FIXTURES

01 Mar 11:00
Deutschlandsberger SC
SV Allerheiligen
01 Mar 11:00
LASK Amateure
Vorwaerts Steyr
01 Mar 11:00
SC Weiz
ASK Voitsberg
01 Mar 11:00
SPG HOGO Wels
Wolfsberger AC (A)
01 Mar 11:00
SV Wallern
Bad Gleichenberg
02 Mar 07:00
Ried (A)
SC Gleisdorf
02 Mar 07:30
Union Gurten
ASK Klagenfurt
02 Mar 09:00
SV St. Anna
Union Vocklamarkt
08 Mar 11:00
ASK Voitsberg
LASK Amateure
08 Mar 11:00
Bad Gleichenberg
SC Gleisdorf
08 Mar 11:00
Deutschlandsberger SC
Ried (A)
08 Mar 11:00
SV Allerheiligen
SV St. Anna
08 Mar 11:00
Union Vocklamarkt
Union Gurten
08 Mar 11:00
Vorwaerts Steyr
SV Wallern
09 Mar 06:00
ASK Klagenfurt
SPG HOGO Wels
09 Mar 06:30
Wolfsberger AC (A)
SC Weiz
15 Mar 11:00
LASK Amateure
Wolfsberger AC (A)
15 Mar 11:00
SC Gleisdorf
Vorwaerts Steyr
15 Mar 11:00
SC Weiz
ASK Klagenfurt
15 Mar 11:00
SPG HOGO Wels
Union Vocklamarkt
15 Mar 11:30
SV Wallern
ASK Voitsberg
16 Mar 07:00
Ried (A)
Bad Gleichenberg
16 Mar 07:30
Union Gurten
SV Allerheiligen
16 Mar 09:00
SV St. Anna
Deutschlandsberger SC
22 Mar 11:00
ASK Voitsberg
SC Gleisdorf
22 Mar 11:00
Deutschlandsberger SC
Union Gurten
22 Mar 11:00
SV Allerheiligen
SPG HOGO Wels
22 Mar 11:00
SV St. Anna
Ried (A)
22 Mar 11:00
Union Vocklamarkt
SC Weiz
22 Mar 11:00
Vorwaerts Steyr
Bad Gleichenberg
23 Mar 07:00
Wolfsberger AC (A)
SV Wallern
24 Mar 06:30
ASK Klagenfurt
LASK Amateure
29 Mar 11:00
Bad Gleichenberg
ASK Voitsberg
29 Mar 11:00
LASK Amateure
Union Vocklamarkt
29 Mar 11:00
SC Gleisdorf
Wolfsberger AC (A)
29 Mar 11:00
SC Weiz
SV Allerheiligen
29 Mar 11:00
SPG HOGO Wels
Deutschlandsberger SC
29 Mar 11:00
SV Wallern
ASK Klagenfurt
30 Mar 07:30
Union Gurten
SV St. Anna
30 Mar 09:00
Ried (A)
Vorwaerts Steyr
05 Apr 10:00
ASK Voitsberg
Vorwaerts Steyr
05 Apr 10:00
Deutschlandsberger SC
SC Weiz
05 Apr 10:00
SV Allerheiligen
LASK Amateure
05 Apr 10:00
Union Gurten
Ried (A)
05 Apr 10:00
Union Vocklamarkt
SV Wallern
06 Apr 06:00
Wolfsberger AC (A)
Bad Gleichenberg
06 Apr 10:00
SV St. Anna
SPG HOGO Wels
07 Apr 06:00
ASK Klagenfurt
SC Gleisdorf
12 Apr 10:00
Bad Gleichenberg
ASK Klagenfurt
12 Apr 10:00
LASK Amateure
Deutschlandsberger SC
12 Apr 10:00
Ried (A)
ASK Voitsberg
12 Apr 10:00
SC Weiz
SV St. Anna
12 Apr 10:00
SPG HOGO Wels
Union Gurten
12 Apr 10:00
SV Wallern
SV Allerheiligen
12 Apr 10:00
Vorwaerts Steyr
