FIXTURES

01 Mar 23:00
Sydney Olympic
Sydney United 58
02 Mar 01:00
Blacktown City FC
Sutherland Sharks
02 Mar 01:00
Marconi Stallions
Spirit FC
02 Mar 01:00
St George FC
Sydney FC Youth
02 Mar 19:00
Central Coast Mariners Youth
Hills United FC
02 Mar 21:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Rockdale Ilinden
02 Mar 21:00
Wollongong Wolves
St George City
02 Mar 22:30
APIA Leichhardt Tigers
Manly United
05 Mar 02:00
Spirit FC
Sydney United 58
06 Mar 01:30
Manly United
Blacktown City FC
06 Mar 01:30
Rockdale Ilinden
St George FC
06 Mar 01:30
Sutherland Sharks
Wollongong Wolves
06 Mar 01:30
Sydney Olympic
Marconi Stallions
06 Mar 02:00
Hills United FC
Sydney FC Youth
06 Mar 02:00
St George City
APIA Leichhardt Tigers
08 Mar 01:30
Sydney FC Youth
Central Coast Mariners Youth
08 Mar 22:30
Sutherland Sharks
Sydney Olympic
09 Mar 01:00
Marconi Stallions
APIA Leichhardt Tigers
09 Mar 01:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Spirit FC
09 Mar 01:15
Manly United
Rockdale Ilinden
09 Mar 21:00
Blacktown City FC
Wollongong Wolves
09 Mar 21:00
Sydney United 58
Hills United FC
10 Mar 01:15
St George City
St George FC
15 Mar 01:30
Sydney FC Youth
Western Sydney Wanderers FC Youth
15 Mar 01:30
Wollongong Wolves
Hills United FC
15 Mar 22:30
Sutherland Sharks
Marconi Stallions
15 Mar 23:00
Central Coast Mariners Youth
Manly United
15 Mar 23:30
Spirit FC
St George City
16 Mar 01:00
St George FC
Sydney United 58
16 Mar 21:00
Rockdale Ilinden
Blacktown City FC
16 Mar 22:30
APIA Leichhardt Tigers
Sydney Olympic
20 Mar 01:00
Central Coast Mariners Youth
Western Sydney Wanderers FC Youth
22 Mar 01:30
Manly United
Sydney Olympic
22 Mar 23:30
Spirit FC
Central Coast Mariners Youth
23 Mar 01:00
Hills United FC
Rockdale Ilinden
23 Mar 01:00
Marconi Stallions
Sydney FC Youth
23 Mar 01:00
St George FC
APIA Leichhardt Tigers
23 Mar 01:15
St George City
Blacktown City FC
23 Mar 21:00
Sydney United 58
Sutherland Sharks
23 Mar 21:00
Wollongong Wolves
Western Sydney Wanderers FC Youth
29 Mar 01:30
Sydney FC Youth
St George City
29 Mar 23:00
Sydney Olympic
Wollongong Wolves
29 Mar 23:30
APIA Leichhardt Tigers
Sutherland Sharks
30 Mar 01:00
Hills United FC
Manly United
30 Mar 01:00
Marconi Stallions
Central Coast Mariners Youth
30 Mar 01:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
St George FC
30 Mar 21:00
Blacktown City FC
Sydney United 58
30 Mar 21:00
Rockdale Ilinden
Spirit FC
05 Apr 22:30
Sutherland Sharks
Hills United FC
05 Apr 23:30
Spirit FC
St George FC
06 Apr 01:15
St George City
Marconi Stallions
06 Apr 01:30
Central Coast Mariners Youth
Sydney Olympic
06 Apr 22:00
Blacktown City FC
Sydney FC Youth
06 Apr 22:00
Sydney United 58
Rockdale Ilinden
06 Apr 22:00
Wollongong Wolves
APIA Leichhardt Tigers
07 Apr 00:00
Manly United
Western Sydney Wanderers FC Youth
12 Apr 02:30
Sydney FC Youth
Sutherland Sharks
13 Apr 00:30
Spirit FC
Hills United FC
13 Apr 02:00
Marconi Stallions
Manly United
13 Apr 02:00
St George FC
Wollongong Wolves
13 Apr 22:00
Blacktown City FC
Central Coast Mariners Youth
13 Apr 22:00
Rockdale Ilinden
Sydney Olympic
13 Apr 22:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
St George City
13 Apr 23:30
APIA Leichhardt Tigers
