FIXTURES

20 Jul 08:00
Belasitsa Petrich
Strumska Slava
20 Jul 08:00
Fratria
Dobrudzha Dobrich
20 Jul 08:00
Ludogorets Razgrad II
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
20 Jul 08:00
Minyor Pernik
Botev Plovdiv II
20 Jul 08:00
Montana
Marek Dupnitsa
20 Jul 08:00
Nesebar
CSKA 1948 II
20 Jul 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Litex Lovech
20 Jul 08:00
Spartak Pleven
Dunav Ruse
20 Jul 08:00
Sportist Svoge
Pirin Blagoevgrad
20 Jul 08:00
Yantra
Etar
27 Jul 08:00
Botev Plovdiv II
Belasitsa Petrich
27 Jul 08:00
CSKA 1948 II
Ludogorets Razgrad II
27 Jul 08:00
Dobrudzha Dobrich
PFC CSKA-Sofia II
27 Jul 08:00
Dunav Ruse
Nesebar
27 Jul 08:00
Etar
Minyor Pernik
27 Jul 08:00
Litex Lovech
Spartak Pleven
27 Jul 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Montana
27 Jul 08:00
Marek Dupnitsa
Yantra
27 Jul 08:00
Pirin Blagoevgrad
Strumska Slava
27 Jul 08:00
Sportist Svoge
Fratria
03 Aug 08:00
Belasitsa Petrich
Etar
03 Aug 08:00
Fratria
Pirin Blagoevgrad
03 Aug 08:00
Ludogorets Razgrad II
Dunav Ruse
03 Aug 08:00
Minyor Pernik
Marek Dupnitsa
03 Aug 08:00
Montana
CSKA 1948 II
03 Aug 08:00
Nesebar
Litex Lovech
03 Aug 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Sportist Svoge
03 Aug 08:00
Spartak Pleven
Dobrudzha Dobrich
03 Aug 08:00
Strumska Slava
Botev Plovdiv II
03 Aug 08:00
Yantra
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
10 Aug 08:00
CSKA 1948 II
Yantra
10 Aug 08:00
Dobrudzha Dobrich
Nesebar
10 Aug 08:00
Dunav Ruse
Montana
10 Aug 08:00
Etar
Strumska Slava
10 Aug 08:00
Fratria
PFC CSKA-Sofia II
10 Aug 08:00
Litex Lovech
Ludogorets Razgrad II
10 Aug 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Minyor Pernik
10 Aug 08:00
Marek Dupnitsa
Belasitsa Petrich
10 Aug 08:00
Pirin Blagoevgrad
Botev Plovdiv II
10 Aug 08:00
Sportist Svoge
Spartak Pleven
17 Aug 08:00
Belasitsa Petrich
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
17 Aug 08:00
Botev Plovdiv II
Etar
17 Aug 08:00
Ludogorets Razgrad II
Dobrudzha Dobrich
17 Aug 08:00
Minyor Pernik
CSKA 1948 II
17 Aug 08:00
Montana
Litex Lovech
17 Aug 08:00
Nesebar
Sportist Svoge
17 Aug 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Pirin Blagoevgrad
17 Aug 08:00
Spartak Pleven
Fratria
17 Aug 08:00
Strumska Slava
Marek Dupnitsa
17 Aug 08:00
Yantra
Dunav Ruse
24 Aug 08:00
CSKA 1948 II
Belasitsa Petrich
24 Aug 08:00
Dobrudzha Dobrich
Montana
24 Aug 08:00
Dunav Ruse
Minyor Pernik
24 Aug 08:00
Fratria
Nesebar
24 Aug 08:00
Litex Lovech
Yantra
24 Aug 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Strumska Slava
24 Aug 08:00
Marek Dupnitsa
Botev Plovdiv II
24 Aug 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Spartak Pleven
24 Aug 08:00
Pirin Blagoevgrad
Etar
24 Aug 08:00
Sportist Svoge
Ludogorets Razgrad II
31 Aug 08:00
Belasitsa Petrich
Dunav Ruse
31 Aug 08:00
Botev Plovdiv II
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
31 Aug 08:00
Etar
Marek Dupnitsa
31 Aug 08:00
Ludogorets Razgrad II
Fratria
31 Aug 08:00
Minyor Pernik
Litex Lovech
31 Aug 08:00
Montana