Wolfsberger AC (A)
14 Apr 08:00
SC Gleisdorf
Union Vocklamarkt
19 Apr 10:00
Deutschlandsberger SC
SV Wallern
19 Apr 10:00
SPG HOGO Wels
Ried (A)
19 Apr 10:00
SV Allerheiligen
SC Gleisdorf
19 Apr 10:00
Union Vocklamarkt
Bad Gleichenberg
20 Apr 06:00
Wolfsberger AC (A)
ASK Voitsberg
20 Apr 07:00
Union Gurten
SC Weiz
20 Apr 10:00
SV St. Anna
LASK Amateure
21 Apr 06:30
ASK Klagenfurt
Vorwaerts Steyr
26 Apr 09:00
SV Wallern
SV St. Anna
26 Apr 10:00
ASK Voitsberg
ASK Klagenfurt
26 Apr 10:00
Bad Gleichenberg
SV Allerheiligen
26 Apr 10:00
LASK Amateure
Union Gurten
26 Apr 10:00
SC Gleisdorf
Deutschlandsberger SC
26 Apr 10:00
SC Weiz
SPG HOGO Wels
26 Apr 10:00
Vorwaerts Steyr
Union Vocklamarkt
27 Apr 06:00
Ried (A)
Wolfsberger AC (A)
03 May 10:00
Deutschlandsberger SC
Bad Gleichenberg
03 May 10:00
SC Weiz
Ried (A)
03 May 10:00
SPG HOGO Wels
LASK Amateure
03 May 10:00
SV Allerheiligen
Vorwaerts Steyr
03 May 10:00
Union Gurten
SV Wallern
03 May 10:00
Union Vocklamarkt
ASK Voitsberg
04 May 10:00
SV St. Anna
SC Gleisdorf
05 May 01:30
ASK Klagenfurt
Wolfsberger AC (A)
10 May 10:00
ASK Voitsberg
SV Allerheiligen
10 May 10:00
LASK Amateure
SC Weiz
10 May 10:00
SC Gleisdorf
Union Gurten
10 May 10:00
SV Wallern
SPG HOGO Wels
10 May 10:00
Vorwaerts Steyr
Deutschlandsberger SC
11 May 06:00
Ried (A)
ASK Klagenfurt
11 May 06:30
Wolfsberger AC (A)
Union Vocklamarkt
11 May 10:00
Bad Gleichenberg
SV St. Anna
17 May 10:00
Bad Gleichenberg
Union Gurten
17 May 10:00
Deutschlandsberger SC
ASK Voitsberg
17 May 10:00
LASK Amateure
Ried (A)
17 May 10:00
SC Weiz
SV Wallern
17 May 10:00
SPG HOGO Wels
SC Gleisdorf
17 May 10:00
SV Allerheiligen
Wolfsberger AC (A)
17 May 10:00
Union Vocklamarkt
ASK Klagenfurt
18 May 10:00
SV St. Anna
Vorwaerts Steyr
24 May 10:00
ASK Voitsberg
SV St. Anna
24 May 10:00
Bad Gleichenberg
SPG HOGO Wels
24 May 10:00
Ried (A)
Union Vocklamarkt
24 May 10:00
SC Gleisdorf
SC Weiz
24 May 10:00
SV Wallern
LASK Amateure
24 May 10:00
Vorwaerts Steyr
Union Gurten
26 May 07:00
Wolfsberger AC (A)
Deutschlandsberger SC
26 May 08:00
ASK Klagenfurt
SV Allerheiligen
31 May 10:00
ASK Voitsberg
Union Gurten
31 May 10:00
Deutschlandsberger SC
ASK Klagenfurt
31 May 10:00
LASK Amateure
SC Gleisdorf
31 May 10:00
SC Weiz
Bad Gleichenberg
31 May 10:00
SPG HOGO Wels
Vorwaerts Steyr
31 May 10:00
SV Allerheiligen
