FIXTURES

01 Mar 10:10
Amstetten
Leoben
01 Mar 10:10
SV Ried
SV Stripfing
01 Mar 12:00
Grazer AK
First Vienna FC
02 Mar 06:30
Dornbirn
SV Lafnitz
02 Mar 06:30
FC Liefering
SKN St. Poelten
02 Mar 06:30
Kapfenberger SV
SW Bregenz
03 Mar 02:30
SV Horn
FC Admira Wacker Modling
08 Mar 10:10
First Vienna FC
SV Horn
08 Mar 10:10
SKN St. Poelten
Kapfenberger SV
08 Mar 10:10
SV Lafnitz
Floridsdorfer AC
08 Mar 10:10
SV Stripfing
Amstetten
08 Mar 10:10
SW Bregenz
FC Liefering
08 Mar 12:30
Leoben
SV Ried
09 Mar 06:30
FC Admira Wacker Modling
Dornbirn
15 Mar 10:10
Amstetten
FC Admira Wacker Modling
15 Mar 10:10
First Vienna FC
Leoben
15 Mar 10:10
Grazer AK
SV Lafnitz
15 Mar 10:10
SV Horn
SV Stripfing
15 Mar 10:10
SV Ried
FC Liefering
15 Mar 12:30
Floridsdorfer AC
SKN St. Poelten
17 Mar 02:30
SW Bregenz
Dornbirn
29 Mar 10:10
Leoben
Kapfenberger SV
29 Mar 10:10
SKN St. Poelten
Amstetten
29 Mar 10:10
SV Ried
Grazer AK
30 Mar 06:30
Dornbirn
SV Horn
30 Mar 06:30
SV Lafnitz
SW Bregenz
31 Mar 01:30
Sturm Graz (A)
FC Admira Wacker Modling
31 Mar 03:00
SV Stripfing
First Vienna FC
31 Mar 03:30
FC Liefering
Floridsdorfer AC
05 Apr 09:10
First Vienna FC
SKN St. Poelten
05 Apr 09:10
Kapfenberger SV
SV Ried
05 Apr 09:10
SV Horn
SV Lafnitz
05 Apr 09:10
SV Stripfing
FC Liefering
06 Apr 05:30
Amstetten
Dornbirn
06 Apr 05:30
FC Admira Wacker Modling
Floridsdorfer AC
06 Apr 05:30
Grazer AK
Leoben
06 Apr 05:30
SW Bregenz
Sturm Graz (A)
12 Apr 09:10
Dornbirn
First Vienna FC
12 Apr 09:10
FC Liefering
Grazer AK
12 Apr 09:10
Floridsdorfer AC
Leoben
12 Apr 09:10
Kapfenberger SV
SV Stripfing
12 Apr 09:10
SKN St. Poelten
FC Admira Wacker Modling
12 Apr 09:10
SV Lafnitz
Amstetten
13 Apr 11:00
SV Ried
SW Bregenz
14 Apr 01:30
Sturm Graz (A)
SV Horn
19 Apr 09:10
Amstetten
Sturm Graz (A)
19 Apr 09:10
FC Admira Wacker Modling
Kapfenberger SV
19 Apr 09:10
First Vienna FC
SV Lafnitz
19 Apr 09:10
Leoben
FC Liefering
19 Apr 09:10
SV Horn
SV Ried
20 Apr 05:30
Grazer AK
SKN St. Poelten
20 Apr 05:30
SV Stripfing
Dornbirn
20 Apr 05:30
SW Bregenz
Floridsdorfer AC
26 Apr 09:10
Floridsdorfer AC
First Vienna FC
26 Apr 09:10
Kapfenberger SV
SV Horn
26 Apr 09:10
SKN St. Poelten
SV Stripfing
26 Apr 09:10
SV Lafnitz