Sydney United 58
19 Apr 23:30
Sutherland Sharks
Manly United
20 Apr 02:00
St George FC
Hills United FC
20 Apr 02:15
St George City
Central Coast Mariners Youth
20 Apr 22:00
Sydney Olympic
Spirit FC
20 Apr 22:00
Sydney United 58
Marconi Stallions
20 Apr 22:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Blacktown City FC
20 Apr 22:00
Wollongong Wolves
Sydney FC Youth
20 Apr 23:30
APIA Leichhardt Tigers
Rockdale Ilinden
26 Apr 02:30
Manly United
Spirit FC
26 Apr 02:30
Sydney FC Youth
Sydney United 58
27 Apr 02:00
Hills United FC
St George City
27 Apr 02:00
Marconi Stallions
St George FC
27 Apr 22:00
Central Coast Mariners Youth
Sutherland Sharks
27 Apr 22:00
Rockdale Ilinden
Wollongong Wolves
27 Apr 22:00
Sydney Olympic
Blacktown City FC
27 Apr 22:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
APIA Leichhardt Tigers
03 May 23:30
Sutherland Sharks
Rockdale Ilinden
04 May 00:30
APIA Leichhardt Tigers
Sydney FC Youth
04 May 02:00
Blacktown City FC
Spirit FC
04 May 02:00
Marconi Stallions
Hills United FC
04 May 02:00
St George FC
Sydney Olympic
04 May 02:15
St George City
Manly United
04 May 22:00
Sydney United 58
Western Sydney Wanderers FC Youth
04 May 22:00
Wollongong Wolves
Central Coast Mariners Youth
10 May 02:30
Manly United
Sydney United 58
11 May 00:00
Central Coast Mariners Youth
St George FC
11 May 00:00
Sydney Olympic
Western Sydney Wanderers FC Youth
11 May 00:30
Spirit FC
Wollongong Wolves
11 May 02:00
Hills United FC
APIA Leichhardt Tigers
11 May 02:15
St George City
Sutherland Sharks
11 May 22:00
Blacktown City FC
Marconi Stallions
11 May 22:00
Rockdale Ilinden
Sydney FC Youth
17 May 02:30
Sydney FC Youth
Sydney Olympic
17 May 03:00
Central Coast Mariners Youth
Rockdale Ilinden
18 May 00:30
Spirit FC
APIA Leichhardt Tigers
18 May 02:00
Hills United FC
Blacktown City FC
18 May 02:00
St George FC
Sutherland Sharks
18 May 02:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Marconi Stallions
18 May 02:15
Manly United
Wollongong Wolves
18 May 02:15
St George City
Sydney United 58
24 May 02:30
Sydney FC Youth
Spirit FC
24 May 23:30
Sutherland Sharks
Western Sydney Wanderers FC Youth
25 May 00:30
APIA Leichhardt Tigers
Blacktown City FC
25 May 02:00
Hills United FC
Sydney Olympic
25 May 02:00
St George FC
Manly United
25 May 22:00
Rockdale Ilinden
St George City
25 May 22:00
Sydney United 58
Central Coast Mariners Youth
25 May 22:00
Wollongong Wolves
Marconi Stallions
31 May 02:30
Manly United
Sydney FC Youth
01 Jun 00:00
Central Coast Mariners Youth
APIA Leichhardt Tigers
01 Jun 00:30
Spirit FC
Sutherland Sharks
01 Jun 02:00
Marconi Stallions
Rockdale Ilinden
01 Jun 02:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Hills United FC
01 Jun 02:15
St George City
Sydney Olympic
01 Jun 22:00
Blacktown City FC
St George FC
01 Jun 22:00
Wollongong Wolves
Sydney United 58
07 Jun 02:30
Manly United
APIA Leichhardt Tigers
07 Jun 02:30
Sydney FC Youth
St George FC
07 Jun 23:30
Sutherland Sharks
Blacktown City FC
08 Jun 00:30
Spirit FC
Marconi Stallions
08 Jun 02:00
Hills United FC
Central Coast Mariners Youth
08 Jun 02:15
St George City
Wollongong Wolves
08 Jun 22:00
Rockdale Ilinden
Western Sydney Wanderers FC Youth
08 Jun 22:00