Union Vocklamarkt
31 May 10:00
SV St. Anna
Wolfsberger AC (A)
31 May 10:00
SV Wallern
Ried (A)
07 Jun 09:00
ASK Klagenfurt
SV St. Anna
07 Jun 10:00
ASK Voitsberg
SPG HOGO Wels
07 Jun 10:00
Bad Gleichenberg
LASK Amateure
07 Jun 10:00
Ried (A)
SV Allerheiligen
07 Jun 10:00
SC Gleisdorf
SV Wallern
07 Jun 10:00
Union Vocklamarkt
Deutschlandsberger SC
07 Jun 10:00
Vorwaerts Steyr
SC Weiz
07 Jun 10:00
Wolfsberger AC (A)
Union Gurten

RESULTS

07 Nov FT
SV Allerheiligen
2
Ried (A)
3
07 Nov FT
SC Gleisdorf
0
LASK Amateure
4
04 Nov FT
SV St. Anna
4
ASK Klagenfurt
0
03 Nov FT
Deutschlandsberger SC
4
Union Vocklamarkt
1
03 Nov FT
LASK Amateure
1
Bad Gleichenberg
0
03 Nov FT
SC Weiz
1
Vorwaerts Steyr
2
03 Nov FT
SPG HOGO Wels
2
ASK Voitsberg
3
03 Nov FT
SV Wallern
2
SC Gleisdorf
1
03 Nov FT
Union Gurten
0
Wolfsberger AC (A)
2
29 Oct FT
Wolfsberger AC (A)
0
SV St. Anna
0
29 Oct FT
ASK Klagenfurt
3
Deutschlandsberger SC
1
28 Oct FT
Ried (A)
0
SV Wallern
3
27 Oct FT
Bad Gleichenberg
2
SC Weiz
4
27 Oct FT
Union Gurten
0
ASK Voitsberg
2
27 Oct FT
Union Vocklamarkt
2
SV Allerheiligen
0
27 Oct FT
Vorwaerts Steyr
1
SPG HOGO Wels
0
21 Oct FT
SV St. Anna
1
ASK Voitsberg
6
21 Oct FT
Union Gurten
1
Vorwaerts Steyr
1
20 Oct FT
Deutschlandsberger SC
0
Wolfsberger AC (A)
2
20 Oct FT
LASK Amateure
1
SV Wallern
1
20 Oct FT
SC Weiz
1
SC Gleisdorf
2
20 Oct FT
SPG HOGO Wels
2
Bad Gleichenberg
2
20 Oct FT
SV Allerheiligen
3
ASK Klagenfurt
0
20 Oct FT
Union Vocklamarkt
4
Ried (A)
2
15 Oct FT
ASK Klagenfurt
3
Union Vocklamarkt
1
14 Oct FT
Ried (A)
2
LASK Amateure
5
14 Oct FT
Wolfsberger AC (A)
1
SV Allerheiligen
2
13 Oct FT
ASK Voitsberg
1
Deutschlandsberger SC
1
13 Oct FT
SC Gleisdorf
0
SPG HOGO Wels
2
13 Oct FT
SV Wallern
4
SC Weiz
2
13 Oct FT
Union Gurten
3
Bad Gleichenberg
1
13 Oct FT
Vorwaerts Steyr
0
SV St. Anna
0
08 Oct FT
ASK Klagenfurt
3
Ried (A)
3
07 Oct FT
SPG HOGO Wels
2
SV Wallern
2
07 Oct FT
SV St. Anna
1
Bad Gleichenberg
0
07 Oct FT
Union Gurten
2
SC Gleisdorf
1
06 Oct FT
Deutschlandsberger SC
1
Vorwaerts Steyr
1
06 Oct FT
SC Weiz
1
LASK Amateure
1
06 Oct FT
SV Allerheiligen
1
ASK Voitsberg
0
06 Oct FT
Union Vocklamarkt
1
Wolfsberger AC (A)
0
01 Oct FT
Wolfsberger AC (A)
0
ASK Klagenfurt
3
30 Sep FT
Ried (A)
2
SC Weiz
4
30 Sep FT
SV Wallern
1
Union Gurten
0
29 Sep FT
ASK Voitsberg
