FIXTURES

01 Mar 11:00
ASV Drassburg
SV Leobendorf
01 Mar 11:30
Favoritner AC
SC Neusiedl am See 1919
01 Mar 11:30
FCM Traiskirchen
TWL Elektra
01 Mar 11:30
Kremser SC
Wiener Sport-Club
01 Mar 11:30
Oberwart
FC Mauerwerk
01 Mar 11:30
Young Violets
FC Marchfeld Donauauen
02 Mar 06:30
SR Donaufeld
SK Rapid Wien II
02 Mar 09:00
SCU Ardagger
SC Wiener Viktoria
08 Mar 11:00
SC Neusiedl am See 1919
Oberwart
08 Mar 11:30
FC Marchfeld Donauauen
SCU Ardagger
08 Mar 11:30
SK Rapid Wien II
ASV Drassburg
08 Mar 11:30
TWL Elektra
Favoritner AC
08 Mar 11:30
Wiener Sport-Club
SR Donaufeld
09 Mar 08:00
FC Mauerwerk
Kremser SC
09 Mar 08:00
SC Wiener Viktoria
FCM Traiskirchen
09 Mar 08:30
SV Leobendorf
Young Violets
15 Mar 11:00
ASV Drassburg
Wiener Sport-Club
15 Mar 11:30
FCM Traiskirchen
FC Marchfeld Donauauen
15 Mar 11:30
Kremser SC
SC Neusiedl am See 1919
15 Mar 11:30
Oberwart
Favoritner AC
15 Mar 11:30
Young Violets
SK Rapid Wien II
15 Mar 12:00
SCU Ardagger
SV Leobendorf
16 Mar 07:00
SR Donaufeld
FC Mauerwerk
16 Mar 08:00
SC Wiener Viktoria
TWL Elektra
22 Mar 11:00
FC Marchfeld Donauauen
SC Wiener Viktoria
22 Mar 11:00
SC Neusiedl am See 1919
SR Donaufeld
22 Mar 11:30
Favoritner AC
Kremser SC
22 Mar 11:30
TWL Elektra
Oberwart
22 Mar 11:30
Wiener Sport-Club
Young Violets
23 Mar 08:00
FC Mauerwerk
ASV Drassburg
23 Mar 08:00
SV Leobendorf
FCM Traiskirchen
29 Mar 11:00
ASV Drassburg
SC Neusiedl am See 1919
29 Mar 11:00
FC Marchfeld Donauauen
TWL Elektra
29 Mar 11:30
FCM Traiskirchen
SK Rapid Wien II
29 Mar 11:30
Kremser SC
Oberwart
29 Mar 11:30
SCU Ardagger
Wiener Sport-Club
29 Mar 11:30
Young Violets
FC Mauerwerk
30 Mar 07:00
SR Donaufeld
Favoritner AC
30 Mar 08:00
SC Wiener Viktoria
SV Leobendorf
02 Apr 11:00
SK Rapid Wien II
SCU Ardagger
05 Apr 10:00
SC Neusiedl am See 1919
Young Violets
05 Apr 10:00
SV Leobendorf
FC Marchfeld Donauauen
05 Apr 10:30
Favoritner AC
ASV Drassburg
05 Apr 10:30
Oberwart
SR Donaufeld
05 Apr 10:30
SK Rapid Wien II
SC Wiener Viktoria
05 Apr 10:30
TWL Elektra
Kremser SC
05 Apr 10:30
Wiener Sport-Club
FCM Traiskirchen
06 Apr 07:00
FC Mauerwerk
SCU Ardagger
12 Apr 10:00
ASV Drassburg
Oberwart
12 Apr 10:00
FC Marchfeld Donauauen
SK Rapid Wien II
12 Apr 10:30
FCM Traiskirchen
FC Mauerwerk
12 Apr 10:30
SCU Ardagger
SC Neusiedl am See 1919
12 Apr 10:30
Young Violets
Favoritner AC
13 Apr 06:30
SR Donaufeld
Kremser SC
13 Apr 07:00
SC Wiener Viktoria
Wiener Sport-Club
13 Apr 07:30
SV Leobendorf
