FIXTURES

31 May 03:15
Bentleigh Greens
Melbourne Victory Youth
31 May 03:30
Brunswick City
Caroline Springs George Cross
31 May 22:00
Eastern Lions SC
Bulleen Lions
31 May 22:00
Melbourne City FC Youth
Werribee City
31 May 22:00
North Geelong Warriors
Langwarrin SC
01 Jun 23:00
Western United FC Youth
Preston Lions
03 Jun 03:15
Kingston City
Northcote City
07 Jun 03:15
Northcote City
Preston Lions
07 Jun 03:15
Werribee City
Kingston City
07 Jun 03:30
Langwarrin SC
Caroline Springs George Cross
07 Jun 22:00
Eastern Lions SC
Melbourne Victory Youth
07 Jun 22:00
Melbourne City FC Youth
Brunswick City
08 Jun 02:00
Bulleen Lions
North Geelong Warriors
08 Jun 23:00
Western United FC Youth
Bentleigh Greens
14 Jun 03:15
Northcote City
Bentleigh Greens
14 Jun 03:15
Werribee City
Brunswick City
14 Jun 22:00
Eastern Lions SC
Western United FC Youth
14 Jun 22:00
Langwarrin SC
Melbourne City FC Youth
14 Jun 22:00
North Geelong Warriors
Melbourne Victory Youth
17 Jun 03:15
Bulleen Lions
Caroline Springs George Cross
17 Jun 03:15
Kingston City
Preston Lions
21 Jun 03:15
Northcote City
Eastern Lions SC
21 Jun 03:30
Langwarrin SC
Werribee City
21 Jun 03:30
Preston Lions
Bentleigh Greens
22 Jun 22:00
Melbourne Victory Youth
Caroline Springs George Cross
22 Jun 23:00
Western United FC Youth
North Geelong Warriors
24 Jun 03:15
Bulleen Lions
Melbourne City FC Youth
24 Jun 03:15
Kingston City
Brunswick City
28 Jun 03:15
Werribee City
Bulleen Lions
28 Jun 03:30
Preston Lions
Eastern Lions SC
28 Jun 22:00
Langwarrin SC
Brunswick City
28 Jun 22:00
Melbourne City FC Youth
Melbourne Victory Youth
28 Jun 22:00
Northcote City
North Geelong Warriors
29 Jun 00:30
Caroline Springs George Cross
Western United FC Youth
01 Jul 03:15
Kingston City
Bentleigh Greens
05 Jul 02:30
Langwarrin SC
Kingston City
05 Jul 23:00
Eastern Lions SC
Bentleigh Greens
06 Jul 00:30
Caroline Springs George Cross
Northcote City
06 Jul 01:00
Preston Lions
North Geelong Warriors
06 Jul 22:00
Melbourne Victory Youth
Werribee City
06 Jul 23:00
Western United FC Youth
Melbourne City FC Youth
08 Jul 03:15
Bulleen Lions
Brunswick City
12 Jul 02:30
Langwarrin SC
Bulleen Lions
12 Jul 03:15
Werribee City
Western United FC Youth
12 Jul 03:30
Brunswick City
Melbourne Victory Youth
12 Jul 22:00
Eastern Lions SC
Kingston City
12 Jul 22:00
Melbourne City FC Youth
Northcote City
12 Jul 22:00
North Geelong Warriors
Bentleigh Greens
13 Jul 00:30
Caroline Springs George Cross
Preston Lions
19 Jul 03:15
Bentleigh Greens
Caroline Springs George Cross
19 Jul 03:15
Northcote City
Werribee City
19 Jul 03:30
Preston Lions
Melbourne City FC Youth
19 Jul 22:00
Eastern Lions SC
North Geelong Warriors
20 Jul 22:00
Melbourne Victory Youth
Langwarrin SC
20 Jul 23:00
Western United FC Youth
Brunswick City
22 Jul 03:15
Kingston City
Bulleen Lions
26 Jul 03:15
Werribee City
Preston Lions
26 Jul 03:30
Brunswick City
Northcote City
26 Jul 22:00
Langwarrin SC
Western United FC Youth
26 Jul 22:00
Melbourne City FC Youth
Bentleigh Greens
27 Jul 00:30
Caroline Springs George Cross
Eastern Lions SC
28 Jul 00:30
Kingston City