2
Union Vocklamarkt
0
29 Sep FT
Bad Gleichenberg
2
Deutschlandsberger SC
3
29 Sep FT
LASK Amateure
2
SPG HOGO Wels
2
29 Sep FT
SC Gleisdorf
0
SV St. Anna
1
29 Sep FT
Vorwaerts Steyr
2
SV Allerheiligen
3
24 Sep FT
Wolfsberger AC (A)
1
Ried (A)
2
23 Sep FT
SV St. Anna
1
SV Wallern
0
23 Sep FT
ASK Klagenfurt
1
ASK Voitsberg
2
22 Sep FT
Deutschlandsberger SC
2
SC Gleisdorf
3
22 Sep FT
SPG HOGO Wels
1
SC Weiz
0
22 Sep FT
SV Allerheiligen
0
Bad Gleichenberg
0
22 Sep FT
Union Vocklamarkt
3
Vorwaerts Steyr
0
20 Sep FT
Union Gurten
1
LASK Amateure
0
19 Sep FT
Wolfsberger AC (A)
1
Vorwaerts Steyr
2
15 Sep FT
ASK Voitsberg
8
Wolfsberger AC (A)
0
15 Sep FT
Bad Gleichenberg
2
Union Vocklamarkt
0
15 Sep FT
LASK Amateure
7
SV St. Anna
0
15 Sep FT
SC Gleisdorf
0
SV Allerheiligen
0
15 Sep FT
SC Weiz
2
Union Gurten
2
15 Sep FT
SV Wallern
2
Deutschlandsberger SC
1
15 Sep FT
Vorwaerts Steyr
1
ASK Klagenfurt
1
15 Sep FT
Ried (A)
0
SPG HOGO Wels
1
10 Sep FT
ASK Klagenfurt
1
Bad Gleichenberg
1
09 Sep FT
SV St. Anna
1
SC Weiz
0
09 Sep FT
Union Vocklamarkt
1
SC Gleisdorf
1
08 Sep FT
ASK Voitsberg
3
Ried (A)
0
08 Sep FT
Deutschlandsberger SC
3
LASK Amateure
1
08 Sep FT
SV Allerheiligen
1
SV Wallern
3
08 Sep FT
Union Gurten
0
SPG HOGO Wels
0
05 Sep FT
SC Gleisdorf
3
Bad Gleichenberg
0
02 Sep FT
Ried (A)
1
Union Gurten
0
01 Sep FT
Vorwaerts Steyr
1
ASK Voitsberg
0
01 Sep FT
Bad Gleichenberg
2
Wolfsberger AC (A)
1
01 Sep FT
LASK Amateure
5
SV Allerheiligen
1
01 Sep FT
SC Gleisdorf
3
ASK Klagenfurt
0
01 Sep FT
SC Weiz
2
Deutschlandsberger SC
1
01 Sep FT
SPG HOGO Wels
4
SV St. Anna
0
01 Sep FT
SV Wallern
5
Union Vocklamarkt
0
27 Aug FT
Wolfsberger AC (A)
0
SC Gleisdorf
5
26 Aug FT
SV St. Anna
0
Union Gurten
1
26 Aug FT
ASK Klagenfurt
2
SV Wallern
5
25 Aug FT
Deutschlandsberger SC
1
SPG HOGO Wels
1
25 Aug FT
ASK Voitsberg
4
Bad Gleichenberg
1
25 Aug FT
SV Allerheiligen
4
SC Weiz
0
25 Aug FT
Union Vocklamarkt
1
LASK Amateure
1
25 Aug FT
Vorwaerts Steyr
2
Ried (A)
1
19 Aug FT
SC Gleisdorf
1
ASK Voitsberg
2
19 Aug FT
Ried (A)
3
SV St. Anna
4
18 Aug FT
Bad Gleichenberg
2
Vorwaerts Steyr
1
18 Aug FT
LASK Amateure
1
ASK Klagenfurt
3
18 Aug FT
SC Weiz
3
Union Vocklamarkt
1
18 Aug FT
SPG HOGO Wels
4
SV Allerheiligen
2
18 Aug FT
SV Wallern
3
Wolfsberger AC (A)
3
18 Aug FT
Union Gurten
1
Deutschlandsberger SC