Sydney United 58
Sydney Olympic
12 Jun 00:30
Sydney FC Youth
Hills United FC
12 Jun 02:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Central Coast Mariners Youth
12 Jun 02:30
APIA Leichhardt Tigers
St George City
12 Jun 02:30
Blacktown City FC
Manly United
12 Jun 02:30
Marconi Stallions
Sydney Olympic
12 Jun 02:30
St George FC
Rockdale Ilinden
12 Jun 02:30
Sydney United 58
Spirit FC
12 Jun 02:30
Wollongong Wolves
Sutherland Sharks
15 Jun 00:00
Sydney Olympic
Sutherland Sharks
15 Jun 00:30
Spirit FC
Western Sydney Wanderers FC Youth
15 Jun 02:00
Hills United FC
Sydney United 58
15 Jun 02:00
St George FC
St George City
15 Jun 22:00
Central Coast Mariners Youth
Sydney FC Youth
15 Jun 22:00
Rockdale Ilinden
Manly United
15 Jun 22:00
Wollongong Wolves
Blacktown City FC
15 Jun 22:30
APIA Leichhardt Tigers
Marconi Stallions
21 Jun 02:30
Manly United
Central Coast Mariners Youth
22 Jun 00:00
Sydney Olympic
APIA Leichhardt Tigers
22 Jun 02:00
Hills United FC
Wollongong Wolves
22 Jun 02:00
Marconi Stallions
Sutherland Sharks
22 Jun 02:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Sydney FC Youth
22 Jun 02:15
St George City
Spirit FC
22 Jun 22:00
Blacktown City FC
Rockdale Ilinden
22 Jun 22:00
Sydney United 58
St George FC
28 Jun 02:30
Sydney FC Youth
Marconi Stallions
28 Jun 23:30
Sutherland Sharks
Sydney United 58
29 Jun 00:00
Central Coast Mariners Youth
Spirit FC
29 Jun 00:00
Sydney Olympic
Manly United
29 Jun 00:30
APIA Leichhardt Tigers
St George FC
29 Jun 02:00
Blacktown City FC
St George City
29 Jun 02:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Wollongong Wolves
29 Jun 22:00
Rockdale Ilinden
Hills United FC
05 Jul 02:30
Manly United
Hills United FC
05 Jul 23:30
Sutherland Sharks
APIA Leichhardt Tigers
06 Jul 00:30
Spirit FC
Rockdale Ilinden
06 Jul 02:00
St George FC
Western Sydney Wanderers FC Youth
06 Jul 02:15
St George City
Sydney FC Youth
06 Jul 22:00
Central Coast Mariners Youth
Marconi Stallions
06 Jul 22:00
Sydney United 58
Blacktown City FC
06 Jul 22:00
Wollongong Wolves
Sydney Olympic
12 Jul 02:30
Sydney FC Youth
Blacktown City FC
13 Jul 00:00
Sydney Olympic
Central Coast Mariners Youth
13 Jul 00:30
APIA Leichhardt Tigers
Wollongong Wolves
13 Jul 02:00
Hills United FC
Sutherland Sharks
13 Jul 02:00
Marconi Stallions
St George City
13 Jul 02:00
St George FC
Spirit FC
13 Jul 02:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Manly United
13 Jul 22:00
Rockdale Ilinden
Sydney United 58
19 Jul 02:30
Manly United
Marconi Stallions
19 Jul 23:30
Sutherland Sharks
Sydney FC Youth
20 Jul 02:00
Hills United FC
Spirit FC
20 Jul 02:15
St George City
Western Sydney Wanderers FC Youth
20 Jul 22:00
Central Coast Mariners Youth
Blacktown City FC
20 Jul 22:00
Sydney Olympic
Rockdale Ilinden
20 Jul 22:00
Sydney United 58
APIA Leichhardt Tigers
20 Jul 22:00
Wollongong Wolves
St George FC
26 Jul 02:30
Manly United
Sutherland Sharks
26 Jul 02:30
Sydney FC Youth
Wollongong Wolves
27 Jul 00:30
Spirit FC
Sydney Olympic
27 Jul 02:00
Hills United FC
St George FC
27 Jul 02:00
Marconi Stallions
Sydney United 58
27 Jul 22:00
Blacktown City FC
Western Sydney Wanderers FC Youth
27 Jul 22:00
Central Coast Mariners Youth
St George City
27 Jul 22:00