TWL Elektra
19 Apr 10:00
SC Neusiedl am See 1919
FCM Traiskirchen
19 Apr 10:30
Kremser SC
ASV Drassburg
19 Apr 10:30
Oberwart
Young Violets
19 Apr 10:30
SK Rapid Wien II
SV Leobendorf
19 Apr 10:30
TWL Elektra
SR Donaufeld
19 Apr 10:30
Wiener Sport-Club
FC Marchfeld Donauauen
19 Apr 11:00
Favoritner AC
SCU Ardagger
20 Apr 07:00
FC Mauerwerk
SC Wiener Viktoria
26 Apr 10:00
ASV Drassburg
SR Donaufeld
26 Apr 10:00
FC Marchfeld Donauauen
FC Mauerwerk
26 Apr 10:30
FCM Traiskirchen
Favoritner AC
26 Apr 10:30
SK Rapid Wien II
TWL Elektra
26 Apr 10:30
Young Violets
Kremser SC
26 Apr 11:00
SCU Ardagger
Oberwart
27 Apr 07:00
SC Wiener Viktoria
SC Neusiedl am See 1919
27 Apr 08:30
SV Leobendorf
Wiener Sport-Club
03 May 10:00
SC Neusiedl am See 1919
FC Marchfeld Donauauen
03 May 10:30
Favoritner AC
SC Wiener Viktoria
03 May 10:30
Kremser SC
SCU Ardagger
03 May 10:30
Oberwart
FCM Traiskirchen
03 May 10:30
TWL Elektra
ASV Drassburg
03 May 10:30
Wiener Sport-Club
SK Rapid Wien II
04 May 06:30
SR Donaufeld
Young Violets
04 May 07:00
FC Mauerwerk
SV Leobendorf
09 May 08:30
SV Leobendorf
SC Neusiedl am See 1919
10 May 10:00
FC Marchfeld Donauauen
Favoritner AC
10 May 10:30
FCM Traiskirchen
Kremser SC
10 May 10:30
SCU Ardagger
SR Donaufeld
10 May 10:30
SK Rapid Wien II
FC Mauerwerk
10 May 10:30
Wiener Sport-Club
TWL Elektra
10 May 10:30
Young Violets
ASV Drassburg
11 May 07:00
SC Wiener Viktoria
Oberwart
17 May 10:30
Favoritner AC
SV Leobendorf
17 May 10:30
Kremser SC
SC Wiener Viktoria
17 May 10:30
Oberwart
FC Marchfeld Donauauen
17 May 10:30
TWL Elektra
Young Violets
17 May 11:00
ASV Drassburg
SCU Ardagger
17 May 11:00
SC Neusiedl am See 1919
SK Rapid Wien II
18 May 06:30
SR Donaufeld
FCM Traiskirchen
18 May 07:00
FC Mauerwerk
Wiener Sport-Club
24 May 10:00
FC Marchfeld Donauauen
Kremser SC
24 May 10:30
FCM Traiskirchen
ASV Drassburg
24 May 10:30
SCU Ardagger
Young Violets
24 May 10:30
SK Rapid Wien II
Favoritner AC
24 May 10:30
Wiener Sport-Club
SC Neusiedl am See 1919
25 May 07:00
FC Mauerwerk
TWL Elektra
25 May 07:00
SC Wiener Viktoria
SR Donaufeld
25 May 08:30
SV Leobendorf
Oberwart
31 May 09:00
SR Donaufeld
FC Marchfeld Donauauen
31 May 10:00
ASV Drassburg
SC Wiener Viktoria
31 May 10:00
SC Neusiedl am See 1919
FC Mauerwerk
31 May 10:30
Favoritner AC
Wiener Sport-Club
31 May 10:30
FCM Traiskirchen
Young Violets
31 May 10:30
Kremser SC
SV Leobendorf
31 May 10:30
Oberwart
SK Rapid Wien II
31 May 10:30
TWL Elektra