North Geelong Warriors
29 Jul 03:15
Bulleen Lions
Melbourne Victory Youth
09 Aug 03:15
Bentleigh Greens
Werribee City
09 Aug 03:15
Northcote City
Langwarrin SC
09 Aug 03:30
Preston Lions
Brunswick City
09 Aug 22:00
Eastern Lions SC
Melbourne City FC Youth
09 Aug 22:00
North Geelong Warriors
Caroline Springs George Cross
10 Aug 22:00
Melbourne Victory Youth
Kingston City
10 Aug 22:00
Western United FC Youth
Bulleen Lions
16 Aug 22:00
Brunswick City
Bentleigh Greens
16 Aug 22:00
Caroline Springs George Cross
Kingston City
16 Aug 22:00
Langwarrin SC
Preston Lions
16 Aug 22:00
Melbourne City FC Youth
North Geelong Warriors
16 Aug 22:00
Melbourne Victory Youth
Western United FC Youth
16 Aug 22:00
Northcote City
Bulleen Lions
16 Aug 22:00
Werribee City
Eastern Lions SC

RESULTS

27 May FT
Melbourne Victory Youth
2
Preston Lions
2
25 May FT
Western United FC Youth
3
Northcote City
3
24 May FT
Brunswick City
0
North Geelong Warriors
2
24 May FT
Eastern Lions SC
2
Langwarrin SC
1
24 May FT
Melbourne City FC Youth
1
Kingston City
1
24 May FT
Bentleigh Greens
2
Bulleen Lions
2
24 May FT
Werribee City
1
Caroline Springs George Cross
1
18 May FT
Melbourne Victory Youth
1
Northcote City
2
18 May FT
Kingston City
1
Western United FC Youth
2
17 May FT
Eastern Lions SC
1
Brunswick City
0
17 May FT
North Geelong Warriors
1
Werribee City
2
17 May FT
Melbourne City FC Youth
3
Caroline Springs George Cross
0
17 May FT
Bentleigh Greens
1
Langwarrin SC
2
17 May FT
Preston Lions
3
Bulleen Lions
2
13 May FT
Bulleen Lions
1
Northcote City
1
11 May FT
Western United FC Youth
4
Melbourne Victory Youth
4
11 May FT
Kingston City
2
Caroline Springs George Cross
3
10 May FT
Eastern Lions SC
1
Werribee City
1
10 May FT
North Geelong Warriors
0
Melbourne City FC Youth
3
10 May FT
Bentleigh Greens
3
Brunswick City
1
10 May FT
Preston Lions
4
Langwarrin SC
1
06 May FT
Brunswick City
1
Preston Lions
2
06 May FT
Bulleen Lions
0
Western United FC Youth
3
06 May FT
Kingston City
1
Melbourne Victory Youth
2
04 May FT
Melbourne City FC Youth
3
Eastern Lions SC
1
04 May FT
Werribee City
2
Bentleigh Greens
2
04 May FT
Caroline Springs George Cross
2
North Geelong Warriors
1
03 May FT
Langwarrin SC
2
Northcote City
2
27 Apr FT
Western United FC Youth
7
Langwarrin SC
0
26 Apr FT
Eastern Lions SC
2
Caroline Springs George Cross
1
26 Apr FT
Melbourne Victory Youth
5
Bulleen Lions
2
26 Apr FT
North Geelong Warriors
2
Kingston City
1
26 Apr FT
Bentleigh Greens
1
Melbourne City FC Youth
0
26 Apr FT
Northcote City
2
Brunswick City
1
26 Apr FT
Preston Lions
5
Werribee City
0
22 Apr FT
Bulleen Lions
1
Kingston City
1
20 Apr FT
Melbourne City FC Youth
0
Preston Lions
3
20 Apr FT
Caroline Springs George Cross
0
Bentleigh Greens
4
19 Apr FT
Langwarrin SC
1
Melbourne Victory Youth
3
19 Apr FT
North Geelong Warriors
1
Eastern Lions SC
1
19 Apr FT
Brunswick City
2
Western United FC Youth
1
19 Apr FT
Werribee City
1
Northcote City
2
15 Apr FT
Bulleen Lions
0
Langwarrin SC
0
15 Apr FT
Kingston City
1
Eastern Lions SC
1
13 Apr FT
Melbourne Victory Youth
2
Brunswick City
1
13 Apr FT
