vyskov
5
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
02 Aug FT
Pribram
1
Opava
0
02 Aug FT
Vysocina Jihlava
6
Sigma Olomouc B
3
02 Aug FT
Zizkov
3
SK Lisen
1
02 Aug FT
SK Prostejov
3
Sparta Prague B
3
30 Jul FT
Sigma Olomouc B
1
FC Zbrojovka Brno
2
30 Jul FT
Zizkov
2
Pribram
3
29 Jul FT
FC Vlasim
1
MFK Chrudim
1
29 Jul FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3
SK Prostejov
0
29 Jul FT
SK Lisen
1
Vysocina Jihlava
2
28 Jul FT
FK MAS Taborsko
1
Sparta Prague B
0
28 Jul FT
Opava
1
FK Varnsdorf
0
28 Jul FT
Dukla Praha
2
MFK Vyskov
4
24 Jul FT
FC Zbrojovka Brno
1
FC Vlasim
1
23 Jul FT
FK Varnsdorf
1
Sigma Olomouc B
1
23 Jul FT
Sparta Prague B
1
Dukla Praha
4
22 Jul FT
FK MAS Taborsko
1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0
22 Jul FT
SK Prostejov
2
Zizkov
1
22 Jul FT
MFK Chrudim
0
SK Lisen
0
22 Jul FT
MFK Vyskov
2
Pribram
1
21 Jul FT
Vysocina Jihlava
2
Opava
1

results

21 Jul FT
Vysocina Jihlava
2
Opava
1
22 Jul FT
MFK Chrudim
0
SK Lisen
0
22 Jul FT
MFK Vyskov
2
Pribram
1
22 Jul FT
SK Prostejov
2
Zizkov
1
22 Jul FT
FK MAS Taborsko
1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0
23 Jul FT
Sparta Prague B
1
Dukla Praha
4
23 Jul FT
FK Varnsdorf
1
Sigma Olomouc B
1
24 Jul FT
FC Zbrojovka Brno
1
FC Vlasim
1
28 Jul FT
Dukla Praha
2
MFK Vyskov
4
28 Jul FT
FK MAS Taborsko
1
Sparta Prague B
0
28 Jul FT
Opava
1
FK Varnsdorf
0
29 Jul FT
FC Vlasim
1
MFK Chrudim
1
29 Jul FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3
SK Prostejov
0
29 Jul FT
SK Lisen
1
Vysocina Jihlava
2
30 Jul FT
Zizkov
2
Pribram
3
30 Jul FT
Sigma Olomouc B
1
FC Zbrojovka Brno
2
02 Aug FT
SK Prostejov
3
Sparta Prague B
3
02 Aug FT
FC Zbrojovka Brno
0
Dukla Praha
2
02 Aug FT
FK Varnsdorf
3
FC Vlasim
3
02 Aug FT
MFK Chrudim
0
FK MAS Taborsko
3
02 Aug FT
MFK Vyskov
5
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
02 Aug FT
Pribram
1
Opava
0
02 Aug FT
Vysocina Jihlava
6
Sigma Olomouc B
3
02 Aug FT
Zizkov
3
SK Lisen
1
05 Aug FT
FC Vlasim
1
MFK Vyskov
1
05 Aug FT
FK MAS Taborsko
2
FC Zbrojovka Brno
1
05 Aug FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
Vysocina Jihlava
1
05 Aug FT
SK Lisen
2
Pribram
0
05 Aug FT
Opava
3
Zizkov
3
06 Aug FT
Sigma Olomouc B
1
SK Prostejov
1
06 Aug FT
Sparta Prague B
2
MFK Chrudim
0
06 Aug FT
Dukla Praha
4
FK Varnsdorf
3
11 Aug FT
Opava
2
SK Lisen
0
12 Aug FT
SK Prostejov
0
FC Vlasim
1
12 Aug FT
FC Zbrojovka Brno