SCU Ardagger

RESULTS

17 Nov FT
TWL Elektra
2
Wiener Sport-Club
1
11 Nov FT
SV Leobendorf
0
SR Donaufeld
0
11 Nov FT
FC Mauerwerk
2
Favoritner AC
2
11 Nov FT
SC Wiener Viktoria
2
Young Violets
3
11 Nov FT
TWL Elektra
1
SC Neusiedl am See 1919
0
10 Nov FT
FCM Traiskirchen
2
SCU Ardagger
0
10 Nov FT
Wiener Sport-Club
0
Oberwart
1
10 Nov FT
FC Marchfeld Donauauen
4
ASV Drassburg
1
10 Nov FT
SK Rapid Wien II
3
Kremser SC
0
07 Nov FT
FC Marchfeld Donauauen
2
SR Donaufeld
1
07 Nov FT
Young Violets
2
FCM Traiskirchen
1
04 Nov FT
SV Leobendorf
0
Kremser SC
1
04 Nov FT
FC Mauerwerk
1
SC Neusiedl am See 1919
2
04 Nov FT
SC Wiener Viktoria
4
ASV Drassburg
2
04 Nov FT
SCU Ardagger
3
TWL Elektra
2
03 Nov FT
Wiener Sport-Club
3
Favoritner AC
1
03 Nov FT
SK Rapid Wien II
3
Oberwart
0
28 Oct FT
TWL Elektra
1
FC Mauerwerk
1
28 Oct FT
SR Donaufeld
0
SC Wiener Viktoria
0
27 Oct FT
Young Violets
3
SCU Ardagger
0
27 Oct FT
Favoritner AC
0
SK Rapid Wien II
0
27 Oct FT
Kremser SC
4
FC Marchfeld Donauauen
0
27 Oct FT
ASV Drassburg
1
FCM Traiskirchen
1
27 Oct FT
SC Neusiedl am See 1919
0
Wiener Sport-Club
6
26 Oct FT
Oberwart
0
SV Leobendorf
5
21 Oct FT
SV Leobendorf
4
Favoritner AC
1
21 Oct FT
SC Wiener Viktoria
0
Kremser SC
2
20 Oct FT
SCU Ardagger
3
ASV Drassburg
1
20 Oct FT
Young Violets
0
TWL Elektra
1
20 Oct FT
FC Marchfeld Donauauen
2
Oberwart
1
20 Oct FT
Wiener Sport-Club
1
FC Mauerwerk
1
20 Oct FT
SK Rapid Wien II
2
SC Neusiedl am See 1919
0
20 Oct FT
FCM Traiskirchen
1
SR Donaufeld
3
14 Oct FT
FC Mauerwerk
0
SK Rapid Wien II
2
14 Oct FT
SC Neusiedl am See 1919
1
SV Leobendorf
4
14 Oct FT
SR Donaufeld
3
SCU Ardagger
0
13 Oct FT
ASV Drassburg
2
Young Violets
2
13 Oct FT
Favoritner AC
2
FC Marchfeld Donauauen
2
13 Oct FT
Kremser SC
2
FCM Traiskirchen
1
13 Oct FT
Oberwart
1
SC Wiener Viktoria
2
07 Oct FT
SV Leobendorf
0
FC Mauerwerk
1
07 Oct FT
SC Wiener Viktoria
3
Favoritner AC
1
06 Oct FT
FC Marchfeld Donauauen
5
SC Neusiedl am See 1919
2
06 Oct FT
FCM Traiskirchen
3
Oberwart
1
06 Oct FT
SCU Ardagger
2
Kremser SC
0
06 Oct FT
SK Rapid Wien II
4
Wiener Sport-Club
0
06 Oct FT
Young Violets
1
SR Donaufeld
4
06 Oct FT
ASV Drassburg
1
TWL Elektra
2
30 Sep FT
Wiener Sport-Club
2
SV Leobendorf
2
30 Sep FT
FC Mauerwerk
2
FC Marchfeld Donauauen
4
30 Sep FT
SR Donaufeld
3
ASV Drassburg
0
29 Sep FT
Oberwart
2
SCU Ardagger
1
29 Sep FT
SC Neusiedl am See 1919
1
SC Wiener Viktoria
1
29 Sep FT
Favoritner AC
1
FCM Traiskirchen
3
29 Sep FT