Western United FC Youth
3
Werribee City
2
12 Apr FT
Bentleigh Greens
3
North Geelong Warriors
0
12 Apr FT
Northcote City
3
Melbourne City FC Youth
1
12 Apr FT
Preston Lions
2
Caroline Springs George Cross
1
10 Apr FT
Western United FC Youth
4
Eastern Lions SC
2
08 Apr FT
Kingston City
4
Langwarrin SC
4
06 Apr FT
Melbourne City FC Youth
3
Western United FC Youth
3
05 Apr FT
North Geelong Warriors
2
Preston Lions
4
05 Apr FT
Bentleigh Greens
1
Eastern Lions SC
3
05 Apr FT
Brunswick City
3
Bulleen Lions
1
05 Apr FT
Northcote City
0
Caroline Springs George Cross
1
05 Apr FT
Werribee City
1
Melbourne Victory Youth
4
25 Mar FT
Bulleen Lions
5
Werribee City
1
23 Mar FT
Melbourne Victory Youth
3
Melbourne City FC Youth
0
23 Mar FT
Western United FC Youth
5
Caroline Springs George Cross
2
22 Mar FT
North Geelong Warriors
0
Northcote City
5
22 Mar FT
Brunswick City
2
Langwarrin SC
2
22 Mar FT
Eastern Lions SC
3
Preston Lions
3
22 Mar FT
Eastern Lions SC
3
Preston Lions
3
22 Mar FT
Bentleigh Greens
2
Kingston City
0
16 Mar FT
Melbourne City FC Youth
2
Bulleen Lions
2
15 Mar FT
Caroline Springs George Cross
0
Melbourne Victory Youth
0
15 Mar FT
Eastern Lions SC
0
Northcote City
3
15 Mar FT
North Geelong Warriors
0
Western United FC Youth
2
15 Mar FT
Bentleigh Greens
3
Preston Lions
2
15 Mar FT
Brunswick City
2
Kingston City
2
15 Mar FT
Werribee City
1
Langwarrin SC
1
10 Mar FT
Melbourne City FC Youth
1
Langwarrin SC
3
09 Mar FT
Melbourne Victory Youth
4
North Geelong Warriors
0
09 Mar FT
Caroline Springs George Cross
0
Bulleen Lions
1
08 Mar FT
Bentleigh Greens
1
Northcote City
2
08 Mar FT
Brunswick City
5
Werribee City
0
08 Mar FT
Preston Lions
2
Kingston City
1
04 Mar FT
Kingston City
2
Werribee City
1
04 Mar FT
Melbourne Victory Youth
2
Eastern Lions SC
0
01 Mar FT
Caroline Springs George Cross
1
Langwarrin SC
2
01 Mar FT
North Geelong Warriors
1
Bulleen Lions
2
01 Mar FT
Bentleigh Greens
1
Western United FC Youth
7
01 Mar FT
Brunswick City
2
Melbourne City FC Youth
3
01 Mar FT
Preston Lions
1
Northcote City
1
26 Feb FT
Bulleen Lions
2
Eastern Lions SC
1
26 Feb FT
Melbourne Victory Youth
1
Bentleigh Greens
1
24 Feb FT
Langwarrin SC
2
North Geelong Warriors
1
23 Feb FT
Caroline Springs George Cross
1
Brunswick City
1
23 Feb FT
Northcote City
1
Kingston City
4
23 Feb FT
Preston Lions
2
Western United FC Youth
1
23 Feb FT
Werribee City
1
Melbourne City FC Youth
1
19 Feb FT
Bulleen Lions
2
Bentleigh Greens
4
19 Feb FT
Kingston City
1
Melbourne City FC Youth
1
16 Feb FT
Caroline Springs George Cross
2
Werribee City
2
16 Feb FT
North Geelong Warriors
0
Brunswick City
1
16 Feb FT
Preston Lions
0
Melbourne Victory Youth
2
16 Feb FT
Northcote City
2
Western United FC Youth
1
16 Feb FT
Langwarrin SC
0
Eastern Lions SC
0
12 Feb FT
Bulleen Lions
1
Preston Lions
1
10 Feb FT
Western United FC Youth
1
Kingston City
2
10 Feb FT
Langwarrin SC
3
Bentleigh Greens
0
09 Feb FT
Caroline Springs George Cross
3
Melbourne City FC Youth
2
09 Feb FT
Brunswick City
1
Eastern Lions SC
1
09 Feb FT
Northcote City
1
Melbourne Victory Youth
3
09 Feb FT
Werribee City
3