2
15 Aug FT
SV St. Anna
1
SV Allerheiligen
4
13 Aug FT
Wolfsberger AC (A)
4
LASK Amateure
4
13 Aug FT
ASK Klagenfurt
2
SC Weiz
3
11 Aug FT
ASK Voitsberg
4
SV Wallern
0
11 Aug FT
Bad Gleichenberg
1
Ried (A)
5
11 Aug FT
Deutschlandsberger SC
1
SV St. Anna
1
11 Aug FT
SV Allerheiligen
0
Union Gurten
5
11 Aug FT
Union Vocklamarkt
0
SPG HOGO Wels
3
11 Aug FT
Vorwaerts Steyr
1
SC Gleisdorf
0
08 Aug FT
SC Weiz
2
Wolfsberger AC (A)
3
05 Aug FT
Union Gurten
1
Union Vocklamarkt
2
05 Aug FT
Ried (A)
0
Deutschlandsberger SC
5
04 Aug FT
LASK Amateure
2
ASK Voitsberg
2
04 Aug FT
SPG HOGO Wels
3
ASK Klagenfurt
0
04 Aug FT
SV Wallern
1
Vorwaerts Steyr
0
30 Jul FT
Wolfsberger AC (A)
1
SPG HOGO Wels
4
28 Jul FT
ASK Voitsberg
4
SC Weiz
0
28 Jul FT
Bad Gleichenberg
2
SV Wallern
1
28 Jul FT
SC Gleisdorf
2
Ried (A)
1
28 Jul FT
SV Allerheiligen
1
Deutschlandsberger SC
2
28 Jul FT
Union Vocklamarkt
3
SV St. Anna
2
28 Jul FT
Vorwaerts Steyr
1
LASK Amateure
0
28 Jul FT
ASK Klagenfurt
1
Union Gurten
3

results

28 Jul FT
ASK Klagenfurt
1
Union Gurten
3
28 Jul FT
ASK Voitsberg
4
SC Weiz
0
28 Jul FT
Bad Gleichenberg
2
SV Wallern
1
28 Jul FT
SC Gleisdorf
2
Ried (A)
1
28 Jul FT
SV Allerheiligen
1
Deutschlandsberger SC
2
28 Jul FT
Union Vocklamarkt
3
SV St. Anna
2
28 Jul FT
Vorwaerts Steyr
1
LASK Amateure
0
30 Jul FT
Wolfsberger AC (A)
1
SPG HOGO Wels
4
04 Aug FT
LASK Amateure
2
ASK Voitsberg
2
04 Aug FT
SPG HOGO Wels
3
ASK Klagenfurt
0
04 Aug FT
SV Wallern
1
Vorwaerts Steyr
0
05 Aug FT
Ried (A)
0
Deutschlandsberger SC
5
05 Aug FT
Union Gurten
1
Union Vocklamarkt
2
08 Aug FT
SC Weiz
2
Wolfsberger AC (A)
3
11 Aug FT
ASK Voitsberg
4
SV Wallern
0
11 Aug FT
Bad Gleichenberg
1
Ried (A)
5
11 Aug FT
Deutschlandsberger SC
1
SV St. Anna
1
11 Aug FT
SV Allerheiligen
0
Union Gurten
5
11 Aug FT
Union Vocklamarkt
0
SPG HOGO Wels
3
11 Aug FT
Vorwaerts Steyr
1
SC Gleisdorf
0
13 Aug FT
ASK Klagenfurt
2
SC Weiz
3
13 Aug FT
Wolfsberger AC (A)
4
LASK Amateure
4
15 Aug FT
SV St. Anna
1
SV Allerheiligen
4
18 Aug FT
Bad Gleichenberg
2
Vorwaerts Steyr
1
18 Aug FT
LASK Amateure
1
ASK Klagenfurt
3
18 Aug FT
SC Weiz
3
Union Vocklamarkt
1
18 Aug FT
SPG HOGO Wels
4
SV Allerheiligen
2
18 Aug FT
SV Wallern
3
Wolfsberger AC (A)
3
18 Aug FT
Union Gurten
1
Deutschlandsberger SC
2
19 Aug FT
Ried (A)
3
SV St. Anna
4
19 Aug FT