Leoben
26 Apr 09:10
SV Ried
Amstetten
27 Apr 05:30
FC Admira Wacker Modling
FC Liefering
27 Apr 05:30
Sturm Graz (A)
Dornbirn
27 Apr 05:30
SW Bregenz
Grazer AK
03 May 09:10
Amstetten
Floridsdorfer AC
03 May 09:10
Dornbirn
Kapfenberger SV
03 May 09:10
FC Liefering
Sturm Graz (A)
03 May 09:10
First Vienna FC
SV Ried
03 May 09:10
Leoben
SKN St. Poelten
03 May 09:10
SV Stripfing
SV Lafnitz
04 May 05:30
Grazer AK
FC Admira Wacker Modling
04 May 05:30
SV Horn
SW Bregenz
10 May 09:10
FC Admira Wacker Modling
Leoben
10 May 09:10
FC Liefering
First Vienna FC
10 May 09:10
Kapfenberger SV
Amstetten
10 May 09:10
SKN St. Poelten
SV Ried
11 May 05:30
Floridsdorfer AC
Dornbirn
11 May 05:30
Grazer AK
SV Horn
11 May 05:30
SW Bregenz
SV Stripfing
12 May 01:30
Sturm Graz (A)
SV Lafnitz
17 May 09:10
Amstetten
FC Liefering
17 May 09:10
Dornbirn
SKN St. Poelten
17 May 09:10
First Vienna FC
Kapfenberger SV
17 May 09:10
Leoben
SW Bregenz
17 May 09:10
SV Horn
Floridsdorfer AC
17 May 09:10
SV Lafnitz
FC Admira Wacker Modling
17 May 09:10
SV Ried
Sturm Graz (A)
17 May 09:10
SV Stripfing
Grazer AK
20 May 08:00
Amstetten
SV Horn
20 May 08:00
Dornbirn
Leoben
20 May 08:00
FC Admira Wacker Modling
First Vienna FC
20 May 08:00
Floridsdorfer AC
Grazer AK
20 May 08:00
Kapfenberger SV
FC Liefering
20 May 08:00
SKN St. Poelten
SW Bregenz
20 May 08:00
SV Lafnitz
SV Ried
25 May 08:00
FC Liefering
SV Lafnitz
25 May 08:00
First Vienna FC
Amstetten
25 May 08:00
Grazer AK
Kapfenberger SV
25 May 08:00
Leoben
Sturm Graz (A)
25 May 08:00
SV Horn
SKN St. Poelten
25 May 08:00
SV Ried
Dornbirn
25 May 08:00
SV Stripfing
Floridsdorfer AC
25 May 08:00
SW Bregenz
FC Admira Wacker Modling

RESULTS

25 Feb FT
FC Admira Wacker Modling
3
SV Ried
2
24 Feb FT
Grazer AK
3
Dornbirn
0
24 Feb FT
Sturm Graz II
1
First Vienna FC
1
24 Feb FT
SW Bregenz
0
Amstetten
1
23 Feb FT
SV Lafnitz
0
SKN St. Poelten
1
23 Feb FT
FC Liefering
2
SV Horn
1
23 Feb FT
Floridsdorfer AC
0
Kapfenberger SV
0
23 Feb FT
Leoben
4
SV Stripfing
0
17 Feb FT
Amstetten
1
Grazer AK
3
17 Feb FT
Dornbirn
1
FC Liefering
2
17 Feb FT
First Vienna FC
1
SW Bregenz
2
16 Feb FT
SV Ried
0
Floridsdorfer AC
2
16 Feb FT
SV Horn
0
Leoben
3
06 Dec FT
Sturm Graz (A)
0