4
MFK Chrudim
1
12 Aug FT
Pribram
1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
3
13 Aug FT
FK Varnsdorf
2
Sparta Prague B
2
13 Aug FT
Vysocina Jihlava
3
FK MAS Taborsko
0
14 Aug FT
MFK Vyskov
1
Sigma Olomouc B
0
14 Aug FT
Zizkov
1
Dukla Praha
5
18 Aug FT
Sparta Prague B
1
FC Zbrojovka Brno
2
19 Aug FT
MFK Chrudim
6
SK Prostejov
2
19 Aug FT
Sigma Olomouc B
0
Zizkov
2
19 Aug FT
Dukla Praha
1
Vysocina Jihlava
0
19 Aug FT
FC Vlasim
3
Pribram
1
19 Aug FT
FK MAS Taborsko
1
MFK Vyskov
1
19 Aug FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0
Opava
1
19 Aug FT
SK Lisen
2
FK Varnsdorf
1
25 Aug FT
Opava
1
Sigma Olomouc B
2
25 Aug FT
Pribram
0
Dukla Praha
0
25 Aug FT
Vysocina Jihlava
3
MFK Chrudim
3
26 Aug FT
MFK Vyskov
3
Sparta Prague B
1
26 Aug FT
SK Prostejov
0
FC Zbrojovka Brno
1
26 Aug FT
SK Lisen
1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0
27 Aug FT
Zizkov
0
FC Vlasim
1
27 Aug FT
FK Varnsdorf
0
FK MAS Taborsko
2
02 Sep FT
MFK Chrudim
2
MFK Vyskov
1
02 Sep FT
Dukla Praha
0
SK Lisen
0
02 Sep FT
FC Vlasim
1
Vysocina Jihlava
0
02 Sep FT
FC Zbrojovka Brno
1
FK Varnsdorf
0
02 Sep FT
FK MAS Taborsko
0
SK Prostejov
0
02 Sep FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
Zizkov
0
03 Sep FT
Sigma Olomouc B
2
Pribram
1
03 Sep FT
Sparta Prague B
0
Opava
0
15 Sep FT
Vysocina Jihlava
0
FC Zbrojovka Brno
1
15 Sep FT
Opava
1
Dukla Praha
0
15 Sep FT
Pribram
2
Sparta Prague B
1
16 Sep FT
MFK Vyskov
4
SK Prostejov
3
16 Sep FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
Sigma Olomouc B
2
16 Sep FT
SK Lisen
2
FC Vlasim
2
17 Sep FT
Zizkov
4
FK MAS Taborsko
1
17 Sep FT
FK Varnsdorf
3
MFK Chrudim
3
22 Sep FT
FK MAS Taborsko
0
Pribram
1
23 Sep FT
MFK Chrudim
2
Zizkov
2
23 Sep FT
SK Prostejov
1
FK Varnsdorf
0
23 Sep FT
Dukla Praha
3
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
23 Sep FT
FC Vlasim
1
Opava
1
23 Sep FT
FC Zbrojovka Brno
0
MFK Vyskov
1
24 Sep FT
Sigma Olomouc B
0
SK Lisen
1
24 Sep FT
Sparta Prague B
2
Vysocina Jihlava
1
29 Sep FT
Pribram
2
MFK Chrudim
1
30 Sep FT
Opava
2
FC Zbrojovka Brno
1
30 Sep FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
2
FC Vlasim
1
30 Sep FT
SK Lisen
0
FK MAS Taborsko
0
01 Oct FT
Zizkov
1
Sparta Prague B
1
01 Oct FT
FK Varnsdorf
1
MFK Vyskov
1
01 Oct FT
Vysocina Jihlava
2
SK Prostejov
1
02 Oct FT
Sigma Olomouc B
0
Dukla Praha
1
06 Oct FT
FC Zbrojovka Brno
0
Pribram
1