Sportist Svoge
31 Aug 08:00
Nesebar
PFC CSKA-Sofia II
31 Aug 08:00
Spartak Pleven
Pirin Blagoevgrad
31 Aug 08:00
Strumska Slava
CSKA 1948 II
31 Aug 08:00
Yantra
Dobrudzha Dobrich
07 Sep 08:00
CSKA 1948 II
Botev Plovdiv II
07 Sep 08:00
Dobrudzha Dobrich
Minyor Pernik
07 Sep 08:00
Dunav Ruse
Strumska Slava
07 Sep 08:00
Fratria
Montana
07 Sep 08:00
Litex Lovech
Belasitsa Petrich
07 Sep 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Etar
07 Sep 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Ludogorets Razgrad II
07 Sep 08:00
Pirin Blagoevgrad
Marek Dupnitsa
07 Sep 08:00
Spartak Pleven
Nesebar
07 Sep 08:00
Sportist Svoge
Yantra
14 Sep 08:00
Belasitsa Petrich
Dobrudzha Dobrich
14 Sep 08:00
Botev Plovdiv II
Dunav Ruse
14 Sep 08:00
Etar
CSKA 1948 II
14 Sep 08:00
Ludogorets Razgrad II
Spartak Pleven
14 Sep 08:00
Marek Dupnitsa
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
14 Sep 08:00
Minyor Pernik
Sportist Svoge
14 Sep 08:00
Montana
PFC CSKA-Sofia II
14 Sep 08:00
Nesebar
Pirin Blagoevgrad
14 Sep 08:00
Strumska Slava
Litex Lovech
14 Sep 08:00
Yantra
Fratria
21 Sep 08:00
CSKA 1948 II
Marek Dupnitsa
21 Sep 08:00
Dobrudzha Dobrich
Strumska Slava
21 Sep 08:00
Dunav Ruse
Etar
21 Sep 08:00
Fratria
Minyor Pernik
21 Sep 08:00
Litex Lovech
Botev Plovdiv II
21 Sep 08:00
Nesebar
Ludogorets Razgrad II
21 Sep 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Yantra
21 Sep 08:00
Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
21 Sep 08:00
Spartak Pleven
Montana
21 Sep 08:00
Sportist Svoge
Belasitsa Petrich
28 Sep 08:00
Belasitsa Petrich
Fratria
28 Sep 08:00
Botev Plovdiv II
Dobrudzha Dobrich
28 Sep 08:00
Etar
Litex Lovech
28 Sep 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
CSKA 1948 II
28 Sep 08:00
Ludogorets Razgrad II
Pirin Blagoevgrad
28 Sep 08:00
Marek Dupnitsa
Dunav Ruse
28 Sep 08:00
Minyor Pernik
PFC CSKA-Sofia II
28 Sep 08:00
Montana
Nesebar
28 Sep 08:00
Strumska Slava
Sportist Svoge
28 Sep 08:00
Yantra
Spartak Pleven
05 Oct 08:00
Dobrudzha Dobrich
Etar
05 Oct 08:00
Dunav Ruse
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
05 Oct 08:00
Fratria
Strumska Slava
05 Oct 08:00
Litex Lovech
Marek Dupnitsa
05 Oct 08:00
Ludogorets Razgrad II
Montana
05 Oct 08:00
Nesebar
Yantra
05 Oct 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Belasitsa Petrich
05 Oct 08:00
Pirin Blagoevgrad
CSKA 1948 II
05 Oct 08:00
Spartak Pleven
Minyor Pernik
05 Oct 08:00
Sportist Svoge
Botev Plovdiv II
19 Oct 08:00
Belasitsa Petrich
Spartak Pleven
19 Oct 08:00
Botev Plovdiv II
Fratria
19 Oct 08:00
CSKA 1948 II
Dunav Ruse
19 Oct 08:00
Etar
Sportist Svoge
19 Oct 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Litex Lovech
19 Oct 08:00
Marek Dupnitsa
Dobrudzha Dobrich
19 Oct 08:00
Minyor Pernik
Nesebar
19 Oct 08:00
Montana
Pirin Blagoevgrad
19 Oct 08:00
Strumska Slava
PFC CSKA-Sofia II
19 Oct 08:00
Yantra
Ludogorets Razgrad II
26 Oct 08:00
Dobrudzha Dobrich
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
26 Oct 08:00
Fratria
Etar
26 Oct 08:00
Litex Lovech
CSKA 1948 II