SV Ried
5
01 Dec FT
Kapfenberger SV
2
SV Lafnitz
4
01 Dec FT
SKN St. Poelten
3
Sturm Graz (A)
1
01 Dec FT
SV Stripfing
0
FC Admira Wacker Modling
4
26 Nov FT
Amstetten
1
First Vienna FC
3
26 Nov FT
Sturm Graz (A)
0
Leoben
2
25 Nov FT
Dornbirn
0
SV Ried
2
25 Nov FT
FC Admira Wacker Modling
1
SW Bregenz
3
25 Nov FT
SV Lafnitz
1
FC Liefering
6
24 Nov FT
Kapfenberger SV
2
Grazer AK
3
24 Nov FT
Floridsdorfer AC
2
SV Stripfing
0
24 Nov FT
SKN St. Poelten
0
SV Horn
2
12 Nov FT
FC Liefering
0
Kapfenberger SV
1
12 Nov FT
Grazer AK
1
Floridsdorfer AC
3
11 Nov FT
Leoben
6
Dornbirn
0
10 Nov FT
SW Bregenz
2
SKN St. Poelten
3
10 Nov FT
First Vienna FC
2
FC Admira Wacker Modling
1
10 Nov FT
SV Horn
3
Amstetten
1
10 Nov FT
SV Ried
5
SV Lafnitz
0
10 Nov FT
SV Stripfing
2
Sturm Graz (A)
1
05 Nov FT
Grazer AK
3
SV Stripfing
0
05 Nov FT
SW Bregenz
0
Leoben
0
04 Nov FT
FC Liefering
2
Amstetten
2
04 Nov FT
Kapfenberger SV
0
First Vienna FC
0
04 Nov FT
SKN St. Poelten
2
Dornbirn
0
03 Nov FT
FC Admira Wacker Modling
1
SV Lafnitz
0
03 Nov FT
Floridsdorfer AC
0
SV Horn
1
29 Oct FT
SV Ried
1
SKN St. Poelten
1
28 Oct FT
First Vienna FC
2
FC Liefering
0
28 Oct FT
SV Stripfing
1
SW Bregenz
1
27 Oct FT
Amstetten
1
Kapfenberger SV
1
27 Oct FT
Dornbirn
1
Floridsdorfer AC
2
27 Oct FT
Leoben
3
FC Admira Wacker Modling
2
27 Oct FT
SV Horn
1
Grazer AK
2
27 Oct FT
SV Lafnitz
5
Sturm Graz (A)
2
22 Oct FT
SKN St. Poelten
1
Leoben
2
21 Oct FT
Kapfenberger SV
3
Dornbirn
2
21 Oct FT
Sturm Graz (A)
1
FC Liefering
1
21 Oct FT
SW Bregenz
3
SV Horn
1
20 Oct FT
FC Admira Wacker Modling
0
Grazer AK
0
20 Oct FT
Floridsdorfer AC
0
Amstetten
0
20 Oct FT
SV Lafnitz
0
SV Stripfing
3
20 Oct FT
SV Ried
4
First Vienna FC
1
08 Oct FT
FC Liefering
1
FC Admira Wacker Modling
1
07 Oct FT
Dornbirn
2
Sturm Graz (A)
3
07 Oct FT
Grazer AK
1
SW Bregenz
0
06 Oct FT
First Vienna FC
2
Floridsdorfer AC
2
06 Oct FT
Amstetten
2
SV Ried
3
06 Oct FT
Leoben
1
SV Lafnitz
1
06 Oct FT
SV Horn
0
Kapfenberger SV
2
06 Oct FT
SV Stripfing
4
SKN St. Poelten
1
01 Oct FT
Sturm Graz (A)
3
Amstetten
2
01 Oct FT
SV Lafnitz
2
First Vienna FC
3
30 Sep FT
Floridsdorfer AC
1
SW Bregenz
2
30 Sep FT
Kapfenberger SV
1
FC Admira Wacker Modling
1
29 Sep FT