Rockdale Ilinden
APIA Leichhardt Tigers
02 Aug 23:30
Sutherland Sharks
Central Coast Mariners Youth
03 Aug 00:30
APIA Leichhardt Tigers
Western Sydney Wanderers FC Youth
03 Aug 00:30
Spirit FC
Manly United
03 Aug 02:00
St George FC
Marconi Stallions
03 Aug 02:15
St George City
Hills United FC
03 Aug 22:00
Blacktown City FC
Sydney Olympic
03 Aug 22:00
Sydney United 58
Sydney FC Youth
03 Aug 22:00
Wollongong Wolves
Rockdale Ilinden
09 Aug 02:30
Manly United
St George City
09 Aug 02:30
Sydney FC Youth
APIA Leichhardt Tigers
10 Aug 00:00
Sydney Olympic
St George FC
10 Aug 00:30
Spirit FC
Blacktown City FC
10 Aug 02:00
Hills United FC
Marconi Stallions
10 Aug 02:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Sydney United 58
10 Aug 22:00
Central Coast Mariners Youth
Wollongong Wolves
10 Aug 22:00
Rockdale Ilinden
Sutherland Sharks
16 Aug 02:30
Sydney FC Youth
Rockdale Ilinden
16 Aug 23:30
Sutherland Sharks
St George City
17 Aug 00:30
APIA Leichhardt Tigers
Hills United FC
17 Aug 02:00
Marconi Stallions
Blacktown City FC
17 Aug 02:00
St George FC
Central Coast Mariners Youth
17 Aug 02:00
Western Sydney Wanderers FC Youth
Sydney Olympic
17 Aug 22:00
Sydney United 58
Manly United
17 Aug 22:00
Wollongong Wolves
Spirit FC
24 Aug 22:00
Blacktown City FC
Hills United FC
24 Aug 22:00
Marconi Stallions
Western Sydney Wanderers FC Youth
24 Aug 22:00
Rockdale Ilinden
Central Coast Mariners Youth
24 Aug 22:00
Sutherland Sharks
St George FC
24 Aug 22:00
Sydney Olympic
Sydney FC Youth
24 Aug 22:00
Sydney United 58
St George City
24 Aug 22:00
Wollongong Wolves
Manly United
24 Aug 22:30
APIA Leichhardt Tigers
Spirit FC

RESULTS

results

16 Feb FT
Manly United
3
St George FC
0
16 Feb FT
Central Coast Mariners Youth
1
Sydney United 58
2
16 Feb FT
Sydney Olympic
1
Hills United FC
2
17 Feb FT
Marconi Stallions
2
Wollongong Wolves
1
17 Feb FT
Western Sydney Wanderers FC Youth
3
Sutherland Sharks
1
17 Feb FT
St George City
1
Rockdale Ilinden
2
17 Feb FT
Blacktown City FC
6
APIA Leichhardt Tigers
3
17 Feb FT
Spirit FC
0
Sydney FC Youth
0
23 Feb FT
Sydney FC Youth
2
Manly United
0
23 Feb FT
Sutherland Sharks
0
Spirit FC
0
23 Feb FT
Sydney Olympic
0
St George City
1
24 Feb FT
Hills United FC
1
Western Sydney Wanderers FC Youth
2
24 Feb FT
St George FC
0
Blacktown City FC
0
24 Feb FT
Rockdale Ilinden
2
Marconi Stallions
2
24 Feb FT
Sydney United 58
1
Wollongong Wolves
2
24 Feb FT
APIA Leichhardt Tigers
3
Central Coast Mariners Youth
1
#
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
1
Western Sydney Wanderers FC Youth
2
2
0
0
5
2
3
6
2
Blacktown City FC
2
1
1
0
6
3
3
4
3
Sydney FC Youth
2
1
1
0
2
0
2
4
4
Marconi Stallions
2
1
1
0
4
3
1
4
5
Rockdale Ilinden
2
1
1
0
4
3
1
4
6
Manly United
2
1
0
1
3
2
1
3
7
Hills United FC
2
1
0
1
3
3
0
3
8
Sydney United 58
2
1
0
1
3
3
0
3
9
Wollongong Wolves
2
1
0
1
3
3
0
3
10
St George City
2
1
0
1
2
2
0
3
11
APIA Leichhardt Tigers
2
1
0
1
6
7
-1
3
12
Spirit FC
2
0
2
0
0
0
0
2
13
Sutherland Sharks
2
0
1
1
1
3
-2
1
14
St George FC
2
0
1
1
0
3
-3
1
15
Sydney Olympic
2
0
0
2
1
3
-2
0
16
Central Coast Mariners Youth
2
0
0
2
2
5
-3
0
  • Next stage
  • Qualification to Europa League Final Stage

Australia - New South Wales - Oddsbook