07 Oct FT
MFK Chrudim
1
Opava
0
07 Oct FT
MFK Vyskov
2
Zizkov
0
07 Oct FT
SK Prostejov
4
SK Lisen
2
07 Oct FT
FC Vlasim
3
Dukla Praha
2
07 Oct FT
FK MAS Taborsko
6
Sigma Olomouc B
2
08 Oct FT
Sparta Prague B
1
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
08 Oct FT
FK Varnsdorf
3
Vysocina Jihlava
3
20 Oct FT
Vysocina Jihlava
0
MFK Vyskov
1
20 Oct FT
Pribram
1
SK Prostejov
0
21 Oct FT
Dukla Praha
1
MFK Chrudim
0
21 Oct FT
Opava
0
FK MAS Taborsko
1
21 Oct FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
FK Varnsdorf
2
21 Oct FT
SK Lisen
4
Sparta Prague B
2
22 Oct FT
Sigma Olomouc B
1
FC Vlasim
0
22 Oct FT
Zizkov
4
FC Zbrojovka Brno
2
27 Oct FT
FC Zbrojovka Brno
3
SK Lisen
0
27 Oct FT
Vysocina Jihlava
2
Pribram
1
28 Oct FT
MFK Chrudim
3
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
28 Oct FT
MFK Vyskov
1
Opava
3
28 Oct FT
SK Prostejov
1
Dukla Praha
2
28 Oct FT
FK MAS Taborsko
1
FC Vlasim
1
29 Oct FT
Sparta Prague B
0
Sigma Olomouc B
2
29 Oct FT
FK Varnsdorf
4
Zizkov
2
03 Nov FT
Pribram
2
FK Varnsdorf
2
04 Nov FT
FC Vlasim
0
Sparta Prague B
1
04 Nov FT
Opava
1
SK Prostejov
2
04 Nov FT
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0
FC Zbrojovka Brno
3
04 Nov FT
SK Lisen
0
MFK Vyskov
0
05 Nov FT
Sigma Olomouc B
2
MFK Chrudim
4
05 Nov FT
Zizkov
0
Vysocina Jihlava
2
05 Nov FT
Dukla Praha
0
FK MAS Taborsko
0
10 Nov FT
Vysocina Jihlava
1
SK Lisen
1
10 Nov FT
Pribram
1
Zizkov
0
11 Nov FT
MFK Chrudim
1
FC Vlasim
0
11 Nov FT
MFK Vyskov
2
Dukla Praha
0
11 Nov FT
SK Prostejov
0
SK Hanacka Slavia Kromeriz
1
11 Nov FT
FC Zbrojovka Brno
0
Sigma Olomouc B
1
12 Nov FT
Sparta Prague B
2
FK MAS Taborsko
1
12 Nov FT
FK Varnsdorf
2
Opava
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
MFK Vyskov
16
10
4
2
30
16
14
34
2
Dukla Praha
16
9
3
4
27
17
10
30
3
Pribram
16
8
2
6
19
20
-1
26
4
FK MAS Taborsko
16
7
5
4
20
15
5
26
5
FC Zbrojovka Brno
16
8
1
7
22
17
5
25
6
Vysocina Jihlava
16
7
4
5
28
21
7
25
7
MFK Chrudim
16
6
5
5
28
27
1
23
8
FC Vlasim
16
5
7
4
20
18
2
22
9
Opava
16
6
3
7
18
17
1
21
10
SK Lisen
16
5
6
5
17
20
-3
21
11
Sigma Olomouc B
16
6
2
8
20
28
-8
20
12
Sparta Prague B
16
4
5
7
20
27
-7
17
13
SK Hanacka Slavia Kromeriz
16
5
2
9
17
25
-8
17
14
FK Varnsdorf
16
3
7
6
27
30
-3
16
15
SK Prostejov
16
4
3
9
20
29
-9
15
16
Zizkov
16
4
3
9
25
31
-6
15
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Czech Republic - 2nd League - Oddsbook