SKN St. Poelten
1
Grazer AK
3
29 Sep FT
Dornbirn
1
SV Stripfing
3
29 Sep FT
FC Liefering
2
Leoben
2
29 Sep FT
SV Ried
5
SV Horn
0
24 Sep FT
SV Horn
4
Sturm Graz (A)
0
23 Sep FT
SW Bregenz
0
SV Ried
0
23 Sep FT
First Vienna FC
0
Dornbirn
0
23 Sep FT
Grazer AK
3
FC Liefering
0
22 Sep FT
FC Admira Wacker Modling
2
SKN St. Poelten
2
22 Sep FT
Amstetten
1
SV Lafnitz
2
22 Sep FT
Leoben
0
Floridsdorfer AC
4
22 Sep FT
SV Stripfing
2
Kapfenberger SV
3
17 Sep FT
Sturm Graz (A)
0
SW Bregenz
2
17 Sep FT
SV Ried
2
Kapfenberger SV
0
15 Sep FT
Leoben
1
Grazer AK
2
15 Sep FT
Dornbirn
1
Amstetten
0
15 Sep FT
FC Liefering
1
SV Stripfing
2
15 Sep FT
Floridsdorfer AC
3
FC Admira Wacker Modling
2
15 Sep FT
SKN St. Poelten
1
First Vienna FC
2
15 Sep FT
SV Lafnitz
2
SV Horn
0
03 Sep FT
Kapfenberger SV
2
Leoben
1
02 Sep FT
SV Horn
3
Dornbirn
0
02 Sep FT
SW Bregenz
2
SV Lafnitz
1
01 Sep FT
Grazer AK
1
SV Ried
0
01 Sep FT
Amstetten
0
SKN St. Poelten
1
01 Sep FT
FC Admira Wacker Modling
1
Sturm Graz (A)
1
01 Sep FT
First Vienna FC
1
SV Stripfing
0
01 Sep FT
Floridsdorfer AC
3
FC Liefering
1
27 Aug FT
Sturm Graz (A)
3
Kapfenberger SV
3
27 Aug FT
SV Lafnitz
4
Grazer AK
1
25 Aug FT
Dornbirn
0
SW Bregenz
5
25 Aug FT
FC Admira Wacker Modling
3
Amstetten
1
25 Aug FT
FC Liefering
1
SV Ried
1
25 Aug FT
Leoben
0
First Vienna FC
1
25 Aug FT
SKN St. Poelten
2
Floridsdorfer AC
0
25 Aug FT
SV Stripfing
3
SV Horn
1
22 Aug FT
SV Horn
2
FC Liefering
1
20 Aug FT
Kapfenberger SV
0
SKN St. Poelten
3
19 Aug FT
Dornbirn
1
FC Admira Wacker Modling
0
18 Aug FT
Grazer AK
1
Sturm Graz (A)
0
18 Aug FT
Amstetten
1
SV Stripfing
1
18 Aug FT
FC Liefering
2
SW Bregenz
1
18 Aug FT
Floridsdorfer AC
3
SV Lafnitz
0
18 Aug FT
SV Horn
2
First Vienna FC
0
18 Aug FT
SV Ried
2
Leoben
0
13 Aug FT
Leoben
1
Amstetten
0
13 Aug FT
Sturm Graz (A)
2
Floridsdorfer AC
2
12 Aug FT
SV Lafnitz
1
Dornbirn
0
12 Aug FT
SW Bregenz
0
Kapfenberger SV
2
11 Aug FT
First Vienna FC
2
Grazer AK
3
11 Aug FT
FC Admira Wacker Modling
1
SV Horn
0
11 Aug FT
SKN St. Poelten
0
FC Liefering
1
11 Aug FT
SV Stripfing
1
SV Ried
0
06 Aug FT
First Vienna FC
2
Sturm Graz (A)
2
05 Aug FT
Amstetten
1
SW Bregenz
2
04 Aug FT
SV Ried
2
FC Admira Wacker Modling