26 Oct 08:00
Ludogorets Razgrad II
Minyor Pernik
26 Oct 08:00
Montana
Yantra
26 Oct 08:00
Nesebar
Belasitsa Petrich
26 Oct 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Botev Plovdiv II
26 Oct 08:00
Pirin Blagoevgrad
Dunav Ruse
26 Oct 08:00
Spartak Pleven
Strumska Slava
26 Oct 08:00
Sportist Svoge
Marek Dupnitsa
02 Nov 09:00
Belasitsa Petrich
Ludogorets Razgrad II
02 Nov 09:00
Botev Plovdiv II
Spartak Pleven
02 Nov 09:00
CSKA 1948 II
Dobrudzha Dobrich
02 Nov 09:00
Dunav Ruse
Litex Lovech
02 Nov 09:00
Etar
PFC CSKA-Sofia II
02 Nov 09:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Sportist Svoge
02 Nov 09:00
Marek Dupnitsa
Fratria
02 Nov 09:00
Minyor Pernik
Montana
02 Nov 09:00
Strumska Slava
Nesebar
02 Nov 09:00
Yantra
Pirin Blagoevgrad
09 Nov 09:00
Dobrudzha Dobrich
Dunav Ruse
09 Nov 09:00
Fratria
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
09 Nov 09:00
Ludogorets Razgrad II
Strumska Slava
09 Nov 09:00
Montana
Belasitsa Petrich
09 Nov 09:00
Nesebar
Botev Plovdiv II
09 Nov 09:00
PFC CSKA-Sofia II
Marek Dupnitsa
09 Nov 09:00
Pirin Blagoevgrad
Litex Lovech
09 Nov 09:00
Spartak Pleven
Etar
09 Nov 09:00
Sportist Svoge
CSKA 1948 II
09 Nov 09:00
Yantra
Minyor Pernik
16 Nov 09:00
Belasitsa Petrich
Yantra
16 Nov 09:00
Botev Plovdiv II
Ludogorets Razgrad II
16 Nov 09:00
CSKA 1948 II
Fratria
16 Nov 09:00
Dunav Ruse
Sportist Svoge
16 Nov 09:00
Etar
Nesebar
16 Nov 09:00
Litex Lovech
Dobrudzha Dobrich
16 Nov 09:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
PFC CSKA-Sofia II
16 Nov 09:00
Marek Dupnitsa
Spartak Pleven
16 Nov 09:00
Minyor Pernik
Pirin Blagoevgrad
16 Nov 09:00
Strumska Slava
Montana
23 Nov 09:00
Fratria
Dunav Ruse
23 Nov 09:00
Ludogorets Razgrad II
Etar
23 Nov 09:00
Minyor Pernik
Belasitsa Petrich
23 Nov 09:00
Montana
Botev Plovdiv II
23 Nov 09:00
Nesebar
Marek Dupnitsa
23 Nov 09:00
PFC CSKA-Sofia II
CSKA 1948 II
23 Nov 09:00
Pirin Blagoevgrad
Dobrudzha Dobrich
23 Nov 09:00
Spartak Pleven
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
23 Nov 09:00
Sportist Svoge
Litex Lovech
23 Nov 09:00
Yantra
Strumska Slava
30 Nov 09:00
Belasitsa Petrich
Pirin Blagoevgrad
30 Nov 09:00
Botev Plovdiv II
Yantra
30 Nov 09:00
CSKA 1948 II
Spartak Pleven
30 Nov 09:00
Dobrudzha Dobrich
Sportist Svoge
30 Nov 09:00
Dunav Ruse
PFC CSKA-Sofia II
30 Nov 09:00
Etar
Montana
30 Nov 09:00
Litex Lovech
Fratria
30 Nov 09:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Nesebar
30 Nov 09:00
Marek Dupnitsa
Ludogorets Razgrad II
30 Nov 09:00
Strumska Slava
Minyor Pernik
04 Dec 09:00
Botev Plovdiv II
Minyor Pernik
04 Dec 09:00
CSKA 1948 II
Nesebar
04 Dec 09:00
Dobrudzha Dobrich
Fratria
04 Dec 09:00
Dunav Ruse
Spartak Pleven
04 Dec 09:00
Etar
Yantra
04 Dec 09:00
Litex Lovech
PFC CSKA-Sofia II
04 Dec 09:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Ludogorets Razgrad II
04 Dec 09:00
Marek Dupnitsa
Montana
04 Dec 09:00
Pirin Blagoevgrad
Sportist Svoge
04 Dec 09:00
Strumska Slava
Belasitsa Petrich
07 Dec 09:00
Belasitsa Petrich
Botev Plovdiv II
07 Dec 09:00
Fratria