SC Gleisdorf
1
ASK Voitsberg
2
25 Aug FT
ASK Voitsberg
4
Bad Gleichenberg
1
25 Aug FT
SV Allerheiligen
4
SC Weiz
0
25 Aug FT
Union Vocklamarkt
1
LASK Amateure
1
25 Aug FT
Vorwaerts Steyr
2
Ried (A)
1
25 Aug FT
Deutschlandsberger SC
1
SPG HOGO Wels
1
26 Aug FT
ASK Klagenfurt
2
SV Wallern
5
26 Aug FT
SV St. Anna
0
Union Gurten
1
27 Aug FT
Wolfsberger AC (A)
0
SC Gleisdorf
5
01 Sep FT
Bad Gleichenberg
2
Wolfsberger AC (A)
1
01 Sep FT
LASK Amateure
5
SV Allerheiligen
1
01 Sep FT
SC Gleisdorf
3
ASK Klagenfurt
0
01 Sep FT
SC Weiz
2
Deutschlandsberger SC
1
01 Sep FT
SPG HOGO Wels
4
SV St. Anna
0
01 Sep FT
SV Wallern
5
Union Vocklamarkt
0
01 Sep FT
Vorwaerts Steyr
1
ASK Voitsberg
0
02 Sep FT
Ried (A)
1
Union Gurten
0
05 Sep FT
SC Gleisdorf
3
Bad Gleichenberg
0
08 Sep FT
ASK Voitsberg
3
Ried (A)
0
08 Sep FT
Deutschlandsberger SC
3
LASK Amateure
1
08 Sep FT
SV Allerheiligen
1
SV Wallern
3
08 Sep FT
Union Gurten
0
SPG HOGO Wels
0
09 Sep FT
SV St. Anna
1
SC Weiz
0
09 Sep FT
Union Vocklamarkt
1
SC Gleisdorf
1
10 Sep FT
ASK Klagenfurt
1
Bad Gleichenberg
1
15 Sep FT
Ried (A)
0
SPG HOGO Wels
1
15 Sep FT
ASK Voitsberg
8
Wolfsberger AC (A)
0
15 Sep FT
Bad Gleichenberg
2
Union Vocklamarkt
0
15 Sep FT
LASK Amateure
7
SV St. Anna
0
15 Sep FT
SC Gleisdorf
0
SV Allerheiligen
0
15 Sep FT
SC Weiz
2
Union Gurten
2
15 Sep FT
SV Wallern
2
Deutschlandsberger SC
1
15 Sep FT
Vorwaerts Steyr
1
ASK Klagenfurt
1
19 Sep FT
Wolfsberger AC (A)
1
Vorwaerts Steyr
2
20 Sep FT
Union Gurten
1
LASK Amateure
0
22 Sep FT
Deutschlandsberger SC
2
SC Gleisdorf
3
22 Sep FT
SPG HOGO Wels
1
SC Weiz
0
22 Sep FT
SV Allerheiligen
0
Bad Gleichenberg
0
22 Sep FT
Union Vocklamarkt
3
Vorwaerts Steyr
0
23 Sep FT
ASK Klagenfurt
1
ASK Voitsberg
2
23 Sep FT
SV St. Anna
1
SV Wallern
0
24 Sep FT
Wolfsberger AC (A)
1
Ried (A)
2
29 Sep FT
ASK Voitsberg
2
Union Vocklamarkt
0
29 Sep FT
Bad Gleichenberg
2
Deutschlandsberger SC
3
29 Sep FT
LASK Amateure
2
SPG HOGO Wels
2
29 Sep FT
SC Gleisdorf
0
SV St. Anna
1
29 Sep FT
Vorwaerts Steyr
2
SV Allerheiligen
3
30 Sep FT
Ried (A)
2
SC Weiz
4
30 Sep FT
SV Wallern
1
Union Gurten
0
01 Oct FT
Wolfsberger AC (A)
0
ASK Klagenfurt
3
06 Oct FT
Deutschlandsberger SC
1
Vorwaerts Steyr
1
06 Oct FT
SC Weiz
1
LASK Amateure
1
06 Oct FT
SV Allerheiligen
1
ASK Voitsberg
0
06 Oct FT
Union Vocklamarkt
1