2
04 Aug FT
Dornbirn
0
Grazer AK
1
04 Aug FT
Kapfenberger SV
1
Floridsdorfer AC
1
04 Aug FT
SKN St. Poelten
2
SV Lafnitz
0
04 Aug FT
SV Stripfing
1
Leoben
4
30 Jul FT
Floridsdorfer AC
1
SV Ried
1
30 Jul FT
Sturm Graz (A)
1
SKN St. Poelten
4
28 Jul FT
FC Admira Wacker Modling
1
SV Stripfing
0
28 Jul FT
FC Liefering
0
Dornbirn
1
28 Jul FT
Grazer AK
3
Amstetten
0
28 Jul FT
Leoben
3
SV Horn
2
28 Jul FT
SV Lafnitz
3
Kapfenberger SV
0
28 Jul FT
SW Bregenz
2
First Vienna FC
0

results

28 Jul FT
FC Admira Wacker Modling
1
SV Stripfing
0
28 Jul FT
FC Liefering
0
Dornbirn
1
28 Jul FT
Grazer AK
3
Amstetten
0
28 Jul FT
Leoben
3
SV Horn
2
28 Jul FT
SV Lafnitz
3
Kapfenberger SV
0
28 Jul FT
SW Bregenz
2
First Vienna FC
0
30 Jul FT
Floridsdorfer AC
1
SV Ried
1
30 Jul FT
Sturm Graz (A)
1
SKN St. Poelten
4
04 Aug FT
Dornbirn
0
Grazer AK
1
04 Aug FT
Kapfenberger SV
1
Floridsdorfer AC
1
04 Aug FT
SKN St. Poelten
2
SV Lafnitz
0
04 Aug FT
SV Stripfing
1
Leoben
4
04 Aug FT
SV Ried
2
FC Admira Wacker Modling
2
05 Aug FT
Amstetten
1
SW Bregenz
2
06 Aug FT
First Vienna FC
2
Sturm Graz (A)
2
11 Aug FT
FC Admira Wacker Modling
1
SV Horn
0
11 Aug FT
SKN St. Poelten
0
FC Liefering
1
11 Aug FT
SV Stripfing
1
SV Ried
0
11 Aug FT
First Vienna FC
2
Grazer AK
3
12 Aug FT
SV Lafnitz
1
Dornbirn
0
12 Aug FT
SW Bregenz
0
Kapfenberger SV
2
13 Aug FT
Leoben
1
Amstetten
0
13 Aug FT
Sturm Graz (A)
2
Floridsdorfer AC
2
18 Aug FT
Amstetten
1
SV Stripfing
1
18 Aug FT
FC Liefering
2
SW Bregenz
1
18 Aug FT
Floridsdorfer AC
3
SV Lafnitz
0
18 Aug FT
SV Horn
2
First Vienna FC
0
18 Aug FT
SV Ried
2
Leoben
0
18 Aug FT
Grazer AK
1
Sturm Graz (A)
0
19 Aug FT
Dornbirn
1
FC Admira Wacker Modling
0
20 Aug FT
Kapfenberger SV
0
SKN St. Poelten
3
22 Aug FT
SV Horn
2
FC Liefering
1
25 Aug FT
FC Admira Wacker Modling
3
Amstetten
1
25 Aug FT
FC Liefering
1
SV Ried
1
25 Aug FT
Leoben
0
First Vienna FC
1
25 Aug FT
SKN St. Poelten
2
Floridsdorfer AC
0
25 Aug FT
SV Stripfing
3
SV Horn
1
25 Aug FT
Dornbirn
0
SW Bregenz
5
27 Aug FT
Sturm Graz (A)
3
Kapfenberger SV
3
27 Aug FT
SV Lafnitz
4
Grazer AK
1
01 Sep FT
Amstetten
0
SKN St. Poelten
1
01 Sep FT
FC Admira Wacker Modling
1
Sturm Graz (A)
1
01 Sep FT
First Vienna FC
1