Kremser SC
0
Young Violets
0
29 Sep FT
TWL Elektra
0
SK Rapid Wien II
1
23 Sep FT
SV Leobendorf
1
SK Rapid Wien II
4
23 Sep FT
SC Wiener Viktoria
2
FC Mauerwerk
0
23 Sep FT
SR Donaufeld
4
TWL Elektra
2
22 Sep FT
SCU Ardagger
0
Favoritner AC
0
22 Sep FT
Young Violets
1
Oberwart
0
22 Sep FT
FC Marchfeld Donauauen
3
Wiener Sport-Club
1
22 Sep FT
FCM Traiskirchen
1
SC Neusiedl am See 1919
2
22 Sep FT
ASV Drassburg
1
Kremser SC
3
19 Sep FT
Young Violets
3
SC Neusiedl am See 1919
2
16 Sep FT
FC Mauerwerk
0
FCM Traiskirchen
8
15 Sep FT
SC Neusiedl am See 1919
0
SCU Ardagger
0
15 Sep FT
Favoritner AC
1
Young Violets
4
15 Sep FT
Kremser SC
1
SR Donaufeld
1
15 Sep FT
Oberwart
2
ASV Drassburg
0
15 Sep FT
Wiener Sport-Club
1
SC Wiener Viktoria
1
15 Sep FT
SK Rapid Wien II
3
FC Marchfeld Donauauen
0
15 Sep FT
TWL Elektra
1
SV Leobendorf
0
09 Sep FT
SC Wiener Viktoria
2
SK Rapid Wien II
0
09 Sep FT
SR Donaufeld
2
Oberwart
3
08 Sep FT
ASV Drassburg
2
Favoritner AC
1
08 Sep FT
FC Marchfeld Donauauen
1
SV Leobendorf
1
08 Sep FT
FCM Traiskirchen
1
Wiener Sport-Club
0
08 Sep FT
Kremser SC
3
TWL Elektra
1
08 Sep FT
SCU Ardagger
0
FC Mauerwerk
0
02 Sep FT
FC Mauerwerk
1
Young Violets
6
01 Sep FT
Favoritner AC
2
SR Donaufeld
3
01 Sep FT
Oberwart
1
Kremser SC
2
01 Sep FT
Wiener Sport-Club
1
SCU Ardagger
0
01 Sep FT
SC Neusiedl am See 1919
2
ASV Drassburg
0
01 Sep FT
SK Rapid Wien II
3
FCM Traiskirchen
2
01 Sep FT
TWL Elektra
0
FC Marchfeld Donauauen
2
01 Sep FT
SV Leobendorf
2
SC Wiener Viktoria
4
26 Aug FT
SR Donaufeld
5
SC Neusiedl am See 1919
2
26 Aug FT
SC Wiener Viktoria
4
FC Marchfeld Donauauen
1
25 Aug FT
SCU Ardagger
2
SK Rapid Wien II
2
25 Aug FT
Young Violets
1
Wiener Sport-Club
1
25 Aug FT
ASV Drassburg
1
FC Mauerwerk
1
25 Aug FT
FCM Traiskirchen
3
SV Leobendorf
2
25 Aug FT
Kremser SC
0
Favoritner AC
2
25 Aug FT
Oberwart
0
TWL Elektra
3
19 Aug FT
SV Leobendorf
2
SCU Ardagger
0
19 Aug FT
FC Mauerwerk
0
SR Donaufeld
2
18 Aug FT
Favoritner AC
0
Oberwart
0
18 Aug FT
FC Marchfeld Donauauen
0
FCM Traiskirchen
1
18 Aug FT
SK Rapid Wien II
3
Young Violets
2
18 Aug FT
TWL Elektra
1
SC Wiener Viktoria
1
18 Aug FT
Wiener Sport-Club
2
ASV Drassburg
1
18 Aug FT
SC Neusiedl am See 1919
0
Kremser SC
1
11 Aug FT
ASV Drassburg
2
SK Rapid Wien II
5
11 Aug FT
Favoritner AC
2
TWL Elektra
0
11 Aug FT
FCM Traiskirchen
4
SC Wiener Viktoria
0
11 Aug FT
Kremser SC
3
FC Mauerwerk
0
11 Aug FT
Oberwart
1
SC Neusiedl am See 1919
2
11 Aug FT