Wolfsberger AC (A)
0
07 Oct FT
Union Gurten
2
SC Gleisdorf
1
07 Oct FT
SPG HOGO Wels
2
SV Wallern
2
07 Oct FT
SV St. Anna
1
Bad Gleichenberg
0
08 Oct FT
ASK Klagenfurt
3
Ried (A)
3
13 Oct FT
Union Gurten
3
Bad Gleichenberg
1
13 Oct FT
Vorwaerts Steyr
0
SV St. Anna
0
13 Oct FT
ASK Voitsberg
1
Deutschlandsberger SC
1
13 Oct FT
SC Gleisdorf
0
SPG HOGO Wels
2
13 Oct FT
SV Wallern
4
SC Weiz
2
14 Oct FT
Wolfsberger AC (A)
1
SV Allerheiligen
2
14 Oct FT
Ried (A)
2
LASK Amateure
5
15 Oct FT
ASK Klagenfurt
3
Union Vocklamarkt
1
20 Oct FT
Deutschlandsberger SC
0
Wolfsberger AC (A)
2
20 Oct FT
LASK Amateure
1
SV Wallern
1
20 Oct FT
SC Weiz
1
SC Gleisdorf
2
20 Oct FT
SPG HOGO Wels
2
Bad Gleichenberg
2
20 Oct FT
SV Allerheiligen
3
ASK Klagenfurt
0
20 Oct FT
Union Vocklamarkt
4
Ried (A)
2
21 Oct FT
Union Gurten
1
Vorwaerts Steyr
1
21 Oct FT
SV St. Anna
1
ASK Voitsberg
6
27 Oct FT
Bad Gleichenberg
2
SC Weiz
4
27 Oct FT
Union Gurten
0
ASK Voitsberg
2
27 Oct FT
Union Vocklamarkt
2
SV Allerheiligen
0
27 Oct FT
Vorwaerts Steyr
1
SPG HOGO Wels
0
28 Oct FT
Ried (A)
0
SV Wallern
3
29 Oct FT
ASK Klagenfurt
3
Deutschlandsberger SC
1
29 Oct FT
Wolfsberger AC (A)
0
SV St. Anna
0
03 Nov FT
Union Gurten
0
Wolfsberger AC (A)
2
03 Nov FT
Deutschlandsberger SC
4
Union Vocklamarkt
1
03 Nov FT
LASK Amateure
1
Bad Gleichenberg
0
03 Nov FT
SC Weiz
1
Vorwaerts Steyr
2
03 Nov FT
SPG HOGO Wels
2
ASK Voitsberg
3
03 Nov FT
SV Wallern
2
SC Gleisdorf
1
04 Nov FT
SV St. Anna
4
ASK Klagenfurt
0
07 Nov FT
SC Gleisdorf
0
LASK Amateure
4
07 Nov FT
SV Allerheiligen
2
Ried (A)
3
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
ASK Voitsberg
15
11
2
2
43
11
32
35
2
SV Wallern
15
9
3
3
33
20
13
30
3
SPG HOGO Wels
15
8
5
2
31
14
17
29
4
Vorwaerts Steyr
15
7
4
4
16
15
1
25
5
Deutschlandsberger SC
15
6
4
5
28
22
6
22
6
Union Gurten
15
6
3
6
20
16
4
21
7
LASK Amateure
15
5
6
4
35
22
13
21
8
SV St. Anna
15
6
3
6
17
29
-12
21
9
Union Vocklamarkt
15
6
2
7
20
29
-9
20
10
SC Gleisdorf
15
6
2
7
22
19
3
20
11
SV Allerheiligen
15
6
2
7
24
28
-4
20
12
SC Weiz
15
5
2
8
25
32
-7
17
13
ASK Klagenfurt
15
4
3
8
23
34
-11
15
14
Bad Gleichenberg
15
4
3
8
18
30
-12
15
15
Ried (A)
15
4
1
10
25
40
-15
13
16
Wolfsberger AC (A)
15
3
3
9
19
38
-19
12
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Austria - Regionalliga Middle - Oddsbook