SV Stripfing
0
01 Sep FT
Floridsdorfer AC
3
FC Liefering
1
01 Sep FT
Grazer AK
1
SV Ried
0
02 Sep FT
SV Horn
3
Dornbirn
0
02 Sep FT
SW Bregenz
2
SV Lafnitz
1
03 Sep FT
Kapfenberger SV
2
Leoben
1
15 Sep FT
Dornbirn
1
Amstetten
0
15 Sep FT
FC Liefering
1
SV Stripfing
2
15 Sep FT
Floridsdorfer AC
3
FC Admira Wacker Modling
2
15 Sep FT
SKN St. Poelten
1
First Vienna FC
2
15 Sep FT
SV Lafnitz
2
SV Horn
0
15 Sep FT
Leoben
1
Grazer AK
2
17 Sep FT
Sturm Graz (A)
0
SW Bregenz
2
17 Sep FT
SV Ried
2
Kapfenberger SV
0
22 Sep FT
Amstetten
1
SV Lafnitz
2
22 Sep FT
Leoben
0
Floridsdorfer AC
4
22 Sep FT
SV Stripfing
2
Kapfenberger SV
3
22 Sep FT
FC Admira Wacker Modling
2
SKN St. Poelten
2
23 Sep FT
First Vienna FC
0
Dornbirn
0
23 Sep FT
Grazer AK
3
FC Liefering
0
23 Sep FT
SW Bregenz
0
SV Ried
0
24 Sep FT
SV Horn
4
Sturm Graz (A)
0
29 Sep FT
Dornbirn
1
SV Stripfing
3
29 Sep FT
FC Liefering
2
Leoben
2
29 Sep FT
SV Ried
5
SV Horn
0
29 Sep FT
SKN St. Poelten
1
Grazer AK
3
30 Sep FT
Floridsdorfer AC
1
SW Bregenz
2
30 Sep FT
Kapfenberger SV
1
FC Admira Wacker Modling
1
01 Oct FT
Sturm Graz (A)
3
Amstetten
2
01 Oct FT
SV Lafnitz
2
First Vienna FC
3
06 Oct FT
Amstetten
2
SV Ried
3
06 Oct FT
Leoben
1
SV Lafnitz
1
06 Oct FT
SV Horn
0
Kapfenberger SV
2
06 Oct FT
SV Stripfing
4
SKN St. Poelten
1
06 Oct FT
First Vienna FC
2
Floridsdorfer AC
2
07 Oct FT
Dornbirn
2
Sturm Graz (A)
3
07 Oct FT
Grazer AK
1
SW Bregenz
0
08 Oct FT
FC Liefering
1
FC Admira Wacker Modling
1
20 Oct FT
Floridsdorfer AC
0
Amstetten
0
20 Oct FT
SV Lafnitz
0
SV Stripfing
3
20 Oct FT
SV Ried
4
First Vienna FC
1
20 Oct FT
FC Admira Wacker Modling
0
Grazer AK
0
21 Oct FT
Kapfenberger SV
3
Dornbirn
2
21 Oct FT
Sturm Graz (A)
1
FC Liefering
1
21 Oct FT
SW Bregenz
3
SV Horn
1
22 Oct FT
SKN St. Poelten
1
Leoben
2
27 Oct FT
Amstetten
1
Kapfenberger SV
1
27 Oct FT
Dornbirn
1
Floridsdorfer AC
2
27 Oct FT
Leoben
3
FC Admira Wacker Modling
2
27 Oct FT
SV Horn
1
Grazer AK
2
27 Oct FT
SV Lafnitz
5
Sturm Graz (A)
2
28 Oct FT
First Vienna FC
2
FC Liefering
0
28 Oct FT
SV Stripfing
1
SW Bregenz
1
29 Oct FT
SV Ried
1
SKN St. Poelten
1
03 Nov FT
Floridsdorfer AC
0
SV Horn
1
03 Nov FT
FC Admira Wacker Modling
1
SV Lafnitz
0
04 Nov FT