SCU Ardagger
0
FC Marchfeld Donauauen
0
11 Aug FT
Young Violets
1
SV Leobendorf
2
11 Aug FT
SR Donaufeld
3
Wiener Sport-Club
3
08 Aug FT
SV Leobendorf
3
ASV Drassburg
1
05 Aug FT
FC Mauerwerk
0
Oberwart
3
05 Aug FT
SC Wiener Viktoria
3
SCU Ardagger
2
04 Aug FT
FC Marchfeld Donauauen
0
Young Violets
0
04 Aug FT
TWL Elektra
2
FCM Traiskirchen
2
04 Aug FT
Wiener Sport-Club
2
Kremser SC
2
04 Aug FT
SC Neusiedl am See 1919
3
Favoritner AC
1
04 Aug FT
SK Rapid Wien II
0
SR Donaufeld
2
28 Jul FT
Young Violets
3
SC Wiener Viktoria
1
28 Jul FT
ASV Drassburg
2
FC Marchfeld Donauauen
0
28 Jul FT
Favoritner AC
1
FC Mauerwerk
1
28 Jul FT
Kremser SC
4
SK Rapid Wien II
3
28 Jul FT
Oberwart
0
Wiener Sport-Club
2
28 Jul FT
SCU Ardagger
3
FCM Traiskirchen
2
28 Jul FT
SC Neusiedl am See 1919
1
TWL Elektra
1
28 Jul FT
SR Donaufeld
1
SV Leobendorf
4

results

28 Jul FT
SR Donaufeld
1
SV Leobendorf
4
28 Jul FT
SC Neusiedl am See 1919
1
TWL Elektra
1
28 Jul FT
ASV Drassburg
2
FC Marchfeld Donauauen
0
28 Jul FT
Favoritner AC
1
FC Mauerwerk
1
28 Jul FT
Kremser SC
4
SK Rapid Wien II
3
28 Jul FT
Oberwart
0
Wiener Sport-Club
2
28 Jul FT
SCU Ardagger
3
FCM Traiskirchen
2
28 Jul FT
Young Violets
3
SC Wiener Viktoria
1
04 Aug FT
SC Neusiedl am See 1919
3
Favoritner AC
1
04 Aug FT
SK Rapid Wien II
0
SR Donaufeld
2
04 Aug FT
FC Marchfeld Donauauen
0
Young Violets
0
04 Aug FT
TWL Elektra
2
FCM Traiskirchen
2
04 Aug FT
Wiener Sport-Club
2
Kremser SC
2
05 Aug FT
FC Mauerwerk
0
Oberwart
3
05 Aug FT
SC Wiener Viktoria
3
SCU Ardagger
2
08 Aug FT
SV Leobendorf
3
ASV Drassburg
1
11 Aug FT
SR Donaufeld
3
Wiener Sport-Club
3
11 Aug FT
ASV Drassburg
2
SK Rapid Wien II
5
11 Aug FT
Favoritner AC
2
TWL Elektra
0
11 Aug FT
FCM Traiskirchen
4
SC Wiener Viktoria
0
11 Aug FT
Kremser SC
3
FC Mauerwerk
0
11 Aug FT
Oberwart
1
SC Neusiedl am See 1919
2
11 Aug FT
SCU Ardagger
0
FC Marchfeld Donauauen
0
11 Aug FT
Young Violets
1
SV Leobendorf
2
18 Aug FT
SC Neusiedl am See 1919
0
Kremser SC
1
18 Aug FT
Favoritner AC
0
Oberwart
0
18 Aug FT
FC Marchfeld Donauauen
0
FCM Traiskirchen
1
18 Aug FT
SK Rapid Wien II
3
Young Violets
2
18 Aug FT
TWL Elektra
1
SC Wiener Viktoria
1
18 Aug FT
Wiener Sport-Club
2
ASV Drassburg
1
19 Aug FT
FC Mauerwerk
0
SR Donaufeld
2
19 Aug FT
SV Leobendorf
2
SCU Ardagger
0
25 Aug FT
ASV Drassburg
1
FC Mauerwerk
1
25 Aug FT
FCM Traiskirchen
3
SV Leobendorf
2
25 Aug FT
Kremser SC
0
Favoritner AC
2
25 Aug FT
Oberwart
0
TWL Elektra
3