North Geelong Warriors
0

results

09 Feb FT
Northcote City
1
Melbourne Victory Youth
3
09 Feb FT
Werribee City
3
North Geelong Warriors
0
09 Feb FT
Brunswick City
1
Eastern Lions SC
1
09 Feb FT
Caroline Springs George Cross
3
Melbourne City FC Youth
2
10 Feb FT
Langwarrin SC
3
Bentleigh Greens
0
10 Feb FT
Western United FC Youth
1
Kingston City
2
12 Feb FT
Bulleen Lions
1
Preston Lions
1
16 Feb FT
Langwarrin SC
0
Eastern Lions SC
0
16 Feb FT
Northcote City
2
Western United FC Youth
1
16 Feb FT
Preston Lions
0
Melbourne Victory Youth
2
16 Feb FT
North Geelong Warriors
0
Brunswick City
1
16 Feb FT
Caroline Springs George Cross
2
Werribee City
2
19 Feb FT
Kingston City
1
Melbourne City FC Youth
1
19 Feb FT
Bulleen Lions
2
Bentleigh Greens
4
23 Feb FT
Northcote City
1
Kingston City
4
23 Feb FT
Preston Lions
2
Western United FC Youth
1
23 Feb FT
Werribee City
1
Melbourne City FC Youth
1
23 Feb FT
Caroline Springs George Cross
1
Brunswick City
1
24 Feb FT
Langwarrin SC
2
North Geelong Warriors
1
26 Feb FT
Bulleen Lions
2
Eastern Lions SC
1
26 Feb FT
Melbourne Victory Youth
1
Bentleigh Greens
1
01 Mar FT
Bentleigh Greens
1
Western United FC Youth
7
01 Mar FT
Brunswick City
2
Melbourne City FC Youth
3
01 Mar FT
Preston Lions
1
Northcote City
1
01 Mar FT
North Geelong Warriors
1
Bulleen Lions
2
01 Mar FT
Caroline Springs George Cross
1
Langwarrin SC
2
04 Mar FT
Kingston City
2
Werribee City
1
04 Mar FT
Melbourne Victory Youth
2
Eastern Lions SC
0
08 Mar FT
Bentleigh Greens
1
Northcote City
2
08 Mar FT
Brunswick City
5
Werribee City
0
08 Mar FT
Preston Lions
2
Kingston City
1
09 Mar FT
Caroline Springs George Cross
0
Bulleen Lions
1
09 Mar FT
Melbourne Victory Youth
4
North Geelong Warriors
0
10 Mar FT
Melbourne City FC Youth
1
Langwarrin SC
3
15 Mar FT
Bentleigh Greens
3
Preston Lions
2
15 Mar FT
Brunswick City
2
Kingston City
2
15 Mar FT
Werribee City
1
Langwarrin SC
1
15 Mar FT
Eastern Lions SC
0
Northcote City
3
15 Mar FT
North Geelong Warriors
0
Western United FC Youth
2
15 Mar FT
Caroline Springs George Cross
0
Melbourne Victory Youth
0
16 Mar FT
Melbourne City FC Youth
2
Bulleen Lions
2
22 Mar FT
Bentleigh Greens
2
Kingston City
0
22 Mar FT
Brunswick City
2
Langwarrin SC
2
22 Mar FT
Eastern Lions SC
3
Preston Lions
3
22 Mar FT
Eastern Lions SC
3
Preston Lions
3
22 Mar FT
North Geelong Warriors
0
Northcote City
5
23 Mar FT
Western United FC Youth
5
Caroline Springs George Cross
2
23 Mar FT
Melbourne Victory Youth
3
Melbourne City FC Youth
0
25 Mar FT
Bulleen Lions
5
Werribee City
1
05 Apr FT
Northcote City
0
Caroline Springs George Cross
1
05 Apr FT
Werribee City
1
Melbourne Victory Youth
4
05 Apr FT
Bentleigh Greens
1
Eastern Lions SC
3
05 Apr FT
Brunswick City
3
Bulleen Lions
1
05 Apr FT
North Geelong Warriors
2
Preston Lions
4
06 Apr FT
Melbourne City FC Youth
3
Western United FC Youth
3
08 Apr FT
Kingston City
4
Langwarrin SC
4
10 Apr FT
Western United FC Youth
4
Eastern Lions SC
2
12 Apr FT
Northcote City
3
Melbourne City FC Youth
1
12 Apr FT
Preston Lions
2
Caroline Springs George Cross
1
12 Apr FT
Bentleigh Greens
3
North Geelong Warriors