FC Liefering
2
Amstetten
2
04 Nov FT
Kapfenberger SV
0
First Vienna FC
0
04 Nov FT
SKN St. Poelten
2
Dornbirn
0
05 Nov FT
SW Bregenz
0
Leoben
0
05 Nov FT
Grazer AK
3
SV Stripfing
0
10 Nov FT
First Vienna FC
2
FC Admira Wacker Modling
1
10 Nov FT
SV Horn
3
Amstetten
1
10 Nov FT
SV Ried
5
SV Lafnitz
0
10 Nov FT
SV Stripfing
2
Sturm Graz (A)
1
10 Nov FT
SW Bregenz
2
SKN St. Poelten
3
11 Nov FT
Leoben
6
Dornbirn
0
12 Nov FT
Grazer AK
1
Floridsdorfer AC
3
12 Nov FT
FC Liefering
0
Kapfenberger SV
1
24 Nov FT
Floridsdorfer AC
2
SV Stripfing
0
24 Nov FT
SKN St. Poelten
0
SV Horn
2
24 Nov FT
Kapfenberger SV
2
Grazer AK
3
25 Nov FT
Dornbirn
0
SV Ried
2
25 Nov FT
FC Admira Wacker Modling
1
SW Bregenz
3
25 Nov FT
SV Lafnitz
1
FC Liefering
6
26 Nov FT
Amstetten
1
First Vienna FC
3
26 Nov FT
Sturm Graz (A)
0
Leoben
2
01 Dec FT
Kapfenberger SV
2
SV Lafnitz
4
01 Dec FT
SKN St. Poelten
3
Sturm Graz (A)
1
01 Dec FT
SV Stripfing
0
FC Admira Wacker Modling
4
06 Dec FT
Sturm Graz (A)
0
SV Ried
5
16 Feb FT
SV Horn
0
Leoben
3
16 Feb FT
SV Ried
0
Floridsdorfer AC
2
17 Feb FT
Amstetten
1
Grazer AK
3
17 Feb FT
Dornbirn
1
FC Liefering
2
17 Feb FT
First Vienna FC
1
SW Bregenz
2
23 Feb FT
FC Liefering
2
SV Horn
1
23 Feb FT
Floridsdorfer AC
0
Kapfenberger SV
0
23 Feb FT
Leoben
4
SV Stripfing
0
23 Feb FT
SV Lafnitz
0
SKN St. Poelten
1
24 Feb FT
Grazer AK
3
Dornbirn
0
24 Feb FT
Sturm Graz II
1
First Vienna FC
1
24 Feb FT
SW Bregenz
0
Amstetten
1
25 Feb FT
FC Admira Wacker Modling
3
SV Ried
2
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Grazer AK
17
14
1
2
34
15
19
43
2
Floridsdorfer AC
17
8
6
3
29
16
13
30
3
Leoben
17
9
3
5
33
20
13
30
4
SV Ried
17
8
5
4
35
15
20
29
5
SKN St. Poelten
17
9
2
6
28
21
7
29
6
SW Bregenz
17
9
3
5
27
16
11
27
7
First Vienna FC
17
7
5
5
23
23
0
26
8
FC Admira Wacker Modling
17
6
6
5
26
22
4
24
9
Kapfenberger SV
17
6
6
5
23
26
-3
24
10
SV Stripfing
17
7
2
8
23
29
-6
23
11
SV Lafnitz
17
7
1
9
26
33
-7
22
12
SV Horn
17
7
0
10
23
28
-5
21
13
FC Liefering
17
5
5
7
23
25
-2
20
14
Sturm Graz II
17
2
6
9
21
42
-21
12
15
Dornbirn
17
3
1
13
10
36
-26
10
16
Amstetten
17
1
4
12
15
32
-17
7
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Austria - 2 Liga - Oddsbook