Sportist Svoge
07 Dec 09:00
Ludogorets Razgrad II
CSKA 1948 II
07 Dec 09:00
Minyor Pernik
Etar
07 Dec 09:00
Montana
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
07 Dec 09:00
Nesebar
Dunav Ruse
07 Dec 09:00
PFC CSKA-Sofia II
Dobrudzha Dobrich
07 Dec 09:00
Spartak Pleven
Litex Lovech
07 Dec 09:00
Strumska Slava
Pirin Blagoevgrad
07 Dec 09:00
Yantra
Marek Dupnitsa
15 Feb 09:00
Botev Plovdiv II
Strumska Slava
15 Feb 09:00
CSKA 1948 II
Montana
15 Feb 09:00
Dobrudzha Dobrich
Spartak Pleven
15 Feb 09:00
Dunav Ruse
Ludogorets Razgrad II
15 Feb 09:00
Etar
Belasitsa Petrich
15 Feb 09:00
Litex Lovech
Nesebar
15 Feb 09:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Yantra
15 Feb 09:00
Marek Dupnitsa
Minyor Pernik
15 Feb 09:00
Pirin Blagoevgrad
Fratria
15 Feb 09:00
Sportist Svoge
PFC CSKA-Sofia II
22 Feb 09:00
Belasitsa Petrich
Marek Dupnitsa
22 Feb 09:00
Botev Plovdiv II
Pirin Blagoevgrad
22 Feb 09:00
Ludogorets Razgrad II
Litex Lovech
22 Feb 09:00
Minyor Pernik
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
22 Feb 09:00
Montana
Dunav Ruse
22 Feb 09:00
Nesebar
Dobrudzha Dobrich
22 Feb 09:00
PFC CSKA-Sofia II
Fratria
22 Feb 09:00
Spartak Pleven
Sportist Svoge
22 Feb 09:00
Strumska Slava
Etar
22 Feb 09:00
Yantra
CSKA 1948 II
01 Mar 09:00
CSKA 1948 II
Minyor Pernik
01 Mar 09:00
Dobrudzha Dobrich
Ludogorets Razgrad II
01 Mar 09:00
Dunav Ruse
Yantra
01 Mar 09:00
Etar
Botev Plovdiv II
01 Mar 09:00
Fratria
Spartak Pleven
01 Mar 09:00
Litex Lovech
Montana
01 Mar 09:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Belasitsa Petrich
01 Mar 09:00
Marek Dupnitsa
Strumska Slava
01 Mar 09:00
Pirin Blagoevgrad
PFC CSKA-Sofia II
01 Mar 09:00
Sportist Svoge
Nesebar
08 Mar 09:00
Belasitsa Petrich
CSKA 1948 II
08 Mar 09:00
Botev Plovdiv II
Marek Dupnitsa
08 Mar 09:00
Etar
Pirin Blagoevgrad
08 Mar 09:00
Ludogorets Razgrad II
Sportist Svoge
08 Mar 09:00
Minyor Pernik
Dunav Ruse
08 Mar 09:00
Montana
Dobrudzha Dobrich
08 Mar 09:00
Nesebar
Fratria
08 Mar 09:00
Spartak Pleven
PFC CSKA-Sofia II
08 Mar 09:00
Strumska Slava
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
08 Mar 09:00
Yantra
Litex Lovech
15 Mar 09:00
CSKA 1948 II
Strumska Slava
15 Mar 09:00
Dobrudzha Dobrich
Yantra
15 Mar 09:00
Dunav Ruse
Belasitsa Petrich
15 Mar 09:00
Fratria
Ludogorets Razgrad II
15 Mar 09:00
Litex Lovech
Minyor Pernik
15 Mar 09:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Botev Plovdiv II
15 Mar 09:00
Marek Dupnitsa
Etar
15 Mar 09:00
PFC CSKA-Sofia II
Nesebar
15 Mar 09:00
Pirin Blagoevgrad
Spartak Pleven
15 Mar 09:00
Sportist Svoge
Montana
22 Mar 09:00
Belasitsa Petrich
Litex Lovech
22 Mar 09:00
Botev Plovdiv II
CSKA 1948 II
22 Mar 09:00
Etar
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
22 Mar 09:00
Ludogorets Razgrad II
PFC CSKA-Sofia II
22 Mar 09:00
Marek Dupnitsa
Pirin Blagoevgrad
22 Mar 09:00
Minyor Pernik
Dobrudzha Dobrich
22 Mar 09:00
Montana
Fratria
22 Mar 09:00
Nesebar
Spartak Pleven
22 Mar 09:00
Strumska Slava
Dunav Ruse
22 Mar 09:00
Yantra
Sportist Svoge
29 Mar 09:00