0
13 Apr FT
Melbourne Victory Youth
2
Brunswick City
1
13 Apr FT
Western United FC Youth
3
Werribee City
2
15 Apr FT
Bulleen Lions
0
Langwarrin SC
0
15 Apr FT
Kingston City
1
Eastern Lions SC
1
19 Apr FT
Brunswick City
2
Western United FC Youth
1
19 Apr FT
Werribee City
1
Northcote City
2
19 Apr FT
Langwarrin SC
1
Melbourne Victory Youth
3
19 Apr FT
North Geelong Warriors
1
Eastern Lions SC
1
20 Apr FT
Caroline Springs George Cross
0
Bentleigh Greens
4
20 Apr FT
Melbourne City FC Youth
0
Preston Lions
3
22 Apr FT
Bulleen Lions
1
Kingston City
1
26 Apr FT
Bentleigh Greens
1
Melbourne City FC Youth
0
26 Apr FT
Northcote City
2
Brunswick City
1
26 Apr FT
Preston Lions
5
Werribee City
0
26 Apr FT
Eastern Lions SC
2
Caroline Springs George Cross
1
26 Apr FT
Melbourne Victory Youth
5
Bulleen Lions
2
26 Apr FT
North Geelong Warriors
2
Kingston City
1
27 Apr FT
Western United FC Youth
7
Langwarrin SC
0
03 May FT
Langwarrin SC
2
Northcote City
2
04 May FT
Caroline Springs George Cross
2
North Geelong Warriors
1
04 May FT
Werribee City
2
Bentleigh Greens
2
04 May FT
Melbourne City FC Youth
3
Eastern Lions SC
1
06 May FT
Brunswick City
1
Preston Lions
2
06 May FT
Bulleen Lions
0
Western United FC Youth
3
06 May FT
Kingston City
1
Melbourne Victory Youth
2
10 May FT
Bentleigh Greens
3
Brunswick City
1
10 May FT
Preston Lions
4
Langwarrin SC
1
10 May FT
Eastern Lions SC
1
Werribee City
1
10 May FT
North Geelong Warriors
0
Melbourne City FC Youth
3
11 May FT
Kingston City
2
Caroline Springs George Cross
3
11 May FT
Western United FC Youth
4
Melbourne Victory Youth
4
13 May FT
Bulleen Lions
1
Northcote City
1
17 May FT
Bentleigh Greens
1
Langwarrin SC
2
17 May FT
Preston Lions
3
Bulleen Lions
2
17 May FT
Melbourne City FC Youth
3
Caroline Springs George Cross
0
17 May FT
Eastern Lions SC
1
Brunswick City
0
17 May FT
North Geelong Warriors
1
Werribee City
2
18 May FT
Kingston City
1
Western United FC Youth
2
18 May FT
Melbourne Victory Youth
1
Northcote City
2
24 May FT
Bentleigh Greens
2
Bulleen Lions
2
24 May FT
Werribee City
1
Caroline Springs George Cross
1
24 May FT
Brunswick City
0
North Geelong Warriors
2
24 May FT
Eastern Lions SC
2
Langwarrin SC
1
24 May FT
Melbourne City FC Youth
1
Kingston City
1
25 May FT
Western United FC Youth
3
Northcote City
3
27 May FT
Melbourne Victory Youth
2
Preston Lions
2
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Melbourne Victory Youth
15
10
4
1
38
16
22
34
2
Preston Lions
15
9
4
2
36
21
15
31
3
Northcote City
15
8
4
3
30
21
9
28
4
Western United FC Youth
15
8
3
4
47
26
21
27
5
Bentleigh Greens
15
7
3
5
29
27
2
24
6
Langwarrin SC
15
5
6
4
24
29
-5
21
7
Bulleen Lions
15
4
6
5
24
28
-4
18
8
Eastern Lions SC
15
4
6
5
19
24
-5
18
9
Melbourne City FC Youth
15
4
5
6
24
27
-3
17
10
Brunswick City
15
4
4
7
23
23
0
16
11
Caroline Springs George Cross
15
4
4
7
18
28
-10
16
12
Kingston City
15
3
6
6
24
26
-2
15
13
Werribee City
15
2
6
7
19
35
-16
12
14
North Geelong Warriors
15
2
1
12
11
35
-24
7
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Australia - Victorian Premier League One - Oddsbook