25 Aug FT
SCU Ardagger
2
SK Rapid Wien II
2
25 Aug FT
Young Violets
1
Wiener Sport-Club
1
26 Aug FT
SC Wiener Viktoria
4
FC Marchfeld Donauauen
1
26 Aug FT
SR Donaufeld
5
SC Neusiedl am See 1919
2
01 Sep FT
SV Leobendorf
2
SC Wiener Viktoria
4
01 Sep FT
TWL Elektra
0
FC Marchfeld Donauauen
2
01 Sep FT
SC Neusiedl am See 1919
2
ASV Drassburg
0
01 Sep FT
SK Rapid Wien II
3
FCM Traiskirchen
2
01 Sep FT
Favoritner AC
2
SR Donaufeld
3
01 Sep FT
Oberwart
1
Kremser SC
2
01 Sep FT
Wiener Sport-Club
1
SCU Ardagger
0
02 Sep FT
FC Mauerwerk
1
Young Violets
6
08 Sep FT
ASV Drassburg
2
Favoritner AC
1
08 Sep FT
FC Marchfeld Donauauen
1
SV Leobendorf
1
08 Sep FT
FCM Traiskirchen
1
Wiener Sport-Club
0
08 Sep FT
Kremser SC
3
TWL Elektra
1
08 Sep FT
SCU Ardagger
0
FC Mauerwerk
0
09 Sep FT
SC Wiener Viktoria
2
SK Rapid Wien II
0
09 Sep FT
SR Donaufeld
2
Oberwart
3
15 Sep FT
TWL Elektra
1
SV Leobendorf
0
15 Sep FT
SK Rapid Wien II
3
FC Marchfeld Donauauen
0
15 Sep FT
Favoritner AC
1
Young Violets
4
15 Sep FT
Kremser SC
1
SR Donaufeld
1
15 Sep FT
Oberwart
2
ASV Drassburg
0
15 Sep FT
Wiener Sport-Club
1
SC Wiener Viktoria
1
15 Sep FT
SC Neusiedl am See 1919
0
SCU Ardagger
0
16 Sep FT
FC Mauerwerk
0
FCM Traiskirchen
8
19 Sep FT
Young Violets
3
SC Neusiedl am See 1919
2
22 Sep FT
ASV Drassburg
1
Kremser SC
3
22 Sep FT
FC Marchfeld Donauauen
3
Wiener Sport-Club
1
22 Sep FT
FCM Traiskirchen
1
SC Neusiedl am See 1919
2
22 Sep FT
SCU Ardagger
0
Favoritner AC
0
22 Sep FT
Young Violets
1
Oberwart
0
23 Sep FT
SC Wiener Viktoria
2
FC Mauerwerk
0
23 Sep FT
SR Donaufeld
4
TWL Elektra
2
23 Sep FT
SV Leobendorf
1
SK Rapid Wien II
4
29 Sep FT
TWL Elektra
0
SK Rapid Wien II
1
29 Sep FT
Favoritner AC
1
FCM Traiskirchen
3
29 Sep FT
Kremser SC
0
Young Violets
0
29 Sep FT
Oberwart
2
SCU Ardagger
1
29 Sep FT
SC Neusiedl am See 1919
1
SC Wiener Viktoria
1
30 Sep FT
FC Mauerwerk
2
FC Marchfeld Donauauen
4
30 Sep FT
SR Donaufeld
3
ASV Drassburg
0
30 Sep FT
Wiener Sport-Club
2
SV Leobendorf
2
06 Oct FT
ASV Drassburg
1
TWL Elektra
2
06 Oct FT
FC Marchfeld Donauauen
5
SC Neusiedl am See 1919
2
06 Oct FT
FCM Traiskirchen
3
Oberwart
1
06 Oct FT
SCU Ardagger
2
Kremser SC
0
06 Oct FT
SK Rapid Wien II
4
Wiener Sport-Club
0
06 Oct FT
Young Violets
1
SR Donaufeld
4
07 Oct FT
SC Wiener Viktoria
3
Favoritner AC
1
07 Oct FT
SV Leobendorf
0
FC Mauerwerk
1
13 Oct FT
ASV Drassburg
2
Young Violets
2
13 Oct FT
Favoritner AC
2
FC Marchfeld Donauauen
2
13 Oct FT