CSKA 1948 II
Etar
29 Mar 09:00
Dobrudzha Dobrich
Belasitsa Petrich
29 Mar 09:00
Dunav Ruse
Botev Plovdiv II
29 Mar 09:00
Fratria
Yantra
29 Mar 09:00
Litex Lovech
Strumska Slava
29 Mar 09:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Marek Dupnitsa
29 Mar 09:00
PFC CSKA-Sofia II
Montana
29 Mar 09:00
Pirin Blagoevgrad
Nesebar
29 Mar 09:00
Spartak Pleven
Ludogorets Razgrad II
29 Mar 09:00
Sportist Svoge
Minyor Pernik
02 Apr 08:00
Belasitsa Petrich
Sportist Svoge
02 Apr 08:00
Botev Plovdiv II
Litex Lovech
02 Apr 08:00
Etar
Dunav Ruse
02 Apr 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Pirin Blagoevgrad
02 Apr 08:00
Ludogorets Razgrad II
Nesebar
02 Apr 08:00
Marek Dupnitsa
CSKA 1948 II
02 Apr 08:00
Minyor Pernik
Fratria
02 Apr 08:00
Montana
Spartak Pleven
02 Apr 08:00
Strumska Slava
Dobrudzha Dobrich
02 Apr 08:00
Yantra
PFC CSKA-Sofia II
05 Apr 08:00
CSKA 1948 II
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
05 Apr 08:00
Dobrudzha Dobrich
Botev Plovdiv II
05 Apr 08:00
Dunav Ruse
Marek Dupnitsa
05 Apr 08:00
Fratria
Belasitsa Petrich
05 Apr 08:00
Litex Lovech
Etar
05 Apr 08:00
Nesebar
Montana
05 Apr 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Minyor Pernik
05 Apr 08:00
Pirin Blagoevgrad
Ludogorets Razgrad II
05 Apr 08:00
Spartak Pleven
Yantra
05 Apr 08:00
Sportist Svoge
Strumska Slava
12 Apr 08:00
Belasitsa Petrich
PFC CSKA-Sofia II
12 Apr 08:00
Botev Plovdiv II
Sportist Svoge
12 Apr 08:00
CSKA 1948 II
Pirin Blagoevgrad
12 Apr 08:00
Etar
Dobrudzha Dobrich
12 Apr 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Dunav Ruse
12 Apr 08:00
Marek Dupnitsa
Litex Lovech
12 Apr 08:00
Minyor Pernik
Spartak Pleven
12 Apr 08:00
Montana
Ludogorets Razgrad II
12 Apr 08:00
Strumska Slava
Fratria
12 Apr 08:00
Yantra
Nesebar
19 Apr 08:00
Dobrudzha Dobrich
Marek Dupnitsa
19 Apr 08:00
Dunav Ruse
CSKA 1948 II
19 Apr 08:00
Fratria
Botev Plovdiv II
19 Apr 08:00
Litex Lovech
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
19 Apr 08:00
Ludogorets Razgrad II
Yantra
19 Apr 08:00
Nesebar
Minyor Pernik
19 Apr 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Strumska Slava
19 Apr 08:00
Pirin Blagoevgrad
Montana
19 Apr 08:00
Spartak Pleven
Belasitsa Petrich
19 Apr 08:00
Sportist Svoge
Etar
26 Apr 08:00
Belasitsa Petrich
Nesebar
26 Apr 08:00
Botev Plovdiv II
PFC CSKA-Sofia II
26 Apr 08:00
CSKA 1948 II
Litex Lovech
26 Apr 08:00
Dunav Ruse
Pirin Blagoevgrad
26 Apr 08:00
Etar
Fratria
26 Apr 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Dobrudzha Dobrich
26 Apr 08:00
Marek Dupnitsa
Sportist Svoge
26 Apr 08:00
Minyor Pernik
Ludogorets Razgrad II
26 Apr 08:00
Strumska Slava
Spartak Pleven
26 Apr 08:00
Yantra
Montana
03 May 08:00
Dobrudzha Dobrich
CSKA 1948 II
03 May 08:00
Fratria
Marek Dupnitsa
03 May 08:00
Litex Lovech
Dunav Ruse
03 May 08:00
Ludogorets Razgrad II
Belasitsa Petrich
03 May 08:00
Montana
Minyor Pernik
03 May 08:00
Nesebar
Strumska Slava
03 May 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Etar
03 May 08:00
Pirin Blagoevgrad
Yantra
03 May 08:00
Spartak Pleven
Botev Plovdiv II
03 May 08:00
Sportist Svoge
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
07 May 08:00
Belasitsa Petrich
Montana
07 May 08:00
Botev Plovdiv II
Nesebar
07 May 08:00
CSKA 1948 II
Sportist Svoge
07 May 08:00
Dunav Ruse
Dobrudzha Dobrich
07 May 08:00
Etar
Spartak Pleven
07 May 08:00
Litex Lovech
Pirin Blagoevgrad
07 May 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Fratria
07 May 08:00
Marek Dupnitsa
PFC CSKA-Sofia II
07 May 08:00
Minyor Pernik
Yantra
07 May 08:00
Strumska Slava
Ludogorets Razgrad II
10 May 08:00
Dobrudzha Dobrich
Litex Lovech
10 May 08:00
Fratria
CSKA 1948 II
10 May 08:00
Ludogorets Razgrad II
Botev Plovdiv II
10 May 08:00
Montana
Strumska Slava
10 May 08:00
Nesebar
Etar
10 May 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
10 May 08:00
Pirin Blagoevgrad
Minyor Pernik
10 May 08:00
Spartak Pleven
Marek Dupnitsa
10 May 08:00
Sportist Svoge
Dunav Ruse
10 May 08:00
Yantra
Belasitsa Petrich
17 May 08:00
Belasitsa Petrich
Minyor Pernik
17 May 08:00
Botev Plovdiv II
Montana
17 May 08:00
CSKA 1948 II
PFC CSKA-Sofia II
17 May 08:00
Dobrudzha Dobrich
Pirin Blagoevgrad
17 May 08:00
Dunav Ruse
Fratria
17 May 08:00
Etar
Ludogorets Razgrad II
17 May 08:00
Litex Lovech
Sportist Svoge
17 May 08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Spartak Pleven
17 May 08:00
Marek Dupnitsa
Nesebar
17 May 08:00
Strumska Slava
Yantra
24 May 08:00
Fratria
Litex Lovech
24 May 08:00
Ludogorets Razgrad II
Marek Dupnitsa
24 May 08:00
Minyor Pernik
Strumska Slava
24 May 08:00
Montana
Etar
24 May 08:00
Nesebar
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
24 May 08:00
PFC CSKA-Sofia II
Dunav Ruse
24 May 08:00
Pirin Blagoevgrad
Belasitsa Petrich
24 May 08:00
Spartak Pleven
CSKA 1948 II
24 May 08:00
Sportist Svoge
Dobrudzha Dobrich
24 May 08:00
Yantra
Botev Plovdiv II

RESULTS

results

#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Belasitsa Petrich
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Botev Plovdiv II
0
0
0
0
0
0
0
0
3
CSKA 1948 II
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Dobrudzha Dobrich
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Dunav Ruse
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Etar
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Fratria
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Litex Lovech
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Ludogorets Razgrad II
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Marek Dupnitsa
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Minyor Pernik
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Montana
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Nesebar
0
0
0
0
0
0
0
0
15
PFC CSKA-Sofia II
0
0
0
0
0
0
0
0
16
Pirin Blagoevgrad
0
0
0
0
0
0
0
0
17
Spartak Pleven
0
0
0
0
0
0
0
0
18
Sportist Svoge
0
0
0
0
0
0
0
0
19
Strumska Slava
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Yantra
0
0
0
0
0
0
0
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Bulgaria - Vtora Liga - Oddsbook