Kremser SC
2
FCM Traiskirchen
1
13 Oct FT
Oberwart
1
SC Wiener Viktoria
2
14 Oct FT
FC Mauerwerk
0
SK Rapid Wien II
2
14 Oct FT
SC Neusiedl am See 1919
1
SV Leobendorf
4
14 Oct FT
SR Donaufeld
3
SCU Ardagger
0
20 Oct FT
FCM Traiskirchen
1
SR Donaufeld
3
20 Oct FT
SK Rapid Wien II
2
SC Neusiedl am See 1919
0
20 Oct FT
FC Marchfeld Donauauen
2
Oberwart
1
20 Oct FT
Wiener Sport-Club
1
FC Mauerwerk
1
20 Oct FT
SCU Ardagger
3
ASV Drassburg
1
20 Oct FT
Young Violets
0
TWL Elektra
1
21 Oct FT
SC Wiener Viktoria
0
Kremser SC
2
21 Oct FT
SV Leobendorf
4
Favoritner AC
1
26 Oct FT
Oberwart
0
SV Leobendorf
5
27 Oct FT
ASV Drassburg
1
FCM Traiskirchen
1
27 Oct FT
SC Neusiedl am See 1919
0
Wiener Sport-Club
6
27 Oct FT
Favoritner AC
0
SK Rapid Wien II
0
27 Oct FT
Kremser SC
4
FC Marchfeld Donauauen
0
27 Oct FT
Young Violets
3
SCU Ardagger
0
28 Oct FT
SR Donaufeld
0
SC Wiener Viktoria
0
28 Oct FT
TWL Elektra
1
FC Mauerwerk
1
03 Nov FT
SK Rapid Wien II
3
Oberwart
0
03 Nov FT
Wiener Sport-Club
3
Favoritner AC
1
04 Nov FT
FC Mauerwerk
1
SC Neusiedl am See 1919
2
04 Nov FT
SC Wiener Viktoria
4
ASV Drassburg
2
04 Nov FT
SCU Ardagger
3
TWL Elektra
2
04 Nov FT
SV Leobendorf
0
Kremser SC
1
07 Nov FT
FC Marchfeld Donauauen
2
SR Donaufeld
1
07 Nov FT
Young Violets
2
FCM Traiskirchen
1
10 Nov FT
FC Marchfeld Donauauen
4
ASV Drassburg
1
10 Nov FT
SK Rapid Wien II
3
Kremser SC
0
10 Nov FT
FCM Traiskirchen
2
SCU Ardagger
0
10 Nov FT
Wiener Sport-Club
0
Oberwart
1
11 Nov FT
TWL Elektra
1
SC Neusiedl am See 1919
0
11 Nov FT
FC Mauerwerk
2
Favoritner AC
2
11 Nov FT
SC Wiener Viktoria
2
Young Violets
3
11 Nov FT
SV Leobendorf
0
SR Donaufeld
0
17 Nov FT
TWL Elektra
2
Wiener Sport-Club
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
SK Rapid Wien II
16
11
2
3
38
17
21
35
2
Kremser SC
16
10
3
3
28
17
11
33
3
SR Donaufeld
16
9
4
3
37
21
16
31
4
Young Violets
16
8
4
4
32
21
11
28
5
SC Wiener Viktoria
16
8
4
4
30
24
6
28
6
FCM Traiskirchen
16
8
2
6
36
22
14
26
7
FC Marchfeld Donauauen
16
7
4
5
26
25
1
25
8
SV Leobendorf
16
7
3
6
32
22
10
24
9
TWL Elektra
16
6
4
6
20
22
-2
22
10
Wiener Sport-Club
16
5
6
5
26
23
3
21
11
SC Neusiedl am See 1919
16
5
3
8
20
33
-13
18
12
SCU Ardagger
16
4
5
7
16
23
-7
17
13
Oberwart
16
5
1
10
16
28
-12
16
14
Favoritner AC
16
2
6
8
18
30
-12
12
15
ASV Drassburg
16
2
3
11
18
38
-20
9
16
FC Mauerwerk
16
1
6
9
11
38
-27
9
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Austria - Regionalliga East - Oddsbook